Jump to content

Ο πρώτος γάμος ομοφυλοφίλων στην Ελλάδα


Recommended Posts

αφηστε τον κοσμακη ρε να ρθει σε γαμου κοινωνια ρε τι ζορι τραβατε;;

by the way θα ηθελα να εκφρασω την αποψη μου για την ομοφυλοφιλια δω :D

οταν ο πουστης ειναι σαν το βαλιανατο δε με ενοχλει καθολου

οταν η λεσβια ειναι ομως σαν την τυπισσα που χει για προεδρο το γκρικ λεσμπιαν σοσαιετι η σαν την αλλη τη σκατοξινη που κερδισε περυσι τη γιουροβυζον εχω προβλημα!

κοινως οταν η ομοφυλοφιλια ειναι θεμα του κρεβατιου τους και μονο δεν μου καιγεται καρφι!γουστο τους και καπελο τους!

οταν μου σκαει η λουγκρα ομως και θελω δραμαμινη απ το πολυ το κουνημα η οταν σκαει η αλλη γυναικα πραμα σαν να μην εκφραστω ε οχι αυτο προσβαλει την αισθητικη μου δε μπορω να το αντεξω!μου ρχεται μια ταση να ξερασω!

καλημερα :D

Αυτό λέγεται ανοχή...και το πρόβλημα είναι απλά στο ότι δεν ανέφερες τις εξίσου ξεκούδουνες συμπεριφορές απο str8 άτομα πχ η γκόμενα που ντύνεται? με τα βυζά εξω 8 το πρωί ή ο τυπάς

που είναι πολύ "'αντρας"και μυρίζει απλυσιά-ιδρωτίλα γιατί έτσι μυρίζουν οι άντρες.. emno

Αν δεν αναφέρεις και αυτούς(που μάλλον θα έπρεπε να σου χαλάνε αυτή την αισθητική για την οποία μιλάς) τότε κάνεις μία λανθασμένη διάκριση.

Φυσικά υπάρχει και η άλλη άποψη που λέει ότι η προσωπική αισθητική είναι υπόθεση του καθενός

και δεν πέφτει σε κανέναν άλλο λόγος εκτός από τον ίδιο..

Πάντως απλά και γενικά μάλλον συμφωνώ μαζί σου.. emcolgate

χαχα και επίσης μην ακούω για παρα-φύση εν έτει 2008! <_<

ποιά φύση?μήπως να σκεφτούμε ότι μιλάμε για κοινωνικές κατασκευές??

και Winmx έχεις τόσο δίκιο...πόσα επιχειρήματα μπόρεις να θέσεις για το πόσο διαφορετικό είναι αυτό που θεωρείται "φυση";.. :huh:

λοιπον opus αφου ποσταρα το πανω μην αυτο ακριβως που λες σκεφτηκα αλλα ηταν πρωι ειχα ψιλονυσταξει δεν ειχα και καμια διαθεση για σοβαρη συζητηση οποτε το αφησα εκει.

εχεις δικιο.την αισθητικη μου την προσβαλει κι η βλαχαρα κι η γκομενα που φωναζει φτηνια απο χιλιομετρα κι ο αντρας με το παντελονι στο βυζι και την ξυρισμενη μεχρι την ανω κροταφικη γραμμη emcolgate φαβοριτα και πολλα κτιρια και πολλα τραγουδια και πολλες συμπεριφορες και πολλα αλλα απειρα πραματα μου προσβαλλουν την αισθητικη μου

ποιος σου πε ομως ρε συ opus οτι οταν τα βλεπω αυτα μπορω να τ αντεξω κι οτι δε μου ρχεται μια ταση να ξερασω?! :anavwfwties: ουτε αυτα τ αντεχει η αισθητικη μου υπομονη κανω :rolleyes::D

ελπιζω με νοας.

απο την αλλη νταξει αν ειχαμε κι ολοι το ιδιο γουστο δε θα χε και πλακα.

