Jump to content

Και καθίστε εσείς να παιδεύεστε!!!!!


dookedooke

Recommended Posts

Οποιος έχει στοιχεία για όλα αυτά ας τα καταθέσει στον Τριανταφυλλόπουλο κ να την κάνει ΡΟΜΠΑ,και αυτή και την κυβέρνηση...Διαφορετικά,τουμπεκί γιατί πολλοί διαβάζουν το site κ υπάρχει κ εισαγγελέας...Μην ξεχνάτε ότι μιλάμε για τη γυναίκα του πρωθυπουργού,που στο κάτω κάτω δεν είναι κ η μόνη που έχει κάνει τέτοια...

Φιλαράκι το μόνο που την ενδιαφέρει είναι να κάνει τη δουλίτσα της και όχι τι λέει ο καθένας μας...

Δε θα ασχοληθεί γιατί δε θέλει να σκαλίσουν το θέμα τα ΜΜΕ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 119
  • Created
  • Last Reply
Σιγά το πράγμα ρε παιδιά.

Δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία που έκανε διδακτορικό σχετικό με ιατρική και δεν σπούδαζε ιατρική!

Και νομίζω υπάρχουν και άλλοι που πέρασαν τόσα και περισσότερα μαθήματα σε μια εξεταστική.Έχει γραφτεί και άλλες φορές στο φόρουμ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί κολλάτε;

Πάντως κάπου διάβασα ότι ο Ζαχόπουλος έκανε δωρεά στο Tufts αλλά δε θυμάμαι που...

arrow up.gif Πλακα κανεις...Δηλαδη πιστευεις οτι η Νατασα μπηκε σε ολη αυτη τη διαδικασια να κανει το διδακτορικο.Και οτι περασε ολα τα μαθηματα με το σπαθι της και τον ιδρωτα της...

Την απαντηση την χρειαζομαι...Σοβαρα.Θα το σκεφτομαι ολη νυχτα οτι υπαρχει ανθρωπος που το πιστευει αυτο.

Pls answer? smile_basic_iloveyou.gif

Φυσικά και δεν πιστεύω ότι έκανε το διδακτορικό μόνη της.

Όπως και πολλοί άλλοι κοινοί θνητοί.

Φυσικά και δεν πιστεύω ότι πέρασε τα μαθήματα με το σπαθί της.

Όπως και πολλοί άλλοι κοινοί θνητοί.

Φυσικά και δεν έκανε τόσες δημοσιεύσεις μόνη της.

Όπως και πολλοί άλλοι κοινοί θνητοί.

Θέλω να καταλήξω στο ότι άλλο είναι η Νατάσα,ο George Bush και άλλοι, και άλλο εμείς.

Αυτά γίνονται παντού στον κόσμο για τους "μεγάλους".

Δες τι μπορείς να κάνεις μόνος σου και μη κοιτάς τι έκανε η Νατάσα και η κάθε Νατάσα.

Αυτή θα κάνει ότι θελήσει και αύριο θα διδάσκει το παιδί σου θέλεις δε θέλεις, όπως το παιδί σου μπορεί να διδάσκει και ο γείτονάς σου επειδή ήταν της "κλαδικής" και έγινε καθηγητής ,αν και δεν το άξιζε.

Έτσι είναι το σύστημα και δεν αλλάζει,γιατί πολύ απλά υπάρχουν πάρα πολλοί που δεν θέλουν να αλλάξει.

Μαρουσκα να'σαι καλα αλλα αργησες...Εχω να κοιμηθω δυο μερες... emboxed

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά το πράγμα ρε παιδιά.

Δεν είναι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία που έκανε διδακτορικό σχετικό με ιατρική και δεν σπούδαζε ιατρική!

Και νομίζω υπάρχουν και άλλοι που πέρασαν τόσα και περισσότερα μαθήματα σε μια εξεταστική.Έχει γραφτεί και άλλες φορές στο φόρουμ.

Δεν καταλαβαίνω γιατί κολλάτε;

Πάντως κάπου διάβασα ότι ο Ζαχόπουλος έκανε δωρεά στο Tufts αλλά δε θυμάμαι που...

στην (τεκμηριωμενη) εκπομπη του μπαξεβανη στον alpha πριν καποιες τριτες.

