Jump to content

Δήλωση 2ου κομματιού ειδικότητας


ggx12356

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Last Reply

Παιδιά νομίζω πως ήταν σαφές ότι κάνουμε πλάκα...Αλλά επειδή βλέπω πως αρκετοί έχουν στραβώσει,εγώ τουλάχιστον το σταματώ εδώ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, ήταν σαφέστατο. Ειδικά στο σημείο που είπατε ότι ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΛΑΚΑ, τότε μάλλον όλοι καταλάβαμε σαφέστατα ότι ήταν πλάκα :D :D :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια,αυτοί που εχουν τα μέσα και τα έξω δεν προκειται να ξημερωβραδιάζονται εξω απο τισ νομαρχίες.... πλάκα κανετε!!!!θα σηκωθουν άνετοι το πρωι με την φραπεδιά τους και θα πάνε να δηλωσουν ειδικότητα...

τέλος πάντων, θελω να ρωτησω, αν καταλαβε κανείς τι γινεται με την παθολογια και τοειδικό κομματι..εγω έβαλα τα χαρτιά μου σε ένα επαρχιακο νοσοκομείο (πριν αρκετο καιρο) για τα 2 χρονια μετα τι γινεται????περιμένω να ανοιξει η θέση μου και μετα να δηλωσω το υπολοιπο??στην αιτηση μου είχα γραψει οτι θέλω κ/δ, τωρα που το μετανοιωσα και θέλω γενική π/θ τι πρεπει να κάνω??????????????

ασ μου πει καποιος που ξερει please!!!!εχω φρικαρει και κανεισ δεν ξερει να μου πει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω την ενύπωση(για να μην πω ότι είμαι σίγουρος) ότι πρέπει να καταθέσεις νέα αίτηση για γενικη π/θ από την αρχή σε άλλο νοσοκομείο,κάτι που σημαίνει ότι θα βρεις πιο πολλούς μπροστά σου.Αυτό σε περίπτωση που σκεφτόσουν να γλιτώσεις τα 2 χρονάκια...Sorry για τα δυσάρεστα νέα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλ. δεν μπορωνα καταθέσω τα χαρτια μου τωρα και σε ενα νοσοκομειο που δινει πληρη ειδικοτητα;

Δυστυχώς όχι,πρέπει πρώτα να αποσύρεις τα πρώτα χαρτιά και μετά να δηλώσεις την ενιαία ειδικότητα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλ. δεν μπορωνα καταθέσω τα χαρτια μου τωρα και σε ενα νοσοκομειο που δινει πληρη ειδικοτητα;

Δυστυχώς όχι,πρέπει πρώτα να αποσύρεις τα πρώτα χαρτιά και μετά να δηλώσεις την ενιαία ειδικότητα.

οποτε δηλ. περιμενω τον διορισμο μου για το γενικο κομμάτι και μετα θα δηλωσω το ειδικο μερος.;;;ΉΉΉ ΤΟ ΦΕΚ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΜΕΡΟς ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ;;;;;;;;;;;

δηλ. δεν μπορωνα καταθέσω τα χαρτια μου τωρα και σε ενα νοσοκομειο που δινει πληρη ειδικοτητα;

Δυστυχώς όχι,πρέπει πρώτα να αποσύρεις τα πρώτα χαρτιά και μετά να δηλώσεις την ενιαία ειδικότητα.

οποτε δηλ. περιμενω τον διορισμο μου για το γενικο κομμάτι και μετα θα δηλωσω το ειδικο μερος.;;;ΉΉΉ ΤΟ ΦΕΚ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΜΕΡΟς ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ;;;;;;;;;;;

οποτε δηλ. περιμενω τον διορισμο μου για το γενικο κομμάτι και μετα θα δηλωσω το ειδικο μερος.;;;ΉΉΉ ΤΟ ΦΕΚ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΜΕΡΟς ΠΡΙΝ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ;;;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν έχεις δηλώσει Παθολογία, μπορείς μέχρι και την τελυταία μέρα πριν το διορισμό σου να αλλάξεις

την αίτησή σου ώστε αν πχ το νοσοκομείο που είχες δηλώσει δίνει τρία χρόνια

αλλά εσύ είχες δηλώσει 2, να κάνεις πλέον και τα τρία

συμβουλή μου, μην αλλάξεις την αίτησή σου

περίμενε να παγιωθεί πρώτα η κατάσταση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kανεις κανα νεο με φεκ κτλ?Περασε ο πανικος και η αμηχανια?Εξυπηρετικοτατοι στο υπουργειο,απλα το τηλεφωνακι ειναι απ'τα ντεκορ...Το ολο θεμα ειναι λιγο φεκντ απ νομιζω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια,αυτοί που εχουν τα μέσα και τα έξω δεν προκειται να ξημερωβραδιάζονται εξω απο τισ νομαρχίες.... πλάκα κανετε!!!!θα σηκωθουν άνετοι το πρωι με την φραπεδιά τους και θα πάνε να δηλωσουν ειδικότητα...

