Jump to content

Η ΦΡΙΚΗ ΚΑΙ Η ΤΡΑΓΩΔΙΑ...


veterinarian

Recommended Posts

Μια απογοήτευση είστε με τη φλυαρία σας περί των φωτογραφιών.... :rolleyes:

Κοιτάτε το δένδρο και χάνετε το δάσος :splaaaats:

:antegeia:

Το οποίο δάσος ποιο είναι; Ότι κοιτώντας τις φωτό γινόμαστε καλύτεροι οδηγοί; Αχαχαχαχαχα! Αχαχαχαχχαχαχαχαχαχα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 82
  • Created
  • Last Reply
ΧΕΛΕΓΚΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ?ΜΗΠΩΣ ΠΑΡΑΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝΕ ?

Γιατί; Λέει κάπου πως οι μη-γιατροί παίρνουν απολυτήριο από το greekmeds;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΡΕΓΟΥΛΑ!ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ!ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ!!

ο φρατζησ παντωσ εκανε καλη δουλεια!!εσυ τοτε ησουν νηπιο!

ΡΕ σεισ σημερα που πηγιανα στο σοχλειο βλεπω εναν πιτσιρικα να πηγιανει το ποδηλατο σουζα στη μια ροδα για αρκετα μετρα και να κατεβαινει σουζα και καιτ σκαλια

το λεω στο φυλακα που κοιταζε

εχω κατι φωτογραφίες του ειπα με δυστυζηματα αναμεσα σε κατι ποδηλατισσεσ πεσμένες τοην ασφλατο με τ αμυαλα εξω!

του΅την κολλασ τη φωτο στη μουρη για να μαθουν η δεν την κολλασ:

μπα μου λειε ο φυλαξ και να τη δουν δεν θα καταλαβουν τιποτα !μετα παλι τα ιδια!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

ξαναγραφω σε αυτοο το θρεντ για να δηλωσω πως στο αλλο φορουμ πυο γραφω δεν δεχθηκε ο συντονιστής ουτε εξωφυλλο απο ιατρικο βιβλιο να βαλω!

οποια φοβικοτητα δλδ!

τούς εβαλα όμως κι εγω τιμωρια! δεν τούς ξαναδιδω πληροφορίες για ιατρικα βιβλια!

εμ και την πίτα ακοπη και το σκυλο χορτατο γινεται;δεν γινεται!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

απορία ιατρικής φύσεως αλλά ΟΝ ΤΟPIC!}

http://bloka.com/phpBB2/viewtopic.php?t=33...34866186937b5fd

Ο τραυματίας που βλέπουμε στο πρωτο λινκ του πρώτου ποστ

λέτε να έζησε?αφού η πρόσοψη του έγινε πολτός!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

πωπω σοκαριστικό ακομη και για εμας που δουλευουμε μεσα στα νοσοκομεια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πωπω σοκαριστικό ακομη και για εμας που δουλευουμε μεσα στα νοσοκομεια...

ENNOEITAI!!εδω η φωτο σε ταρασσει

που να το δει και απο κοντα!

ρε παιδια αυτοσ ο ανθρπωοσ γίνεται να έζησε?

περα απο τον κίνδυνο μολύνσεων

την αιμορραγια

εχει κατεστραμμένα ζωτικα οργανα θρέψης και αναπνοής!

για πειθτε καμια γνώμη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 5 years later...

Μετά τα 2 μου ποστ εδώ, θεώρησα περιττό να προσθέσω κάτι άλλο. Ότι ήταν να ειπωθεί, ειπώθηκε σ'αυτά. Υποτίθεται απευθυνόμουν σε νοήμοντα δίποδα.

Αντί γιαυτό όμως άρχισαν διάφοροι να βγάζουν τα προσωπικά τους κόμπλεξ και να προσπαθούν μόνο να πουλήσουν μούρη. Ακόμη και σε θέματα που δεν έχουν ιδέα, όπως να μιλάνε για αγωγές και άλλου τέτοιου είδους μαλακίες. ΔΕΝ ΤΙΘΕΤΑΙ ΘΕΜΑ ΑΓΩΓΗΣ. Και αυτά δεν είναι δική μου γνώμη, αλλά γνώμες 2 Διοικητικών Δικαστών. Γιαυτό πάψτε να πετάτε την παπαριά και όποιον πάρει ο χάρος.

