Jump to content

Up To Date


Ortho

Recommended Posts

καλη χρονια..ε, δε μπορουσα να μη γραψω (ΔΕΝ θα επανελθω!)

δεν χρειαζεται ΚΑΝ λινκ [το κ(λ)οπυραιτ μην το κλαις..να το πετιεται απο ξαρχης κι αντριευει και θερειευει..!!!)

uptodate 17.3 λοιπον

(ηταν πολυ σκληρη η εκδικηση των e-πειρατων!!τους φοβηθηκε το ματι μου λεμε [δεκα λινκ στο χωμα..μυριαδες στον αγωνα] ..μετα απο μηνες)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 78
  • Created
  • Last Reply

.

edit: οκ, εβγαλα ακρη! ;-)

Για πες μου να βγάλω κι εγώ! Από όοοοοολα αυτά τα links που πετιούνται τι να πρωτοκατεβάσω κι από πού??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επειδη υπαρχουν και ασχετοι που τωρα προσπαθουν να μαθουν την μαγεια των torrent και του τζαμπα μπορει καποιος να μας δωσει τα φωτα του? ή εστω να μιλησουμε μεσω pm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν θελεις να κατεβασεις κατι μεσω τορρεντ πρεπει να μπεις σε καποιον τρακερ,να γραψεις στο search του το ονομα του προγραμματος που ψαχνεις,να κατεβασεις το τορρεντ που θα σου βγαλει, και μετα μεσω καποιου client να κατεβασεις ολοκληρο το προγραμμα. αυτη ειναι η γενικη εικονα και ειναι κατι πολυ απλο,ειδικα αν στο δειξει καποιος μια φορα.

μπορεις να δοκιμασεις να ψαξεις οτι θες στο isohunt.com και οσον αφορα για client το πιο δημοφιλες προγραμμα ειναι το utorrent 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

τρέχει μια χαρα σε παράθυρα 7.

παλι καλα!διοτι αυτο:

http://img18.imageshack.us/i/ceedo.jpg/

τρεχει στα 7 μονο στην τελευταία έκδοση του με βεβαιότητα!(για την προ τελευταια λχ δεν εγγυωμαι)

βασικα ετρεξα τα 7 μεσω virtualbox και το διαπιστωσα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

τρέχει μια χαρα σε παράθυρα 7.

ερωτηση:

στα δικα μου γουιν 7 γιατι βγαζει κενη αρχικη οθονη; και το 17.3 και το 18.1;;

απ.

4.For windows 7 in case of unable to install

4.1 explore files in the dvd

4.2right click at setup.exe

4.3 change compatibility to windows vista sp2 and checked run as administrator below that

δυστυχως ομως υπαρχει προβλημα στην εμφανιση των λημματων

λχ

Page Not Found

Error: The UpToDate Topic "DRUG_NAT/10301" can not be found.

You may continue using the application via the navigation bar abοve

ΕΛΛΕΙΨΕΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟΥ ΣΠΑΣΤΗΡΙΟΥ ΟΦ ΚΟΡΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι να σου πω... εγω ειχα βρει το τόρεντ με σιριαλ ναμπερ δικό του, χωρίς "κρακ".

Και λειτουργει φινα, και με εχει βοηθησει πααααρα πολυ στο αγροτικό!

το 18.1 δεν το έχω βρει καπου! (λιγο εψαξα βεβαια)

Ό,τι εχει κρακ νομίζω είναι δίκοπο μαχαίρι, καθώς δεν ξέρεις τι κανει το κρακ που μπαινει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι να σου πω... εγω ειχα βρει το τόρεντ με σιριαλ ναμπερ δικό του, χωρίς "κρακ".

Και λειτουργει φινα, και με εχει βοηθησει πααααρα πολυ στο αγροτικό!

το 18.1 δεν το έχω βρει καπου! (λιγο εψαξα βεβαια)

Ό,τι εχει κρακ νομίζω είναι δίκοπο μαχαίρι, καθώς δεν ξέρεις τι κανει το κρακ που μπαινει.

τι να κανει ενα κρακ;εδω κινδινευουμε από τόσα αλλα..παραδόξως κάτι αυστηρά αντιβαιρους μπλόκαραν άλλα-φαινομενικα αθωα- προγράμματα του στικ μου αλλά όχι το απτουντεητ

βασικα με καιει ΤΩΡΑ διοτι ψανχω στοιχεια για χρηση βοτανων ωστε να μην μας κοροιδευουν οταν μιλαμε σχετικα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Να ρωτήσω όποιον ξέρει...Αν εγκαταστήσουμε την έκδοση 18 θα υπάρξει conflict με την ήδη εγκατεστημένη έκδοση 17; Π.χ., υπάρχει περίπτωση να την "αναγνωρίσει" και να ζητήσει- ανεξάρτητα από το crack της 18- ενεργοποίηση με πληρωμή; Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν κατάλαβα καλά, η έκδοση 18.1 είναι πόρταμπλ, όπερ σημαίνει ότι δεν εγκαθίσταται, απλά τρέχει από το σημείο όπου είναι τα αρχεία. Άρα δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την παλιά εγκατεστημένη έκδοση.

Θα σου πω σίγουρα όταν τελειώσω το κατέβασμα.

εντιτ: επιτέλους τελείωσε το κατέβασμα! Λειτουργεί τέλεια! Και δεν επηρέασε καθόλου την εγκατεστημένη έκδοση 17.3!

