Jump to content

favloskyklos.blogspot.com


Recommended Posts

Τα συγχαρητήριά μου στο παιδί. Αυτά σκεφτόμουνα στην ηλικία του και δεν είχα που να τα γράψω.

Συνιστώ την ανάγνωση σε όλους τους επίδοξους πρωτοετείς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το μπλογκ αυτό δημιουργήθηκε για να ακουστούν πράγματα που όλοι σκεφτόμαστε, αλλά διστάζουμε να εκφράσουμε, πάντα σχετικά με τη σχολή. Απ'όσο ξέρω εκτός από άρθρα, θα το εμπλουτίσει και με διαφορετικά πράγματα (συνεντεύξεις κ.α.). Ας γίνει τόπος συνάντησης αυτών που βλέπουν τα πράγματα λίγο διαφορετικά στη σχολή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν άντεξες εσύ...πόσταρες!

Που λες Φώτημ, ευτυχώς δεν υπάρχει ανάλογο blog που να αναφέρουν το τι γίνεται σε άλλες.....μακρυνές σχολές!

Φαντάζομαι εσένα να γράφεις τι γίνεται και τον Palaiologos να σου λέει...."πες τα, ή μάλλον γράφτα ΜΕΓΑΛΕ ΦΩΤΗ, τι γίνεται στην μακρινή Ιατρική Σχολή, να αγιάσει το χεράκι σου!"

Τα ίδια σκατά είναι παντού.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Να σας προσκαλέσω και εγώ στο blog λοιπόν. Μόλις έγραψα ένα κομμάτι για το θέμα των βιβλίων στη σχολή και απέφυγα να πλατειάσω πολύ για να δώσω την ευκαιρία σε όποιον θέλει να καταθέσει την άποψη του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να σας προσκαλέσω και εγώ στο blog λοιπόν. Μόλις έγραψα ένα κομμάτι για το θέμα των βιβλίων στη σχολή και απέφυγα να πλατειάσω πολύ για να δώσω την ευκαιρία σε όποιον θέλει να καταθέσει την άποψη του.

γιατι δεν επιτρεπεις τα ανωνυμα σχολια;πρεπει να γραφτω ντε και καλα για να γραψω σχολιο;; :wacko:

βασικα μπορει να λεω μαλακιες δεν ξερω και πολλα απ αυτα

γω ξερω οτι εγραψα κομεντ και δε βρηκα τροπο να το ανεβασω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φαυλε διαβασα τωρα το 1η σεπτεμβριου

ηταν τελειο φιλε.καθε λεξη απ τηνα ρχη μεχρι το τελος .δεν εγραψες ουτε ελαχιστο παραπανω η παρακατω απο την αληθεια απο την πραγματικοτητα,καταφερες να την παρουσιασεις ανεκδιηγητα καλα με μεσο σου τις λεξεις κι ενω στην αρχη μ εκανες να γελαω στο τελος φτυχως που δεν εβαλα τα κλαματα :P.εμ η αληθεια για κλαματα δεν ειναι;;

θα διαβασω και τα υπολοιπα

αληθεια θες να γινουμε φιλοι;;;;;; :rolleyes: σε συμπαθησα επικοινωνουμε σιγουρα emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελικά είχες δίκιο shlia, είχα ξεχάσει ελέγξω τις ρυθμίσεις μου. Πιστεύω πλέον ότι πας άσχετος δύναται να γράψει ότι θέλει.

Σόρυ αν σε ανάγκασα τελικά να γραφτείς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε διαβασα κι εγώ φαυλε κυκλε. Πραγματικά εισαι μεσα στο μυαλό μου! Και το αρθρο για τη στοματογναθο.. ακριβως ο,τι σκεφτομουν, για τα βιβλία το ιδιο. Και γραφεις και ωραια. Μπραβο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

έγραψα ένα θέμα για τις εξετάσεις της Ακτινολογίας. Κάποια πράγματα που συμβαίνουν δεν είναι λογικά. Αν έχετε όρεξη να διαβάσετε ένα μακροσκελές κειμένο και να το σχολιάσετε, θα το εκτιμούσα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.