Jump to content

running shoes


backtl

Recommended Posts

Καλησπέρα!Τρέχει κανείς σας;Πήρα το πρωί τα asics nimbus αλλά το μετάνιωσα,μου φαίνονται πολύ διαστημικά.Τα ΝΙΚΕ VOMERO και πιο γήινα ήταν και πιο φτερό στο πόδι,βλακεία μου.Να πάω να τα αλλάξω,λέτε;Είμαι σε δίλημμα.Eσείς τι παπούτσια φοράτε όταν τρέχετε;To έχετε ψάξει καθόλου το θέμα ή φοράτε ότι να είναι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα!Τρέχει κανείς σας;Πήρα το πρωί τα asics nimbus αλλά το μετάνιωσα,μου φαίνονται πολύ διαστημικά.Τα ΝΙΚΕ VOMERO και πιο γήινα ήταν και πιο φτερό στο πόδι,βλακεία μου.Να πάω να τα αλλάξω,λέτε;Είμαι σε δίλημμα.Eσείς τι παπούτσια φοράτε όταν τρέχετε;To έχετε ψάξει καθόλου το θέμα ή φοράτε ότι να είναι;

κατ' εμε οταν 8ελεις παπουτσια γ τρε3ιμο εμπιστευεσαι assics με κλειστα ματια!τωρα...ειδικα γ τα nimbus..η αλη8εια ειναι οτι προκειται γ λιγο βαρυ παπουτσι!αλλα πολυ μαλακο!να φανταστεις οτι καποιοι τα φοραν κ σε μαρα8ωνιο!παντα ομως το παπουτσι ε3αρταται απο την επιφανεια π τρεχεις(χωμα ή ασφαλτο).εγω παντως 8α ελεγα να κρατησεις τα nimbus!καλοτα3ιδα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

NIKE+ με ιποντ κ ξεχνάς τα χιλιόμετρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω για τα συγκεκριμενα,μα γενικα τα asics συνιστωνται.κοιτα και λιγο puma,10 χλμ ανετα,αρκετα ελαφρια παπουτσιοα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.