τέλος πάντων, θελω να ρωτησω, αν καταλαβε κανείς τι γινεται με την παθολογια και τοειδικό κομματι..εγω έβαλα τα χαρτιά μου σε ένα επαρχιακο νοσοκομείο (πριν αρκετο καιρο) για τα 2 χρονια μετα τι γινεται????περιμένω να ανοιξει η θέση μου και μετα να δηλωσω το υπολοιπο??στην αιτηση μου είχα γραψει οτι θέλω κ/δ, τωρα που το μετανοιωσα και θέλω γενική π/θ τι πρεπει να κάνω??????????????

ασ μου πει καποιος που ξερει please!!!!εχω φρικαρει και κανεισ δεν ξερει να μου πει

Αν το νοσοκομείο όπου έχεις δηλώσει τα 2 χρόνια δίνει πλήρη, μπορείς ανά πάσα στιγμή μέχρι να διοριστείς να δηλώσεις την αλλαγή σε 5 χρόνια χωρίς πρόβλημα.

Αν όχι τότε δεν μπορείς να κάνεις προς το παρόν τίποτα...κάνε καρδιολογία!!! Μια χαρά είναι :P

Την οποία βέβαια δεν μπορείς να τη δηλώσεις ακόμη, αλλά λένε ότι αυτό σύντομα θα αλλάξει...έχε τα ματάκια ορθάνοιχτα λοιπόν!!! :blink:

Ελπίζω να βοήθησα λίγο και να μη σε απογοήτευσα ακόμη περισσότερο! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια,αυτοί που εχουν τα μέσα και τα έξω δεν προκειται να ξημερωβραδιάζονται εξω απο τισ νομαρχίες.... πλάκα κανετε!!!!θα σηκωθουν άνετοι το πρωι με την φραπεδιά τους και θα πάνε να δηλωσουν ειδικότητα...

τέλος πάντων, θελω να ρωτησω, αν καταλαβε κανείς τι γινεται με την παθολογια και τοειδικό κομματι..εγω έβαλα τα χαρτιά μου σε ένα επαρχιακο νοσοκομείο (πριν αρκετο καιρο) για τα 2 χρονια μετα τι γινεται????περιμένω να ανοιξει η θέση μου και μετα να δηλωσω το υπολοιπο??στην αιτηση μου είχα γραψει οτι θέλω κ/δ, τωρα που το μετανοιωσα και θέλω γενική π/θ τι πρεπει να κάνω??????????????

ασ μου πει καποιος που ξερει please!!!!εχω φρικαρει και κανεισ δεν ξερει να μου πει

Αν το νοσοκομείο όπου έχεις δηλώσει τα 2 χρόνια δίνει πλήρη, μπορείς ανά πάσα στιγμή μέχρι να διοριστείς να δηλώσεις την αλλαγή σε 5 χρόνια χωρίς πρόβλημα.

Αν όχι τότε δεν μπορείς να κάνεις προς το παρόν τίποτα...κάνε καρδιολογία!!! Μια χαρά είναι :P

Την οποία βέβαια δεν μπορείς να τη δηλώσεις ακόμη, αλλά λένε ότι αυτό σύντομα θα αλλάξει...έχε τα ματάκια ορθάνοιχτα λοιπόν!!! :blink:

Ελπίζω να βοήθησα λίγο και να μη σε απογοήτευσα ακόμη περισσότερο! :rolleyes:

