Jump to content

Δήλωση 2ου κομματιού ειδικότητας


ggx12356

Recommended Posts

Μέχρι αυτή τη στιγμή μπορεί κάποιος να δηλώσει το 2ο κομμάτι της ειδικότητας εάν 1) κάνει άγονο αγροτικό και 2) μόλις αρχίσει το πρώτο.

Εάν αρχίσω στο εξωτερικό το 1ο κομμάτι, μπορώ να υποβάλλω αίτηση για το 2ο?

Ευχαριστώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Last Reply

μην ανησυχεις ..αυτα σε λιγο θαναι παρελθον

ετοιμαζεται ο νεος νομος για ενιαια δηλωση σπαστων ειδικοτητων(ουτε αγονα ουτε μαλ...)

μπες σελιδα δαπ ιατρικης και θα δεις..οπου ναναι σκαει,,κ οποιος προλαβε τον κυριον ειδε...

αντε κ καλη ανασταση μερα που ναι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup μονο κοιτα μη τα δεις μια μερα μετα την εκδοση του φεκ

και σε εχουν προλαβει καμια 200αρα βυσματα, οπως μας διδασκει και η ενδοξη και ξακουστη ελληνικη ιστορια...

και ψαχνεσαι(σα μερικους μη προνομιουχους συναδελφους μεγαλη βδομαδα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΚΙΝΔΥΝΟΛΟΓΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΟΙΡΟΛΑΤΡΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΙΞΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Κ ΤΑ ΒΙΣΜΑΤΑ......ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ????

ΝΑ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι, οπως δε "ξαναεγινε" τοσες φορες μεχρι σημερα......

προτεινετε εξετασεις για ειδικοτητα για ολους, αλλιως μεχρι το 2030 ποιος ζει ποιος πεθαινει για να κανει ειδικοτητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι, οπως δε "ξαναεγινε" τοσες φορες μεχρι σημερα......

προτεινετε εξετασεις για ειδικοτητα για ολους, αλλιως μεχρι το 2030 ποιος ζει ποιος πεθαινει για να κανει ειδικοτητα...

Πολύ καλό αυτό Πλούταρχε. Υπάρχει και ένα ανάλογο με τον Τοτό.

Εσύ τα θέματα, θα τα πάρεις Σάββατο του Λαζάρου;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω θα κουβαλαω το σταυρο τησ αναμονης μεχρι την ανασταση της θεσης μου(καμια 6ετια)

και θα ψαχνομαι απο δω και απο κει τι θα κανω τοσο καιρο...

τουλαχιστον ας ειχα μια ευκαιρια να προσπαθησω να το ελατωσω,αλλα με τετοια που διαβαζω...μπααααα...

εγω δε παιρνω θεματα,γιατι δεν ειμαι δικατσας κ δε τα ξερω αυτα τα κολπα...παιρνω τα σιντι μου με καζατζιδη κ κλαρινα..κ τα μπογαλακια μου για εξωτερικο...

εσυ φιλε δικατσα κανε καλα αυτο που εμαθες...τιποτα δηλαδη :antegeia::antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδιά αυτο τελικά μήπως ισχύει ήδη ? γνωρίζει κανείς ? κάποιος μου είπε ότι ήδη έχει γίνει αλλά δεν τον εμπιστέυομαι. Ξέρει κανείς κάτι???

Πάντως θα είναι πολύ άδικο για αυτούς που περιμένουν τόσο καιρό να ανοίξει το 1ο μερος για να δηλώσουν το 2ο να βρεθούν πίσω απο συναδέλφους που έχουν μόλις τελειώσει την σχολή... Κάπως πρέπει να δοθεί προτεραιότητα σε αυτούς που έχουν δηλώσει το 1ο μέρος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΓΩ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ.... ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ???

ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΟΥΝ ΠΑΛΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ????

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΕΙΝΩ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΕΝΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.....ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΕΘΗΜΕΝΟΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ....ΓΙΑΤΙ???

ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΤΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΟΦΕΛΗΘΕΙ!!!

ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΗ Η ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΣΥΛΛΟΓΙΚΑ ...ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΛΕΜΕ "ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΑΞΙΖΩ..." ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πολυ σωστα το εθεσες φιλε

πλεον καταργειται καθε προτεραιοτητα κτησης πτυχιου κτλ.

