Jump to content

ΔΙΚΑΤΣΑ ΤΟ ΛΑΔΩΩΩΜΑΑΑΑ


focus

Recommended Posts

emarup:angry: ΡΕ ΣΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ? ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΥΣΗΧΑΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΧΙΣ ΠΡΟΣΒΩΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ ΣΑΣ ΞΕΚΙΝΑΤΕ ΠΑΛΙ;

ΑΛΗΤΕΣ...

ΕΧΕ ΓΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΟΡΕΞΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΙΣΩ ΒΡΙΣΙΔΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΙΡΑΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΑΓΟΝΕΣ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΡΩΤΙΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΤΣΑ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΔΕΛΦΟΙ ΣΑΣ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ

ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΤΙΣ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΥΣ ΔΩ ΜΕΣΑ :bloodomen:emeleos

Στους fip,vlakas fip,v23,alfonso,sovereign,usmeds και σε άλλους κολλημένους με την ελληνική πτυχιάρα τους να σας πω ότι μάγκες τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια γράφετε...Γεράσατε και μυαλό δεν βάλατε...

ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ

ΑΝΤΕ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟΡΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΑΦΙΣΤΕ ΕΜΑΣ ΣΤΗΝ ΥΣΗΧΙΑ ΜΑΣ...

απλως θα ηθελα να πω οτι ο νταζλεντ η νεοπλαντεσις δεν ειναι πια αναμεσα μας...σκοτωθηκε το 2008 σε αυτοκινητιστικο λιγο πριν τελειωσει το αγροτικο του..

:o:( ΔΕΝ ΤΟΝ ΗΞΕΡΑ..ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΡΕ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΝΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 234
  • Created
  • Last Reply

Γεια σας.Σχετικα με το απο πανω ποστ οντως σταματησαν πλεον οι τσακωμοι γιατι ολοι βολευτηκαν πια κουτσα στραβα.

Τωρα σχετικα με τα προσωπα που αναφερει ο αποπανω απλως θα ηθελα να πω οτι ο νταζλεντ η νεοπλαντεσις δεν ειναι πια αναμεσα μας...σκοτωθηκε το 2008 σε αυτοκινητιστικο λιγο πριν τελειωσει το αγροτικο του..για τους αλλους δεν γνωριζω κατι...

εμπαινα με το ονομα lamogio αλλα με μπαναραν επειδη ειμαι δικατσας.

αυτα.

Εγγραφή 18 Οκτωβρίου 2005 με το nickname Neoplantesis.

Αλλαγή nickname στις 23 Δεκεμβρίου 2006 σε Dazzled.

Αλλαγή nickname στις 6 Απριλίου 2011 σε arxilamogio.

Τελικά ποιο nickname σκοτώθηκε σε τροχαίο; :wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ,ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΠΙΡΑΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΑΓΟΝΕΣ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΡΩΤΙΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΤΣΑ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΔΕΛΦΟΙ ΣΑΣ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ

Δώσανε και τις απαντήσεις; :blink:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ emalien ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΣΕΝΑ? ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ? ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ DIΚATSA.INFO

ΑΣΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΡΕ embored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ emalien ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΣΕΝΑ? ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ? ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ DIΚATSA.INFO

ΑΣΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΡΕ embored

Η τράπεζα δόθηκε όταν υπήρχε το e-doatap. Όταν ήταν το dikatsa info δεν υπήρχε τράπεζα ερωτήσεων. Τώρα με έπεισες κατά πόσο "βρήκατε" όλοι μαζί τις απαντήσεις. Να είναι καλά ο Πλάτωνας και ο Φούντας :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ΑΛΗΤΙΑ ΤΟΥ ΔΙΚΑΤΣΑ ΔΕΝ ΠΕΡΑΣΕ.ΕΖΗΣΑ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ ΑΥΤΕΣ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΕΡΩΤΙΣΕΙΣ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ.ΟΠΩΣ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ.ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΜΑΣ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΕ ΧΑΛΑΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΟΥΣ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ.ΤΙΣ ΕΡΩΤΙΣΕΙΣ ΤΙΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ.ΑΥΤΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την τελευταία βδομάδα κάποια τρολάρα ξαναθυμήθηκε το φόρουμ μετά από χρόνια μάλλον...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγώ εδώ είμαι μετά από πολύ καιρό!