απο τη μια νταξει μπορει να κρινω αλλα συχνα πυκνα διασκεδαζω κιολας μ ολη αυτη την ποικιλια... μ αρεσει ρε παιδι μου πως να στο πω...ασε που σε βαζει ασυνειδητα και να σκεφτεις η διαφορετικοτητα η ποικιλομορφια στον κοσμο γυρω σου,

ασε που αλλες φορες κατι που ισως γενικως...θεωρειται ξεπερασμενο κι εκτος εποχης,ειδικως...ειναι χαρμα οφθαλμων!να πχ σκεφτειτε τα σεμεδακια στα επιπλα κλπ.τα σεμεδακια ειναι τραγικα σ ενα συγχρονο σπιτι απο την αλλη σκεψου τον εαυτο σου σε ενα παλιο αρχοντικο στο πηλιο να τρωει φιρικι γλυκο του κουταλιου που του τραταρε η βερα πηλιoρειτισσα γιαγια και παραδιπλα στο τραπεζι ενα ποτηρι κρυο δροσερο νερο πανω στο δισκο,που σε περιμενει να το τσακισεις μετα το γλυκο φιρικι... :D ε την εικονα αυτη οπως και να χει,μονο ενα σεμεδακι εκει στο χωρο μπορει να την ολοκληρωσει!!!!! :lol: εκει το σεμεδακι το αναζητας...αλλιως ειναι μισοκατασταση... ;) καλα ξεφυγα τωρα :D αλλα δεν πειραζει

ξερω γω τι να σου πω ρε συ παντως πρεπει να παραδεχτω οτι οταν εχει να κανει με την κουνηστρω-λουγκρα και τη γυναικα πεζοναυτη-μπετατζη-Σταύρακα το νιωθω οτι κλωτσαω λιγο περισσοτερο απ οτι σ ολα τα υπολοιπα που ειπα πως προσβαλλουν την αισθητικη μου.ισως επειδη οσο απελευθερωμενη και open minded κι αν θελω να νομιζω οτι ειμαι,μεσα μου βαθια τα προτυπα γυναικας και ανδρα ειναι τα κλασικα στερεοτυπα κι ισως επειδη μεσα μου βαθια να μαι κι εγω λιγο προκατειλημμενη απεναντι στην ομοφυλοφιλια.κακα τα ψεμματα.τις αντιληψεις που σου χωνουν στο πετσι σου απο παιδι ειναι δυσκολο να τις αποβαλεις εντελως απο πανω σου οσο κι αν το θες.κι αιντε το συνειδητο part πες τo πολεμας...το υποσυνειδητο ομως;;;χεχε

αντε μπαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Last Reply

σε γενικές γραμμές I Love you. emiloveyou

σε ειδικές έχω να προσθέσω ότι αυτό ακριβώς που λες έχει το νόημα της

κοινωνικής κατασκευής.Απλά μετά, το θέμα είναι κατά πόσο το άτομο επηρεάζεται απο την κοινωνία και κατά πόσο δομείται με βάση άλλους παράγοντες.χμμ το υποσυνείδητο είναι άλλο θέμα όμως..

γιατί ξέρεις υποσυνείδητα η ομοφυλοφιλία είναι πολύ πιο διαδεδομένη και άνετη.. :rolleyes:

Επίσης,επειδή μου κόλλησε και πρέπει να το πω,

σε εκείνη τη σκηνή στο Πήλιο..σε ενα παλιο αρχοντικο .. να τρωει φιρικι γλυκο του κουταλιου που του τραταρε η βερα πηλιωρειτισσα γιαγια και παραδιπλα στο τραπεζι ενα ποτηρι κρυο δροσερο νερο που σε περιμενει να το τσακισεις μετα το γλυκο φιρικι...

--και από το βάθος να ακούγεται η τηλεόραση που παίζει τη Μαρία την Άσχημη... emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε πάτε καλά;

Ποιος ανώμαλος θέλει να κάνει φυσιολογικό σεξ;

Αυτό είναι για τα ζώα ( 3 φορές τον χρόνο/ πάντα η ίδια στάση/ μουγγαμάρα/ πλήρης απουσία φετιχισμού, π.χ. πώση αφρώδους οίνου από ψηλοτάκουνο υπόδημα, γλείψιμο στην πτυχή ανάμεσα στα δάκτυλα των ποδιών/ μη αποδοχή τρίτων,τέταρτων,δέκατων μελών - π.χ. ομαλέ ΑΕΛ1964 θα σε χάλαγε FFFM με Jenna Jameson, Άννα Διαμαντοπούλου,την γκόμενα από τους Dukes of Hazzard και την αφεντομουτσουνάρα σου (και όχι μόνο αυτή...)/ αυστηρός περιορισμός στο προς εκσπερμάτιση όργανο).

