Jump to content

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 1964


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

Εσυ δε εισαι οπαδος της ΑΕΛ; Εεε ανοιξε ενα τοπικ......αξιωσου κ γραψε την ιστορια της ομαδας........κατι ρε παιδι μου....ε και μετα θα το καρφιτσωσουμε

Θέλω ν ανοίξει τοπικ εκεί που λέει «Topic Title» είναι μερικά τοπικ που ξεχωρίζουν από την μάζα του «Forum Topics» αυτό μπορώ να το κάνω εγώ?

Και πως?

Δε εισαι μονο κουλος εισαι κ στραβος ....εμ δεν αντεξα η ερμη :cool10:

Πολλα μας ειπες για την ομαδα....το οτι πηρε το κυπελλο μετα απο 22 χρονια το ξερουν και οι πετρες....ακομα κι εγω που ειμαι ασχετη....

αντε κανε δουλεια ολοκληρωμενα

Καλημεεεεερα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΕΛ ΓΕΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ ΞΑΝΑ.

ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΤΩΡΑ ΒΥΣΣΙΝΙ ΑΔΕΡΦΙΑ

screennew320wk8.gif

aelkk7.pngael1fw6.jpg

Τροποποιήθηκε από FoTiSMD
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΕΛΑΡΑ ΕΣΩΣΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑ.

ΑΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΩ ΟΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΚΟΝΤΑ ΜΟΝΑΧΑ ΛΑΡΙΣΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εδώ μέσα ίσως όχι ρε σειντ αλλά γενικά ναι είμαστε χιλιάδες

Μας την λες φωτάρα και το θέμα είναι ότι σε συμπαθώ και σαν ομάδα.Αλλά να μην παραδέχεσαι ότι το χθεσινο ήταν καραστημένο είναι λίγο τραβηγμένο. :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: Άλλωστε όλος ο κάμπος το ήξερε και το συζητουσε από την προηγ. Τρίτη emquestion emquestion emquestion (ουπς μου ξέφυγε)...οπότε μη μου πουλάς τώρα ιστορία του στυλ εγώ δεν ξέρω εγώ δεν είδα τπτ.Και βέβαια επειδή εχω και τις άκρες μου μέσα στην μπουρδελοδιοίκηση σου εάν θες πιάνουμε συζήτηση και για κάποια άλλα στημένα που είχες και στον 1ο γύρο(δες μέσα στον Ιωνικό,δες παιχνίδι που με τις ευλογίες του Λυράκη δεν κέρδισες στην έδρα σου με Ατρόμητο κτλ.).Αυτά για να καταλάβεις πως γνωρίζουν και άλλοι οι οποίοι δεν είναι και τόσο μακρυά σου(εάν + πιστεύω ότι αυτό το έχεις καταλάβει ήδη...).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εδώ μέσα ίσως όχι ρε σειντ αλλά γενικά ναι είμαστε χιλιάδες

Μας την λες φωτάρα και το θέμα είναι ότι σε συμπαθώ και σαν ομάδα.Αλλά να μην παραδέχεσαι ότι το χθεσινο ήταν καραστημένο είναι λίγο τραβηγμένο. :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties: Άλλωστε όλος ο κάμπος το ήξερε και το συζητουσε από την προηγ. Τρίτη emquestion emquestion emquestion (ουπς μου ξέφυγε)...οπότε μη μου πουλάς τώρα ιστορία του στυλ εγώ δεν ξέρω εγώ δεν είδα τπτ.Και βέβαια επειδή εχω και τις άκρες μου μέσα στην μπουρδελοδιοίκηση σου εάν θες πιάνουμε συζήτηση και για κάποια άλλα στημένα που είχες και στον 1ο γύρο(δες μέσα στον Ιωνικό,δες παιχνίδι που με τις ευλογίες του Λυράκη δεν κέρδισες στην έδρα σου με Ατρόμητο κτλ.).Αυτά για να καταλάβεις πως γνωρίζουν και άλλοι οι οποίοι δεν είναι και τόσο μακρυά σου(εάν + πιστεύω ότι αυτό το έχεις καταλάβει ήδη...).

Κάτσε ρε νοκ μέχρι το 83 η ΑΕΛ έπεφτε στην βούτα εθνική η καλαμιαριαν προηγήθηκε και εσύ μιλάς για στημένα?

Εδώ ρε ο Ηρακλής ο διαλυμένος Ηρακλής (που αυτός έπρεπε να πέσει για εμένα κρίμα η Κέρκυρα ) κέρδισε κι έσπασε το αήττητο μέσα στην ξανθή και δεν έχεις να πεις τίποτα για αυτό?

Αν είναι στημένα τα παιχνίδια της ΑΕΛ τότε ο ολυμπιακός η αεκ ο βαζελος και όλοι οι άλλοι είναι το καθαρό ποδόσφαιρο στην Ελλάδα?

Αλλά για αυτούς το κάνεις γαργάρα βλέπω.

Μήπως και το κύπελλο ήταν στημένο?

Το ότι η ΑΕΛ έχασε 8 παιχνίδια μέσα στην έδρα της νομίζεις ότι επειδή κέρδισε το κύπελλο μας έχει ικανοποίηση όλους στην Λάρισα?

Τότε δεν έχεις ιδέα τι γίνεται εδώ πραγματικά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οπα ρε παιδια, οπα.Σαν πολλοι <<πανσοφοι>> δοκησισοφοι του ελληνικου ποδοσφαιρου μαζευτηκαμε εδω! Prima di tutto, το ποσοι ειμαστε πεπει να φανηκε στον τελικο κυπελλου.

