Jump to content

Δήλωση 2ου κομματιού ειδικότητας


ggx12356

Recommended Posts

Γιατί δε σκέφτεστε την πιθανότητα να σκάσει το μπαμ καταμεσής του Αυγούστου, όταν όλοι θα είμαστε στις παραλίες;

ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ!

Ερωτήσεις:

1. Πότε είναι η επικείμενη ορκομωσία?

2. Δεν είχε βγάλει ένα δελτίο τύπου που έλεγε κάτι ότι θα μας ειδοποιούσε ένα μήνα νωρίτερα? Η αφορούσε μόνο νόμους και όχι υπουργικές αποφάσεις? Έκανα ένα search στο σιτε και δεν το βρήκα. Θυμάται κανείς τι έλεγε? Επίσης στο ΣΦΙΑ δεν είπε ότι θα λάβει πρόνοια για τους ήδη αναμένοντες? Ή μούφες.

Τώρα στο φίλο ριβάλντο θέλω να τον ρωτήσω: Πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι θα είσαι Αύγουστο σε παραλία? Η ζωή είναι απρόβλεπτη. :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Last Reply
Γιατί δε σκέφτεστε την πιθανότητα να σκάσει το μπαμ καταμεσής του Αυγούστου, όταν όλοι θα είμαστε στις παραλίες;

ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ!

Ερωτήσεις:

1. Πότε είναι η επικείμενη ορκομωσία?

2. Δεν είχε βγάλει ένα δελτίο τύπου που έλεγε κάτι ότι θα μας ειδοποιούσε ένα μήνα νωρίτερα? Η αφορούσε μόνο νόμους και όχι υπουργικές αποφάσεις? Έκανα ένα search στο σιτε και δεν το βρήκα. Θυμάται κανείς τι έλεγε? Επίσης στο ΣΦΙΑ δεν είπε ότι θα λάβει πρόνοια για τους ήδη αναμένοντες? Ή μούφες.

Τώρα στο φίλο ριβάλντο θέλω να τον ρωτήσω: Πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι θα είσαι Αύγουστο σε παραλία? Η ζωή είναι απρόβλεπτη. :splaaaats:

πως πηγαν καποιοι νομαρχιες?ετσι περιμενουν απο μερα σε μερα μηπως?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πως πηγαν καποιοι νομαρχιες?ετσι περιμενουν απο μερα σε μερα μηπως?

Αυτό δεν είναι απαραίτητο...Ξέρω κάποιους που άρχισαν να τρέχουν στις νομαρχίες από τότε που πέρασε το μέτρο για τις ενιαίες ειδικότητες.Όπως τη βρίσκει ο καθένας... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πως πηγαν καποιοι νομαρχιες?ετσι περιμενουν απο μερα σε μερα μηπως?

Αυτό δεν είναι απαραίτητο...Ξέρω κάποιους που άρχισαν να τρέχουν στις νομαρχίες από τότε που πέρασε το μέτρο για τις ενιαίες ειδικότητες.Όπως τη βρίσκει ο καθένας... emconfused

μηπως υπαρχει κρυφη ενημερωση για αυριο η μεθαυριο κ περιμενουν καποιοι πως κ πως απ εξω με κανα λαπτοπ και ιντερνετ να κατεβασουν το φεκ οταν κυκλοφορησει?

πως πηγαν καποιοι νομαρχιες?ετσι περιμενουν απο μερα σε μερα μηπως?

Αυτό δεν είναι απαραίτητο...Ξέρω κάποιους που άρχισαν να τρέχουν στις νομαρχίες από τότε που πέρασε το μέτρο για τις ενιαίες ειδικότητες.Όπως τη βρίσκει ο καθένας... emconfused

μηπως υπαρχει κρυφη ενημερωση για αυριο η μεθαυριο κ περιμενουν καποιοι πως κ πως απ εξω με κανα λαπτοπ και ιντερνετ να κατεβασουν το φεκ οταν κυκλοφορησει?

