Jump to content

Kαλώς μας ήρθες leukiblouza!!


drWatkins

Recommended Posts

Η κυβέρνηση, από σήμερα, έχει στις τάξεις της ένα νέο και πολλά υπoσχόμενο μέλος , τον leukiblouza. Υποδεχτήτε τον με θαλπωρή, αγάπη και νουνοου, όπως υποδεχόμαστε όλα τα νέα μέλη!Καλως όρισες λοιπόν, και σύντομα ο αξιαγάπητος και σεβαστός μας πρόεδρος( σλουπ-σλουπ) θα σου ανακοινώσει την υπουργική σου θέση! :) :) :ILoveCoffee:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν ήρθα εγώ, όχι τόπικ δεν μου ανοίξατε.... Καταγγέλω την συγκεκριμένη κίνηση ως εκδήλωση μεροληψίας υπέρ συγκεκριμένου μέλους (προσπαθούν να μας την φορέσουν, κοινώς. Τη μπλούζα, λέμε!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ηθελα να ευχαριστησω το σεβαστο μελος της κυβερνησης dr watkins για το θερμο καλωσορισμα, makes things easier...hope to catch up with you soon

Οσο για την επισης αξιαγαπητη smoky,καταλαβαινω την αποψη της και

-dr watkins οφειλεις να ζητησεις μια συγγνωμη στην smoky, μια και ποτε δεν την καλωσορισες επισημα στην κυβερνηση

-smoky ενα παλιο στελεχος της κυβερνησης σαν εσενα δεν εχει τιποτα να φοβηθει απο ενα νεο πρωταρη σαν εμενα που το μονο του καθηκον ειναι να κουναει ηλεκτρονικα bannerακια αμα τη εμφανισει των λοιπων μελων της κυβερνησης

in any case μην βιαζεσαι να με κρινεις, θετω εαυτον στην υπηρεσια σας και ελπιζω να σε πεισω για τα αγνα μου κινητρα

till next time Ta Ta

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέεεε, ξέχασα να καλωσορίσω κι εγώ το νέο μέλος! Καλώς μας ήρθες! :wink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον it almost feels like home Βασιλικη σε ευχαριστω για το welcoming...

επισης θελω να ευχαριστησω τη μητερα μου και την αδερφη μου,ολους τους καθηγητες μου στο λυκειο, το Gaz, τον ψυχιατρο μου και ολους οσους βοηθησαν να φτασω μεχρι εδω...

Εδω=Ιδρυμα αποκαταστασης ψυχικα διαταραγμενων φοιτητων Ιατρικης

:ILoveCoffee: Ειμαι junkie

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα να ρωτησω κατι;Μηπως να αρχισω να αισθανομαι ασχημα;

θα προσπαθησω να παραμεινω χαλαρος και ηρεμος...

Δεν φταιει λοιπον o dr watkins αν αποφασισε να κανει την αυτοκριτικη του και να φανει ευγενικος και φιλοξενος.

Ισως φταιει για αυτη του την συμπαθεια και οι αποψεις μου για τον Schumaher σας παραπεμπω στα σχετικα post...

Ισως να λατρεψε τα σουτζουκακια μου καθε καλοφαγας και μπον βιβερ θα τα λατρευε(somebody shoot me...)

:ILoveCoffee:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα να ρωτησω κατι;Μηπως να αρχισω να αισθανομαι ασχημα;

θα προσπαθησω να παραμεινω χαλαρος και ηρεμος...

Δεν φταιει λοιπον o dr watkins αν αποφασισε να κανει την αυτοκριτικη του και να φανει ευγενικος και φιλοξενος.

Ισως φταιει για αυτη του την συμπαθεια και οι αποψεις μου για τον Schumaher σας παραπεμπω στα σχετικα post...

Ισως να λατρεψε τα σουτζουκακια μου καθε καλοφαγας και μπον βιβερ θα τα λατρευε(somebody shoot me...)

:ILoveCoffee:

ok I :shoot: you! 8)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ok thanks a lot.Things were quite out of hand there.You are my savor.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έεελα βρε τώρα, που φοβήθηκες! Πλακίτσα κάνουμε! Απλά βγάζουμε τα απωθημένα μας στους παλαιούς που μας περάσανε στο ντούκου! Εσύ τι φταις, μικρό παιδί! :Iloveyou: :angel:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τωρα χαλαρωσα λιγακι.Τι να λεμε νεος ειμαι και ψαρωνω. :ILoveCoffee:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.