Jump to content

Up To Date


Ortho

Recommended Posts

ετσι που το εκανα, εγινε ινσταλεητιον, οποτε δεν λειτουργει ως πορταμπλ. Αλλα το εκανα ετσι, επειδη δεν λειτουργουσε το πορταμπλ στον συγκεκριμενο υπολογιστη (λαπτοπ με γουιντοους 7 , 64-μπιτα).

Το πορταμπλ μου λειτουργει τελεια σε 32-μπιτα γουιντοους 7, και σε χπ.

καλως..αμα εχεις 64μπιτο εισαι προχωρημενος

μου κανει παντως εντυπωση που η εγκατασταση του μη πορταμπλ στα χπ επαιρνε -οπως αλλωστε προεικαζε το προγραμμα -ΑΝΩ ΤΩΝ 20 ΛΕΠΤΩΝ!

ενω στα 7 γινοταν εντος πενταλεπτου..ειχα την ανεση να κανω εγκατασταση -απεγκατασταση οσες φορες ηθελα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...
  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Last Reply
  • 4 weeks later...

παει η εποχη που διναμε λινκ...μεγαλη υποθεση να "ανεμιζεις" το στικακι σου και να καμαρωνεις!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Πατάω στο New Search και βγάζει: We have made improvements to our search engine. However, it did not initialize correctly. Please contact customer support and we will fix the prob

UpToDate 18.2 portable.

Έχει κανείς καμία ιδέα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Ενιοτε οι ισπανικες σελιδες μας εχουν σωσει σε δυσκολες καταστάσεις (προσωπικα βασιζομαι στα λιγα ιταλικα που γνωριζω και φυσικα στα ψηφιακα λέξικα μου!)ειδικά οταν το αγγλοφωνο σαιτ απαιτει οχι μονο εγγραφη αλλά και μινιμουμ αριθμο ποστ ωστε να δεις τα λινκς!

τα νεα για το 19.1 κατωθι:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θενκς!

Αλλά ζητάει κωδικό... ποιός είναι??

σορυ για την παραλειψη..επειδη δεν τον θυμομουν εκανα το εξης:

πηρα ενα εκ των λινκ:

http://www.fileserve.com/file/exR8eXb

και γουγλισα:

επεσα σε μια σελιδα ονοματι taringa.net ισπανοφωνη και αυτη!

ο κωδικός αναφερεται εκει και ειναι:

www.meddics.com (το διορθωσα και στο βλογ)

δλδ ο τιτλος της πρωτης ισπανοφωνης!

αναρωτιεμαι αν με προλαβε κανεις ως προς τα ανωτερω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

το αρχειο ειναι εκτος, μπορεις να το ξανανεβασεις? portable εννοεις οτι απλα ειναι η πληρης εκδοση 19.1 αλλά που μπορω να το φορτωνω σε στικ ή αναφέρεσαι στην εκδοση για κινητο? Αν το δεύτερο μήπως κυκλοφορεί κάπου ο τρόπος ενεργοποίησης της μη-φορητης εκδοσης 19.1 γιατι μας εχει πεθανει? thanks!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το αρχειο ειναι εκτος, μπορεις να το ξανανεβασεις? portable εννοεις οτι απλα ειναι η πληρης εκδοση 19.1 αλλά που μπορω να το φορτωνω σε στικ ή αναφέρεσαι στην εκδοση για κινητο? Αν το δεύτερο μήπως κυκλοφορεί κάπου ο τρόπος ενεργοποίησης της μη-φορητης εκδοσης 19.1 γιατι μας εχει πεθανει? thanks!

για το πορταμπλ εννοω οτι το φορτωνεις σε στικ και το τρεχεις με κλικ στο αρχειο *.εξε σε πισι με γουιντοους.Για κινητο αγνοω διοτι εχω σμαρτφοουν (νταξει κανα χαρισον σε φορμα *.pdb διαβαζουμε αν καιγόμαστε)

Το αρχειο

h**ps://rapidsh*re.***/fil*s/459990573/utd_191_links.rtf του ιστολογίου μου (pass: www.meddics.com )

εχει τη β¨ομαδα απο λινκς ανεπαφη... ακομη (βεβαια ο χρονος κατεβασματος ανευ alternatives links αυξανει τα μάλα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δυστυχως δεν υπάρχουν, τα κατέβασαν. Αν κάποιος έχει χρόνο ας τα ανεβάσει πάλι σε κανένα megaupload or rapidshare thanks!!!