Ωστε στημενο , ε? Στο 80 , να μας φυγει η ψυχη? Ενω ο ψυχωμενος ηρακλης , που ουτε τα τσικο του δε μπορουσε να κερδισει, πηγε στην Ξανθη και εσπασε αηττητο 39 αγωνων και με 10 παικτες? Ποπο , εμπλεος παθους αυτος ο γηραιος. Και με τους φιλαθλους του να τα εχουν σπασει !Αν τα ειχαν κανει Λαρισαιοι, ακομη ανακοινωσεις θα εβγαζε π <<εξυγιαντης>> Πανοπουλος!!!

Αμ ο βαζελιακος? πεναλτι, ε? Μπας και ηταν πανομοιοτυπη η φαση μ αυτην του Κοζλει στον τελικο? Α, μπα εκει, επρεπε να νικησει ο παο-δεν παω!!!

Εμεις εδω κραζουμε τον Πηλα που παει με το σταυρο στο χερι κι εσεις πρβαλλετε τις δικες σας αμαρτιες πανω μας! Τι ειστε εσεις ρε μαγκες?

Οκοσμος , επισης, βοουσε οτι θα μας δωσει ο βαζελος το ματσ πρωταθληματος κι εμεις αυτο του κυπελλου! Ειδες να πραγματωνεται κατι τετοιο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μη βάζετε στο στόμα μου λόγια που δεν είπα...Φώτη αν ανατρέξεις λίγο πίσω θα δεις πως είμαι από τους πρώτους,αν όχι ο 1ος που σου έδωσα συγχαρητήρια για το κύπελλο-με τη μαγκιά σου το πήρες-.Τώρα 6 πραγματάκια:

1.Δλδ για να δεχτείς ότι ένα ματς είναι στήμενο τι πρέπει να γίνει ρε μάγκες,να σου ανοίξει τα πόδια η άλλη ομάδα από το 1ο λεπτό και να σου πει περάστε?Δεν νομίζω ότι πρέπει να είμαι πάνσοφος per για να το απορίψω αυτό σαν σκέψη.Επίσης αν ο τρόπος που μπήκαν τα γκολ και αν το γεγονός οτι όποτε το Σταθάκι έφτανε μεγάλη περιοχή τον μάρκαραν με τα μάτια οι πόντιοι αμυντικοί(τόσα τριγονάκια ούτε η Μπαρτσελόνα δεν κάνει στην επίθεση...) εσάς δεν σας λέει τπτ τι να πω ρε παιδιά μάλλον ή εγώ ή εσείς άλλο αγώνα βλέπαμε...

2.Δεν είδα και ποτέ να κράζουν τον μορφονιό στο γήπεδο(δεν εννοώ στην tv,μέσα στο Αλκαζάρ εννοώ)...Τόσο οι οπαδοί όσο και ο ντόπιος τύπος(δες Match,αλλά κυρίως Πρώτη των σπορ)όταν τα έχωναν πάντα στον Δώνη ξεσπούσαν.Μάλλον άλλοι κάνουν γαργάρα επομένως φωτάρα...

3.Από εμένα σαν ΑΕΚ ε όχι ότι έχεις και παράπονο...?5 πήρες και έφυγες και ανακουφισμένος...έτσιιιι?

4.Βλέπω για τα ματσάκια που ανέφερα γαργάρα έτσι...?Τι έγινε δεν την ψιλιαστήκατε νωρίς και δεν πήρατε μπαγιόκο και φωρτώσατε???Εγώ πάλι(και όχι μόνο-να'ναι καλά ο Πηλαδάκης που σ'αυτά είναι αγαθός και του ξεφεύγουν...) τα ευρουλάκια που έβγαλα τα ήπια στην υγειά σας emcolgate emcolgate emcolgate

5.Τέλος επαναλαμβάνω για να μην κατηγορούμαι άδικα.Και μένα η σκούφια μου από κάμπο μεριά κρατάει.Ότι γράφω το γράφω γιατί γουστάρω η ομάδα του τόπου μου να πηγαίνει καλά.Αλλά με τέτοια δυναμική(δες κόσμος,που πολύ σωστά λέτε) δεν γουστάρω τα ημίμετρα και τη γαργάρα.Και πιστέψτε με αν χρειαστεί στο μέλλον θα το κάνω και για την ΑΕΚΑΡΑ της καρδιάς μου...ΜΕ ΤΡΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΥΡΙΕΥΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ...