Έφαγα βέβαια ban από τους admins αλλά ξαναέφτιαξα account μόνο και μόνο για να απαντήσω σε όσους νόμισαν ότι δεν γράφω πια.

Πλέον κάνω την ειδικότητα μου και όχι Ελλάδα (άφήνω τη θέση μου σε όσους κλαίγονται εδώ για τις αναμονές και τους δικατσάδες)

Τα κατάφερα και βρήκα θεσάρα στη Δυτική Ευρώπη νευροχειρουργική.

Αν ισχύει αυτό που γράφεις arxilamogio κρίμα για το παιδί...

Στους υπόλοιπους να ξέρετε οτι όλα είναι δυνατά αρκεί να το θέλετε πολύ και να προσπαθήσετε.

Στους fip,vlakas fip,v23,alfonso,sovereign,usmeds και σε άλλους κολλημένους με την ελληνική πτυχιάρα τους να σας πω ότι μάγκες τόσα χρόνια τα ίδια και τα ίδια γράφετε...Γεράσατε και μυαλό δεν βάλατε...

ΡΕ ΧΑΖΟΠΡΟΦΕΣΣΟΡΑ ΠΑΛΙ ΕΔΩ;! ΤΙ ΕΓΙΝΕ;! ΤΕΛΕΙΩΣΕΣ ΑΠΟ ΡΩΜΗ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ;!

ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΤΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ SEARCH ΣΤΟ ΙΝΤΕRNET...!!!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ ΡΕ ΣΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΤΥΧΙΑΡΑ ΜΑΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥ! ΤΡΑΒΑ ΤΩΡΑ ΣΤΗ ΡΩΜΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΑΒΑΛΕ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕΣ \"ΣΠΟΥΔΑΖΟΝΤΑΣ\" !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Κάποιοι ξενυχτούσαν μερόνυχτα στην Γ' Λυκείου για να περάσουν σε κάποια Ιατρική Σχολή στην Ελλάδα και αφού πέρασαν άλλα τόσα ξενύχτια με θυσίες για να τελειώσουν τη σχολή στα 6 χρόνια ίσως και παραπάνω. Κάποιοι άλλοι όμως την ίδια περίοδο είτε το κωλοβαρούσαν είτε δεν μπορούσαν, έγραψαν ασόδυο στις πανελλήνιες και πήγαν μετά με τα λεφτά του μπαμπάκα τους και τελείωσαν την Ιατρική στις χαβούζες του ανατολικού μπλοκ, εκεί που μοιράζουν τα πτυχία με ένα ντενεκέ λάδι. Διότι, αν ήταν η ατυχία που τους χτύπησε στις πανελλήνιες- όπως διατείνονται- θα μπορούσαν να σπουδάσουν σε κάποια αξιοπρεπή ιατρική σχολή στην Ευρώπη όπως π.χ. στην Αγγλία, στη Γαλλία, στη Γερμανία. Αντιθέτως επέλεξαν ακριβώς την εύκολη οδό για να τελειώσουν την ιατρική, να έρθουν στην Ελλάδα και μαζί με μας να αθροίζονται στις λίστες αναμονής στην ειδικότητα. Και η πλειονότητα των άσχετων, κομπλεξικών και επικίνδυνων ειδικευομένων που συχνάζουν στα Δημόσια Ελληνικά Νοσοκομεία ανήκουν σε αυτή την φουρνιά. Οι εξαιρέσεις είναι μετρημένες στα δάκτυλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.