ποτε θα γινει η επισημη ενημερωση για τα φεκ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aπ'οτι ειπαν σε εναν φιλο σημερα στο υπουργειο,παραμενει οπως ηταν,συζητιεται οχι μονο το ποτε,αλλα και το αν.Αυτα μου ειπε,αυτα σας λεω,στην παρουσα φαση,πλην του υπουργου και των λοιπων κανεις δεν γνωριζει κατι εγκυρο και συγκεκριμμενο...Παντως οπως εγραψα και αλλου πριν λιγο,αν δεν γινει συντομα,η απαγορευση ατομων να δηλωσουν αγροτικα γινεται εντελως απαραδεκτη,καθως αυτοι (οι περισσοτεροι των οποιων κηνυγανε καιρο καποιο αγονο να "σπρωξουν" λιγο την ειδικοτητα τους)θα μεινουν ξαφνικα πολυ πισω στις λιστες για το ειδικο μερος.Ακομα και αν ερθει το ΦΕΚ,θα πρεπει να γινει και καποια στιγμη συντομα,αν ειναι ακομα σε "συζητηση",ΧΑΘΗΚΑΜΕ!

AVE!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aπ'οτι ειπαν σε εναν φιλο σημερα στο υπουργειο,παραμενει οπως ηταν,συζητιεται οχι μονο το ποτε,αλλα και το αν.Αυτα μου ειπε,αυτα σας λεω,στην παρουσα φαση,πλην του υπουργου και των λοιπων κανεις δεν γνωριζει κατι εγκυρο και συγκεκριμμενο...Παντως οπως εγραψα και αλλου πριν λιγο,αν δεν γινει συντομα,η απαγορευση ατομων να δηλωσουν αγροτικα γινεται εντελως απαραδεκτη,καθως αυτοι (οι περισσοτεροι των οποιων κηνυγανε καιρο καποιο αγονο να "σπρωξουν" λιγο την ειδικοτητα τους)θα μεινουν ξαφνικα πολυ πισω στις λιστες για το ειδικο μερος.Ακομα και αν ερθει το ΦΕΚ,θα πρεπει να γινει και καποια στιγμη συντομα,αν ειναι ακομα σε "συζητηση",ΧΑΘΗΚΑΜΕ!

AVE!

δηλαδη θες να πεις οτι οσοι υποχρεοι αγροτικου μαζευαν μορια 5-6 χρονια για αγονο,πιθανως τωρα με το νεο νομο πετιουνται εξω απο τις προκηρυξεις κ τη πατανε εις διπλουν γιατι κ δε θα κανουν ποτε αγροτικο κ δε θα εχουν το δικαιωμα διπλης αιτησης λογω αγονου.αλλα ειναι τραβηγμενο.ποιος θα περιμενε 6 χρονια για αγονο κ δε θα ειχε κανει κ αιτηση για το ειδικο του μερος 6 χρονια,ωστε να ωφεληθει απο το αγονο?οσο για το νεο φεκ για ειδικοτητες κ αλλαγες αγροτικων ποτε θα το βγαλουν?μηπως ποτε?γιατι ειχαν πει απο απριλιο η αλλαγες των αγροτικων κ απο μαιο οι αλλαγες των σπαστων ειδικοτητων.ποτε θα τα κανουν αφου ηδη 1 μηνα κοροιδευουν?κ ποτε θα τα αποφασιζουν ολα αυτα αν συνυπολογισει κανεις κ τους 1-2 μηνες για ενημερωση πρωτα?παμε για σεπτεμβρη?κ πως παμε για σεπτεμβρη οταν θα γινουν πιθανως εκλογες?μηπως παμε για 2008 αν ξαναβγει η ν.δ κ παλι βλεπουμε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τραβηγμένα δυστυχώς στο χώρο και τη χώρα μας είναι πολύ λίγα πράγματα κατά τη γνώμη μου...κοίτα,αν εχεις μπει στη σχολή με τη 2η(πολλοί και με την 3η),ή είσαι από κατατακτήριες πχ κτλ,κάνεις και 3 χρονάκια(άλλοι και 4 και 5) εξτρα να τελειώσεις,δοκιμάζεις και 2 χρονάκια να πάρεις άγονο,τώρα είσαι "άντε γεια"...Ξέρεις πόσα τέτοια παιδιά υπάρχουν?!Αυτά τα πράγματα αποτελούν παραβιάσεις όταν γίνονται κυρίως τόσο απροειδοποίητα,διότι τώρα όλοι αύτοι δεν έχουν επιλογή,και το να μην έχεις επιλογές (για ηλικιακούς ή δεν ξέρω τι αλλους λογους θα σκαρφηστούν στο μέλλον και για ποια άλλα πράγματα) είναι ξεκάθαρα "αποφασίζομεν και διατάσσομεν...".Όσο για το πότε ανακοινώνονται πράγματα και πότε γίνονται,αυτή η προκήρυξη ήταν ένα πολύ καλό παράδειγμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τραβηγμένα δυστυχώς στο χώρο και τη χώρα μας είναι πολύ λίγα πράγματα κατά τη γνώμη μου...κοίτα,αν εχεις μπει στη σχολή με τη 2η(πολλοί και με την 3η),ή είσαι από κατατακτήριες πχ κτλ,κάνεις και 3 χρονάκια(άλλοι και 4 και 5) εξτρα να τελειώσεις,δοκιμάζεις και 2 χρονάκια να πάρεις άγονο,τώρα είσαι "άντε γεια"...Ξέρεις πόσα τέτοια παιδιά υπάρχουν?!Αυτά τα πράγματα αποτελούν παραβιάσεις όταν γίνονται κυρίως τόσο απροειδοποίητα,διότι τώρα όλοι αύτοι δεν έχουν επιλογή,και το να μην έχεις επιλογές (για ηλικιακούς ή δεν ξέρω τι αλλους λογους θα σκαρφηστούν στο μέλλον και για ποια άλλα πράγματα) είναι ξεκάθαρα "αποφασίζομεν και διατάσσομεν...".Όσο για το πότε ανακοινώνονται πράγματα και πότε γίνονται,αυτή η προκήρυξη ήταν ένα πολύ καλό παράδειγμα...

