Jump to content

Χάρτης της Ελλάδος για αναζήτηση αναμονών ιατρικών ειδικοτήτων


Recommended Posts

στο κομματι που λεει ποσα χρονια ζητανε ολοι ξαφνικα αν και διορισμενοι εμφανιζονται να ζητανε πληρη!ενω εχω μαθει για 2 συναδελφους οτι εχουν κανει 2 χρονια σε επαρχιακο νοσοκομειο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από τη νομαρχία μπορείς να το αποκρύψεις.....από το υπουργείο όμως όχι.

δηλαδη τασο εγω που σε λιγο καιρο θα παω να δηλωσω το ειδικο κομματι θα πρεπει να παω στο υπουργειο και να τους ψαχνω εναν εναν?και τελικα αυτοι που δεν εχουν δηλωσει το μερικο κομματι και δεν παρουσιασουν ποτε το χαρτι στο τελος ποσο καιρο θα κανουν?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Καλημερα,πλεον η σελιδα δεν ανοιγει να δουμε τα ατομα που ειναι σε αναμονη ειδικοτητας...ξερει κανεις τον λογο ή εαν εχει αλλαξει??

Τροποποιήθηκε από nickal
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

το www.ygeiapronoia.gov.gr/site/home.csp εδω και 2 εβδομαδες δεν δινει πλεον τις λιστες...δεν ξερω για τους υπολοιπους νομούς αλλα στον νομό ηρακλειου που ενδιαφερει εμενα προσωπικα,με μια καθυστερηση 1-2 μηνες που ενημερωνοταν μου ηταν αρκετα χρησιμο και για την ενημερωση μου και για την ψυχολογια μου.

μηπως ξερεις κανενας τι γινετε η εχει καμια πληροφορια γενικα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Στην περίπτωση που στη λίστα αναμονής δίπλα από κάποιο όνομα γράφει ΣΥΝΕΧΙΣΗ, πώς μπορώ εγώ να γνωρίζω πόσα είναι αυτά τα χρόνια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

οι αναμονες του Ασκληπιειου Βουλας ειναι πλεον στο site της περιφερειας Αττικης μαζι με τα υπολοιπα νοσοκομεια τηα Αθηνας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 months later...

στο θεμα ειδικοτητας στην ελλαδα τα πραγματα ειναι αρκετα περιεργα.

και εξηγω.. υπαρχει τεραστια ετερογενεια στην ποιοτητα εκπαιδευσης των ειδικευομενων.

Δηλαδη, αρκετα νοσοκομεια ειναι επιπεδου κεντρου υγειας και ειναι εγκλημα το οτι εχουν ειδικευομενους. Αλλα παλι ειναι σε πολυ καλο επιπεδο.

θα μπορουσαμε απο τον ιστοτοπο αυτο να βοηθησουμε τους νεους συναδελφους δημιουργωντας μια λιστα με νοσοκομεια στα οποια αξιζει κανεις να αναμενει και να ειδικευτει και στα αλλα που απλα σπαταλας το χρονο σου..

ας αρχισω αναφεροντας

Χειρουργικη σερρων: Νικολαιδης, Μανατακης διευθυντες, αξιζει να δηλωσεις καθως οι ανθρωποι ειναι αξιοι χγοι και ως αποτελεσμα "δινουν" σε ολους τους ειδικευομενους ανεξαρτητα χρονου ειδικευσης-παραμονης στην κλινικη, αναλογικα βεβαια.

θα κανω αναφορα με τη σειρα μου και σε αλλα νοσοκομεια αν ενδιαφερει το θεμα και υπαρξει ροη στη συζητηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Βάση αναζήτησης των αναμονών των ιατρικών ειδικοτήτων :

http://dasta.auth.gr/msw.aspx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.