κ αφου κατεβασουν το φρεσκο φεκ να μπουκαρουν για αιτησεις απο τους πρωτους?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2. Δεν είχε βγάλει ένα δελτίο τύπου που έλεγε κάτι ότι θα μας ειδοποιούσε ένα μήνα νωρίτερα?

Τώρα στο φίλο ριβάλντο θέλω να τον ρωτήσω: Πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι θα είσαι Αύγουστο σε παραλία? Η ζωή είναι απρόβλεπτη. :splaaaats:

Το πιθανότερο είναι να σε ειδοποιήσει ένα μήνα αργότερα. :D

Εγώ τον Αύγουστο θα είμαι σε παραλία. B)

Άλλοι θα κάνουν εφημερίες μέσα στο κατακαλόκαιρο 50 μέτρα από τη θάλασσα. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2. Δεν είχε βγάλει ένα δελτίο τύπου που έλεγε κάτι ότι θα μας ειδοποιούσε ένα μήνα νωρίτερα?

Τώρα στο φίλο ριβάλντο θέλω να τον ρωτήσω: Πώς είσαι τόσο σίγουρος ότι θα είσαι Αύγουστο σε παραλία? Η ζωή είναι απρόβλεπτη. :splaaaats:

Το πιθανότερο είναι να σε ειδοποιήσει ένα μήνα αργότερα. :D

Εγώ τον Αύγουστο θα είμαι σε παραλία. B)

Άλλοι θα κάνουν εφημερίες μέσα στο κατακαλόκαιρο 50 μέτρα από τη θάλασσα. :P

τελικα το φεκ τι γινεται?βγαινει?βγηκε?θα βγει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι υπάρχει κρυφή ενημέρωση για αύριο. Τόσο κρυφή που επίσημα σας το ανακοινώνω από τώρα.

Τρεχάτε όλοι στις νομαρχίεεςςςςςς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι υπάρχει κρυφή ενημέρωση για αύριο. Τόσο κρυφή που επίσημα σας το ανακοινώνω από τώρα.

Τρεχάτε όλοι στις νομαρχίεεςςςςςς.

Εγώ είμαι ήδη απέξω.

Και σας γράφω από το laptop μου.

Το οποίο είναι on line με το ΥΥΚΑ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τονείδαμε, τον είδαμε, και ο μπαμπάς τόοοοσο καμάρι, σαν να φώτιζε το μουστακάκι του!!

Ρε ουστ!

ost {ουστ} = τυρι...

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδια μηπως είναι αρβυλο το ολο θεμα;;;

καταρχην εχει γενικη απεργια.θα δουλευουν αυριο στις νομαρχίες;;;

Εσύ τι λες?

Μήπως πιστεύεις ότι ο babangidas είναι online έξω από τη νομαρχία?

Η μήπως νομίζεις ότι θα βγαίναμε όλοι περιχαρείς στο φόρουμ και θα το ανακοινώναμε?

Πές μου ότι κάνεις πλάκα και ότι δεν πίστεψες όλλα τα παραπάνω γιατί δε με βλέπω καλά αλλιώς....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[

Πές μου ότι κάνεις πλάκα και ότι δεν πίστεψες όλλα τα παραπάνω γιατί δε με βλέπω καλά αλλιώς....

[/quote

ναι τι να κανω το πιστεψα, ειμαι tired απο ταξιδι, το βλεπω και τρελαθηκα.Δηλαδη είναι αστεια αυτά τώρα;;;;ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!

νομαρχια θεσνικης πάντως πήγαν όντως άτομα απ' εξω,μίλησα με υπάλληλο και το επιβεβαιωσε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

[

Πές μου ότι κάνεις πλάκα και ότι δεν πίστεψες όλλα τα παραπάνω γιατί δε με βλέπω καλά αλλιώς....