δηλαδη πιστευεις οτι ενα πρωι θα αλλαξουν τα πραγματα κ δε θα μαθει κανεις τιποτα?η σχεδον κανεις?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τραβηγμένα δυστυχώς στο χώρο και τη χώρα μας είναι πολύ λίγα πράγματα κατά τη γνώμη μου...κοίτα,αν εχεις μπει στη σχολή με τη 2η(πολλοί και με την 3η),ή είσαι από κατατακτήριες πχ κτλ,κάνεις και 3 χρονάκια(άλλοι και 4 και 5) εξτρα να τελειώσεις,δοκιμάζεις και 2 χρονάκια να πάρεις άγονο,τώρα είσαι "άντε γεια"...Ξέρεις πόσα τέτοια παιδιά υπάρχουν?!Αυτά τα πράγματα αποτελούν παραβιάσεις όταν γίνονται κυρίως τόσο απροειδοποίητα,διότι τώρα όλοι αύτοι δεν έχουν επιλογή,και το να μην έχεις επιλογές (για ηλικιακούς ή δεν ξέρω τι αλλους λογους θα σκαρφηστούν στο μέλλον και για ποια άλλα πράγματα) είναι ξεκάθαρα "αποφασίζομεν και διατάσσομεν...".Όσο για το πότε ανακοινώνονται πράγματα και πότε γίνονται,αυτή η προκήρυξη ήταν ένα πολύ καλό παράδειγμα...

δηλαδη πιστευεις οτι ενα πρωι θα αλλαξουν τα πραγματα κ δε θα μαθει κανεις τιποτα?η σχεδον κανεις?