Κάτι τέτοιες μπαρούφες γράφετε δημόσια και μετά μας βγαίνει το όνομα των γιατρώνε ότι είμαστε ψόφιοι στο κρεβάτι.

Προτείνω σβήσιμο των ατιμωτικών για τον κλάδο σχολίων, πριν μπουν τίποτα φιλοσοφικές, ΤΕΦΦΑ και μας κάνουν ρόμπα σε όλο το www.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε πάτε καλά;

Ποιος ανώμαλος θέλει να κάνει φυσιολογικό σεξ;

Αυτό είναι για τα ζώα ( 3 φορές τον χρόνο/ πάντα η ίδια στάση/ μουγγαμάρα/ πλήρης απουσία φετιχισμού, π.χ. πώση αφρώδους οίνου από ψηλοτάκουνο υπόδημα, γλείψιμο στην πτυχή ανάμεσα στα δάκτυλα των ποδιών/ μη αποδοχή τρίτων,τέταρτων,δέκατων μελών - π.χ. ομαλέ ΑΕΛ1964 θα σε χάλαγε FFFM με Jenna Jameson, Άννα Διαμαντοπούλου,την γκόμενα από τους Dukes of Hazzard και την αφεντομουτσουνάρα σου (και όχι μόνο αυτή...)/ αυστηρός περιορισμός στο προς εκσπερμάτιση όργανο).

Κάτι τέτοιες μπαρούφες γράφετε δημόσια και μετά μας βγαίνει το όνομα των γιατρώνε ότι είμαστε ψόφιοι στο κρεβάτι.

Προτείνω σβήσιμο των ατιμωτικών για τον κλάδο σχολίων, πριν μπουν τίποτα φιλοσοφικές, ΤΕΦΦΑ και μας κάνουν ρόμπα σε όλο το www.

emlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfao

Tι άλλο θα διαβάσω εδώ μέσα ρεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε πάτε καλά;

Ποιος ανώμαλος θέλει να κάνει φυσιολογικό σεξ;

Αυτό είναι για τα ζώα ( 3 φορές τον χρόνο/ πάντα η ίδια στάση/ μουγγαμάρα/ πλήρης απουσία φετιχισμού, π.χ. πώση αφρώδους οίνου από ψηλοτάκουνο υπόδημα, γλείψιμο στην πτυχή ανάμεσα στα δάκτυλα των ποδιών/ μη αποδοχή τρίτων,τέταρτων,δέκατων μελών - π.χ. ομαλέ ΑΕΛ1964 θα σε χάλαγε FFFM με Jenna Jameson, Άννα Διαμαντοπούλου,την γκόμενα από τους Dukes of Hazzard και την αφεντομουτσουνάρα σου (και όχι μόνο αυτή...)/ αυστηρός περιορισμός στο προς εκσπερμάτιση όργανο).

Κάτι τέτοιες μπαρούφες γράφετε δημόσια και μετά μας βγαίνει το όνομα των γιατρώνε ότι είμαστε ψόφιοι στο κρεβάτι.

Προτείνω σβήσιμο των ατιμωτικών για τον κλάδο σχολίων, πριν μπουν τίποτα φιλοσοφικές, ΤΕΦΦΑ και μας κάνουν ρόμπα σε όλο το www.

δεν ξερω τι διαβασες εσυ και στραβωσες τωρα

δε θυμαμαι και τι ειχαν γραψει οι πιο πανω

παντως επειδη νιμε ξεφυγες απο την κοινωνικη θεωρηση του θεματος :D και περασες σε προσωπικα γουστα εχω να πω την ενιοτε :P:lol: αμφισεξουαλικοτητα την κατανοω πληρως :anavwfwties: την ομοφυλοφιλια την καθαρη ομως τσου.δε με εκφραζει ρε αδερφε! :lol:

παντως -ως γυναικα θα μιλησω τωρα...για τις λεσβιες,για τους gay ας μιλησει κανα αγορακι

που λετε ως γυναικα δε μπορω να το καταλαβω αυτο το πραμα των λεσβιων 100%,το ναι μεν δε γουσταρουμε τσουτσουνια κι αγορακια αλλα τα dildo και τα strap on δινουν και παιρνουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αν ειστε μαγκισσες ρε και δε γουσταρετε αρσενικο στοιχειο απαυτωθειτε η μια με το πουλι της αλλης ,γινεται;;;;;;;;;;εμ ελα που δε γινεται!!!!!!! :lol: τι μου παιρνετe κει τα φαλlικα ομοιωματα :D και τους αλλαζετε τα φωτα?!!!

