Jump to content

Χρόνια Πολλά Rā's al Ghūl


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Last Reply

Επαγγελματικά, τα πας καλά. Προσωπικά τα πας καλά. Κοινωνικά τα πας τέλεια. Τι στο διάολο να σου ευχηθώ ρε παλιόφιλε; Α, ναι ρε:

Σου εύχομαι να φτιάξει ομάδα ο βάζελος να δούμε επιτέλους λίγη μπάλα. Γίνεται;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολύχρονος αφεντικό...

΄

δώσε και καμιά αύξηση για να είμαστε πολύχρονοι και μεις...

:rolleyes:

Σου εύχομαι να φτιάξει ομάδα ο βάζελος να δούμε επιτέλους λίγη μπάλα. Γίνεται;

είπαμε να ζητάμε θαύματα, μην το ξεφτιλίζουμε κιόλας..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλές ευχές και από δω! Να συνεταιριστείς με ένα συνάδελφο πλαστικό και να γίνετε οι Μακναμάρα-Τρόι της Ελλάδας! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από τις θάλασσες της Καραιβικής emcolgate Η καπετάνιος του black pearl captain Jack Sparrow και το πλήρωμα

post-7829-1201179151_thumbjpg

σου ευχόμαστε να σου συμβαίνει πάντα αυτό που είναι καλύτερο για σένα"

Σου εύχομαι ............................... και ..................................... και................................... και........................... και.................................. και ................................ και ................................................ και............................ και .................................................... και................................................. και............................................. . Επίσης εύχομαι ................................................ και................................................. και .....................................(Συμπλήρωσε τα κενά με ότι θέλεις emcolgate )

post-7829-1201178926_thumbgifΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά! Εύχομαι ό,τι καλύτερο! :):)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΣΕΙΣ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΡΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ.

ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ.

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΟΒΕΡΕΓΝΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ , ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ , ΣΕ ΠΟΙΟΝ?

Σ ΕΝΑΝ ΑΓΝΩΣΤΟ?

ΕΛΕΟΣ.

Η ΞΕΦΤΙΛΑ.

ΜΗΠΩΣ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΟ-ΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΒΑΤΑΡ?

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΡΧΗΣΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΡΙΠΑΠΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ : ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΑΣ??

ΘΑ ΦΑΝΕΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕΓΚΑ ΠΟΥ... ΔΕΝ ΕΙΔΑΝΕ ΤΟ ΝΤΙ-ΒΙ-ΝΤΙ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρόνια πολλά!!!

να έχεις ό,τι επιθυμείς!!!

α, και μην ξεχνιόμαστε,,,

το δωράκι σου!!!

emardown emardown emardown

post-1458-1201183488_thumb.jpg

...τώρα μπορείς να κοιμάσαι ήσυχος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ωχ! κι ο αρχηγος το '80? ηταν καλη χρονια τελικα! emcolgate

χρονια πολλα κι ολα καλα!

ΨΙΤ ΔΩΣΕ ΦΙΛΑΚΙ ΕΣΥ ΣΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΣΟΥ.

ΚΙ ΑΣΕ Μ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΤΣΙΝΑΩ.

ΔΩΡΑΚΙ ΤΟΥ ΠΗΡΕΣ?

ΤΟΥΡΤΑ ΜΕ ΚΕΡΑΚΙΑ?

ΔΕΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΓΕΛΟΙΟΝ ΤΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΟΣ ΘΕΣ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΙ ΑΛΛΑ...?????????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΣΕΙΣ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΡΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ.

ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ.

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΟΒΕΡΕΓΝΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ , ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ , ΣΕ ΠΟΙΟΝ?

Σ ΕΝΑΝ ΑΓΝΩΣΤΟ?

ΕΛΕΟΣ.

Η ΞΕΦΤΙΛΑ.

ΜΗΠΩΣ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΟ-ΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΒΑΤΑΡ?

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΡΧΗΣΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΡΙΠΑΠΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ : ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΑΣ??

ΘΑ ΦΑΝΕΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕΓΚΑ ΠΟΥ... ΔΕΝ ΕΙΔΑΝΕ ΤΟ ΝΤΙ-ΒΙ-ΝΤΙ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σωστος..

λοιπον διευκρινιση..

το ποστ μου ειναι καθαρα για ιδιοτελεις σκοπους...σε περιπτωση που ξανακανω παλι βλακεια με τον λογαριασμο μου στο gm :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"δωρακι" ειμαι απο μονη μου! emkissemkiss

ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙΣ ΤΟΥ ΑΡΧΗΓΟΥ ΔΗΛΑΔΗ?

ΘΑ ΠΑΣ ΤΥΛΙΓΜΕΝΗ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΡΩΜΑ ΣΟΥ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΣΕΙΣ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΡΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ.

ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ.

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΟΒΕΡΕΓΝΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ , ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ , ΣΕ ΠΟΙΟΝ?

Σ ΕΝΑΝ ΑΓΝΩΣΤΟ?

ΕΛΕΟΣ.

Η ΞΕΦΤΙΛΑ.

ΜΗΠΩΣ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΟ-ΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΒΑΤΑΡ?