6.Α και ξέχασα,μην ξεχνάμε και τι γαμ...ι έκανε η αθώα Λάρισα στο ποδόσφαιρο της επαρχίας της.Ψαξτε το λίγο ιστορικά σε ποιες ομάδες παλιότερα έταζε παιχνίδια και όχι μόνο δεν τα έδινε αλλά όταν η ομάδα έπεφτε κατηγορία πήγαιναν τα αρπακτικά της διοίκησης σας και άρπαζαν τα μισά ταλέντα της ομάδας στο τσαμπέ.Δυστυχώς φώτη και ιδέα έχω και μνήμη αλλά φαίνεται πως κάποιοι ξεχνούν γρήγορα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε νοκ, ποια ομαδα του τοπου σου? Κι εσυ αλλοθρησκος? Στα δυσκολα το σκασες για αλλες πολιτειες? Τελικα ο Καβαφης μονο στον τοπο του δεν ειναι αρεστος. Ενταξει, κι εγω , με τη δικη σου λογικη, ειμαι Αναγεννηση Καρδιτσας-ΑΟ Λαμια, Λεων Λεονταριου, ΑΟ Σοφιαδας, αλλα, ρε γαμωτο, δε λακισα, δεν εσκυψα το κεφαλι σε Γιδοπουλους-Μελισσανιδηδες (κατι πρεπει να ξερεις για τα εργα τους και τα περιφημα 3 συνεχομενα πρωταθληματα, μαλλον πολλα ξερεις, αλλα σε ενοχλει η ΑΕΛ, ο,τι πιο υγιες υπηρχε και συνεχιζει να υπαρχει αυτην τη στιγμη στην Ελλαδα). Προφανως, σε ενοχλει αφανταστα το γεγονος οτι ο Πηλα , που ηταν γνωστος ΑΕΚτσης και ειχε παιξει μπασκετ στο εφηβικο της, εριξε αγκυρα και μπαγιοκο στην ΑΕΛ, αντι για την ομαδα σου που χρωσταει σε οποιον μιλαει ελληνικα.Α, κι ενας 2ος λογος , που αφορα και στα γαυροβαζελια , ειναι οτι τη σακουλευτηκατε τη δουλεια με την ΑΕΛ , ιδιως στον τελικο (οπου ο Κυρος αποδειχτηκε γνησιο τεκνο του μπαμπα Αντωνη, βλεποντας μπροστα του μονο πρασινα ανθρωπακια-ισως τα περασε για εξωγηινους και , ομως , η ΑΕΛ τον εριξε για πλακα στο καναβατσο και χωρις να παιξει και σπουδαια μπαλα, μονο τοσο, οσο χρειαζοταν). Φιλοι γαυροι και φανατικοι αντιπαναθηναικοι μου ελεγαν οτι δεν ηξεραν τι να υποστηριξουν στον τελικο , θα στενοχωριοντουσαν , οποιος και να το επαιρνε! Για μενα αυτο ειναι το καλυτερο κομπλιμεντο που εχω ακουσει για την ομαδα μου, αυτην που εδωσε εναν επιπλεον λογο να περιμενω με αδημονια τις Κυριακες, απο τα 4 μου , οταν και πρωτοπηγα στο ναο, αυτην που δεν υπεκυψε στο βδελυρο κατεστημενο βορρα-νοτου, που δε μας εδειξε απλα τον τροπο να οραματιζομαστε, αλλα και τον τροπο να μετουσιωνουμε το οραμα σε πραγματικοτητα.Τοσο πολυ μας φοβαστε πια, ρε παιδια? Υπομονη ! Ακομη , δεν αρχισαμε.Το κυπελλο ηταν απλα ο πυροβολισμος του αφετη!

Συγχαρητηρια για τα 5 που μας ριξατε , με τα 3 στα 10 τελευταια λεπτα , προκειιμενου το αερινο μαλλι=καπαταης να χριστει σκορερ και να δικαιωθει ως επιλογη του κοντου.Ροδα ειναι και γυριζει.Απο την αλλη σκεψου και το εξης, ο βαζελος σας εριξε 4 , εμεις τον παιξαμε στην πλακα, συνεπως? Ασε , σας ειδα και στο Αλκαζαρ, 1 γκολ απο στημενη φαση και μετα τα γνωστα εθνικοπατριωτικα, κλεφτοπολεμος, Μποτσαρης, Τζαβελλας και δε συμμαζευεται

Α , επισης , συγχαρητηρια για το στοιχημα, εγω , γαμοτο, εχασα ! Επαιξα σκορ 4-0 υπερ του βαζελου, αλλα μου το χαλασε το γκολ της τιμης

Επισης, εκτος απο τις 2 εφημεριδες που ανεφερες, υπαρχουν 2αθλητικα ραδιοφωνα που ασχολουνται μονο με ΑΕΛ, 10-12 εκπομπες σε αλλα ραδιοφωνα, εκπομπες στα τοπικα καναλια και φορουμ.Στην περιπτωση που θες να εχεις σφαιρικη ενημερωση για τα της ΑΕΛ.

Υ.Γ Αλλα στο σπιτι του του κρεμασμενου να μιλανε για σκοινι, ρε νοκ! [post=http://www.larissafc.com/forum/showthread.php?t=417&page=11]Δες τι λενε οι ΞανθιωτεςΧτες, κατεβασατε ενα ανεκδοτο να παιξει μπαλα στη Ν.Σμυρνη (μολις ακουσα εμερσον κι εναν αλλον απιθανο τυπο να παιζουν σεντερ -μπακ, γελουσαν και οι τριχες που εχω στα αυτια μου).Βλεπεις , ξεροντας μια ομαδα που οι παικτες της εβγαιναν κι ελεγαν οτι βουτηξαν , για να κερδισουν πεναλντι (βλεπε μανωλα), το ειχα παιξει ασακι και πηγα ταμειο.

Για το σπασμενο αηττητο της ξανθουλας απο τον ηρακλακο , με γκολ στο 10λεπτο και με 10 παικτες βλεπω βροντερη γαγαρα, ετσι? Που να μην ησουν και απο τον καμπο δλδ, τι θα εγραφες?

Ποιο ποδοσφαιρο της επαρχιας της? Μαλλον κατι σου ξεφυγε στη διατυπωση και...LOST IN TRANSLATION

ΚΟΥΦΑΛΕΣ , ΞΑΝΑΗΡΘΑΜΕ ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!