Επίσης ακούστηκαν πράγματα όπως "εγώ φοράω πάντα ζώνη", πράγμα για το οποίο χέστηκε ο φουκαράς που θα κόψεις στο δρόμο ή "δεν κάνω ποτέ βλακείες στο δρόμο". Καλή μου, ΟΛΟΙ ΜΑΣ κάναμε ταρζανιές στο δρόμο, γιατί έχουμε ξεχάσει τις συνέπειες. Ακόμη και αν λέγονται Σένα ή Σουμάχερ κάνουν βλακείες και για ένα παράξενο τρόπο πιστεύω πως εσύ, δεν είσαι καλύτερη οδηγός από αυτούς.

Το ποστάρισμα δεν περιμένω να αλλάξει τους "κάγκουρες" που υπάρχουν γύρω μας, αλλά μόνο εμάς, τους μέσους νοήμονες οδηγούς και ανθρώπους. Έτσι ώστε, όταν τη μέρα που γυρνάμε κουρασμένοι από την εφημερία νιώθοντας λίγο μικροί θεοί και ανέγγιχτοι από τον πόνο και την αρρώστεια, σηκώσουμε λίγο το πόδι από το γκάζι και προσέξουμε περισσότερο στο δρόμο.

Όσο για το παρακάτω:

Ο φιλος κτηνιατρος ομως οχι μονο δεν τα παιρνει ολα αυτα για προσωπικη επιθεση, αλλα πρεπει να γουσταρει κιολας γιατι μπαινει, διαβαζει και την κανει.

Εκανε την μαλακια του, προκαλεσε μονο για να προκαλεσει, εχει εμας τους μαλακες να ασχολουμαστε με τη μαλακια του, κι αυτος σπαει πλακα...

Την είπες πάλι την παπαριά! Τα θέλει και σένα ο κώλος σου... Πάρε τώρα και εσύ 2 παπάδες.. 000mf_popeanim.gif000mf_popeanim.gif

Vet αγόρι μου,....ο στόκος και η παπαριά είναι προνόμιο των δίποδων. Πολλά χρόνια μου το λες αλλά τώρα αρχίζω να το χωνεύω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

6 χρόνια μετά το αρχικό post του Vet σε αυτό το topic, οι Άγγλοι είδαν κι απόειδαν και ξεκίνησαν μαζική εκστρατεία για την ευαισθητοποίηση του κοινού και κυρίως των νέων σχετικά με την ασφαλή διέλευση στους δρόμους, γενικότερα, στα πλαίσια μιας επιθετικής και αρκετά σοκαριστικής teen road campaign.

Οι δρόμοι του Λονδίνου είναι πλέον γεμάτοι με τεράστια posters "νεκρών" παιδιών και νέων ανθρώπων που κείτονται στο δρόμο και σε κοιτάνε με τα μάτια ορθάνοιχτα. Στα posters υπάρχουν μηνύματα, όπως "My friend heard the track. He didn't hear the van." και άλλα αντίστοιχα μηνύματα, στα πλαίσια της "Stop, Think, Live Campaign". Φυσικά οι Άγγλοι ασχολούνται με την ουσία του θέματος και όχι αν οι φωτογραφίες είναι πολύ ή λίγο ηθικές, σοκαριστικές κλπ.

Έστω κι ένας συνάδελφος να επηρεάστηκε θετικά από το thread του Vet και να άλλαξε οδηγική συμπεριφορά προς το καλύτερο, αποτελεί επιτυχία από μόνο του και δικαιολογεί απόλυτα την παράθεση του link με τις photo στο αρχικό post. Εγώ πιστεύω πως ευεργετήθηκα κι όσο κι αν ακούγεται παράξενο έχω αυτό το topic στο μυαλό μου σχεδόν κάθε φορά που οδηγώ. Thanks Vet!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.