Jump to content

ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΝΝΟΟΥΜΕ....?


samwise

Recommended Posts

Ρε αθλιε Μπαρκοτετοιε,μη με ξαναπεις εμενα μπαναλ γιατι θα σου βαλω ψυκτικο εκει που μονο εσυ βαζεις...... :roll: :oops: :oops: :oops:(ειμαι στις κακες μου σε αυτο το topic)Και ακου να σου πω ρεεεεεεεεεεε τετοιε,δεν μ'αρεσει εμενα ο Ντεμης..ειμαι ωριμο παιδακι εγω...... :amstupid: .......Και μην νομιζεις οτι δεν ξερω τιποτα για αυτο που εκανες............................ΟΛΑ τα ξερω εγω....ολα........Γι'αυτο κανονισε την πορεια σου.....γιατι αλλιως θα σε πιτσιλισω....... :shoot:Και αληθεια,τι πηγες να κανεις ρε αχρηστε στον αγωνα?Την μαζορετα? :roll:

( :Iloveyou: :Iloveyou: :Iloveyou:....... Παιδια χαιρομαι που επεστρεψε τουτος...εχει πλακα και ειναι απο μονος του τσιρκο)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πφφφφφφφ, μια μέρα δεν μπήκα και μας κουβαλήθηκε αυτός ο γέρος αντιπαθητικός; Τι κάνουν οι πορτιέρηδες του φόρουμ, γαμώτο; Μπάτε γιατροί αλέστε έχουμε γίνει! Τέλος πάντων, είσαι πολύ απαξιώ ρε ΒΚ και δεν μπαίνω στον κόπο να ασχοληθώ μαζί σου. Κι εσείς τι φαγωθήκατε μόλις επανεμφανίστηκε ο μαθουσάλας; Τι ρόλο θέλει να παίξει δηλαδή; Πέρασε η εποχή σου Μπαρκίνγκντομ, έπεσαν τα τείχη, γκρεμίστηκαν τα κακομούτσουνα αγάλματα σου από το φόρουμ, σβήστηκαν τα posts σου, έσβησε κι η ανάμνησή σου στις καρδιές μας (καλά, η zkw τα ξέχασε λόγω Αλτσχάιμερ, αλλά οι υπόλοιποι επίτηδες τα ξεχάσαμε).

Ε, κατά τα άλλα, αγαπητή samwise, αυτό το μπάχαλο είναι η κυβέρνηση, με εξαίρεση την προκλητική Μαρίζα, που, ενώ μπήκε με υπόγειο τρόπο, για να αποκτήσει πλειοψηφία ο πρόεδρος της συμφοράς Sovereign, τώρα μας τσακίζει στα μηδενικά και ζητάει και αξιώματα! Αλλά έχω καταφύγει στο διεθνές δικαστήριο της Χάγης και σύντομα θα καθαιρεθεί! Μια ακόμη απώλεια που μπορεί να έχουμε είναι η zkw, γιατί επίκειται καταδικαστική γι'αυτήν απόφαση του δικαστηρίου των ανθρωπίνων δικαιωμάτων, λόγω του αθλίου ψευδωνύμου της.

Κατά τα άλλα Μπου Κου, μας έχεις κάνει και παλιότερα μάθημα Σαμιωτικων, άρα αυτό ήταν το νο2. Γενικά, επαναλαμβάνεσαι και μου σπας τα νεύρα, γιατί όλο το απόγευμα διάβαζα για την ελκώδη κολίτιδα και μπαίνω εδώ και βλέπω να μας έχεις πήξει κι εσύ στο σκατό. Αν θες να γράψεις κάτι ενδιαφέρον, γράψε μας τι ακριβώς σου τρίβει η ιατρούδαινα που σου κάνει εντριβές!!!

Έχετε γράψει πολλά και χάθηκα λίγο, αλλά τελειώνω με μια διευκρίνηση. Επειδή άκουσα ανακρίβειες για άλογα, έχω να πω ότι ο Sovereign και ο BarKingdom δεν υπήρξαν ποτέ άλογα, αλλά έχουν διαπρέψει ως γαϊδούρια!Εξάλλου, αν ήταν άλογα, θα τους αγαπούσα, ως Φίλιππος, ενώ είναι πασιφανές το μίσος που καλλιεργώ -στην πίσω αυλή μου- γι'αυτούς!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε μπαρκουλήθρα, μετά από   156,3 χρόνια επανήλθες με αυτό το Mini-Me;; Ρε βάλε ένα  καλύτερο να στανιάρουμε!!     Δες τον άσχετο πουέχει γράψει ιστορία το παλικάρι...