ισχυει μονον η προτεραιοτητα του βυσματος και της λαμογιας,που αποτελουν εθνικες και εξαγωγιμες υπεραξιες emcolgate

αλλα οπως βλεπεις οταν προτεινονται αξιοκρατικες λυσεις οπωσ στο πολιτισμενο κοσμο

οι πιθικοι της μπανανιας χοροπηδουν γελωντας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατηγορηματικά λέω ότι δεν ισχύει αυτό τουλάχιστον τώρα. Το ξεκαθάρισα στη διεύθυνση υγείας. Επίσης δε νομίζω ότι θα συμβεί γιατί τότε θα μείνουν τα άγονα μέρη χωρίς γιατρό. Ποιος θα πηγαίνει μετά σε κάτι κούτσικα νησάκια,που μέχρι τώρα είχε το κίνητρο της διπλής αίτησης; και μη μου πείτε οι γενικοί γιατροί!δε ξερω......αλλά το έχω απορία αυτό....

Και να συμπληρώσω ότι η διπλή αίτηση για τις ενιαίες υπήρχε στη συζήτηση από καιρό. Τουλάχιστον, γνωστοί που θέλουν ενιαία έλεγαν ότι ακουγόταν εδώ και ένα χρόνο ότι θα γινόταν.Επομένως δε θα γίνει κάτι ανάλογο για τις σπαστές από τη μια στιγμή στην άλλη. Απλώς είναι το κλίμα των ημερών που μας πανικοβάλλει(νομίζω)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι ειναι πιο σημαντικο για το κρατος? ο παππους στο κωλοχωρι το αγονο η τα βυσματα που καιγονται?με τις αναμονες που φτασανε στο θεο..κ μας πηρε ολους ο διαολος?εσενα τι σου εχει δειξει η μεχρι σημερα εμπειρια? emsexwars

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η εμπειρία μου έχει δείξει ότι πιο σημαντικά είναι τα βύσματα που καιγονται,εννοείται. Ωστόσο, πες μου η απορία μου δεν είναι εύλογη?

εγω προσωπικά θα παίρνω τακτικά τηλ. το υπουργείο, όταν το σηκώνουν βέβαια, ξεκινώντας από αύριο.Ας το ψαχνουν και οι υπόλοιποι και αν σε κάποιον πουν ότι συζητείται και αυτό, να μας ενημερώσει!!μόνο από υπουργείο και δ.υγείας είναι το πιο έγκυρο - μια κ δεν εχουμε θείο υπουργο- και όχι το στυλ: κάποιος μου το είπε! έτσι κινδυνολογούμε και πανικοβαλλόμαστε.Και σου είπα για την ενιαία, υπήρχε από καιρό στο τραπέζι,δεν είναι καινούριο.Βέβαια λογω.....προεκλογικής περιοδου μπορεί να επισπευθούν πράγματα, αυτό είναι που με τρομάζει λίγο......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το χουν ετοιμο κ το επομενο σου λεω..εδω η δαπ το βαλε φορα παρτιδα στο σαιτ να κοψουν αντιδρασεις..

το νομο της μεγ.δευτερας λιγοι τον ξεραν απο.. παρασκευη και εσπευσαν μ.δευτερα πρωι(μεταξυ μας δεν αποκλειω να ταν ετοιμα τα χαρτια και απο παρασκευη στη νομαρχια)ποιος θα ελεγχε στο ασχετο δευτερα πρωι? emconfused

και ο νομος για σπαστες ετσι κ χειροτερα θε περασει..εδω θα μαστε και θα τα ξανα λεμε emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, εγώ όπως είπα και χθες, πήρα μόλις στο τηλ. 210-5231910 που είναι το γραφείο για τις ειδικότητες.Η κυριούλα μου είπε ότι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο απ'όσο ξέρει στα σκαριά και ούτε έχει συζητηθεί.Μάλιστα την πίεσα ότι τάχα έχω κανονίσει να φύγω έξω και επείγομαι να μάθω. Μου είπε δεν υπάρχει κάτι τέτοιο και ούτε από το υπουργειο έχουν διαδόσει κάτι. Αυτά μου είπε ακριβώς, αυτά καταθέτω. Θα δούμε......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, εγώ όπως είπα και χθες, πήρα μόλις στο τηλ. 210-5231910 που είναι το γραφείο για τις ειδικότητες.Η κυριούλα μου είπε ότι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο απ'όσο ξέρει στα σκαριά και ούτε έχει συζητηθεί.Μάλιστα την πίεσα ότι τάχα έχω κανονίσει να φύγω έξω και επείγομαι να μάθω. Μου είπε δεν υπάρχει κάτι τέτοιο και ούτε από το υπουργειο έχουν διαδόσει κάτι. Αυτά μου είπε ακριβώς, αυτά καταθέτω. Θα δούμε......

