Jump to content

Αναβολές τέλος από το 2010


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

δαχτυλικες????????

εαν θυμαμαι σωστα ο μεσος ορος ηλικιας ειναι στα23.....ως προς τι η δακτυλικη??ασε που θα ξιωισουν και μην πω οτι θα σου κολλησυν και κανενα `ονομα`.....

αιμοληψιες..σωστος.

φλεβοκαθεηρες..εχεις δικιορι.για αυτο μην παει κανεις στρατο χωρις να εχει μαθει να βαζει περιφερικες.δεν ξεεις καμια φορα...+το πιο απλο ενας εντεροιος να πεσει θα πεθανουν ολοι στο χεσιμο-διαρροια και ο ορος θα πηγαινοερχεται.....

επισης και ραμματα οπωσδηποτε...!!!

οντως εχεις πολυ δικαιο για τις δαχτυλικες.....για φαντασου να περιμενουνε εξω απο το ιατρειο σου καμια 20 φανταροι και ακομα καμια 20 εποπ με την δικαιολογια οτι εχουνε γαστραντεριτιδα με πολλες πολλες διαρροιες και οτι δεν μπορουνε να σταθουνε στα ποδια τους... ειπαμε ειμαστε καλοι και θελουμε να εξυπηρετησουμε καποιους αλλα δεν θα μας νομιζουνε και μαλακες.... εκει ερχεται η δακτυλικη φιλε μου...την κανεις και οποιος δεν εχει τιποτα απο εκεινη την μερα και μετα δεν θα ερθει χωρις λογο να σου ζαλιζει τον ερωτα και οχι μονο με δηθεν γαστρεντεριτιδες και αλλα τετοια ζουμερα πραγματα..... ξερω τι σου λεω.....α και το αλλο , στις κλινικες μπορει και να μην μαθεισ να κανεις τιποτα απο αλλο αλλα στον στρατο θα στο πει και ο διοικητης σου ¨γιατρε κανε οτι θελεις μονο μην μας πεθανει κανενας εδω μεσα" ειναι πολυ ευκολο ενας 23 χρονοσ να σου πα8ει κατι....η δεν θα εχει τιποτα(βλεπε βρογχιτιδα, εμπυρετο κλπ) που για την ηλικια του ειναι τιποτα η θα εχει κατι που απειλεια μεσα την ζωη του.... emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Last Reply

pπλακα πλακα..καλο αυτο το κολπο με την δαχτυλοκη...!!!

βασικα ειναι να μην κατσει καμια στραβη γιατι ...καηκαμε....π.χ. και status epilleticus να κανει δεν νομιζω κανεις ποτε να επαιρνε το ρισκο ν του χορηγησει βενζο-......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

pπλακα πλακα..καλο αυτο το κολπο με την δαχτυλοκη...!!!

βασικα ειναι να μην κατσει καμια στραβη γιατι ...καηκαμε....π.χ. και status epilleticus να κανει δεν νομιζω κανεις ποτε να επαιρνε το ρισκο ν του χορηγησει βενζο-......

Γιατι, νομιζεις εχει το ιατρειο της μοναδας Stedon? 8α χανε κανει φτερα απο την πρωτη ωρα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως Τάσο εγώ που στο ΣΤΕΠ στη 2η μονάδα είχα δεν τράβηξα και κανένα ζόρι...Όσο για το φιλο που μίλησε για status epilleticus τι να λέμε...1η μέρα σαν γιατρός στην 1η μου μονάδα...α ρε γλέντια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλλο ΣΤΕΠ και αλλο ιατρειο μοναδος.... υποτειθεται οτι σε ΣΤΕΠ εχεις και πιο πολλες ευκαιριες να κινηθεις και να κανεις και 2-3 πραματακια παραπανω......τι να πει και ο δικος μου ο νεος που πρωτη μερα εγινε εκεινο το σκηνικο που σου ειπα στο τηλεφωνο πριν το πασχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απλά αυτό που θα πρέπει να προσέχουν όλοι οι συνάδελφοι είναι τι ακριβώς χρεώνονται...εκεί είναι η ουσία...εμένα Τάσο ακομη μου τηλ από πάνω...αν είναι δυνατόν...Βέβαια γνωστό λαμόγιο και το φιλαράκι σου-δεν είχα χρεωθεί τπτ και ούτε που το είχαν καταλάβει...χεχε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα ματια ανοιχτα και το μυαλο στην θεση του και ολα θα πανε καλα στην θητεια σας......μην σας ανησυχει το γεγονος οτι δεν κανατε αγροτικο...ο στρατος ειναι ενα ειδος αγροτικου....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.