έχεις δίκιο..δεν το διερευνησα πληρως το ζήτημα

υπάρχουν ομως και τα τορεντ

http://www.demonoid.me/files/details/2629226/0012784238604/

αλλωστε καπου θα υπαρχουν και τα λινκς..λες ολος ο πλανητης να εξαρταται απο ... 2-3 φιλοτιμους Ελληνες; εδω λχ
http://www.4shared.com/dir/K8eT4-0S/Uptodate_19.html

ζορικος ο χρόνος αναμονης ομως!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

thanks συναδελφοι. Δυστυχως στο demonoid η φουλ εκδοση για υπολογιστη δεν περιέχει κωδικό ενεργοποίησης οπότε τζίφος το τόρρεντ! θα δοκιμασω τα άλλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

thanks συναδελφοι. Δυστυχως στο demonoid η φουλ εκδοση για υπολογιστη δεν περιέχει κωδικό ενεργοποίησης οπότε τζίφος το τόρρεντ! θα δοκιμασω τα άλλα.

Ωστες ψεματα γραφαν οι κεραταδες πως ειναι πορταμπλ;

http://www.demonoid.me/files/details/2629226/0012784238604/

βρε doc απο την λιστα των αρχειων που δειχνει το τορεντ δε φαινεται να θελει κωδικο

πορταμπλ και κωδικο ενεργοποιησης μαζι πρωτη φορα ακουω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχως στο demonoid η φουλ εκδοση για υπολογιστη δεν περιέχει κωδικό ενεργοποίησης οπότε τζίφος το τόρρεντ! θα δοκιμασω τα άλλα.

Στο τόρεντ με installation δεν κάνεις ενεργοποίηση έτσι!

Πρέπει να το "ενεργοποιήσεις".

Συνοπτικώς, αφού εγκαταστήσεις το πρόγραμμα, βάζοντας κάποιον τυχαίο κωδικό (π.χ. IC77823 - πάντα με δύο κεφαλαία γράμματα και πέντε ψηφία μετά), πας στο αρχείο param.xml (είναι στο φάκελο app, εκεί όπου εγκαταστάθηκε το πρόγραμμα), ανοίγεις το αρχείο με κάποιο νόουτπαντ πχ., και θα δεις οτι γράφει κάπου στην αρχή περίπου

<productid>δύογράμματα (π.χ. IC) -κωδικός (πχ 77823)

εκεί αλλάζεις τον κωδικό με διάφορους συνδυασμούς πάντα πενταψήφιους με δύο γράμματα στην αρχή (θα σου πρότεινα να διατηρήσεις αρχικά τα δύο αυτά γράμματα, IC), και ξαναανοίγεις το πρόγραμμα. Θέλει πολλούς συνδυασμούς και υπομονή! Μπορει και καμια ώρα να προσπαθείς! αν είσαι τυχερός, θα ανοίξει κανονικά το πρόγραμμα.

Έτσι χρησιμοποιείται το μη-πόρταμπλ. (για όσο καιρό ακόμα είναι σε μορφή CD, κάτι λένε ότι θα το κάνουν μόνο ον-λάην-τότε την πατήσαμε! )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω που κατεβασα το πορταμπλ με τορεντ απο το δεμονοιδ (διοτι ας πουμε... βαριομουν να το κανω κοπυ πεηστ απο το στικ)μπορω να μαθω τι..χανω που δεν εχω την εγκαταστησιμη εκδοχη;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω που κατεβασα το πορταμπλ με τορεντ απο το δεμονοιδ (διοτι ας πουμε... βαριομουν να το κανω κοπυ πεηστ απο το στικ)μπορω να μαθω τι..χανω που δεν εχω την εγκαταστησιμη εκδοχη;

το πόρταμπλ δυστυχώς δεν λειτουργεί σε 64-μπιτα συστήματα... Όπου μένει ως μόνη επιλογη η εγκατάσταση και η (επίπονη) "ενεργοποίηση".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω που κατεβασα το πορταμπλ με τορεντ απο το δεμονοιδ (διοτι ας πουμε... βαριομουν να το κανω κοπυ πεηστ απο το στικ)μπορω ν

α μαθω τι..χανω που δεν εχω τη εγκαταστησιμη εκδοχη;

το πόρταμπλ δυστυχώς δεν λειτουργεί σε 64-μπιτα συστήματα... Όπου μένει ως μόνη επιλογη η εγκατάσταση και η (επίπονη) "ενεργοποίηση".

Εσύ εισαι προχωρημένος!ε,οποιος εχει τα γενια,εχει και τα χτενια..η τουλάχιστον πασχιζει να τα βρει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I have win 7 64bit and utd 19.1 portable works just fine.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I have win 7 64bit and utd 19.1 portable works just fine.

ελα... τι να πω, δεν ξερω τότε τι φταιει! Εγώ έχω εναν 64μπιτο, οπου εβαλα την εκδοση με εγκατασταση, και εναν 32μπιτο, οπου εβαλα το πορταμπ...

Τέσπα! Η δουλειά να γίνεται!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

UTD 18.3 portable did not work on 7 64 bit, that's true. But 19.1 portable, the demonoid one in fact, works. Maybe the version's the problem.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

Ερώτηση: τo 19.2 portable χρειάζεται κάποιο κωδικό για λογκ-ιν ή ενεργοποίηση αν το κατεβάσω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.