με συγχωρειτε αλλα εχω αδικο;;;;εμ και την πιτα ολοκληρη εμ και το σκυλο χορτατο θελουν. :D:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ειστε μαγκισσες απ αυτωθειτε η μια με το πουλι της αλλης ,γινεται;;;;;;;;;;εμ ελα που δε γινεται!!!!!!!

Eννοείται πως γίνεται.

Καλά παιδιά, έχουμε διασυρθεί πλήρως...Ας τα σβήσει κάποιος αυτά, δεν μπαίνουν μόνο γιατροί εδώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ειστε μαγκισσες απ αυτωθειτε η μια με το πουλι της αλλης ,γινεται;;;;;;;;;;εμ ελα που δε γινεται!!!!!!!

Eννοείται πως γίνεται.

Καλά παιδιά, έχουμε διασυρθεί πλήρως...Ας τα σβήσει κάποιος αυτά, δεν μπαίνουν μόνο γιατροί εδώ...

εχεις αιδοιο(τον επιστημονικο ορο τον αφιερωνω στον τριβιαλ που θα ρθει να τα σβησει :lol: )και ξερεις ρε συ νιμε?????υποθετω οσο και να τριφτει ενα γυναικειο πουλακι σε ενα αλλο γυναικειο πουλακι :D θα ρχεται καποια στιγμη που δε θα ειναι αρκετο!ερχεται η στιγμη που no matter what θες κατι που να χει αχιοπρεπες μηκος emcolgate αξιοπρεπες παχος emcolgate και να μπαινει!!!χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα

ps εχει αβραμοπουλο στη νετ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ειστε μαγκισσες απ αυτωθειτε η μια με το πουλι της αλλης ,γινεται;;;;;;;;;;εμ ελα που δε γινεται!!!!!!!

Eννοείται πως γίνεται.

Καλά παιδιά, έχουμε διασυρθεί πλήρως...Ας τα σβήσει κάποιος αυτά, δεν μπαίνουν μόνο γιατροί εδώ...

εχεις αιδοιο(τον επιστημονικο ορο τον αφιερωνω στον τριβιαλ που θα ρθει να τα σβησει :lol: )και ξερεις ρε συ νιμε?????υποθετω οσο και να τριφτει ενα γυναικειο πουλακι σε ενα αλλο :D θα ρχεται καποια στιγμη που δε θα ειναι αρκετο!ερχεται η στιγμη που no matter what θες κατι που να χει αχιοπρεπες μηκος emcolgate αξιοπρεπες παχος emcolgate και να μπαινει!!!χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα

ps εχει αβραμοπουλο στη νετ

Εκτός των φρούτων και ζαρζαβατικών ρε σήλια, που και φτηνά είναι και ανακυκλώσιμα, υποθέτω (εσύ θα ξέρεις καλύτερα απο μένα) οτι μπορείς να χρησιμοποιησεις ομοιώματα και μάλιστα σε ότι μέγεθος θες. Ούτε μικροτσούτσουνο σου βγαίνει ούτε σε βάζει να του πλύνεις τα πιάτα πριν το σεξ.

ΥΓ Ο αβραμό μπορεί να βάλει τα ανωτέρω ομοιώματα στον πισινό του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ειστε μαγκισσες απ αυτωθειτε η μια με το πουλι της αλλης ,γινεται;;;;;;;;;;εμ ελα που δε γινεται!!!!!!!

Eννοείται πως γίνεται.

Καλά παιδιά, έχουμε διασυρθεί πλήρως...Ας τα σβήσει κάποιος αυτά, δεν μπαίνουν μόνο γιατροί εδώ...