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΡΧΗΣΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΡΙΠΑΠΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ : ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΑΣ??

ΘΑ ΦΑΝΕΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕΓΚΑ ΠΟΥ... ΔΕΝ ΕΙΔΑΝΕ ΤΟ ΝΤΙ-ΒΙ-ΝΤΙ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ένα παιδί γιορτάζει και του λέμε "χρόνια πολλά" όπως λέμε χρόνια πολλά σε όλους όσους γιορτάζουν.Τί σε ενοχλεί?Τα forum είναι ανώνυμα.Δεν είναι υποχρεωτικό να ξέρεις κάποιον προσωπικά για να του ευχηθείς ή να συζητήσεις μαζί του.

Μας λες ξεφτιλισμένους επειδή ευχόμαστε?Για ποιο λόγο να γλείψουμε?Για να μας ανεβάσει τα αστεράκια από τα 3 στα 4???? Μήπως παραλογίζεσαι συνάδελφε?Μήπως η συμπεριφορά σου είναι ανάρμοστη?Απορώ με τον αρνητισμό σου γενικώς emno .Μήπως να το κοιτάξεις και αν σε ενοχλεί κάτι από την ιδιωτική σου ζωή να ασχοληθείς με το πρόβλημα σου,αντί να μας βρίζεις συνεχώς και χωρίς λόγο????Ειλικρινά δεν μπορώ να σε καταλάβω emno .Χαλάς όλα τα topic.Ακόμα και τα topic των γιορτών... :( Λυπάμαι για λογαριασμό σου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΣΕΙΣ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΡΕ ΜΑΣ ΒΛΕΠΟΥΝ.

ΤΑ ΣΑΛΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΓΛΕΙΨΙΜΟ ΕΦΤΑΣΑΝ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ.

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΟΒΕΡΕΓΝΑ ΠΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ , ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΙ ΕΥΧΕΣΤΕ , ΣΕ ΠΟΙΟΝ?

Σ ΕΝΑΝ ΑΓΝΩΣΤΟ?

ΕΛΕΟΣ.

Η ΞΕΦΤΙΛΑ.

ΜΗΠΩΣ ΔΩΣΑΤΕ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΟ-ΦΑΤΣΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΒΑΤΑΡ?

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΡΧΗΣΕΤΕ ΤΩΡΑ ΤΙΣ ΡΙΠΑΠΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ : ΞΕΡΕΙΣ ΡΕ ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΤΟΝ ΡΑΣ??

ΘΑ ΦΑΝΕΙΤΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ ΤΟΥ ΜΕΓΚΑ ΠΟΥ... ΔΕΝ ΕΙΔΑΝΕ ΤΟ ΝΤΙ-ΒΙ-ΝΤΙ

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Το να εύχεσαι σε έναν συνάδελφο (ο οποίος σου παρέχει ένα χώρο να εκθέτεις τις απόψεις σου, ακόμα και να βρίζεις) δεν είναι ούτε γλύψιμο, ούτε ξεφτίλα.

Ξεφτίλα είναι να μην μπορείς να καταλάβεις πως η εμπάθεια μερικές φορές καταντάει γραφική!

Σεβάσου έστω κάποια topic που αναφέρονται σε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.........εντελώς φιλικά στο ζητάω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι που ξερω τη φατσα του προτιμω να δωσω φιλακι στο αβαταρ!Πολυχρονος ρε ρεμαλι !!!

Ααα τα ποστ του Φωτη δε θα τα σβησω....ειναι ζωντανη αποδειξη ποσο εχει πηξει ο εγκεφαλος του τυρογαλου :splats: ....εμ τι να κανει ο ερμος,νομιζει οτι ετσι ειναι emeksypnakias !!!!

Αν μπορειτε ομως οι υπολοιποι να μη του δινετε αξια και να μη ασχολειστε....ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΑΣΟ ΚΑΙ ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΑ , Ο ΡΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΣΗΜΕΡΑ.

ΕΓΡΑΨΕ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΚΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.

ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΖΩΗ , ΕΚΕΙ ΕΞΩ , ΛΕΜΕ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Σ ΟΠΟΙΟΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΠΑΘΟΥΜΕ , ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΣΤΩ...

ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ , ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ REAL LIFE.

ΜΟΝΟ ΨΕΥΔΩΝΥΜΑ ΚΑΙ ΨΕΥΤΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ.

ΤΙ ΝΑ ΕΥΧΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ?

ΝΟΜΙΖΩ Η ΓΟΥΙΝ-ΜΟΥ-ΞΟΥ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΗΝ ΣΩΣΤΗ ΤΟΥ ΘΕΣΗ , ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΗΝ ΦΑΤΣΑ ΤΟΥ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ Ο ΣΟΒΕΡΕΓΝΑΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.

ΟΙ ΑΛΛΟΙ....????????

ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΒΛΕΠΩ , ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΑΣ ΖΩΗ , ΠΙΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΤΗΛ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΚΑΙ ΤΗΛ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ , ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΓΟΥΙΝ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν μπορειτε ομως οι υπολοιποι να μη του δινετε αξια και να μη ασχολειστε....ευχαριστω
.........................
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.