φυσικα ηταν μια....συμπτωσουλα.... ;) μπουχαχαααχ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιος έχει στοιχεία για όλα αυτά ας τα καταθέσει στον Τριανταφυλλόπουλο κ να την κάνει ΡΟΜΠΑ,και αυτή και την κυβέρνηση...Διαφορετικά,τουμπεκί γιατί πολλοί διαβάζουν το site κ υπάρχει κ εισαγγελέας...Μην ξεχνάτε ότι μιλάμε για τη γυναίκα του πρωθυπουργού,που στο κάτω κάτω δεν είναι κ η μόνη που έχει κάνει τέτοια...

Εισαγγελέας ε?

Μηνύστε με, μηνύστε με.. (αλά Σαρή)..

Μη θίγεστε βρε..και οι ΑΛΛΟΙ τα κάνανε..ΟΛΟΙ τα κάνουνε..Αλλά μην τρομοκρατούμε και τους ανθρώπους που λένε την αλήθεια με απειλές..

Η γυναίκα του πρωθυπουργού είναι απλά η γυναίκα του τύπου που ψηφίσαμε να υπηρετήσει εμάς και τα συμφεροντά μας για 4 χρόνια,γιατί είναι αδύνατο να κυβερνήσουμε όλοι μαζί.Αυτό και τίποτα παραπάνω.Ο τίτλος "γυναίκα του πρωθυπουργού" από μόνος του..δε μου λέει και πολλά. Να τη χαίρεται..αλλά εγώ δεν την επέλεξα και δεν κέρδισε το σεβασμό μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....Η καθηγήτρια της Ιατρικής κ.Ολυμπία Γκίμπα -Τζιαμπίρη που πέρασε την διατριβή έγινε πρόεδρος του Ιδρύματος Κρατικών Υποτροφιών και με την αξία του ο γιός της ¶ρης Τζιαμπίρης υπέγραψε, μέσω της εταιρείας του που έχει μετοχικό κεφάλαιο το ιλιγγιώδες ποσό των 600 ευρώ, συμβόλαιο 576.000 Ευρώ με τον ΟΠΑΠ και με μηνιαία αμοιβή 24.000 ευρώ .....

Οποιος έχει στοιχεία για όλα αυτά ας τα καταθέσει στον Τριανταφυλλόπουλο κ να την κάνει ΡΟΜΠΑ,και αυτή και την κυβέρνηση...

το παραπάνω το έκανε θεμα ο τριανταφυλλόπουλος

δεν ειδα να ιδρώνει το αυτάκι τους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμμ βρηκα τροπο να παρω κι εγω πτυχιο ιατρικής στο αραχτο ο οποίος εχιε στο ακτω κατω και μια λογικη βαση

στο φσυκο αθηνων και δυο μαθηματα τα δίναμε με ανοιχτά βιβλία!

ακουστε τι θα γινει:

μαζι με τούς φοιτητές της ιατρικής θα εξετάζομαι κι εγω με το λαπτοπ διπλα τι διάολο εννια γιγα ψηφαικο υλικο εχω!

τέσσερα στα πέντε θα τα πιάνω

εφημερία σε κλινικές:

ε

θα πάρω εικονικές παρουσίες και στο κξατω ω κατω εχω ασχοληθεί κατοίκον με περιστατικά

κάποιες εικασίες ξέρω να διατυπώνω

εργηαστηρια:

ε σε μερικα θα απεχω και θα παιρνω μηδεν αλλα το μηδεν θα ισοφαριζεται με τουσ καλουσ βαθμουσ των θεωρητικων

οσν αφορα ανατομια πτωματοσ

ε! θα κάτσω στο νεκροτομείο μερικα απογευματα και θα το παρω το κολαι!

μικροσκοπιο ξερω να δολυευω κατι πειραματα κουστα στραβα θα τα βγαλω!

εμ ρε σεισ τοσν καιρο αναγνωστησ του γρηκμεδ ειμαι

ενα πτυχιο δνε θα μου δωσετε?

υγ παω να λυσω κανα θεματ παθολογιασ

και εμείς πυο διαβάζουμε στα αγγλικα ειμαιστε λεβέντες και άξιοι έτσι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνάδελφοι....μήν τρώγεστε....το φαινόμενο ''ΝΑΤΑΣΑ'' έχει πολύ ψωμί και...μεγάλο Ιστορικό!!!

