Jump to content

Τι θα λέγατε... για λίγη Ιατρική;


bromptonista

Να δημιουργηθεί Ιατρικό Portal στην Ιστοσελίδα μας;  

1 member has voted

  1. 1. Να δημιουργηθεί Ιατρικό Portal στην Ιστοσελίδα μας;

    • Ναι
      11
    • Όχι
      0
    • Μου είναι αδιάφορο
      2
    • Και βέβαια! Θα βοηθήσω κιόλας...
      8


Recommended Posts

Τον τελευταίο καιρό, έχω δεχτεί αρκετά e-mail και τηλεφωνήματα "έκκλησης για βοήθεια".

Εργασίες, έρευνες, διδακτορικά, νέα θέματα στην ιατρική, συνέδρια, ειδικότητες φαίνεται να απασχολούν μεγάλο μέρος των επισκεπτών της σελίδας. Δυστυχώς στα πλαίσια της ιατρικής μας εκπαίδευσης δεν υπάρχει, δεν υπήρξε και μάλλον δε θα υπάρξει στο προσεχές μέλλον κάποιο μάθημα "πώς ψάχνουμε στη βιβλιογραφία στο ίντερνετ", "πού θα βρω το ΧΨΩ περιοδικό με το άρθρο που βρήκα στο Medline", "πώς βάζω εικόνες -ακτινογραφίες - πίνακες - διαγράμματα στο Word", "τι ειδικότητα να διαλέξω", "ποιο συνέδριο παρουσιάζει ενδιαφέρον να παρακολουθήσω αν είμαι 1/2/3/4/5/6ό έτος", "πού μαθαίνεις ΚΑΡΠΑ" και πολλά άλλα.

Επειδή βέβαια η δημιουργία ενός τομέα στη σελίδα που θα ασχολείται με αυτά τα θέματα, που κατά τι ξεφεύγουν από τα πλαίσια της "βασικής" ιατρικής μας εκπαίδευσης, δεν μπορεί (και δε θα'πρεπε) να ασχοληθεί μ' αυτό ένας άνθρωπος.

Πείτε λοιπόν: Θα σας ενδιέφερε να συμμετάσχετε σε κάτι τέτοιο; Και καταθέστε τις προτάσεις σας προκειμένου να το φτιάξουμε ακόμα καλύτερο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, εννοείται ότι θα δηλώσουν 40 άτομα ότι θα βοηθήσουν. Μετά, στην πράξη θα μείνεις μόνος σου μάστορα! :)

Μετά τα γνωστά χαμένα posts, πώς θα ξαναεμπιστευθείς άτομο για το site;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι.....και βέβαια ΔΕ θα σε βοηθήσω!!! :D  8)

Μη σε νοιαζει Σαραντο....θα σε βοηθησω εγω.... :) ...σκοτιστηκαμε για τη βοηθεια του doctor-x :wink: !!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε κατάλαβα.............

:bloodomen: μας τα έδειξε κανείς εμάς?

:bloodomen: ΟΧΙ...

μόνοι μας τα μάθαμε.....

:bloodomen: ΑΣ ΤΑ ΜΑΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ......... :bloodomen:

δε πας να μάθεις να δουλεύεις POWERPOINT 5 μέρες πριν παρουσιάσεις εργασία...

:bloodomen: ΕΛΕΟΣ...... :bloodomen:

ΔΕ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!! :bloodomen:

ΝΑΙ....ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ!!!!! :bloodomen:

:withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid::withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.