Εσύ για την απαγόρευση αυτή που μπήκε στην προκήρυξη αγροτικών,ήξερες κάτι?Γιατί οι φίλοι μου που τους αφορά δεν είχαν ιδέα...(μέχρι την προηγούμενη μέρα τα παιδιά αυτά είχαν το δικαίωμα,όχι την υποχρέωση υπηρεσίας υπαίθρου...).Αν έχεις τοσο εγκυρη και έγκαιρη ενημέρωση,σε οποια άλλη εξέλιξη-οπισθοδρόμιση,ειδοποίησε μας εγκαίρως pls.Έxει συζητηθεί πολύ το θέμα στα posts απ'ότι βλέπω,σημασία έχει να δούμε αν μπορούμε να κάνουμε κάτι όλοι μαζί και τώρα και όποτε άλλοτε λαμβάνονται τέτοιου είδους καθοριστικές αποφάσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειχα βαλει τα χαρτια μου σε νοσοκομειο που δινει 1 ετος παθολογιας για να κανω καρδιολογια.Πριν μερικες ημερες ηρθε ο διορισμος μου και οταν πηγα στην νομαρχια να δηλωσω καρδιολογια μου ειπαν οτι πρεπει να περιμενω τον διορισμο μου για ο 2ο ετος παθολογιας που θα γινει σε αλλο νοσοκομειο για να μπορεσω να κανω αιτηση στις λιστες αναμονης για καρδιολογια. Πραγματι ισχυει κατι τετοιο ή ο υπαλληλος στην νομαρχια δεν ξερει τι του γινεται και παιζει με τις ζωες μας?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ισως να μην καταλαβα τι ακριβως λες,αλλα αυτο που γνωριζω ειναι πως για την ωρα δε γινεται να καταθεσεις αιτηση για το ειδικο μερος μιας ειδικοτητας αν δεν εχεις διορισμο σε νοσοκομειο που δινει τμημα που ισοδυναμει με τον προαπαιτουμενο για τη συγκεκριμενη ειδικοτητα χρονο γενικου μερους.Η καρδιολογια εχει 2 χρονια παθολογια,τοσα πρεπει να εχεις εξασφαλισει για να ζητησεις ειδικο μερος.Αυτο γινεται αν ερθει η συμβαση η συμβαση σου για 2 χρονια παθολογιας(απο ενα νοσοκομειο).Αν ειχες αιτηθει σε νοσοκομειο για 1 χρονο,πρεπει να ερθει η συμβαση σου για το 2ο χρονο παθολογιας για να ζητησεις καρδιολογια,δεν γινεται να εκκρεμουν 2 αιτησεις.Μπορουν να εκκρεμουν 2 αιτησεις οπου η μια να αφορα τμημα του ειδικου μερους σε 1 νοσοκομειο και η αλλη τον υπολοιπο χρονο σε νοσοκομειο πληρους ειδικοτητας.Ελπιζω να εβγαλες κατι,αν γνωριζει κανεις κατι αλλο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειχα βαλει τα χαρτια μου σε νοσοκομειο που δινει 1 ετος παθολογιας για να κανω καρδιολογια.Πριν μερικες ημερες ηρθε ο διορισμος μου και οταν πηγα στην νομαρχια να δηλωσω καρδιολογια μου ειπαν οτι πρεπει να περιμενω τον διορισμο μου για ο 2ο ετος παθολογιας που θα γινει σε αλλο νοσοκομειο για να μπορεσω να κανω αιτηση στις λιστες αναμονης για καρδιολογια. Πραγματι ισχυει κατι τετοιο ή ο υπαλληλος στην νομαρχια δεν ξερει τι του γινεται και παιζει με τις ζωες μας?

Φίλε ισχύει αυτό που σου είπε ο υπάλληλος.Επίσης το 2ο έτος πρέπει να το δηλώσεις σε νοσοκομείο που δίνει τουλάχιστον 2 χρόνια παθολογίας και όταν έρθει ο διορισμός σου για εκεί , δηλώνεις τότε την καρδιολογία.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης το 2ο έτος πρέπει να το δηλώσεις σε νοσοκομείο που δίνει τουλάχιστον 2 χρόνια παθολογίας

Αυτό είναι απαραίτητο?Δλδ δεν μπορείς να δηλ. σε άλλο νοσ. που δίνει πάλι 1 χρόνο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης το 2ο έτος πρέπει να το δηλώσεις σε νοσοκομείο που δίνει τουλάχιστον 2 χρόνια παθολογίας

Αυτό είναι απαραίτητο?Δλδ δεν μπορείς να δηλ. σε άλλο νοσ. που δίνει πάλι 1 χρόνο?

όχι πρέπει να δίνει τουλάχιστο το χρόνο της Παθολογίας που απαιτεί η ειδικότητα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με κάθε επιφύλαξη

και χωρίς να είναι διασταυρωμένο

μεταφέρω μια πληροφορία σχετικά με την τελευταία τροποποίηση του νόμου για τη δήλωση ειδικότητας

(το μεγαλοβδομαδιάτικο ΦΕΚ)

υπάρχει η σκέψη να αρθεί η απόφαση και να γίνει η δήλωση των 2 κομματιών ειδικότητας

κανονικά όπως παλιά

γιατί αδικήθηκαν άτομα που ξεκινούσαν σε λίγες εβδομάδες το 2ο κομμάτι

και βρήκαν μπροστά τους στο ειδικό ξαφνικά 10 & 20 άτομα που μόλις είχαν ξεκινήσει το πρώτο

αν αναρρωτιέστε το γιατί

λέγεται ότι τα τζιμάνια του υπουργείου δεν πρόλαβαν να ενημερώσουν κόρη βουλευτή της ΝΔ

με αποτέλεσμα να βρει μπροστά της καμμιά 20αριά άτομα για το ειδικό κομμάτι

το λέω απλά για να έχετε τις κεραίες σας στραμμένες στο www.et.gr όσοι ενδιαφέρεστε