Τροποποιήθηκε από per-sempre
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά τα λες για την ΑΕΚ με Πανιώνιο.Το LOST IN TRANSLATION δεν καταλαβαίνω...Βλέπω ο φώτης δεν αντιδρά,κάτι που σημαίνει πως είναι γνώστης.Δές για να μαθαίνεις(γιατί μάλλον είσαι από τα τυράκια της μόδας όπως τα λέω εγώ και άσε το φούμο για 4 ετών και μαλακίες) τα παιχνίδια Ολοσσών-Λάρισα(δοσμένο το 1ο παιχνίδι υπέρ ΑΕΛ με σκοπό να δωθεί το 2ο εάν η Ελασσόνα έπεφτε,που φυσικά δεν δόθηκε αν και η ΑΕΛ ανέβαινε ανεξαρτήτως αποτελέσματος) πριν από πολλά χρόνια,τότε που μάλλον κάτι τύποι σαν και σένα τη μπάλα την ήξεραν σαν σχήμα και όχι σαν άθλημα...(έχω και άλλα παραδείγματα έτσι...)Γιατί είπα ότι η γριά δεν στήθηκε(μίλησα και για δυναμική,κάτι που σημαίνει ότι σε βάζω πολύ πιο πάνω)???Στο παπ...ρι μου τον γράφω τον μορφονιό,άλλωστε αυτός παρακαλούσε να μπει στην ΑΕΚΑΡΑ αν θυμάσαι και όχι εμείς αυτόν...Για τη ρόδα που λες εγώ θυμάμαι τα ίδια λέγατε και πέρυσι στο τέλος όμως η π@@α έγινε συνήθεια(ρε μπας και γουστάρεις????-φίλε φώτη έγινε προσωπικό,καμιά σχέση με σένα,απλά όταν μιλάω κόσμια θέλω και ανάλογη συμπεριφορά...).Και πάμε στην ομάδα που λές:Τι είμαι ρε,φερέφωνο και λούστρος που πολλοί από σας μάθανε την ΑΕΛΑΡΑ(και το εννοώ λέγοντας ΑΕΛΑΡΑ)όταν βγήκε 1η εθνική(πρωην παόκια,γαύροι και βαζέλια).Εγώ αδερφέ 1ο αγώνα είδα την ΑΕΚΑΡΑ Αλκαζάρ θυμίσου 0-1(Μητρόπουλος,φάουλ)και από τότε η τρέλα για την ομάδα μου είναι η ίδια.Εσύ που κρίνεις από τοπικά και μόνο κριτήρια έλα να με πείσεις ότι ξέρεις από μπάλα.Το τόπι είναι σκίρτημα στην ψυχή φίλε και όχι τοπικό κιτήριο.ΟΥΣΤ ΡΕΕΕΕΕ.Μου λές για σφαιρική άποψη για την ΑΕΛ όταν δεν ξέρεις τον παρελθόν της???ΟΥΣΤ ΡΕ μοδάτε...Μου πουλάς και ιστορία για το τι θα υποστήριζα στον τελικό...Δεν είμαι σαν το φώτη πωρωμένος με ΑΕΛ αλλά σε σχέχη με κάτι δορυφόρους σαν και σένα,τι να πω?ΟΥΣΤ ΡΕΕΕ.Τολμάς να μιλήσεις και για τον θεό Μανωλά(εκπλήσσομαι και μόνο που τον θυμάσαι τόσο αδαής που είσαι)που ήταν από τους πρωτοδιδάξαντες στον τομέα μαγκιάς και ειλικρίνειας.Μαθήματα δέχομαι από ελάχιστους φίλε μου από τη στιγμή πο έχω φάει το ερασιτεχνικό 8 χρόνια σαν παίχτης και ποτέ από ΑΣΧΕΤΟΥΣ σαν και εσένα που δεν γνωρίζουν την ιστορία της ίδιας τους της ομάδας.Ποιές είναι οι 10-12 επομπές ρε μόρτη?Τι λέμε για να λέμε???ΑΕΚ θρησκεία μια ζωή λατρεία.

PS:Sorry φώτη ή υπόλοιποι αγνοί=αληθινοί φίλοι της ΑΕΛ αν σας πρόσβαλλα,δεν ήταν σκοπός μου.

Τώρα γράψε ότι θες,εγώ δεν ξαναασχολούμαι,τουλάχιστον μαζί σου...Καλό είναι να κάνουμε πλάκα +να πειράζουμε ο ένας τον άλλο αλλά πιο κόσμια έτσι...και πάλι sorry για το ύφος μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε νοκ, ποια ομαδα του τοπου σου? Κι εσυ αλλοθρησκος? Στα δυσκολα το σκασες για αλλες πολιτειες? Τελικα ο Καβαφης μονο στον τοπο του δεν ειναι αρεστος. Ενταξει, κι εγω , με τη δικη σου λογικη, ειμαι Αναγεννηση Καρδιτσας-ΑΟ Λαμια, Λεων Λεονταριου, ΑΟ Σοφιαδας, αλλα, ρε γαμωτο, δε λακισα, δεν εσκυψα το κεφαλι σε Γιδοπουλους-Μελισσανιδηδες (κατι πρεπει να ξερεις για τα εργα τους και τα περιφημα 3 συνεχομενα πρωταθληματα, μαλλον πολλα ξερεις, αλλα σε ενοχλει η ΑΕΛ, ο,τι πιο υγιες υπηρχε και συνεχιζει να υπαρχει αυτην τη στιγμη στην Ελλαδα). Προφανως, σε ενοχλει αφανταστα το γεγονος οτι ο Πηλα , που ηταν γνωστος ΑΕΚτσης και ειχε παιξει μπασκετ στο εφηβικο της, εριξε αγκυρα και μπαγιοκο στην ΑΕΛ, αντι για την ομαδα σου που χρωσταει σε οποιον μιλαει ελληνικα.Α, κι ενας 2ος λογος , που αφορα και στα γαυροβαζελια , ειναι οτι τη σακουλευτηκατε τη δουλεια με την ΑΕΛ , ιδιως στον τελικο (οπου ο Κυρος αποδειχτηκε γνησιο τεκνο του μπαμπα Αντωνη, βλεποντας μπροστα του μονο πρασινα ανθρωπακια-ισως τα περασε για εξωγηινους και , ομως , η ΑΕΛ τον εριξε για πλακα στο καναβατσο και χωρις να παιξει και σπουδαια μπαλα, μονο τοσο, οσο χρειαζοταν). Φιλοι γαυροι και φανατικοι αντιπαναθηναικοι μου ελεγαν οτι δεν ηξεραν τι να υποστηριξουν στον τελικο , θα στενοχωριοντουσαν , οποιος και να το επαιρνε! Για μενα αυτο ειναι το καλυτερο κομπλιμεντο που εχω ακουσει για την ομαδα μου, αυτην που εδωσε εναν επιπλεον λογο να περιμενω με αδημονια τις Κυριακες, απο τα 4 μου , οταν και πρωτοπηγα στο ναο, αυτην που δεν υπεκυψε στο βδελυρο κατεστημενο βορρα-νοτου, που δε μας εδειξε απλα τον τροπο να οραματιζομαστε, αλλα και τον τροπο να μετουσιωνουμε το οραμα σε πραγματικοτητα.Τοσο πολυ μας φοβαστε πια, ρε παιδια? Υπομονη ! Ακομη , δεν αρχισαμε.Το κυπελλο ηταν απλα ο πυροβολισμος του αφετη!

