Jump to content

Δημοσίευση στο Εθνος 26/4/07


agomahodas

Recommended Posts

emarup

Ακριβως. Και εμενα δε μου κολλουσε πως θα'βγαιναν κερδισμενα τα λαμογια που θα δηλωναν απο τωρα ψυχιατρικη ενω εχουν να περιμενουν σχεδον 3 χρονια για να ξεκινησουν νευρολογια. Ξεκιναω να μουτζωνομαι μου φαινεται. Η μαλλον συνεχιζω γιατι αυτο εχει αρχισει απο πολυ καιρο...

Πραγματικη αλητεια οπως το'πες

Παιδιά, όσοι περιμένετε για ειδικότητα με τρία μέρη και η αναμονή σας αυξήθηκε σημαντικά μετά το φεκ της μεγάλης Δυτέρας, μπορείτε και πρέπει να το κυνηγήσετε δικαστικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Last Reply
δε θα πρέπει να γίνει ρύθμιση και γι'αυτούς που πήραν άγονο και περιμένουν τόσο καιρό μόνο για να έχουν το πλεονέκτημα δήλωσης ειδικού μέρους;

ενώ θα μπορούσαν να έχουν πάρει εξαρχής απλό.

εκτός από την ημερομηνία κτησης πτυχίου, πρέπει να διευθετηθεί και αυτό, γιατί έτσι καταργούνται όλα τα προνόμια του(εκτός από τα λεφτά, εντάξει, αλλά η πλειοψηφία το κάνει για να δηλώσει πιο νωρίς ειδικότητα)

Συμφωνώ απόλυτα...

Έχεις σκεφτεί ότι με τόσους μικρούς ιατρούς να κυνηγούν διακαώς αγροτικό ίσως ο Υπ. προχωρήσει σε κατάργηση των προνομίων των άγονων αγροτικών(άλλωστε με τις ρυθμίσεις που δρομολογούνται-δήλωση γενικού και ειδικού ταυτόχρονα δεν έχει νόημα). Και μην μου πείτε ότι δεν θα προτιμά κανένας τα άγονα αγροτικά.....πολύ γέλιο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.