εχεις αιδοιο(τον επιστημονικο ορο τον αφιερωνω στον τριβιαλ που θα ρθει να τα σβησει :lol: )και ξερεις ρε συ νιμε?????υποθετω οσο και να τριφτει ενα γυναικειο πουλακι σε ενα αλλο :D θα ρχεται καποια στιγμη που δε θα ειναι αρκετο!ερχεται η στιγμη που no matter what θες κατι που να χει αχιοπρεπες μηκος emcolgate αξιοπρεπες παχος emcolgate και να μπαινει!!!χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα

ps εχει αβραμοπουλο στη νετ

Εκτός των φρούτων και ζαρζαβατικών ρε σήλια, που και φτηνά είναι και ανακυκλώσιμα, υποθέτω (εσύ θα ξέρεις καλύτερα απο μένα) οτι μπορείς να χρησιμοποιησεις ομοιώματα και μάλιστα σε ότι μέγεθος θες. Ούτε μικροτσούτσουνο σου βγαίνει ούτε σε βάζει να του πλύνεις τα πιάτα πριν το σεξ.

ΥΓ Ο αβραμό μπορεί να βάλει τα ανωτέρω ομοιώματα στον πισινό του.

ελα παππου να σου δειξω που το χει η γιαγια.... :lol:

αχ βρε ντοκτορ κουρκούλη αυτα τα ξερουμε ειναι ευνοητα και γνωστα αλλο ηταν το ζητουμενο πανω.ξαναδιαβασε

το ζητουμενο ηταν μπορουν 2 λεσβιες 100%,να τη βγαλουν επ αοριστον εφ ορου ζωης μονο με τριψιματα γλειψιματα και δαχτυλα;;;ΟΧΙ.καποια στιγμη ολο και κατι long thick and SOLID :D:lol: θα νιωσουν την αναγκη να βαλουν μεσα.ε οποτε μη μας λες κυρα μου οτι το χεις γραμμενο το αρσενικο στοιχειο κι οτι μια χαρα καλυμμενη εισαι και με τη γκομενα- εραστη σου.η γκομενα σκετη απο μονη της δεν ειναι αρκετη!δεν εχει long thick και SOLID πως να το κανουμε τωρα!!!!γι αυτο κυρα μου την εξοπλιζεις με αγγουρια δονητες κλπ,για να την κανεις πιο επαρκη!παραδεξου το λοιπον και μη μας πρηζεις!μου ειναι απολυτα αδιαφοροι οι αντρες ερωτικα και πρασσειν αλογα!!

by the way κορυφαια η ατακα περι αβραμοπουλου :lol:emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απ ότι έχω καταλάβει από κάτι εκπαιδευτικά ντοκιμαντέρ που έχω παρακολουθήσει (μην πάει το μυαλό σου σε τσόντες....) οι εν λόγω κυρίες δεν είναι χορτοφάγες, τους αρέσει να τους σερβίρουν και λίγο κρεατικό αλλά δε γουστάρουν τους άντρες σερβιτόρους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απ ότι έχω καταλάβει από κάτι εκπαιδευτικά ντοκιμαντέρ που έχω παρακολουθήσει (μην πάει το μυαλό σου σε τσόντες....) οι εν λόγω κυρίες δεν είναι χορτοφάγες, τους αρέσει να τους σερβίρουν και λίγο κρεατικό αλλά δε γουστάρουν τους άντρες σερβιτόρους.

Α!εγω το ξεκαθαρισα εξαρχης!!μιλαω για κεινες που δηλωνουν λεσβιες 100%,οτι ο,τι εχει να κανει με αντρα τις απωθει κατηγορηματικα ερωτικα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΜΙΑ 100% ΛΕΣΒΙΑ ΣΤΟ ΓΜ ΝΑ ΜΑΣ ΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ?

εχεις δικιο.δεν εχει νοημα αυτη η συζητηση.τιποτα δεν ειναι 100%.οσο κι αν μπορει να δηλωνει οτι ειναι.απεριοριστες οι δυναμικες και η προσαρμοσιμοτητα του ανθρωπου :D

αλλωστε πιστευω οτι ολοι οι ανθρωποι εχουμε μια νοτα αμφισεξουαλισμου μεσα μας οσο κι αν καποιοι δε θελουμε να το παραδεχτουμε η να το πιστεψουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΜΙΑ 100% ΛΕΣΒΙΑ ΣΤΟ ΓΜ ΝΑ ΜΑΣ ΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ?

εχεις δικιο.δεν εχει νοημα αυτη η συζητηση.