Συγχαρητηρια για τα 5 που μας ριξατε , με τα 3 στα 10 τελευταια λεπτα , προκειιμενου το αερινο μαλλι=καπαταης να χριστει σκορερ και να δικαιωθει ως επιλογη του κοντου.Ροδα ειναι και γυριζει.Απο την αλλη σκεψου και το εξης, ο βαζελος σας εριξε 4 , εμεις τον παιξαμε στην πλακα, συνεπως? Ασε , σας ειδα και στο Αλκαζαρ, 1 γκολ απο στημενη φαση και μετα τα γνωστα εθνικοπατριωτικα, κλεφτοπολεμος, Μποτσαρης, Τζαβελλας και δε συμμαζευεται

Α , επισης , συγχαρητηρια για το στοιχημα, εγω , γαμοτο, εχασα ! Επαιξα σκορ 4-0 υπερ του βαζελου, αλλα μου το χαλασε το γκολ της τιμης

Επισης, εκτος απο τις 2 εφημεριδες που ανεφερες, υπαρχουν 2αθλητικα ραδιοφωνα που ασχολουνται μονο με ΑΕΛ, 10-12 εκπομπες σε αλλα ραδιοφωνα, εκπομπες στα τοπικα καναλια και φορουμ.Στην περιπτωση που θες να εχεις σφαιρικη ενημερωση για τα της ΑΕΛ.

Υ.Γ Αλλα στο σπιτι του του κρεμασμενου να μιλανε για σκοινι, ρε νοκ! [post=http://www.larissafc.com/forum/showthread.php?t=417&page=11]Δες τι λενε οι ΞανθιωτεςΧτες, κατεβασατε ενα ανεκδοτο να παιξει μπαλα στη Ν.Σμυρνη (μολις ακουσα εμερσον κι εναν αλλον απιθανο τυπο να παιζουν σεντερ -μπακ, γελουσαν και οι τριχες που εχω στα αυτια μου).Βλεπεις , ξεροντας μια ομαδα που οι παικτες της εβγαιναν κι ελεγαν οτι βουτηξαν , για να κερδισουν πεναλντι (βλεπε μανωλα), το ειχα παιξει ασακι και πηγα ταμειο.

Για το σπασμενο αηττητο της ξανθουλας απο τον ηρακλακο , με γκολ στο 10λεπτο και με 10 παικτες βλεπω βροντερη γαγαρα, ετσι? Που να μην ησουν και απο τον καμπο δλδ, τι θα εγραφες?

Ποιο ποδοσφαιρο της επαρχιας της? Μαλλον κατι σου ξεφυγε στη διατυπωση και...LOST IN TRANSLATION

ΚΟΥΦΑΛΕΣ , ΞΑΝΑΗΡΘΑΜΕ ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!

να κουρεψεις τις τριχες απτα αυτια σου λοιπον φιλε για να ακους καλυτερα!η αεκ ειχε τραυματιες και ο πρπονητης γυρισε την πεμπτη απο αργεντινη.

οσο για τα λεφτα που χρωσταμε , οσο το ελληνικο κρατος αφηνει ανεξελεγκτο τον καθε απιθανο να το παιζει απιχειρηματιες και του επιτρεπει να αναλαμβανει ΠΑΕ καλα κανει και πληρωνει μετα.

και τι παει να πει οτι σας βαλαμε γκολ στα τελευταια λεπτα?αυτα δε μετρανε?με αυτα πηρε ενα c.l. η manchester καποτε.καιμε ολα αυτα που λες θα νομιζει κανεις που δεν ξερει οτι ειστε η ρεαλ!συνελθετε λιγακι , μην προσγειωθειτε αποτομα .μακαρι να παει καλα η ομαδα για να βλεπουμε ολοι καλο ποδοσφαιρο.αλλα μη σε τρελενει που κερδισες ενα βαζελο ο οποιος φετος ουτε τον οφη δεν πηρε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσο και να σε τσούζει νοκ παρτο απόφαση η ΑΕΛΑΡΑ είναι εδώ είναι κυπελλούχος Ελλάδος 2006-2007 θα πάει ουεφα και όλα αυτά ξέρεις γιατί?

ΓΙΑΤΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΣ 3,500 ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλε SAINT, ο βαζελος τον ΟΦΗ δεν τον πηρε, εσας μια χαρα σας τον φο...ρε, ωστοσο! Κουτοπονηριες καλο ειναι να μη λεμε! Εκτιθεμεθα!!!

