Jump to content

Άδεια άσκησης επαγγέλματος


Scitech

Recommended Posts

Γεια σε όλους!!

Παιδιά φεύγω για ΚΕ.ΥΓ. στην Άρτα στις 12 Αυγούστου. Ξέρεις κανείς αν είναι απαραίτητο να βγάλω και να καταθέσω την άδεια άσκησης επαγγέλματος στη στρατολογία. Έχω καταθέσει φυσικά αντίγραφο πτυχίου.

Ευχαριστώ πολυ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πτυχίο μόνο θέλουν, επίσημα αναγνωρισμένο αν είναι από εξωτερικό. Αν είναι από Ελληνικό Πανεπιστήμιο φτάνει επικυρωνένο αντίγραφο αυτού.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι 12 Αυγούστου. Την άλλη Δευτέρα μπαίνουμε. Τουλάχιστον το δικό μου χαρτί κατάταξης, αυτό λέει. Τσέκαρε το για παν ενδεχόμενο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είναι 12 Αυγούστου. Την άλλη Δευτέρα μπαίνουμε. Τουλάχιστον το δικό μου χαρτί κατάταξης, αυτό λέει. Τσέκαρε το για παν ενδεχόμενο.

Δεν μπαίνουν όλοι την ίδα ημέρα! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όταν διέκοψα την αναβολή δεν είχα ακόμα το πτυχίο. Οπότε με έβαλαν πεζικό στο Ρέθυμνο με ημερομηνία κατάταξης στις 12/08, παρόλο που τους πήγα βεβαίωση σπουδών. Την περασμένη βδομάδα κατέθεσα το πτυχίο και με άλλαξαν για ΚΕ.ΥΓ. με την ίδια όμως ημερομηνία, 12/08.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ σου λέω είσαι τυχερός και θα με θυμηθείς!wink.gif

Έτσι έ? Για να το λες, κάτι ξέρεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μόνο που δεν ξέρω είναι αυτό που έγραψες σε άλλο topic περί catering στο ΚΕ.ΥΓ.

Άλλαξαν τόσο πολύ τα πράγματα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλη θητεια! Αν μπορεσεις, πηγαινε στο 2ο λοχο, αν οχι και στον 1ο δε θα περασεις ασχημα. Και να φερεσαι ομορφα στα κοριτσια των λοχων (ειναι γλύκες, αλλα ψαρωμενες, τουλαχιστον οταν πηγα εγω, γιατι ηταν κι αυτες καινουριες, τωρα δεν ξερω...)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
Καλη θητεια! Αν μπορεσεις, πηγαινε στο 2ο λοχο, αν οχι και στον 1ο δε θα περασεις ασχημα. Και να φερεσαι ομορφα στα κοριτσια των λοχων (ειναι γλύκες, αλλα ψαρωμενες, τουλαχιστον οταν πηγα εγω, γιατι ηταν κι αυτες καινουριες, τωρα δεν ξερω...)

δεν ειναι ψαρωμενες...ειναι κακομαθημενες απο την σχολη....αν τις πετυχεις ως γιατρος σε μοναδα θα ριχνουνε προσοχες μολις εμφανιζεσαι....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.