Jump to content

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ 450 ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΟΕΟΟ?


a/s

Recommended Posts

ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟΣΧΕΤΑΙ ΣΕ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΙΣ 450 ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΔΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΕΤΟΣ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΦΙΑ ??? ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ???

17/10/2007 Ο υφυπουργός Υγείας:

· Δεσμεύτηκε ότι 4.500 γιατροί θα προσληφθούν στο ΕΣΥ τα επόμενα τρία χρόνια, αριθμός, που είναι εφικτός με βάση τις δυνατότητες της Εθνικής Οικονομίας. Μέχρι το τέλος του χρόνου θα ολοκληρωθεί η διαδικασία για 1200 θέσεις ειδικευομένων γιατρών. Απ’ αυτές οι 750 έχουν ήδη αποσταλεί στις Νομαρχίες και οι υπόλοιπες 450 ολοκληρώνονται. Έτσι, ακόμη 1500 θέσεις γιατρών πρόκειται να καλυφθούν με την προοπτική εναρμόνισης του συστήματος εφημεριών βάσει της κοινοτικής οδηγίας την επόμενη χρονιά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού ο άνθρωπος το λέει καθαρά...ολοκληρώνονται όχι ολοκληρώθηκαν. Άρα είναι καθ' οδόν. Τώρα μπορεί να παράπεσαν σε κανένα σρτάρι στην νομαρχία, κάτω από καμία καρέκλα......ολοκληρώνονται! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν τους τραβήξουμε με κρυφή κάμερα στη φάση που ολοκληρώνουν ίσως τους πιέσουμε καλύτερα

          ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΣ ΥΠΟΣΧΕΤΑΙ ΣΕ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΙΣ 450 ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΧΑΝ ΔΩΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΕΤΟΣ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΦΙΑ ???  ΠΟΙΕΣ ΟΙ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΩΡΑ???   17/10/2007            Ο υφυπουργός Υγείας:    · Δεσμεύτηκε ότι 4.500 γιατροί θα προσληφθούν στο ΕΣΥ τα επόμενα τρία χρόνια, αριθμός, που είναι εφικτός με βάση τις δυνατότητες της Εθνικής Οικονομίας. Μέχρι το τέλος του χρόνου θα ολοκληρωθεί η διαδικασία για 1200 θέσεις ειδικευομένων γιατρών. Απ’ αυτές οι 750 έχουν ήδη αποσταλεί στις Νομαρχίες και οι υπόλοιπες 450 ολοκληρώνονται. Έτσι, ακόμη 1500 θέσεις γιατρών πρόκειται να καλυφθούν με την προοπτική εναρμόνισης του συστήματος εφημεριών βάσει της κοινοτικής οδηγίας την επόμενη χρονιά.
σε περίπτωση που τό'χες απορία, τώρα εξηγείται γιατί οι τοίχοι του υπουργείου διατηρούνται άσπροι
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οποιος βρει σε ποια φαση βρισκονται οι νεες θεσεις ειδικοτητας κερδιζει κουλουρι με σταφιδα :withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οποιος βρει σε ποια φαση βρισκονται οι νεες θεσεις ειδικοτητας κερδιζει κουλουρι με σταφιδα :withstupid:

Μου είπαν εχθές αλλά δεν έδωσα σημασία...Θα ξαναρωτήσω για να πάρω το κουλούρι.Μην το δώσεις πουθενά μέχρι να απαντήσω emcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οποιος βρει σε ποια φαση βρισκονται οι νεες θεσεις ειδικοτητας κερδιζει κουλουρι με σταφιδα :withstupid:

στο ΚΕΣΥ! Μπουγάτσα με κρέμα θέλω! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΦΙΔΟΚΟΥΛΟΥΡΟ ΠΑΕΙ.....ΣΤΗΝ ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΑ

τασο εσυ μπουγατσα με κρεμα κερασμενηηηηηηηη

στο υπουργειο υγειας κερναω μπουγατσα με στουπι(μολοτωφ) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΦΙΔΟΚΟΥΛΟΥΡΟ ΠΑΕΙ.....ΣΤΗΝ ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΑ

τασο εσυ μπουγατσα με κρεμα κερασμενηηηηηηηη

στο υπουργειο υγειας κερναω μπουγατσα με στουπι(μολοτωφ) :P

Ευχαριστώ για το σταφιδοκούλουρο,αλλά δεν μου αξίζει.Ακόμα δεν έμαθα και η ερώτηση απαντήθηκε :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τασο ασε να οδηγησω εγω πιστεψε με θα εχει πιο πολυ πλακα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Για 5 θέσεις στο ¨Α. Κυριακού" μου είπε φίλη μου. Το είπαν, λέει, από το υπουργείο, σε άλλη συνάδελφο, όπως κι ότι θα δοθούν όλες οι χρωστούμενες θέσεις το Μάιο. Μιλάμε, δηλαδή, για το κλασικό σύστημα πληροφοριών απ΄το γνωστό του γνωστού του γνωστού κτλ, οπότε να κρατάμε μικρό καλάθι. Αν και η ελπίδα πεθαίνει τελευταία... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για 5 θέσεις στο ¨Α. Κυριακού" μου είπε φίλη μου. Το είπαν, λέει, από το υπουργείο, σε άλλη συνάδελφο, όπως κι ότι θα δοθούν όλες οι χρωστούμενες θέσεις το Μάιο. Μιλάμε, δηλαδή, για το κλασικό σύστημα πληροφοριών απ΄το γνωστό του γνωστού του γνωστού κτλ, οπότε να κρατάμε μικρό καλάθι. Αν και η ελπίδα πεθαίνει τελευταία... :rolleyes:

Μου φαίνεται ότι μάλλον θα πεθάνουμε εμείς πρώτοι αυτή την φορά.... emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

uparxei kapou kapoio pdf ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - doume pies ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - autes ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - 450 nees theseis.

euxaristw

υπαρχει καποιο pdf να δουμε ποιες ειναι αυτες οι 450 νεες θεσεις?

ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...
οποιος βρει σε ποια φαση βρισκονται οι νεες θεσεις ειδικοτητας κερδιζει κουλουρι με σταφιδα :withstupid:
μικρή Σαλονικιά χάθηκες και ήθελα να σε ενημερώσω πως οι θέσεις δόθηκαν.....εγκρίθηκαν.....και παρελήφθησαν.....

άργησα να σε ενημερώσω ......αλλά σου έχω έγκυρη ενημέρωση! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μεσα στις θεσεις αυτες ο μιτς εννοει και τις 2 μεγαλες σε αριθμο διακυρηξεις των αγροτικων και αυτες προσληψεις ειναι και μαλιστα πολλες μαζι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.