Να εισαι καλα Φυσικοπροφέσορα!! Το προγραμμα αυτό με εχει βοηθησει πααααρα πολύ στο αγροτικό!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν κατάλαβα καλά, η έκδοση 18.1 είναι πόρταμπλ, όπερ σημαίνει ότι δεν εγκαθίσταται, απλά τρέχει από το σημείο όπου είναι τα αρχεία. Άρα δεν θα υπάρχει πρόβλημα με την παλιά εγκατεστημένη έκδοση.

Θα σου πω σίγουρα όταν τελειώσω το κατέβασμα.

εντιτ: επιτέλους τελείωσε το κατέβασμα! Λειτουργεί τέλεια! Και δεν επηρέασε καθόλου την εγκατεστημένη έκδοση 17.3!

Να εισαι καλα Φυσικοπροφέσορα!! Το προγραμμα αυτό με εχει βοηθησει πααααρα πολύ στο αγροτικό!

Εγω ενας απλος μεσαζοντας ειμαι..αν και βλεπω οτι στο www.drfouly.com εχουν προβληματα με την εφαρμογη

ενα πορταμπλ σε προηγουμενη βερσιον που ειχα δει δεν δουλευε

αλλα η νυν εκδοση μας εσωσε οσο δεν λεγεται!

αλλιως χωρις την 3.1.0.22 εκδοση του ceedo enterprise δεν μπορουσαμε να κανουμε καλη δουλεια και το ζητημα περιπλεκοταν τοσο που δεν περιγραφεται!!

το πιο σημαντικο ειναι πως το διανεμεις στο αψε σβησε..τρεχει και σε χπ αλλα οχι σε 2000 (συμφωνα με οσα ειδα τουλαχιστον)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τρεχει και σε κινητα/iphone ή πεταξα μαλακια?:unsure:

υπαρχει και εκδοση ppc με δικα της σπαστηρια

φυσικα δεν αποκλειεται αποθηκευση αρχειων σε καρτα μνημης κινητου και τρεξιμο απο πισι!

ας μας πει καποιος και εντυπωσεις απο βιστα ,διοτι εν γενει στο drfouly.com εχουν ολο προβληματα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τρεχει και σε βιστα απ΄οτι ειδα

μονο που για ρησταρτ θελει end prosess απο task manager!

υγ. για βαλτε στο γουγλ "uptodate 18.1" /σελιδες απο ελληνικα/ και επιλεξτε 'αισθανομαι τυχερος"!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα ετρεξα το πορταμπλ σε λάπτοπ με γουιντοους 7 64μπιτα, και βγαζει

"Error: An application error with regards to application activation has occurred. Please contact UpToDate Technical Support for assistance. Phone: 1-800-998-6374 (US and Canada) or 1-781-392-2000 between 8:00 AM and 9:00 PM (ET) Monday through Friday. Email: support@uptodate.com

Application Restore "

το ετρεξα και με το ιντερνετ κομμενο, αλλα τιποτα...

:(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα ετρεξα το πορταμπλ σε λάπτοπ με γουιντοους 7 64μπιτα, και βγαζει

"Error: An application error with regards to application activation has occurred. Please contact UpToDate Technical Support for assistance. Phone: 1-800-998-6374 (US and Canada) or 1-781-392-2000 between 8:00 AM and 9:00 PM (ET) Monday through Friday. Email: support@uptodate.com

Application Restore "

το ετρεξα και με το ιντερνετ κομμενο, αλλα τιποτα...

:(

Δοκίμασε να το τρέξεις σε windows xp συμβατότητα. Πήγαινε στο .exe του uptodate, κάνε δεξί κλικ, επίλεξε συμβατότητα---> windows xp-----> εφαρμογή. Στη συνέχεια κάνε ξανά installation.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε ευχαριστώ για την απάντηση! δεν το δοκίμασα, καθώς τελικά εγκατέστησα το UTD 18.1 από το αντίστοιχο τόρεντ, και στη συνέχεια έβαλα κωδικό όπως εξηγούν στο drfouly. (δηλ. IC+πενταψήφιο αριθμό),

και στη συνεχεια εκανα ονλαην ακτιβεητιον, και λειτουργεί (ως τώρα) μιά χαρά εγκατεστημένο! βέβαια απεγκατάστησα πρώτα το προηγούμενο 17.3

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε ευχαριστώ για την απάντηση! δεν το δοκίμασα, καθώς τελικά εγκατέστησα το UTD 18.1 από το αντίστοιχο τόρεντ, και στη συνέχεια έβαλα κωδικό όπως εξηγούν στο drfouly. (δηλ. IC+πενταψήφιο αριθμό),

και στη συνεχεια εκανα ονλαην ακτιβεητιον, και λειτουργεί (ως τώρα) μιά χαρά εγκατεστημένο! βέβαια απεγκατάστησα πρώτα το προηγούμενο 17.3

μαγκια,αλλα ΕΤΣΙ μπορει να το κουβαλας σε στικ και να το τρεχεις δωθε κειθε για μονο στο πισι που το εβαλες;ειμαι απαιτητικος ,πως να το κανουμε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ετσι που το εκανα, εγινε ινσταλεητιον, οποτε δεν λειτουργει ως πορταμπλ. Αλλα το εκανα ετσι, επειδη δεν λειτουργουσε το πορταμπλ στον συγκεκριμενο υπολογιστη (λαπτοπ με γουιντοους 7 , 64-μπιτα).

Το πορταμπλ μου λειτουργει τελεια σε 32-μπιτα γουιντοους 7, και σε χπ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.