"Μπαρκουλήθρα" δε σε ξέρω αλλά..."έχω διαβάσει" πολλά για σένα..Στη Σάμο όλα καλά ή περιμένετε ελικοπτεράκια και συναφή μέσα.. "χαρομεταφοράς" για έναν πονοκέφαλο; Όσο για το maxi-me θα το επαναφέρω λίαν συντόμως "για να ...μαθαίνουν(!!) 8) οι παλιοί και να..ονειρεύονται οι νέες..."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..Και μιά και μιλάς για ιδιωματισμούς..:

Όποιος/όποια μου βρει τι είναι "οι ριβανούλες" κερδίζει μια ....τηλεόραση 8) 8) :goooal:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε Φιλιππε...το πες και το κανες....με εχεις βαλει στη μαυρη λιστα και θες να σπιλωσεις το ονομα μου,αλλα αυτο δε θα περασει :bloodomen: :evil: :bloodomen: :evil: :bloodomen:

1)Δεν ειμαι καθολου προκλητικη....αντιθετως ειμαι ενα αγγελουδι :angel: !!!

2)Που τον ειδες ρε τον υπογειο τροπο????Ο προεδρος ειναι ολοκληρος προεδρος και μπορει να κρινει ποιος πρεπει να ειναι και ποιος οχι σε αυτη την κυβερνηση.... :shoot:

3)Η κακια θα σε φαει...

4) :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν εγώ που τότε, τω καιρω εκεινω, ημουν στην κινα και εκπαίδευα τον Jet Lee και τον Jackie Chan στην τεχνη του Hara-Kiri-Meta-Pathan, ειχα δει την επίμαχη σκηνη με τιν Πριγκιπεσσα Ιζαμπω... ερμ Μαριζα, Παριζα ...whatever....

Λοιπον, εσκυψε πράγματι στον λαιμό του, αλλα ΔΕΝ τον φίλησε, τον ΔΑΓΚΩΣΕ.... Και καθώς ο Βλαδομεν μετατρεπόταν σε αυτό το καταχθόνιο πλάσμα της φωτογραφιας του, η Μαρίζα έδειχνε τα πραγματικά της χρώματα, της διαβολικής βασιλισσας του σκότους!!! Ειναι τυχαιο οτι χρησιμοποιεί όλα αυτά τα σατανιστικά σμιλιες? εεε? εεε? εεε?

Οχι βέβαια!

Ως γνωστόν η Μαριζα διψάει για δύναμη και εξουσία, θέλει να γινει αντιπροεδρος, να δαγκάσει τον Προεδρο και να τον θεσει υπο την εξουσία της!!! Δεν είναι τυχαίο ότι το κακόμοιρο το ζωντανό ο Βλαδομεν επιζητα ενα ακομα φιλι, γιατι το φιλι της σατανικής Μαριζας θα τον επαναφέρει!!

ΠΡΟΣΟΧΗ σε όλους!!!! ΗΔΗ εχει θεσει υπο την κυριαρχία της την Πατρα και της πήρε δυο μολις χρονια!!! ΠΡΟΣΟΧΗ!!!

You have been warned!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε σιγα...ουτε βρυκολακας να ημουν.... :bloodomen:

Αφου ειπαμε...ειμαι ενα αγγελουδι!!!!!! :angel:

Ζητω την αμεση επεμβαση οσων με ξερουν....να λαμψει η αληθεια!!!!

Μα τι καθομαστε και γραφουμε????

Θα μας παρουν με τις ντοματες... :splats::splats::splats:

Κατι ηξερε ο Σαραντος που εβαλε τη συγκεκριμενη φατσουλα!!! :wink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Είπα κι εγώ, τόσο καιρό κανείς...;;

Οι "ριβανούλες" ήταν τα Triatec, που έχουν σχήμα ρόμβου. Σε τέτοιο σχήμα έκοβε εκείνη η γιαγιά το γλυκό ραβανί που έφτιαχνε συνέχεια γιατί "άρεσε στουν άντρα τ'ς κι γι'αυτό την παντρεύ'κι", το ραβανί τό'λεγε "ριβαννίιι.." (όπως Αγρίννιιο κλπ :P ) και τα μικρά τα "ψλούλκα(=ψιλούλικα, μικρούλικα... :P ) τα χαπάκια τ'ασπριδιρά που τα παίρ'ς όταν βοδώνισι (..απ'το "ευοδώνω"-τώρα πως και γιατί σημαίνει αύξηση της ΑΠ..) κι σταματάει να μηλιγγιάζ'τι ("μήνιγγες"..) του κιφάλι...να βρε γιατρούλλιιι μ' δεν τ'ς ιέχου μαζίι μ' τώρα.. πως να ζ'δόκω να καταλάβ'ς, τς ριβανούλις..."