Κατ΄αρχάς,τελείωσε Παιδαγωγική Ακαδημία στο Πανεπ.Θεσσαλονίκης..(όλα αυτά με το σπαθί της!!!)...πήρε διδακτορικό από το εκεί Πανεπ/μιο (φήμες λένε οτι της το έφτιαξε ο Ζαχόπουλος!)...Μετά έδωσε κατατακτήριες για να μπεί Ιατρική Θεσσαλονίκης....(τί σας λέω τώρα ε;)

Επειδή όμως η Κυρία Παζαίτη(Προσέξτε δεν χρησιμοποιεί το άλλο επίθετο και υπάρχει λόγος για αυτό...όσοι την ξέρουν καλά ξέρουν τί εννοώ...) θέλει να πάρει θέση ΔΕΠ...και το διδακτορικο της Παιδαγωγικής δεν είναι ισχυρό τόσο όσο και ένα διδακτορικό απο την Ιατρική...κάποια φωτισμένα μυαλά της ετοιμάζουν και ένα δεύτερο(Τα 2 είναι καλύτερα του 1)...και επειδή τα κόλπα αυτού του επιπέδου είναι μεγάλα.....πράγματι όπως είπε και κάποιος πιό πάνω...Θα γίνει μέλος ΔΕΠ επί ΠΑΣΟΚ....για να μήν υπάρχει ΚΑΜΙΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΗ!!!

Το "παιδαγωγικό" που τέλειωσε αν δεν απατώμαι είναι το ΤΕΙ βρεφονηπιοκομείας Κοζάνης.

Όσο για το διδακτορικό ήταν από την Γκίμπα στην έδρα φυσιολογίας του τμήματος ιατρικής ΑΠΘ

Έχει κάνει και διδακτορικό στο παιδαγωγικό?

Κατα τ'άλλα είναι βέβαιο πως δεν αργεί η στιγμή που θα την δούμε μέλος ΔΕΠ και γιατί όχι Καθηγήτρια.

Άξια! Άξια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η γυναίκα του πρωθυπουργού είναι απλά η γυναίκα του τύπου που ψηφίσαμε να υπηρετήσει εμάς και τα συμφεροντά μας για 4 χρόνια,γιατί είναι αδύνατο να κυβερνήσουμε όλοι μαζί.Αυτό και τίποτα παραπάνω.Ο τίτλος "γυναίκα του πρωθυπουργού" από μόνος του..δε μου λέει και πολλά. Να τη χαίρεται..αλλά εγώ δεν την επέλεξα και δεν κέρδισε το σεβασμό μου.

Άψογη Σοφία, για μια ακόμη φορά συμφωνούμε...όπως και σαυτό που είπες για τη γυναίκα του Καίσαρα... :rolleyes:

Αφού εμείς αυτούς ψηφίζουμε για να έχουν την εξουσία, προφανώς εγκρίνουμε και τις πράξεις τους...συλλογικά εννοώ...

Τεσπα, η κυρία αυτή αν είχε λίγη τσίπα πάνω της δε θα καταδεχόταν να κάνει όλα αυτά για τα οποία την «βρίζουμε» σωρηδόν σε ένα site συναδέλφων της! Και το στοίχημα είναι (vavel emgoal ) αν θα μπορούσαμε να την αντιμετωπίσουμε αναλόγως όταν θα βρεθεί στον επαγγελματικό μας δρόμο, ή αν τότε θα βγάλουμε τη γλώσσα και απλά θα τη γλείψουμε, όπως κάνουν τόσοι και τόσοι γύρω μας... emconfusedemno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως όποιος έχει στοιχεία καλύτερα να τα καταθέσει εδώ ή σε κανένα άλλο Blog/site κλπ...ο Μάκης τα παίρνει, ο εισαγγελέας τα παίρνει, οι βουλευτές τα παίρνουν, το συμβούλιο επικρατείας τα παίρνει (το ευρωπαικό δικαστήριο και το δικαστήριο της Χάγης χμ...μην είμαστε και υπερβολικοί). Μόνο το ίντερνετ έχει μείνει το μετερίζι του αγώνα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μπορώ να καταλάβω προς τί τόση αγανάκτηση...Το μόνο στραβό της ιατρικής είναι η Νατάσα?Στο κάτω-κάτω είναι γυναίκα του πρωθυπουργού.Εδώ πήραν πτυχίο από τις ιατρικές μας άλλοι κι άλλοι.Παιδιά καθηγητών που δε σκάμπαζαν μία,φυντανάκια που έβγαλαν 10 στο λύκειο,πήγαν 2 χρόνια σε ιατρική άλλης Βαλκανικής χώρας και τελείωσαν την Ιατρική με άριστα...Εμείς ξεκινήσαμε 120 άτομα στο πρώτο έτος και καταλήξαμε 150 στο 6ο.Πραγματικά,η Νατάσα μας μάρανε...?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν μπορώ να καταλάβω προς τί τόση αγανάκτηση...Το μόνο στραβό της ιατρικής είναι η Νατάσα?Στο κάτω-κάτω είναι γυναίκα του πρωθυπουργού.Εδώ πήραν πτυχίο από τις ιατρικές μας άλλοι κι άλλοι.Παιδιά καθηγητών που δε σκάμπαζαν μία,φυντανάκια που έβγαλαν 10 στο λύκειο,πήγαν 2 χρόνια σε ιατρική άλλης Βαλκανικής χώρας και τελείωσαν την Ιατρική με άριστα...Εμείς ξεκινήσαμε 120 άτομα στο πρώτο έτος και καταλήξαμε 150 στο 6ο.Πραγματικά,η Νατάσα μας μάρανε...?