Οσο για τον αλλο , τιμητη των παντων, στα ουμπαλα μου , αμα επαιξες 8 χρονια στη Δυναμο Κουτσοχερου και στη Θυελλα Κατσικα! Κι εγω επαιξα 4 χρονια Δ εθνικη, αλλα δεν το εγραψα νωριτερα, γιατι δεν το θεωρω κατι το ιδιαιτερο. (Κανε αιτηση στη νετ, να κανεις κριτικη μαζι με μιχο, αμανατιδη , ιακωβο, γλειψομαλλια κωστη και λοιπα τσεκουρια και αμπαλους)

Και ποιος σου ειπε οτι εγω ειμαι ΑΕΛ , γιατι ντε και καλα θελω να βλεπω καλο ποδοσφαιρο? (ασχετα , αν εθιστηκα σ΄ αυτο, τη δεκαετια του 80, πηγαινοντας απο τα 4 μου στο Αλκαζαρ).Οταν εσυ ανακαλυπτες , ανιστορητε εξωμοτη και λακισαντα στις πρωτες δυσκολιες, το Σταθακη, εγω ειχα συλλογη απο αυτογραφα απο Μαυρο Φτερο, Μοραλες, Ρακιντζογλου, τους αειμνηστους Κουκολιτσιο-Μουσιαρη, Βουρουκο, Σελιωνη, Βλαχουλη.Αλλα , για σενα αυτα ειναι κενο γραμμα.Το μονο που κανεις ειναι να διαβαζεις το Official της ΠΑΕ και να βαυκαλιζεσαι οτι ξερεις τα της ΑΕΛ.Εγω γουσταρω να ειμαι ΑΕΛ, γιατι ειμαι ακραιφνης τοπικιστης!!!! Γιατι τιμω τη μνημη εκεινων που εκαναν το πρωτο συλλαλητηριο επι χουντας, αντιτιθεμενοι στις λαμογιες του περιφημου Ασλανιδη (ανοιξε κανενα βιβλιο να ξεστραβωθεις, γιατι μαλλον θα τον εκλαβεις σαν καινουριο ιδιοκτητη καφε στο Κολωνακι), γιατι τιμω τη μνημη εκεινων που πρωτοι εκοψαν την Ελλαδα στα 2 (δειχνοντας το δρομο στους αγροτες) , εναντιωνομενοι στο χαμερπες, γλοιωδες αθηνοκεντρικο κατεστημενο, γιατι ειμαι περηφανος που ακολουθησα την ομαδαρα μου στις Κρυες Βρυσες, στις Νεες Σαντες, στα Λεωνιδια και επειδη στο τελευταιο ματς με Νικη βολου ( οπου κρινοταν η παραμονη στη Γ') γεμισα το ναο με 1ο.οοο ατομα. Σε 43 χρονια ιστοριας της ομαδας , βρε πινακοθηκη κουτοπονηριας, βρηκες να πεις για ματς τοπικης κατηγοριας με με ελασσονιτικη ομαδα ? (απο εκει εισαι ? γιαυτο σε τσουζει ακομη?) Για το αρχιλαμογιο πετρελαια ( κοκκαλης-βαρδινογιαννης ειναι ουρσουλινες μπροστα του), για το παιδι της νυχτας και το αρχιτσεκουρι ? Τιποτα ? Αιδημων σιωπη?

Οι κατοικοι της Καταλωνιας , νομιζεις πως ειναι Μπαρτσελονα, γιατι γουσταρουν να βλεπουν Ροναλντινιο και σια? Ξεκολλα. Μου ειναι αδυνατο να πιστεψω οτι εισαι τοσο μικρονους.Διαβασε , επιτελους , κανενα βιβλιο για την κοινωνικη διασταση του ποδοσφαιρου, διοτι , ως φαινεται, μονος σου αρνεισαι ή δεν εχεις τη δυνατοτητα να το αντιληφθεις!

Αυτο για τον Πηλα και ενδεχομενη αγορα σας, το ηθελες και το ειπες ή σου ξεφυγε? Το γαρ πολυ της θλιψεως γεννα... ξερεις τι, φανταζομαι! Για κοιτα στις εφημεριδουλες , εκεινη την περιοδο να δεις τα κλαψομ....του βανδη! Να σας παρει , για να κανει ο χριστιανος? Να σας βλεπει να πλακωνεστε μεταξυ σας?

Ζητω συγνωμη απο τους υπολοιπους φιλους και μη για τον τροπο που εκφραζομαι, αλλα υποχρεωθηκα να προσαρμοστω στο επιπεδο του ατομου που χρησιμοποιησε αγοραιο λογο (προφανως επηρεαζομενος απο γιδοπουλο/αγαπουλα.Δε φταιει αυτος.Οταν εχεις τετοια διοικηση, τι προτυπο να εχεις?)

Και επειδη η ελπιδα πεθαινει τελευταια, κατι τελευταιο. Εσυ γουσταρεις να πηδηξεις τη Μπελουτσι , αφου την εχεις ριξει σε κωμα.Εγω γουσταρω να την πηδησω , ενω ειναι σε εγρηγορση και , ενω την εχω κυνηγησει απειρες φορες, ψηνοντας μου το ψαρι στα χειλη.Εχει αλλη γλυκα! Εστω και για μια φορα , αλλα με την αξια μου και με τη συναινεση της! Πιο λιανα δε γινεται, αγαπουλα ! Αντε τωρα, μαζευτειτε να πληρωσετε καμια δοση και αμα περισσεψει τιποτα, να αγορασετε και τη δεξια γοναδα του μπαρμπα-Ριμπο

ΑΛΛΟΘΡΗΣΚΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΜΕΤΑΝΟΕΙΤΕ , ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ!

ΣΚΟΛ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΗΔΗ ΥΠΑΡΧΟΝΤΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟΣ!

Μαζί σου τόσα και τόσα χρόνια

Να ταξιδεύω με βροχές και χιόνια

Τόσο σ' Ελλάδα όσο κι Ευρώπη

Για να σε δούμε ΑΕΛΑΡΑ πάλι πρώτη.