:lol::lol::lol::lol::lol:

:help: :amstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θεέ μου! Στα υπόλοιπα άγχη του αγροτικού μου προστέθηκε κι αυτό της συνεννόησης!!!! :help: :oops: :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θεέ μου! Στα υπόλοιπα άγχη του αγροτικού μου προστέθηκε κι αυτό της συνεννόησης!!!! :help: :oops: :splats:

Βασιλικη οταν θα φυγεις για αγροτικο...παρε καλου κακου και κανενα λεξικο μαζι!!!! :wink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως, δεν μπορείς να πεις...Μέσα έπεσα... :goooal:

Τον ίδιο συλλογισμό έκανα κι εγώ,απλά βαρέθηκα να τον γράψω ολόκληρο! :wink:

Αλήθεια, από που είσαι και ξέρεις τα τοπικά ιδιώματα, ασχετοτέτοιεεεεε?

Να υποθέσω ή θα μας πεις εσύ?

Φιλιά σε όλους!!!!!!!!!!! :Iloveyou:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..Να υποθέσεις (tip: όχι από Αγρίννιιιιο, θα ήταν πολύ προφανές..)

Αν και όταν έχεις φίλους από διάφορα μέρη της επαρχίας και έχεις γυρίσει σε πολλά μέρη έχεις πολλά "ακούσματα" ιδιωματισμών (="υψηλής διαφοροποίησης χαμηλό επίπεδο πολιτισμικής στάθμης" :amstupid: που έγραψε κι ένας λόγιος του καιρού μας...)..

Χρόνια πολλά σε όλους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Άσχετο, αλλά εκεί που ξεσκόνιζα κάτι παλιά posts έπεσα πάνω στο συγκεκριμένο και γέλαγα. Ρε πού είναι τα παλιά posts της Κυβέρνησης ρεεεεε;;;;;... :(:(:(

Ρε πού είναι ο BarKingdom πάνω στο άτι ρεεεεεε;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλέ απο που το ξέθαψες τουτο??? :oemeek

Η κυβέρνηση???Πάει... embyebyeembyebyeembyebye

ΥΓ. Που είναι η zkw να νοσταλγήσουμε λίγο, μιας και είναι ειδική επι των παλιών καλών και ρομαντικών στιγμών... :wub:

(Όταν γράφω σε αυτό το κυβερνοφόρουμ με πιάνει πάλι το φατσουλομανιακό μου :splats: :splats: :splats: ...με δυσκολία κρατιέμαι τώρα...δεν έπρεπε να το ξεθάψεις :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ. Που είναι η zkw να νοσταλγήσουμε λίγο, μιας και είναι ειδική επι των παλιών καλών και ρομαντικών στιγμών...

Καλές και ρομαντικές??? Κακές, στραβές και ανάποδες ήταν... όλο φωνές και τσακωμούς! :P

Άσχετο, αλλά εκεί που ξεσκόνιζα κάτι παλιά posts έπεσα πάνω στο συγκεκριμένο και γέλαγα.

Προσοχή- προσοχή: Όταν ανοίγετε παλιά πόστς κρατάτε, πάντα, ένα ξεσκονόπανο στο χέρι. emexcl

[Ήταν μια κοινωνική φορουμοπροσφορά του μέλους Sovereign]

Υ.Γ. Ρε Sov, ξεσκόνισμα το λες εσύ αυτό??? Ένα σύννεφο σκόνης σκέπασε, ξαφνικά, το κυβερνητικό φόρουμ... emhehe

Ρε πού είναι ο BarKingdom πάνω στο άτι ρεεεεεε;;;;

Μα να μην έχουν ίντερνετ στον Έβρο, εν έτη 2004???? :rolleyes:

Ρε πού είναι τα παλιά posts της Κυβέρνησης ρεεεεε;;;;;... :(  :(  :(

Ακόμα κλαίω για εκείνα τα 23616142 εμπνευσμένα (λέμε τώρα), κυβερνητικά πόστς -τα οποία χάθηκαν με την μικροφορουμιακή καταστροφή και τη μετανάστευση από τη μία φορουμοχώρα στην άλλη... (εχμμμ... πάλι βλακείες λέω, ε??? Η ζέστη φταίει...) emsplats

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.