Ναι, η Νατάσα μας μάρανε γιατί η γυναίκα του Καίσαρα πρέπει να φαίνεται τίμια εκτός από το να είναι. Είναι δημόσιο πρόσωπο και κτίζει προφίλ μέσα από τις σπουδές της. Εμείς μπορεί να ξέρουμε για τα πεπραγμένα των σπουδών της, αλλά πολλές κατίνες γύρω μας της θαυμάζουν και λένε ''τι καλό κορίτσι και λαμπρή επιστήμων η Νατάσα''. Έχω βαρεθεί να βλέπω στο δημόσιο βίο άτομα που δεν αξίζουν ιδιαίτερης εκτίμησης. που χωρίς κόπο και με ψέμα να διακρίνονται τελικά. Αυτά μόνο στην κωλοπετεινίτσα Ελλαδίτσα μας γίνονται. Στις ΗΠΑ είχαν συλλάβει τις κόρες του Μπους μεθυσμένες. Αυτό θα γίνονταν ποτέ στην αναξιοκρατική μπανανία μας?Εδώ μόνο οι φτωχές Τσέκου συλλαμβάνονται και όσοι έχουν το παραμικρό 'δοντάκι' βγαίνουν λάδι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις ΗΠΑ είχαν συλλάβει τις κόρες του Μπους μεθυσμένες.

Kαι τι έκαναν;Τους λέρωσαν το ποινικό μητρώο;Πάει,καταστράφηκαν οι κοπέλλες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι τι έκαναν;Τους λέρωσαν το ποινικό μητρώο;Πάει,καταστράφηκαν οι κοπέλλες...

Δεν καταστράφηκαν αλλά έγιναν βούκινο για αρκετό χρονικό διάστημα. Στην πολιτική μετράει πολύ η δημόσια συμπεριφορά και η εικόνα όχι μόνο αυτού καθαυτού του πολιτευτή αλλά και του συγγενικού του περιβάλλοντος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν ποτέ ασχοληθούν με την πολιτική,είναι ικανές να πούνε πως η σύλληψη τις φέρνει στην ίδια μοίρα με τον απλό πολίτη και να κερδίσουν συμπάθειες...Μιλάμε για τσακάλια,όχι αστεία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να ξαναγυρίσω στο θέμα της Νατάσας ένας σώφρων άνθρωπος μπορεί να καταλάβει το ποιόν των σπουδών της από το γεγονός ότι όπως έχω πει και σε άλλο thread δε γίνεται ένας άνθρωπος με μηδενικά ακαδημαικά επιτεύγματα μέχρι τα 32 ( εκτός από το πτυχίο Νηπιαγωγών) να εμφανίζει τέτοια συσσώρευση ακαδημαικών επιτευγμάτων(πτυχίο ιατρικής, διατριβή, μετεκπαίδευση) μετά από αυτή την ηλικία σε μικρό χρονικό διάστημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

E,στα 32 της ενεργοποιήθηκαν κάποια εγκεφαλικά κέντρα που δεν λειτουργούσαν μέχρι τότε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις ΗΠΑ είχαν συλλάβει τις κόρες του Μπους μεθυσμένες.

Kαι τι έκαναν;Τους λέρωσαν το ποινικό μητρώο;Πάει,καταστράφηκαν οι κοπέλλες...