ναι τι να κανω το πιστεψα, ειμαι tired απο ταξιδι, το βλεπω και τρελαθηκα.Δηλαδη είναι αστεια αυτά τώρα;;;;ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ!!!!

νομαρχια θεσνικης πάντως πήγαν όντως άτομα απ' εξω,μίλησα με υπάλληλο και το επιβεβαιωσε....

ερχομαι απο νομαρχια αθηνας στη κηφισιας.καθονται απ εξω 5 ατομα στο πισω μερος στα σκαλακια κ περιμενουν.το φεκ?το τρολει?το μετρο?τρωνε κρεπες?δε ξερω αλλα υποπτες κινησεις γινονται κ κινουν το ενδιαφερον.μηπως υπαρχει ενημερωση για μεθαυριο κ περιμενουν απο τωρα για να σχηματισουν λιστα?κανεις δε ξερει.κοιταξα αν κουβαλανε λαπτοπ.παντως ειχαν τσαντες.τελικα εφυγα κ θα ξαναπαω σε λιγο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά πάντως αν κάποιος από σας κάνει πλάκα δεν το βρίσκω καθόλου καλόγουστο.. Αντε μην ξεχάσω τους καλούς μου τρόπους και ακούσετε κάνα 'γαλλικό'.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά πάντως αν κάποιος από σας κάνει πλάκα δεν το βρίσκω καθόλου καλόγουστο.. Αντε μην ξεχάσω τους καλούς μου τρόπους και ακούσετε κάνα 'γαλλικό'.
ξαναπερασα κ ειδα 2-3 ατομα απεξω.πραγματικα κατι περιεγο συμβαινει.ισως τη τεταρτη εχουμε εξελιξεις.μαριανα δε κανω πλακα.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια ζωη ρε παιδια το ιδιο γινεται...σηκωνονται καποιοι που δεν αφηνουν να πεσει κατω το παραμικρο και ακολουθουμε ολοι πανικοβλητοι σαν κοπαδι και κανουμε ουρες 48000 ωρες πριν,κουρασμενοι,τσαντισμενοι,μπερδεμενοι και δεν ξερουμε τι κανουμε...Λες και τα βυσματα εχουν λογο να μας προλαβουν,να ξενυχτισουν η οτιδηποτε αλλο...Ειτε μερα,ειτε "νυχτα" περασουν ο,τι τελος παντων περασουν,αυτοι εναι ηδη "ετοιμοι"...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά ρε παιδιά αν σοβαρά έχει κόσμο έξω γιατί δε σταματάει κάποιος να τους κάνει μια ερώτηση και να μας πει και εμάς τι περιμένουν επιτέλους???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίς να ξέρω ή δεν ξέρω κάτι, το ότι κάθονται στα σκαλάκια ενός κτιρίου δίπλα σε ένα σωρό μπαρ και ταβέρνες 2-3 άτομα είναι ένδειξη ότι θα βγει ΦΕΚ... μεθαύριο;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημερα boys&girls,εγινε τιποτα με τις νομαρχιες τελικα?Δε νομιζω να γινει κατι που τοσο κοσμο,τοσο υπουλα,κυριως οταν νομικα μπορεις να κατοχυρωθεις και να δικαιωθεις και να δημιουργησεις θεμα,και οταν το κλιμα εχει αερα ολο και πιο προεκλογικο οπως φαινεται...Ολα τα αλλα που διαβασα στα posts,περι κατοχυρωσης ολων εμας που ειμαστε μια αιωνιοτητα και μια μερα στην αναμονη του γενικου μερους,ειναι σαν το διαχωρισμο μας με τους δικατσαδες και με μια σειρα αλλων λογικων και δικαιων λυσεων,ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΠΛΑΝΗΤΗ!!!!!!!!Ας ελπισουμε να μην γινουν τοσο πολλα "υπογεια" στην προκειμενη περιπτωση και βλεπουμε...Να ρωτησω κατι για οποιον εχει ακουσει και δε βαριεται να μου πει:ας πουμε οτι θα μπορουμε να δηλωσουμε ειδικο μερος μαζι με γενικο,θα ειναι καπου με πληρη ειδικοτητα...Τμημα ποτε θα δηλωσουμε,οταν ερθει ο διορισμος στο γενικο μερος?Μπερδεψαμε τα μπουτια μας...Θενξ ε λοτ προκαταβολικα παιδια,good luck to us all!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε τηλεφωνική επικοινωνία με διευθυνση υγείας νομου Θεσνικης επιβεβαίωσα 2 πράματα:

