Jump to content

biochemie II


Recommended Posts

μπορεί κάποιος να μου πει ποια είναι η ύλη βιοχημείας 2? γιατί μου είπαν ότι από κάποια κεφάλαια της τρίτης προόδου δεν είναι όλα μέσα...

Καλησπέρα! Ξέρω ότι από Stryer είναι τα κεφάλαια 14-18, από το 20 μόνο πορεία φωσφορικών πεντοζών και 21-26. Αυτό που λες δεν το ήξερα... emconfused

Αν ξέρει κάποιος, ας μας πει please, για να μη διαβάζουμε τσάμπα!!! emsos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όπως από το 20 έχουμε μόνο την πορεία φωσφορικών πεντοζών, έτσι γίνεται και με κάποιο άλλο κεφάλαιο... το 14 πέφτει? επίσης μου είπαν ότι έχουμε και το 30...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όπως από το 20 έχουμε μόνο την πορεία φωσφορικών πεντοζών, έτσι γίνεται και με κάποιο άλλο κεφάλαιο... το 14 πέφτει? επίσης μου είπαν ότι έχουμε και το 30...

Πήρα τηλ. τη γραμματέα και τη ρώτησα αν έχουν γίνει προσθαφαιρέσεις. Μου είπε ότι η ύλη είναι η ίδια, δεν έχει αλλάξει κάτι. :rolleyes:

Btw, τι ώρα δίνουμε τη Δευτέρα; :blink::huh:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όπως από το 20 έχουμε μόνο την πορεία φωσφορικών πεντοζών, έτσι γίνεται και με κάποιο άλλο κεφάλαιο... το 14 πέφτει? επίσης μου είπαν ότι έχουμε και το 30...

Πήρα τηλ. τη γραμματέα και τη ρώτησα αν έχουν γίνει προσθαφαιρέσεις. Μου είπε ότι η ύλη είναι η ίδια, δεν έχει αλλάξει κάτι. :rolleyes:

Btw, τι ώρα δίνουμε τη Δευτέρα; :blink::huh:

ΣΤΙΣ 9 π.μ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.