Για μένα είσαι όλη η ζωή μου

Είσ' η ανάσα, είσαι η ψυχή μου

Είσαι η λύπη και η χαρά μου

Είσαι το πιο ωραίο πράγμα στα όνειρά μου.

Κι αν κάποιοι φύγαν απ' τη ζωή σου

Σε βλέπουν απ' το κλαμπ του Παραδείσου

ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου

Βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου.

ΕΙΜΑΙ ΠΙΩΜΕΝΟΣ

ΕΙΜΑΙ ΖΑΛΙΣΜΕΝΟΣ

ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΑΕΛΑΡΑ

ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ!

ΑΕΛ ΟΛΕ ΑΕΛ ΟΛΕ

10 ΧΡΟΝΙΑ ΜΑ ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΣΑΜΕ

ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΤΕ

ΔΕΝ ΣΕ ΠΡΟΔΩΣΑΜΕ!

Το αγαπημενο μου

Μαζί σου τόσα και τόσα χρόνια

να ταξιδεύω με βροχές και χιόνια

τόσο σ' Ελλάδα, όσο κι Ευρώπη

για να σε δούμε ΑΕΛΑΡΑ πάλι πρώτη

Είσαι για μένα, όλη η ζωή μου

είσαι η ανάσα, είσαι η ψυχή μου

είσαι η λύπη και η χαρά μου

είσαι το πιο ωραίο πράγμα στα όνειρά μου!!!

Χύθηκε αίμα, γι αυτό το στέμμα

που δε το πήραμε με γλύψιμο και ψέμα

ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου

όπου κι αν παίζεις, θα είναι εκεί οι οπαδοί σου

Κι αν κάποιοι φύγαν, απ' τη ζωή σου,

σε βλέπουν απ' το κλαμπ του παραδείσου

ΑΕΛ θυμήσου, πάντα μαζί σου

Βασίλισσα σε θέλουν κι οι νεκροί σου.

Το ακολουθο, αφιερωμενο στον εξωμοτη

"ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΙ ΑΥΤΟΙ,

ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ

ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΛΥΠΗ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ!

ΞΕΡΟΥΝ ΜΟΝΑΧΑ ΑΠΟ ΧΑΡΕΣ

ΚΙ ΟΧΙ ΑΠΟ Γ' ΕΘΝΙΚΕΣ!

ΑΥΤΟΥΣ Μ... ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΣ!!!"

"ΜΑ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ

ΣΕ Α', Γ' ΕΘΝΙΚΗ

ΣΕ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ!

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΣΤΗ ΓΗ!

ΟΠΟΥ ΚΙ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ, ΘΑ ΜΑΙ ΚΕΙ!

ΑΕΛΑΡΑ ΞΑΝΑΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ

ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ

ΚΑΙ Ο ΛΑΟΣ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΘΑ ΧΟΡΕΥΕΙ

ΟΠΩΣ ΣΤΟ ΝΟΣΑΤΕΛ ΚΑΙ ΣΤΗ ΓΕΝΕΥΗ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Οι κατοικοι της Καταλωνιας , νομιζεις πως ειναι Μπαρτσελονα, γιατι γουσταρουν να βλεπουν Ροναλντινιο και σια? Ξεκολλα. Μου ειναι αδυνατο να πιστεψω οτι εισαι τοσο μικρονους.Διαβασε , επιτελους , κανενα βιβλιο για την κοινωνικη διασταση του ποδοσφαιρου, διοτι , ως φαινεται, μονος σου αρνεισαι ή δεν εχεις τη δυνατοτητα να το αντιληφθεις!

Αυτο για τον Πηλα και ενδεχομενη αγορα σας, το ηθελες και το ειπες ή σου ξεφυγε? Το γαρ πολυ της θλιψεως γεννα... ξερεις τι, φανταζομαι! Για κοιτα στις εφημεριδουλες , εκεινη την περιοδο να δεις τα κλαψομ....του βανδη! Να σας παρει , για να κανει ο χριστιανος? Να σας βλεπει να πλακωνεστε μεταξυ σας?"

εχει ομως τη Barcelona φιλε η καταλωνια.αλλιως αν δεν την ειχε δεν ξερεις τι θα γινοταν.τα πιτσιρικια που θα μεγαλωναν με τις επιτυχιες της ρεαλ ισως γινονταν ρεαλ οπως συμβαινει κι εδω με τον ολυμπιακο σε πολλες αλλοτε βαζελοκρατουμενες περιοχες.

οσο για το οτι μας φορμαρε ο βαζελος δε μ λεει κατι...τα προηγουμενα χρονια με 3 αρες εφευγε.μεσα εξω.και τι καταλαβε που μας κερδισε , μετα απαυτη τη νικη και εκεινη επι του γαυρου , εσωσε καθε ομοαδα που παλευε για τη σωτηρια και χαρισε και το κυπελλο , οποτε ας τη χαιρεται τη νικη του.μηπως εισαι βαζελακος και τη μνημονευεις συνεχεια αυτη τη νικη?γιατι πλεον κανεις δεν τη θυμαται φιλε.κι ολοι θα προτιμυσαν να μην ειχε συμβει ποτε και να ειχε παει η ομαδα καλυτερα.