1) Δεν υπάρχει κατι νεο

2) οντως η φημη κυκλοφορησε ευρύτατα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά πάντως αν κάποιος από σας κάνει πλάκα δεν το βρίσκω καθόλου καλόγουστο.. Αντε μην ξεχάσω τους καλούς μου τρόπους και ακούσετε κάνα 'γαλλικό'.
ξαναπερασα κ ειδα 2-3 ατομα απεξω.πραγματικα κατι περιεγο συμβαινει.ισως τη τεταρτη εχουμε εξελιξεις.μαριανα δε κανω πλακα.

καλά aidia αφου πας συνέχεια στη νομαρχία δεν μπορεις να ρωτήσεις τους τύπους τι κάνουν εκεί έξω;μπορεί να

έχουν ακούσει απλώς τις φήμες και να παν δεν παμε για μπυρόνια στα σκαλάκια;πήγαινε ρώτα τους και κάνε καινούργιες γνωριμίες ποτέ δεν ξέρεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά πάντως αν κάποιος από σας κάνει πλάκα δεν το βρίσκω καθόλου καλόγουστο.. Αντε μην ξεχάσω τους καλούς μου τρόπους και ακούσετε κάνα 'γαλλικό'.
ξαναπερασα κ ειδα 2-3 ατομα απεξω.πραγματικα κατι περιεγο συμβαινει.ισως τη τεταρτη εχουμε εξελιξεις.μαριανα δε κανω πλακα.

καλά aidia αφου πας συνέχεια στη νομαρχία δεν μπορεις να ρωτήσεις τους τύπους τι κάνουν εκεί έξω;μπορεί να

έχουν ακούσει απλώς τις φήμες και να παν δεν παμε για μπυρόνια στα σκαλάκια;πήγαινε ρώτα τους και κάνε καινούργιες γνωριμίες ποτέ δεν ξέρεις...

θα ξαναπαπω αργα το βραδυ!αν δω κινηση θα ρωτησω.για να πηγαινει κοσμος εδω κ εκει κατι θα εχει ακουσει η καποιος εκ των εσω τους εχει δωσει ενημερωση οτι πιθανως ειναι ετοιμο το φεκ απο υπογραφες κ περιμενουν μονο να κυκλοφορησει επισημα.μακαρι να ενημερωσουν απο πριν οι του υπουργειου.δε μπορω να καταλαβω γιατι πηγαν 30 ατομα προχθες να δηλωσουν κ καλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω από την όλη συζήτηση:

Αν σας ενδιαφέρει το θέμα τόσο πολύ γιατί δεν πάτε στο Υπουργείο να ρωτήσετε αν έχει βγει τέτοια Υπουργική Απόφαση που να αναμένει δημοσίευση σε ΦΕΚ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα πράγμα δεν καταλαβαίνω από την όλη συζήτηση:

Αν σας ενδιαφέρει το θέμα τόσο πολύ γιατί δεν πάτε στο Υπουργείο να ρωτήσετε αν έχει βγει τέτοια Υπουργική Απόφαση που να αναμένει δημοσίευση σε ΦΕΚ;

τα μασανε στο υπουργειο.δε λενε κατι.οπως δεν ηξεραν κ με τις ενιαιες κ τριπλες ειδικοτητες κ καλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.