Jump to content

Καλά Χμας και καλή χρονιά


Winmx

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Last Reply
Δεν έχω στολίσει ακόμα, ούτε γλυκά έχω φτιάξει ούτε τίποτα, αλλά θα το κάνω.

Το νόημα που είθισται να δίνεται γενικά σε αυτές τις γιορτές δε με απασχολεί πολύ.

Για εμένα έχει άλλο νόημα, ίσως κ για εσάς.

'Ομως δίνει μια χαρά, πλαστή ή μη, όποτε καλό είναι που υπάρχει.

Σας εύχομαι νύχτες μαγικές κ όχι μόνο για τις γιορτές αυτές.

Όσο για τις μέρες, δε με νοιάζει τι θα κάνετε, όμως ο ήλιος εύχομαι να λάμπει μέσα σας κ να σας ζεσταίνει πάντα.

Υγεία να έχετε να ευχηθώ αλλά χρειάζεται κάτι παραπάνω ----> ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ! κ είναι βασικό...

Με κάτι παραπάνω από απλή εκτίμηση,

η συνάδελφός σας,

το γλυκό :)

προφιτερολι emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά σε όλους σας ,καλή χρονιά!!!!!!!Έλλειψα λίγο ε???ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!φιλάκια σε όλους δεν έχω καλή σύνδεση ακόμη ,περιμένω διορισμό και ετοιμάζω και το γάμο οπότε συγνώμμη αν σας έγραψα λιγάκι ζουζούνιαααααααα ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά χρονιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εύχομαι το 2008 να είναι καλύτερο από τις προηγούμενες χρονιές και λιγότερο καλό από τις επόμενες!!!!!!!!!!!!!!!

emnewyear emnewyear emnewyear emnewyear emnewyear emnewyear emnewyear emnewyear

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΑΡΑ

Ο SANTA-AGO!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

christmas2006-792888.jpg

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΥΣ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΜΕ ΤΑ FORA,ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΕΔΩ!ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ,ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!ΕΠΙΣΗΣ,ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΝΟΙΓΟΥΜΕ;ΔΕΥΤΕΡΑ 7 Ή ΤΡΙΤΗ 8 ΓΕΝΑΡΗ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και για όποιο πουλάκι είναι στεναχωρημένο που φέτος δεν τού'φερε

δωράκι ο ΆηΒασίλης, δυστυχώς υπάρχει εξήγηση...

post-1458-1199617620_thumbjpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερες , καλημερες!!!

καλη χρονια σε ολους , με υγεια και πολλες ευτυχισμενες στιγμες , αυτος ο χρονος να μας φερει ολους πιο κοντα σε οσα ονειρευομαστε!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Αυτές τις ημέρες γενικού, εθνικού και διαδικτυακού διχασμού, νιώθω την ανάγκη να προσπαθήσω να κατευνάσω τα πνεύματα και να θυμίσω σε όλους μας, το πνεύμα των Χριστουγέννων που προσπαθεί απεγνωσμένα να πλανηθεί γύρω μας...

Εχθές, πρόσθεσα μερικά απ'τα λαμπάκια της πρόσοψης του σπιτιού μου και μετά είχα την ευχάριστη ευκαιρία να βγω και πιω ένα καφεδάκι με καλή μου φίλη σε ένα όμορφο περιβάλλον. Στο δρόμο για το καφέ, χαζεύαμε τους Χριστουγεννιάτικους Στολισμούς των σπιτιών και κάναμε σχέδια για τις γιορτές!

Σας προτείνω να κάνετε μια απ'τα ίδια...

Στολίστε το σπίτι σας! Γεμίστε με πνεύμα Χριστουγέννων τον χώρο σας!

Φτιάχτε Χριστουγεννιάτικα γλυκάκια! Καν'τε από νωρίς το μενού των εορτών και σχεδιάστε τα ψώνια σας, για να μη σας λείψει κάτι την τελευταία στιγμή!

Ετοιμάστε τις Ευχετήριες Κάρτες σας!

Αφήστε πίσω σας, λόγια που σας πίκραναν, ανθρώπους που σας απογοήτευσαν, σχέδια που ματαιώθηκαν!

(Ξεχάστε τα μαθήματα που δεν πήγαν όσο καλά θέλατε, αγροτικά που δεν έρχονται, ειδικότητες που φαίνονται έτη φωτός μακρυά σας, επιμελητές που σας βγάζουν το λάδι και διευθυντές που δε σας δίνουν σημασία...)

Μπήκαμε στην περίοδο των Χριστουγέννων και το μόνο που χωράει στις καρδιές μας πλέον είναι η Αγάπη για τους πάντες! Αφήστε την να σας αγγίξει και θα καταλάβετε ότι το Πνεύμα των Χριστουγένων θα αγγίξει και τους άλλους και θα σας φέρει πιο κοντά με εκείνους που αγαπάτε!

(Για να μη το πάθουμε σαν κι αυτά emarrighthttp://www.youtube.com/watch?v=DeTOtMjO-5Y )

Merry Xmas-Ho-Ho-Ho!

emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3emkiss3

emloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemloveemlove

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τις θερμοτερες ευχες μου σε ολα τα μελη :)

Καλα Χριστουγεννα σε ολους! emxmas

Χρονια πολλα στους εορταζοντες.

Σας ευχομαι μια υπεροχη νεα χρονια !!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τις θερμοτερες ευχες μου σε ολα τα μελη :)

Καλα Χριστουγεννα σε ολους! emxmas

Χρονια πολλα στους εορταζοντες.

Σας ευχομαι μια υπεροχη νεα χρονια !!!!!!

Winmx θες να γινουμε φιλες; :rolleyes: εν οψει Χριστουγεννων...,μη φανταστεις! :lol::P:P

Ε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

χρονια πολλα και καλα σε ολους!! να περασετε ομορφα Χριστουγεννα!! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χρονια καλα και πολλα,καλες γιορτες και να περασετε πολυ ομορφα χριστουγεννα!!οτι επιθυμειτε και υγεια πανω απολα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αύριο γιορτάζουν οι Χρύσες κι οι Χρυσούλες, μη το ξεχάσετε!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πέμπτη 25 Δεκεμβρίου 2008-Χριστούγεννα 2008

Χρόνια Πολλά σε όλους και όλες..

Η γέννηση του Θεανθρώπου ας φέρει αγάπη και ελπίδα στις ζωές μας..

Εύχομαι Υγεία , ευτυχία και πραγματοποίηση κάθε ονείρου-στόχου-φιλοδοξίας στον καθένα σας..

Χρόνια Πολλά Μάγδα μου..Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου χθες βράδυ..

Χρόνια Πολλά πριγκίπισσά μου..Σου εύχομαι ότι το καλύτερο..(σήμερα φορούσα το κασκόλ σου στην εκκλησία..αφενός με ζέσταινε και αφαιτέρου ήταν σαν να με αγκαλιάζεις..)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και από μένα!!!

Καλά και ευτυχισμένα χριστούγεννα!

Bonus ευχές και σε όσους γιορτάζουν σήμερα! :)

* neurodiab πολύ χρήσιμες οι συμβουλές σου για το πνεύμα των χριστουγένννων!Το παν είναι να αποφασίζουμε εμείς να αφήσουμε πίσω όσα μας κάνουν τη ζωή δύσκολη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα σε όλους, κάθε σας επιθυμία να πραγματοποιηθεί! empresentemnewyear

http://www.youtube.com/watch?v=ysQh9cFfuiQ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.