Jump to content

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΙΝΟΥΝ ΔΙΚΑΤΣΑ--ΑΝΑΤΟΜΙΑ


ho·mun·cu·li

Recommended Posts

Στην επισημη σελιδα του ΔΟΑΤΑΠ: www.doatap.gr εχουνε αναρτηθει οι σωστες απαντησεις της Ανατομιας που δοθηκε αυτον τον Σεπτεμβρη. Η φιλη που μου ζητησε να της τα κατεβασω ειπε οτι συνηθως τα ανεβαζουνε για λιγο χρονικο διαστημα, οποτε σκεφτηκα να ενημερωσω οποιον ενδιαφερεται για να προλαβει να τα κατεβασει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφ... δίνεις δικατσα? Το παρακράτος των Αθηνών πέτυχε να δίνουμε και οι του ΑΠΘ αναγνώριση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφάκι, όχι μόνο ανατομίας.

Ανακοίνωση ορθών απαντήσεων των θεμάτων 1ης εξεταστικής περιόδου ιατρικής 2008

Δεν πρόκειται να τις αποσύρουν, αυτό δεν έγινε ποτέ, απ' όσες φορές τις δημοσίευσαν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφ... δίνεις δικατσα? Το παρακράτος των Αθηνών πέτυχε να δίνουμε και οι του ΑΠΘ αναγνώριση?

εσυ να αλλαξεις το αβαταρ... δεν εκανα εγω κομματια την καρδια μ' να φιλαω το βρωμερο σαλαμανδροειδες για να γινει αυτη η μπλιαχοφατσα :anavwfwties::P

υγ--καλε μια φιλη μου δινει--not me... το θεικο το ειπε ενας γνωστος που διναμε μαζι χτες... "δεν μπορω να δινω αλλα μαθηματα... νιωθω ηδη ειδικευομενος" :lol::lol: [αστειευομενος το πε φυσικα :P ]

Σοφάκι, όχι μόνο ανατομίας.

Ανακοίνωση ορθών απαντήσεων των θεμάτων 1ης εξεταστικής περιόδου ιατρικής 2008

Δεν πρόκειται να τις αποσύρουν, αυτό δεν έγινε ποτέ, απ' όσες φορές τις δημοσίευσαν.

Ετσι μου πανε... ετσι σου λεω... Οταν τα ζητησε απο το ΔΟΑΤΑΠ της ειχανε πει μαλιστα πως ειναι παρανομο... Τι να σου πω--δεν ξερω.... Δεν εχω ιδεα τι παιζει και τι γινεται με το ΔΟΑΤΑΠ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε να μην τιμήσω τον βάσκο αγωνιστή Γιοσου Σαριεγκι? Λίγες μέρες, αη προμις. Και μετά θα βάλω ό,τι αβαταρ θες.

Περίπου

Θα δούμε

Μπορεί και όχι :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε να μην τιμήσω τον βάσκο αγωνιστή Γιοσου Σαριεγκι? Λίγες μέρες, αη προμις. Και μετά θα βάλω ό,τι αβαταρ θες.

Περίπου

Θα δούμε

Μπορεί και όχι :lol:

ο,τι θελω γω λεμε.... i make the rules!! :bloodomen: αλλιως θα λειτουργησω υπογεια και θα σε καθαιρεσουν :bloodomen:

να μην τον τιμησεις τον ασχημομουρη--τον ειδα και συγχιστηκα η γυναικα :anavwfwties::anavwfwties: αντε ποσες μερες???? δυο καλα ειναι :P απο τη μια μου βαζουνε σεξυ αντρες 40ρηδες, απο την αλλη η μπλιαχοφατσα στο αβαταρ σου.... Καταγγελω το φαλλοκρατικο κατεστημενο :anavwfwties:

υγ--καλα το τοπικ δεν το ανοιξα για το Δικατσα???? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφάκι, όχι μόνο ανατομίας.

Ανακοίνωση ορθών απαντήσεων των θεμάτων 1ης εξεταστικής περιόδου ιατρικής 2008

Δεν πρόκειται να τις αποσύρουν, αυτό δεν έγινε ποτέ, απ' όσες φορές τις δημοσίευσαν.

Ετσι μου πανε... ετσι σου λεω... Οταν τα ζητησε απο το ΔΟΑΤΑΠ της ειχανε πει μαλιστα πως ειναι παρανομο... Τι να σου πω--δεν ξερω.... Δεν εχω ιδεα τι παιζει και τι γινεται με το ΔΟΑΤΑΠ.

Μετά την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων οι εξετασθέντες έχουν το δικαίωμα να ζητήσουν την επίδειξη του γραπτού τους από τα αρμόδια όργανα του Οργανισμού και την επαναβαθμολόγησή του, εάν προκύψει σφάλμα ή παράλειψη στην αρχική βαθμολόγηση, όπως ορίζεται με σχετική ανακοίνωση του Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π., που επακολουθεί των εξετάσεων. Οι ερωτήσεις με τη σωστή απάντηση ανακοινώνονται στην ιστοσελίδα του Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π.

content-corner-bl.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ ΤΡΑΠΕΖΑ ΕΡΩΤΗΣΕΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΤΡΑΠΕΖΑ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ)

Στην ήδη υπάρχουσα Τράπεζα Ερωτήσεων Εξετάσεων Ιατρικής, προστίθεται σήμερα 20 Ιουλίου 2009 Τράπεζα θεμάτων του μαθήματος της Ανατομίας με 2.569 ερωτήσεις.

Η επιλογή και επεξεργασία των ερωτήσεων έγινε από μέλη Δ.Ε.Π. της αντίστοιχης ειδικότητας, Ιατρικών σχολών των Ελληνικών Α.Ε.Ι.

Επισημαίνουμε ότι, οι απαντήσεις στις ερωτήσεις, όπως εμφανίζονται στο διαδίκτυο, για όλα τα μαθήματα, είναι ενδεικτικές φραστικά, η δε τελική τους μορφή, στη διατύπωση, καθορίζεται από τους θεματοδότες την ημέρα διεξαγωγής των εξετάσεων

http://www.doatap.gr/gr/news_extended.php?post_id=279

Το επόμενο διάστημα θα γίνει μια προσπάθεια να απαντηθούν οι ερωτήσεις. Λόγω έλλειψης χρόνου αυτό δεν μπορεί να γίνει πριν την 9η Οκτωβρίου 2009, ημέρα που θα διεξαχθεί η φετινή εξέταση του μαθήματος της ανατομίας.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.