Jump to content

Μεταπτυχιακό στην Ιατρική Λάρισας


sofi23

Recommended Posts

Γεια σας. Θέλω να μάθω κάποια πράγματα για το Μεταπτυχιακό "Κλινικές Εφαρμογές Μοριακής Ιατρικής" στην Ιατρική Λάρισας. Με ενδιαφέρει κυρίως πότε θα είναι τα εργαστήρια πρωΐ ή απόγευμα? Πόσες ώρες την ημέρα? Παρακαλώ όποιος από εσάς γνωρίζει, ας απαντήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας. Θέλω να μάθω κάποια πράγματα για το Μεταπτυχιακό "Κλινικές Εφαρμογές Μοριακής Ιατρικής" στην Ιατρική Λάρισας. Με ενδιαφέρει κυρίως πότε θα είναι τα εργαστήρια πρωΐ ή απόγευμα? Πόσες ώρες την ημέρα? Παρακαλώ όποιος από εσάς γνωρίζει, ας απαντήσει. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

εγω εκανα το μεταπτυχιακο αυτο τις χρονιες 2006-07 και 2007-08.στη συνεχεια εμαθα οτι δε θα συνεχιστει,το ενεργοποιησαν παλι???οσον αφορα τις ερωτησεις σου δεν ξερω τι ισχυει τωρα,θα σου πω πως ηταν οταν το εκανα εγω.στο προγραμμα συμμετεχουν διαφορα εργαστηρια και κλινικες.αναλογα που θα διαλεξεις να πας εχουν και τα δικα τους προγραμματα και απαιτησεις,δεν ειναι ενιαιο για ολους το προγραμμα.αυτα οσον αφορα το εργαστηριακο-κλινικο μερος.τα θεωρητικα μαθηματα ηταν παντα απογευμα.αλλα αναλογα με το εργαστηριο που ανηκες επαιρνες και τα μαθηματα που σου προτειναν.δεν κανουν ολοι ολα τα μαθηματα μαζι.καποια ειναι κοινα,καποια οχι.καλυτερα ομως απο ολα ειναι να επικοινωνησεις με τη γραμματεια να σου πουν λεπτομερειες.οταν ημουν εγω ηταν υπευθυνος υπαλληλος ο κ.Βαλιακος,δεν ξερω αν ειναι ακομα.ελπιζω να βοηθησα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες. Ναι, το επανεργοποίησαν. Τώρα γραμματεία είναι η κα. Νούτσου. Μου είπε ότι ακόμα δεν έχει βγει πρόγραμμα- μετά τις γιορτές θα γνωρίζει περισσότερα- και τα μαθήματα ξεκινούν τον Ιανουάριο.

Εγώ έχω άλλο πρόβλημα: Έχω ήδη επιλεγεί για το πρόγραμμα αλλά ως μεταπτυχιακή πρέπει να πληρώνω εισφορές στο ΤΣΑΥ. Αυτό δεν το γνώριζα όταν έκανα την αίτηση για το μεταπτυχιακό. Τώρα βρίσκομαι σε δίλλημα: ή θα διαγραφώ από το πρόγραμμα ή θα βρω κάποια δουλειά παράλληλα με το μεταπτυχιακό. Να αξίζει άραγε τον κόπο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...

Καλημέρα παιδιά....

έχω τελειώσει πληροφορική στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας στη Θεσσαλονίκη και ενδιαφέρομαι πόλύ να κάνω ένα μεταπτυχιακό στην ιατρική πληροφορική.Δηλαδή να συνδυάσω την Ιατρική με την Πληροφορική. Έχετε να μου προτέινετε κάποιο καλό μεταπτυχιακό????

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα παιδιά....

έχω τελειώσει πληροφορική στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας στη Θεσσαλονίκη και ενδιαφέρομαι πόλύ να κάνω ένα μεταπτυχιακό στην ιατρική πληροφορική.Δηλαδή να συνδυάσω την Ιατρική με την Πληροφορική. Έχετε να μου προτέινετε κάποιο καλό μεταπτυχιακό????

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

check it out:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι αυτό έχω δει και εγώ και εκεί με βλέπω να καταλήγω....δεν μπορώ να βρω πουθενά την ύλη των εισαγωγικών εξετάσεων μόνο.. Υπάρχει κάποιος που παρακολουθεί το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό να μου πει πληροφορίες????

Για τα μεταπτυχιακά της βιοστατιστικής γνωρίζει κάποιος?????

Ευχαριστώ και πάλι εκ των προτέρων........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.