αλλωστε πιστευω οτι ολοι οι ανθρωποι εχουμε μια νοτα αμφισεξουαλισμου μεσα μας οσο κι αν καποιοι δε θελουμε να το παραδεχτουμε η να το πιστεψουμε.

Κι όπως είπε κάποτε ένας φίλος, άντρας δεν είναι αυτός που δεν το χει δοκιμάσει ποτέ αλλά αυτός που το δοκίμασε και δεν του άρεσε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι όπως είπε κάποτε ένας φίλος, άντρας δεν είναι αυτός που δεν το χει δοκιμάσει ποτέ αλλά αυτός που το δοκίμασε και δεν του άρεσε.

Έχεις φίλο το Μαζωνάκη;; :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεφτείτε το λίγο σοβαρά. Αν η ερωτογενής ζώνη του άντρα είναι ο προστάτης, πρέπει να σαι πολύ άντρας για να μη γουστάρεις το πισωγλέντικο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα post είπα κι εγώ να γράψω, ήρθε η σούπερ μοντ το έκανε ολόκληρο θέμα.

Και ήρθατε κι εσείς και το κάνατε.......

Πιάσαν οι ζέστες ε;

Η μόνη δικαιολογία! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ειστε μαγκισσες απ αυτωθειτε η μια με το πουλι της αλλης ,γινεται;;;;;;;;;;εμ ελα που δε γινεται!!!!!!!

Eννοείται πως γίνεται.

Καλά παιδιά, έχουμε διασυρθεί πλήρως...Ας τα σβήσει κάποιος αυτά, δεν μπαίνουν μόνο γιατροί εδώ...

εχεις αιδοιο(τον επιστημονικο ορο τον αφιερωνω στον τριβιαλ που θα ρθει να τα σβησει :lol: )και ξερεις ρε συ νιμε?????υποθετω οσο και να τριφτει ενα γυναικειο πουλακι σε ενα αλλο :D θα ρχεται καποια στιγμη που δε θα ειναι αρκετο!ερχεται η στιγμη που no matter what θες κατι που να χει αχιοπρεπες μηκος emcolgate αξιοπρεπες παχος emcolgate και να μπαινει!!!χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα

ps εχει αβραμοπουλο στη νετ

Εκτός των φρούτων και ζαρζαβατικών ρε σήλια, που και φτηνά είναι και ανακυκλώσιμα, υποθέτω (εσύ θα ξέρεις καλύτερα απο μένα) οτι μπορείς να χρησιμοποιησεις ομοιώματα και μάλιστα σε ότι μέγεθος θες. Ούτε μικροτσούτσουνο σου βγαίνει ούτε σε βάζει να του πλύνεις τα πιάτα πριν το σεξ.

ΥΓ Ο αβραμό μπορεί να βάλει τα ανωτέρω ομοιώματα στον πισινό του.

ελα παππου να σου δειξω που το χει η γιαγια.... :lol:

αχ βρε ντοκτορ κουρκούλη αυτα τα ξερουμε ειναι ευνοητα και γνωστα αλλο ηταν το ζητουμενο πανω.ξαναδιαβασε

το ζητουμενο ηταν μπορουν 2 λεσβιες 100%,να τη βγαλουν επ αοριστον εφ ορου ζωης μονο με τριψιματα γλυψιματα και δαχτυλα;;;ΟΧΙ.καποια στιγμη ολο και κατι long thick and SOLID :D:lol: θα νιωσουν την αναγκη να βαλουν μεσα.ε οποτε μη μας λες κυρα μου οτι το χεις γραμμενο το αρσενικο στοιχειο κι οτι μια χαρα καλυμμενη εισαι και με τη γκομενα- εραστη σου.η γκομενα σκετη απο μονη της δεν ειναι αρκετη!δεν εχει long thick και SOLID πως να το κανουμε τωρα!!!!γι αυτο κυρα μου την εξοπλιζεις με αγγουρια δονητες κλπ,για να την κανεις πιο επαρκη!παραδεξου το λοιπον και μη μας πρηζεις!μου ειναι απολυτα αδιαφοροι οι αντρες ερωτικα και πρασσειν αλογα!!