Και όμως θα διαφωνήσω.

Είναι θέμα γενικότερης παιδείας και πολιτισμού.

Στις ΗΠΑ η σύλληψη έγινε, στην Ελλάδα δεν θα γινόταν.

Δεν είπαμε πως κατέστρεψε την ζωή τους. Πήγαν οι κοπέλες και κάνανε το community service τους, μάθανε πέντε πράγματα παραπάνω για το drunk driving, πήρανε παράδειγμα κάποιοι νέοι οδηγοί (αφού πιάσανε αυτές, φαντάσου τι θα γίνει αν πιάσουν εμένα) και τελείωσε η ιστορία.

Η σύλληψη έγινε και τα καλόπαιδα μάθανε ότι θα έπρεπε να μάθει και ο μπαμπάς :rolleyes:

Κανείς δεν είναι υπεράνω του νόμου.

Επιστροφή στην Ελλάδα.

Άκουγα μια εκπομπή με τον Τζίγκερ για την ασφαλή οδήγηση.

(Μεγάλο πράγμα το streaming greek radiο στο κινητό :P )

Έλεγε ο άνθρωπος τα αυτονόητα. Φοράτε τις ζώνες σας. Όχι τα παιδιά στο αυτοκίνητο χωρίς να είναι δεμένα σε ειδικό κάθισμα κοκ.

Και μετά είπε το εξής:

«Τι τα θέλετε. Είναι θέμα εφαρμογής των νόμων από το κράτος. Να βάλουν ποινές που να συνετίζουν πραγματικά τον πολίτη. Τι να τα κάνει το κράτος τα 350Ευρώ. Και ο πολίτης αν δεν την σβήσει την κλίση θα τα πληρώσει και δεν θα μάθει τίποτα. Η ποινή θα έπρεπε να είναι δύο εβδομάδες εθελοντής στο ΚΑΤ. Να δει ο οδηγός πως έρχονται όσοι δεν σκέφτονται την ασφάλεια τους. Άλλα όταν υπάρχει μια οικογένεια στην χώρα μας όπου ο μπαμπάς λέγεται Κώστας και η μαμά Νατάσσα και κατεβαίνουν την Κηφισίας με συνοδεία και οδηγάει ο μπαμπάς (χωρίς ζώνη) και κάθεται η μαμά μπροστά με το ένα παιδί στα χέρια! (χωρίς ζώνη βέβαια) και το άλλο παιδί πίσω στην μέση όρθιο!! (χωρίς ειδικό κάθισμα και ζώνη), τότε πως μπορεί ο πολίτης και η πολιτεία να πάρουν στα σοβαρά την ασφαλή οδήγηση;»

Ο καθένας λοιπόν είναι ελεύθερος να κοροϊδεύει τον εαυτό του όταν οδηγάει ή όταν σπουδάζει. <_<

Όταν όμως θέλει να λέει πως είναι ηγέτης θα πρέπει να προσέχει λίγο παραπάνω και να μην κάνει πράγματα που είναι εξόφθαλμα λάθος.

Αυτά.

emdots

ΥΓ. Και ο πράσινος βέβαια δεν είναι καλύτερος.

Ακόμα θυμάμαι την μπαρούφα που έκανε με την Φώφη, που την έβαλε επικεφαλής του επικρατείας ενώ δεν είχε τα τυπικά προσόντα.

Και μετά χτυπιόντουσαν όλοι: Η καταπιεστική δεξιά.

Πλήρης αδιαφορία για του νόμους του κράτους από τους κρατούντες.

Πως να πάει μπροστά ο τόπος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οποιος έχει στοιχεία για όλα αυτά ας τα καταθέσει στον Τριανταφυλλόπουλο κ να την κάνει ΡΟΜΠΑ,και αυτή και την κυβέρνηση...Διαφορετικά,τουμπεκί γιατί πολλοί διαβάζουν το site κ υπάρχει κ εισαγγελέας...Μην ξεχνάτε ότι μιλάμε για τη γυναίκα του πρωθυπουργού,που στο κάτω κάτω δεν είναι κ η μόνη που έχει κάνει τέτοια...

Ο Μάκης φίλε, τότε που το ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ήταν μισό-μισό, την είχε ξεσκίσει την Νατάσα...όχι μόνο απο την εφημερίδα αλλά και απο την τηλεόραση....θυμάστε που ήταν στο σηπτικό και αφαιρούσε λίπωμα απο συνάδελφο γιατρό και...τραγουδούσε και ο Μάκης είχε βίντεο;

Στα μάτια των συναδέλφων είναι ήδη ρόμπα...απο τότε που ήταν φοιτήτρια!!