προς το παρόν από τα ΦΕΚ Β που είδα μέχρι και σήμερα

βγήκε ή θα βγει ο νέος κατάλογος φαρμάκων (μαζί με CD)

και θα δημιουργηθούν δύο καινούργια "ειδικού τύπου περιφερειακά ιατρεία" στα δύο αεροδρόμια της Κρήτης

αυτά

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με κάθε επιφύλαξη

και χωρίς να είναι διασταυρωμένο

μεταφέρω μια πληροφορία σχετικά με την τελευταία τροποποίηση του νόμου για τη δήλωση ειδικότητας

(το μεγαλοβδομαδιάτικο ΦΕΚ)

υπάρχει η σκέψη να αρθεί η απόφαση και να γίνει η δήλωση των 2 κομματιών ειδικότητας

κανονικά όπως παλιά

γιατί αδικήθηκαν άτομα που ξεκινούσαν σε λίγες εβδομάδες το 2ο κομμάτι

και βρήκαν μπροστά τους στο ειδικό ξαφνικά 10 & 20 άτομα που μόλις είχαν ξεκινήσει το πρώτο

αν αναρρωτιέστε το γιατί

λέγεται ότι τα τζιμάνια του υπουργείου δεν πρόλαβαν να ενημερώσουν κόρη βουλευτή της ΝΔ

με αποτέλεσμα να βρει μπροστά της καμμιά 20αριά άτομα για το ειδικό κομμάτι

το λέω απλά για να έχετε τις κεραίες σας στραμμένες στο www.et.gr όσοι ενδιαφέρεστε

προς το παρόν από τα ΦΕΚ Β που είδα μέχρι και σήμερα

βγήκε ή θα βγει ο νέος κατάλογος φαρμάκων (μαζί με CD)

και θα δημιουργηθούν δύο καινούργια "ειδικού τύπου περιφερειακά ιατρεία" στα δύο αεροδρόμια της Κρήτης

αυτά

δηλαδη τι?να μην ισχυσει η ταυτοχρονη δηλωση γενικου κ ειδικου μερους που λενε?να το παρουν πισω?η να παρουν πισω το πασχαλιατικο φεκ?για την ταυτοχρονη δηλωση γενικου κ ειδικου μερους εχεις καποια ενημερωση?

με κάθε επιφύλαξη

και χωρίς να είναι διασταυρωμένο

μεταφέρω μια πληροφορία σχετικά με την τελευταία τροποποίηση του νόμου για τη δήλωση ειδικότητας

(το μεγαλοβδομαδιάτικο ΦΕΚ)

υπάρχει η σκέψη να αρθεί η απόφαση και να γίνει η δήλωση των 2 κομματιών ειδικότητας

κανονικά όπως παλιά

γιατί αδικήθηκαν άτομα που ξεκινούσαν σε λίγες εβδομάδες το 2ο κομμάτι

και βρήκαν μπροστά τους στο ειδικό ξαφνικά 10 & 20 άτομα που μόλις είχαν ξεκινήσει το πρώτο

αν αναρρωτιέστε το γιατί

λέγεται ότι τα τζιμάνια του υπουργείου δεν πρόλαβαν να ενημερώσουν κόρη βουλευτή της ΝΔ

με αποτέλεσμα να βρει μπροστά της καμμιά 20αριά άτομα για το ειδικό κομμάτι

το λέω απλά για να έχετε τις κεραίες σας στραμμένες στο www.et.gr όσοι ενδιαφέρεστε

προς το παρόν από τα ΦΕΚ Β που είδα μέχρι και σήμερα

βγήκε ή θα βγει ο νέος κατάλογος φαρμάκων (μαζί με CD)

και θα δημιουργηθούν δύο καινούργια "ειδικού τύπου περιφερειακά ιατρεία" στα δύο αεροδρόμια της Κρήτης

αυτά

δηλαδη τι?να μην ισχυσει η ταυτοχρονη δηλωση γενικου κ ειδικου μερους που λενε?να το παρουν πισω?η να παρουν πισω το πασχαλιατικο φεκ?για την ταυτοχρονη δηλωση γενικου κ ειδικου μερους εχεις καποια ενημερωση?

κ αυτοι που κανανε αιτησεις με το νεο φεκ θα ακυρωθουν οι αιτησεις τους?εδω στην ελλαδα?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.