by the way κορυφαια η ατακα περι αβραμοπουλου :lol:emgoal

Όμως shlia μου,προφανώς είναι λίγο ακραία η σκέψη πως μια λεσβία φτάνει σε σεξουαλικό αδιέξοδο επειδή δεν υπάρχει αυτό το σκληρό και μακρύ στη σχέση της.Εκτός του ότι μου θυμίζει εκείνο το ανέκδοτο με το πως λέγεται το κρέας γύρω απο το αιδοίο(:γυναίκα!),δλδ είναι ισοπεδωτικό,προφανώς κάνεις έρωτα με το άτομο και όχι με το όργανο μόνο.Αλλιώς θα ζητούσαν δικαιώματα γάμου και για τους δονητές emcolgate

αν με νοας

παραδέχομαι την προσωπική σου άποψη για τη σπουδαιότητα του οργάνου,ναι προφανώς για αυτό το λατρεύουν ως λίνγκαμ οι Ινδουιστές,αλλά για τις λεσβίες είναι απλά ένα παιχνίδι που ταιριάζει στη δομή του κόλπου.Και ξέρεις παιχνίδια μερικές φορές χρησιμοποιούν και στρ8 ζευγάρια για ποικιλία και εναλλαγή-όχι γιατι λείπει κάτι,αλλά για παιχνίδι...

(Οι κυρίες στις τσόντες δεν είναι λεσβίες συνήθως/οι λεσβίες το ξέρουν πολύ καλα αυτό,είναι απλά επαγγελματίες)

Επίσης επειδή είδα να παίζει η σχετικότητα των φύλων,να πω πως ναι είναι μία άποψη,ότι δεν υπάρχουν απόλυτα φύλα αλλά όλοι είμαστε σε ένα φάσμα αρσενικού-θηλυκού.. έχουν γίνει διατριβές και άλλα πάνω σε αυτό..αλλά είναι μόνο μια άποψη..που ειδικά αυτοί που απωθούν τα (αναβράζοντα) φυλομόφυλα στοιχεία τους την απωθούν με βδελιγμία..πάντως η έννοια του απόλυτου είναι ασυνήθιστη στο πραγματικό κόσμο. :P

Το νόημα είναι ότι αν είσαι άνετος και σίγουρος για τη σεξουαλικότητα σου,ή έστω άνετος με τις όποιες πιθανές εναλλαγές της,όλα αυτά δεν σε πτοούν ούτε σε απασχολούν. ;)

Επίσης να αναφέρω ότι ο άντρας της απίστευτης ατάκας ήταν ο Γκλέτσος.. emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεφτείτε το λίγο σοβαρά. Αν η ερωτογενής ζώνη του άντρα είναι ο προστάτης, πρέπει να σαι πολύ άντρας για να μη γουστάρεις το πισωγλέντικο

μ αρεσεις δρ κουρκ επειδη εισαι ανοιχτομυαλος!

λοιπον θα σας αναπτυξω τη δικη μου θεωρηση των πραγματων :D

θεωρητικαμιλωντας

αφου αισθητικοι υποδοχεις υπαρχουν απειροι εκει πισω

κι αφου τα γνωστα με τον προστατη που ανεφερε ο κρουκ

κι αφου ενας ανδρας μπορει να χαιδευει να παιρνει π%π@ να φιλαει κλπ εξισου καλα με μια γυναικα

θα πρεπε λοιπον βασει αυτων,θεωρητικα τουλαχιστον,ο καθε ανδρας να μπορει να καυλωσει και να του αρεσει το σκηνικο με αλλον ανδρα.

ελα ομως που οι πεποιθησεις μας τα κλισε μας οι προκαταλειψεις μας...ειναι πιο ισχυρα απο τα σηματα που λαμβανει ο αισθητικος υποδοχεας και την αισθηση που δημιουργειται τελικα...! :D

ε,μερικοι ανδρες,λοιπον,που το χουν το γλεντι το απο πισω ως κατι τιποτενιο παναθλιο απαραδεκτο τρισαθλιο σιχαμα στο μυαλο τους,δε μπα να φιλαει χαιδευει π%πwνει γ@μ@ει καλα ο ανδρας παρτενερ, δε μπορει ρε παιδι μου με τιποτα οχι απλως να το ευχαριστηθει αλλα ισως ουτε καν μηχανικα να καυλωσει!

