Jump to content

Μοριακή Ιατρική


striker

Recommended Posts

Ενδιαφέρομαι για το μεταπτυχιακό αυτό και θα ήθελα οποιαδήποτε πληροφορία.. κυρίως απο το πόσο απαιτητικό ειναι σε θέμα παρουσιών κλπ. Bλεπω στην προκυρηξη έχει αρκετές απαιτήσεις.δεν διευκρινιζει αν έχει διδακτρα η όχι.(δεν ειμαι απόφοιτος ιατρικής)

ευχαριστώ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

ευχαριστώ για το ενδιαφέρον invitro ! δεν βλέπω ανταπόκριση πάντως και πλησιάζει η προθεσμία! θα πάω να βρω κανέναν καθηγητή μάλλον...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όπως όλα τα πράγματα στην ελλάδα είναι και αυτό βουτηγμένο στην αξιοκρατία. αυτό εννοούσα.

είχα μιλήσει με μέλος ΔΕΠ πριν 6-7 χρόνια και ήξερε ότι οι θέσεις του συγκεκριμένουν μεταπτυχιακού ήταν προαποφασισμένο πού θα πήγαιναν.

αλήθεια τι συστατικές επιστολές ζητάνε τώρα? είμαι περίεργη.

καλή επιτυχία πάντως!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Γεια σας!

Εγω μολις τελειωσα Μοριακη Βιολογια και Γενετικη και σκεφτομουν το συγκεκριμενο μεταπτυχιακο.

Ακουσα ομως οτι υπαρχουν προβληματα οργανωσης και προκυπτουν διαφορα.

Ισχυει??? Εχει κανεις καμια πληροφορια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όπως όλα τα πράγματα στην ελλάδα είναι και αυτό βουτηγμένο στην αξιοκρατία. αυτό εννοούσα.

είχα μιλήσει με μέλος ΔΕΠ πριν 6-7 χρόνια και ήξερε ότι οι θέσεις του συγκεκριμένουν μεταπτυχιακού ήταν προαποφασισμένο πού θα πήγαιναν.

αλήθεια τι συστατικές επιστολές ζητάνε τώρα? είμαι περίεργη.

καλή επιτυχία πάντως!

και εγώ δεν έχω ακούσει τα καλύτερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Καλημέρα!

Δεν ξέρω αν η ιατρική σχολή τελεί υπό κατάληψη. Αυτό που ηθελα να ρωτήσω είναι το εάν η γραμματεία λειτουργεί.

Ενδιαφέρομαι να καταθέσω τα χαρτιά μου για το μεταπτυχιακό της Μοριακής Ιατρικής και δεν έχω ιδέα αν η γραμματεία παραμένει ανοιχτή ή όχι, ή το πότε θα ανοίξει.

Όποιος ξέρει κάτι, ας βοηθήσει.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.