Jump to content

Κατατακτήριες Εξετάσεις Οδοντιατρικής Σχολής Αθηνών


xalia

Recommended Posts

Η κατάταξη των φοιτητών στην οδοντιατρική σχολή Αθηνών φέτος και για πρώτη φορά θα γίνει με το βαθμό πτυχίου.
Οι ενδιαφερόμενοι να προσκομίσουν τα δικαιολογητικά από 1 ως 15 Νοεμβρίου.

Δικαιολογητικά:

· Αίτηση (παραλαμβάνεται από τη

Γραμματεία)

· Αντίγραφο Πτυχίου (με ακριβή βαθμό)

http://www.dent.uoa.gr/node.php?n=announce_show&id=370

Τροποποιήθηκε από Comfortably Numb
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η κατάταξη των φοιτητών στην οδοντιατρική σχολή Αθηνών φέτος και για πρώτη φορά θα γίνει με το βαθμό πτυχίου.

Οι ενδιαφερόμενοι να προσκομίσουν τα δικαιολογητικά από 1 ως 15 Νοεμβρίου.

Δικαιολογητικά:

· Αίτηση (παραλαμβάνεται από τη

Γραμματεία)

· Αντίγραφο Πτυχίου (με ακριβή βαθμό)

http://www.dent.uoa.gr/node.php?n=announce_show&id=370

Καλησπερες !!!

εχεις μηπως ακουσει για ποιο λογο εγινε αυτο με τον βαθμο πτυχιου και αν θα αποτελει εξαιρεση μονο για το ετος 08-09 ? :rolleyes: Λες να γινει και για αλλα τμηματα ? :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν έχω ακούσει κάτι τέτοιο για άλλες σχολές. Ξέρω ότι ίσχυε και για το ΑΕΙ της νοσηλευτικής!

Προσωπικά πιστεύω ότι (πέρα από το γεγονός οτι είναι άδικο) δε θα γίνει και του χρόνου....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Ρε παιδιά ψάχνω παντού στο Internet μήπως μπορέσω να βρω τις αιτήσεις για τις κατατάξεις στην Οδοντιατρική Αθηνών καθώς επίσης και στην Ιατρική Θεσσαλονίκης αλλά δε μπορώ να τις βρω πουθενά. Μόνο πληροφορίες όπως αυτές που δίνεται κι εσείς.

Μήπως ξέρετε που μπορώ να τις βρω? Εκτός από τις γραμματείες βέβαια.

Δυστυχώς δεν είναι και πολύ μεγάλες οι προθεσμίες που δίνονται.

Κάντε κάτι please!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...
  • 1 year later...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΩΝ 2011, ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΛΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΤΥΛ ΤΩΝ ΘΕΜΑΤΩΝ :ΙΑΤΡΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑ Ι ΚΑΙ ΙΙ , ΙΑΤΡΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΒΙΟΛΟΓΙΑ-ΓΕΝΕΤΙΚΗ. ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΗ ΒΑΖΟΥΝ ΔΥΣΚΟΛΕς ΑΣΚΗΣΕΙς; ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΩΡΙΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 years later...
  • 1 year later...

Γεια σας, έχω τελειώσει τη φαρμακευτική και θα με ενδιέφερε να ξεκινήσω ταχύρρυθμα μαθήματα προετοιμασίας για εισαγωγή στην οδοντιατρική αθηνών. 

Αν μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει σχετικά με τα φροντιστήρια, γνώμες, εμπερίες (πχ απο ήχο, png, προσβασης, κτλ)

Ευχαριστώ :) 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
On 11/4/2020 at 9:08 ΜΜ, anastasia000 said:

Γεια σας, έχω τελειώσει τη φαρμακευτική και θα με ενδιέφερε να ξεκινήσω ταχύρρυθμα μαθήματα προετοιμασίας για εισαγωγή στην οδοντιατρική αθηνών. 

Αν μπορεί κάποιος να με κατατοπίσει σχετικά με τα φροντιστήρια, γνώμες, εμπερίες (πχ απο ήχο, png, προσβασης, κτλ)

Ευχαριστώ :) 

Αν και με κάποια καθυστέρηση... η πρόσβαση είναι καλό φροντιστήριο, όπως και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για 3 καθηγητές (δεν θυμάμαι τα ονόματα αλλά είναι οι πλέον γνωστοί) και οι περισσότεροι μπαίνουν από αυτούς. Για τον ήχο δεν ξέρω. Να έχεις στο μυαλό σου ότι το πιο δύσκολο κομμάτι είναι να στρωθείς και να τα διαβάσεις τις ιδιαίτερα  εκτεταμένες ύλες των 3 μαθημάτων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.