ειναι αντιστοιχο του οταν εμας τις γυναικες τυχαινει αρχιζει και μας χαιδολογα η πασπατευει ενας ανδρας που τον εχουμε γραμμενο κανονικα.ε πως να παρεις μπρος????!!! δεν παιρνεις,απλα.αιντε και στην καλυτερη να παρεις μπρος και να become wet θα ναι εντελως μηχανικο...το συμβαν.σε καμια περιπτωση δε θα το φχαριστηθεις.ενω οταν εισαι με καποιον που εγκρινεις δε χρειαζεται συχνα καν να σ αγγιξει οχι απλως για να παρεις μπρος,αλλα και για να αυτοπυρποληθεις !:D:P:lol:

οπως τα περισσοτερα πραγματα λοιπον,ειναι θεμα εγκεφαλικο ως επι το πλειστον το θεμα.

αυτα.

καληνυχτα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σκεφτείτε το λίγο σοβαρά. Αν η ερωτογενής ζώνη του άντρα είναι ο προστάτης, πρέπει να σαι πολύ άντρας για να μη γουστάρεις το πισωγλέντικο

μ αρεσεις δρ κουρκ επειδη εισαι ανοιχτομυαλος!

λοιπον θα σας αναπτυξω τη δικη μου θεωρηση των πραγματων :D

θεωρητικαμιλωντας

αφου αισθητικοι υποδοχεις υπαρχουν απειροι εκει πισω

κι αφου τα γνωστα με τον προστατη που ανεφερε ο κρουκ

κι αφου ενας ανδρας μπορει να χαιδευει να παιρνει π%π@ να φιλαει κλπ εξισου καλα με μια γυναικα

θα πρεπε λοιπον βασει αυτων,θεωρητικα τουλαχιστον,ο καθε ανδρας να μπορει να καυλωσει και να του αρεσει το σκηνικο με αλλον ανδρα.

ελα ομως που οι πεποιθησεις μας τα κλισε μας οι προκαταλειψεις μας...ειναι πιο ισχυρα απο τα σηματα που λαμβανει ο αισθητικος υποδοχεας και την αισθηση που δημιουργειται τελικα...! :D

ε,μερικοι ανδρες,λοιπον,που το χουν το γλεντι το απο πισω ως κατι τιποτενιο παναθλιο απαραδεκτο τρισαθλιο σιχαμα στο μυαλο τους,δε μπα να φιλαει χαιδευει π%πwνει γ@μ@ει καλα ο ανδρας παρτενερ, δε μπορει ρε παιδι μου με τιποτα οχι απλως να το ευχαριστηθει αλλα ισως ουτε καν μηχανικα να καυλωσει!

ειναι αντιστοιχο του οταν εμας τις γυναικες τυχαινει αρχιζει και μας χαιδολογα η πασπατευει ενας ανδρας που τον εχουμε γραμμενο κανονικα.ε πως να παρεις μπρος????!!! δεν παιρνεις,απλα.αιντε και στην καλυτερη να παρεις μπρος και να become wet θα ναι εντελως μηχανικο...το συμβαν.σε καμια περιπτωση δε θα το φχαριστηθεις.ενω οταν εισαι με καποιον που εγκρινεις δε χρειαζεται συχνα καν να σ αγγιξει οχι απλως για να παρεις μπρος,αλλα και για να αυτοπυρποληθεις !:D:P:lol:

οπως τα περισσοτερα πραγματα λοιπον,ειναι θεμα εγκεφαλικο ως επι το πλειστον το θεμα.

αυτα.

καληνυχτα :D

Φυσικά Shlia!..

αν το σεξ δεν ήταν εγκεφαλικό,κοινωνική κατασκευή φορτωμένη με πάρα πολλές έννοιες,

όληη αυτή η συζήτηση δεν θα είχε νόημα...

και δεν έιναι θέμα ερωτικών ζωνών-υπάρχουν ομοφυλόφιλοι άνδρες που αυτή η "ζώνη" δεν τους αρέσει ή δεν τη δοκιμάζουν ποτέ..αλλά έιναι θέμα αυτού που πολύ σωστά είπε η Shlia πως με το κατάλληλο άτομο διεγείρονται όλλλεες οι νευρικές σου απολήξεις... :wub:

Ναι όντως WinMx!έλειπε από το φόρουμ σε αυτή τη φάση.και με αυτή τη ζέστη. B)

άσε που η συζήτηση για τα κοινωνικά φύλα είναι της μόδας... :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.