Τουμπεκί κάνουν στο σαιτ της ΔΑΠ...εδώ θα τα λέμε ΟΛΑ....και σε όποιον Αρέσει!!!

Επειδή το διαβάζουν πολλοί το σαίτ...γιαυτό τα λέμε....για να ξέρουν ότι δεν τρώμε κουτόχορτο!!!

Οσο για τον Εισαγγελέα....ξέρεις πουν τον έχουμε γραμμένο;...Εκεί που μας έχει και αυτός,όχι μόνο εμάς,αλλά και κάθε Μακη και κάθε Μπαξεβάνη!!!

Στο φινάλε-φινάλε...ας μας ψάξει να μας βρεί και εμείς ότι έχουμε πεί(και είναι λίγα μόνο) θα του τα πόυμε και με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...ας μας καλέσει λοιπόν...τον προκαλώ....να δούμε αυτά που είπα είναι αλήθεια; ή είναι ψέματα;

Και επειδή είπες οτι είναι η γυναίκα του πρωθυπουργού(αν και αυτό δεν θα έπρεπε κανονικά να σου λέει τίποτα!)....σου θύμιζω αυτό που λένε για την γυναίκα του Καίσαρα...γιατο τί πρέπει να δείχνει και τι πρέπει να είναι...(ΤΙΜΙΑ)...και βεβαίως δεν είναι η μόνη που έχει κάνει τέτοια....υπάρχουν και άλλοι που έχουν κάνει και χειρότερα...αλλά δεν τους ξέρει ούτε η μάνα τους...αλλά αυτή είναι η Πρωθυπουργέσσα όπως είπες....και ο άντρας της από όπου βγεί και από όπου περάσει χτυπίέται και ουρλιάζει και δίνει οδηγίες στα στρατιωτάκια του για....ΣΕΜΝΑ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΑ!!!!

ΣΕΜΝΑ ΚΑΙ ΤΑΠΕΙΝΑ....καληνυχτίζω!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μου τη δίνει η υποκρισία του Καραμανλή. Παραίτησε αμέσως τον Τσιτουρίδη όταν έσκασε η μεταγγραφή του γιου του από το Ηράκλειο στην Αθήνα κάτι το οποίο είναι πταισματάκι μπροστά στο μέγιστο σκάνδαλο της μετατροπής στο άψε σβήσε της νηπιαγωγού γυναίκας του σε ιατρό και διδάκτορα ιατρικής. Δηλαδή αυτός τι έπρεπε να κάνει? Να φύγει από την Ελλάδα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Mε την Παζαϊτη έχει δίδυμα, με τον Τσιτουρίδη όχι. Είναι άδικο να συγκρίνετε ανόμοια θέματα.

Η Παζαϊτη τα έκανε όλαααααααααααα με τον ιδρώτα της, ενώ ο γιος του Τσιτουρίδη είχε μέσον! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γεια σας! Διαβασα οοολα οσα γραψατε για τη Νατασσα κ εχω να κανω μια ερωτηση κ μια δηλωση.Ερωτηση-εσεις στη θεση της (λεμε τωρα!) τι θα κανατε? Αν ολα σας προσφερονταν στο πιατο? Δηλωση-εγω θα εκανα τα ιδια. Τωρα, αν δεν εχει σοβαροτητα πανω της κ ειναι ασχετη με την ιατρικη, λυπαμαι τους ασθενεις της. Που σιγα μην ασχοληθει ποτε με κλινικη εξεταση, διαγνωση κ θεραπεια! Οι τιτλοι τη νοιαζουν. Αχ, ποσες Νατασσες υπαρχουν αναμεσα μας! Κ που εξασκουν ή θα εξασκησουν το επαγγελμα. Ξερω ηδη τρεις! emdots

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@agapi

φανταζομαι οτι στις τρεις περιλαμβανεις και τον εαυτο σου,

αφου δηλωνεις ευθαρσως οτι αν ειχες τη δυνατοτητα θα λειτουργουσες αναλογα

εισαι δηλ. οχι θεσει, αλλα φυσει "νατασσα", γεγονος που αυτοματως σε καθιστα περισσοτερο επικινδυνη! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.