τελοσπαντων, στο ξαναλεω μακαρι να παει καλα η ομαδα σας και να γινει το πρωταθλημα πιο ανταγωνιστικο.αλλα σου ξαναλεω το εξης:το οτι κερδισατε μια ομαδα στα προυρα της καταρρευσης δε θα επρπε να σας χαροποιει τοσο.αν ειχατε ενεβει εσεις 5 σκαλια παραπανω και ειχατε κερδισει εναν καλο παναθηναικο , τοτε να εισαι σιγουρος οτι ολοι θα χειροκροτουσαμε.τωρα εγω προσωπικα απλα προβληματιζομαι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΕΡ ΣΕΜΠΡΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Ο ΚΑΚΑ ΗΤΑΝ ΣΤΟΝ ΤΥΡΝΑΒΟ ΚΙ ΕΠΙΝΕ ΤΣΙΠΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΛΥΡΑΚΗ ΡΕβ?¦.

Τροποποιήθηκε από FoTiSMD
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 1986 ---> ΤΑ ΟΥΡΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΚΟΦ

ΚΥΠΕΛΛΟ 2007 ---> Η ΜΥΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΣΟΥΕ

Συγχαρητήρια ρε Λαρισαίοι, υποκλίνομαι στο μεγαλείο σας!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

RESPECT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[post="

Η μεσαία γραμμή της ΑΕΚ γερνάει (SportDay / Αντώνης Πανούτσος)

H ιστορία με τον ντοπέ παίκτη που το πρώτο δείγμα του βρέθηκε θετικό μετά τον τελικό του Κυπέλλου στον Βόλο φέρνει στην επιφάνεια ένα θέμα δικαιοσύνης. Το πώς η ΕΠΟ κοστολογεί τις περιπτώσεις ποδοσφαιριστών που πιάνονται ντοπέ. Πριν από μερικούς μήνες ο τερματοφύλακας της Θήβας είχε πιαστεί να έχει κάνει χρήση μαριχουάνας.

Ο παίκτης τιμωρήθηκε από την ΕΠΟ και εκδιώχθηκε από την ομάδα. Το ίδιο έχει συμβεί στο παρελθόν και με άλλους Ελληνες ή Αλβανούς παίκτες που βρέθηκαν να έχουν κάνει χρήση μαριχουάνας (στα ελληνικά φούντας).

Απαντες τιμωρήθηκαν παραδειγματικά. Την ίδια ευαισθησία όμως στο ντόπινγκ δεν δείχνει η ΕΠΟ όταν πρόκειται για υποθέσεις χρήσης αναβολικών. Στο παρελθόν υπήρξαν καταγγελίες από παίκτες του Πανηλειακού και από τον Βασίλη Λάκη της ΑΕΚ όταν γυμναστής της ομάδας ήταν ο Χρήστος Τζέκος, αλλά η ΕΠΟ πάντα έδειχνε μια απροθυμία να ασχοληθεί με περιπτώσεις που «έκαναν τζιζ». Επίσης, η ΕΠΟ φρόντισε να έχει μία από τις ηπιότερες νομοθεσίες σε περιπτώσεις ανεύρεσης αυξημένης τεστοστερόνης, με αποτέλεσμα, όταν ο Ζήσης Βρύζας και ο Θοδωρής Ζαγοράκης είχαν βρεθεί να έχουν ξεπεράσει το όριο, να ακολουθηθεί διαφορετική μέθοδος εξέτασης από εκείνη που ακολουθείται στις περισσότερες ευρωπαϊκές χώρες.

Ο Σπυρόπουλος βέβαια τιμωρήθηκε, αλλά οι δείκτες ήταν πολύ υψηλοί και, ακόμα και έτσι, η τιμωρία έπειτα από ένσταση μειώθηκε στο μισό. Εχει ενδιαφέρον λοιπόν πώς η ΕΠΟ θα αντιμετωπίσει το κρούσμα ντόπινγκ που σύμφωνα με δημοσίευμα του «Derby» βρέθηκε στον έλεγχο μετά τον τελικό. Το ότι η είδηση δημοσιεύθηκε στο «Derby» και ότι η διαρροή ευνοεί τον Παναθηναϊκό κάνει σαφές σε ποια ομάδα ανήκε ο παίκτης. Το θέμα όμως είναι η ουσία με την οποία λέγεται ότι είχε ντοπαριστεί ο παίκτης.

Η κοκαΐνη είναι μια χαρά για διασκέδαση, αλλά προσφέρει ελάχιστα σε έναν αθλητή σε σχέση με τον κίνδυνο και τη δυσκολία εξεύρεσής της. Δεν είναι συμπτωματικό ότι άπειροι αθλητές έχουν κατηγορηθεί για χρήση, που εκτός των άλλων αυξάνει τις σεξουαλικές αποδόσεις, αλλά ποτέ γυμναστής ομάδας δεν έχει κατηγορηθεί ότι παρείχε «οργανωμένα» κοκαΐνη στους αθλητές του. Η μειωμένη απόδοση της κοκαΐνης για αθλητικούς σκοπούς είναι και ο λόγος που η συντηρητική σε κοινωνικά ήθη αλλά ελευθέρια σε αθλητικά ελληνική αθλητική ηγεσία δεν ασχολείται με το να την καλύψει.

Τα αναβολικά είναι αυτά που δίνουν επιδόσεις και κύπελλα που φέρνουν τα κρατικά λεφτά και τους χορηγούς και όχι η κοκαΐνη, που, όπως έλεγε παράγοντας της ομάδας του παίκτη που βρίσκεται στην επικαιρότητα: «Δεν έχουμε ιδέα γιατί την πήρε, αν την πήρε. Μπορεί για να πηδήξει κανένα ξέκωλο»."]Για δες κατι που , λογω ιδιοτητας θα επρεπε να ξερεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

γαργαρα την εκανες για τους αρειανους μποξερ ε?

:P

Τροποποιήθηκε από saint
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

γαργαρα την εκανες για τους αρειανους μποξερ ε?

:P

Καμία γαργάρα. Μπορείς να πας στο κατάλληλο τόπικ και να διαβάσεις το αντίστοιχο ποστ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.