Μίλησα και γω με υπουργείο υγείας και 2 νομαρχίες και μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

μην ανησυχεις ..αυτα σε λιγο θαναι παρελθον

ετοιμαζεται ο νεος νομος για ενιαια δηλωση σπαστων ειδικοτητων(ουτε αγονα ουτε μαλ...)

μπες σελιδα δαπ ιατρικης και θα δεις..οπου ναναι σκαει,,κ οποιος προλαβε τον κυριον ειδε...

αντε κ καλη ανασταση μερα που ναι!

Από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί.Όμως έχουμε γνώση γιά το πότε βα βγεί,άν βγεί τελικά,αυτός ο νόμος;...Ξέρεις, μου ακούγεται πολύ σούπερ για να είναι αληθινό, δεν ξέρω. Αν βγεί, είναι αλήθεια ότι θα το μάθουμε τελευταίοι,ούτε λόγος να γίνεται.Αλλά,έχουμε σκεφτεί την πιθανότητα να είναι ένα προεκλογικό πυροτέχνημα,έτσι για τα μάτια του κόσμου,παρηγοριά στον άρρωστο δηλαδή,και να μην βγεί ποτέ;Τότε στα άγονα δεν θα γίνεται η σφαγή που γίνεται τώρα για το ποιός θα τα πρωτοπάρει,κανείς δεν θα τα θέλει,έτσι δεν είναι;Οι300 νέες θέσεις για ειδικότητες,που ακόμα δεν έχουν οριστικοποιηθεί με νόμο,στην πραγματικότητα είναι 289!Όσο για τις υπόλοιπες,ΘΑ ανακοινωθούν μέχρι το καλοκαίρι,αλλά πότε με νόμο;δεν είπανε!σαν πολύ φλού δεν το αφήσανε;Τέλος μιά παρατήρηση ακόμα,αυτός ο καινούργιος νόμος για τις ενιαίες ειδικότητες,πόσους πραγματικά,άραγε και ποιούς,εξυπηρετεί αφού είναι εκτός η παθολογία και η χειρουργική;Μείωση του αγροτικού,γιατί άραγε;για να πάνε όλοι ή για να πληρώνουνε λιγότερα;<BR><BR>

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οσον αφορα τον νομο για τις ενιαιες ειδικοτητες... οταν ψηφιστηκε για τις σπαστες (2 αιτησεις για το ειδικο μερος) εγινε χαμος απο πολλα παιδια που ηταν για εναια και ηθελαν να ισχυσει και για αυτους (δεν μιλαμε για οσους ειχαν στην ζουλα τα χαρτια τους σε 2 νομαρχιες ηδη) και κανανε κινησεις. προφανως ψηφιστηκε σε 2 χρονο εξυπηρετωντας προσωπα και καταστασεις..

με τον τροπο αυτο ομως θα γεμισουν περιφερειακα νοσοκομεια που ηταν αδεια σε ειδικοτητες οπως παιδιατρικη, ακτινολογια, μικροβιολογια κτλ μειωνοντας τις αναομνες στα κεντρικα για πληρη.. μειωνοντας και αλλο τις διαθεσιμες κενες θεσεις παρασιακων που καταλαμβαναν επι χρονια τα βυσματα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω παντως ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι θεωρειται τοσο καλο το να επιτραπει η ταυτοχρονη δηλωση γενικου και ειδικου κοματιου σε σπαστες ειδικοτητες δυο τμηματων.

κατ'αρχην..

ας υποθεσουμε οτι αυτο περνουσε απο σημερα. με το που θα γινοταν ευρυτερα γνωστο θα πλακωναν στη νομαρχια οι ορδες των ατομων για να δηλωσουν,δεδομενου οτι ο περισσοτερος κοσμος ενδιαφερεται για σπαστες ειδικοτητες δυο τμηματων. Οταν λοιπον θα πηγαινες και θα εβρισκες πριν απο εσενα καμια 500αρια (και λιγα λεω) ατομα πως τελικα θα δηλωνες ? Πρωτα απ'ολα δεν θα γνωριζες ποιοι δηλωσαν ηδη εκει που ενδιαφερεσαι. μπορει με τωρινα δεδομενα το νοσοκομειο που θες να εχει 3 χρονια αναμονη για το ειδικο κομματι, αφου ομως θα το ειχαν δηλωσει καμια πενηνταρια ατομα πριν απο εσενα η αναμονη πλεον μπορει να ηταν 7 χρονια.. Οποτε,εκτος κι αν ειχες τον τροπο να το γνωριζες απο πριν οτι το μετρο αυτο θα ισχυε (για να πας πρωτος στη νομαρχια) ,πως τελικα και θα σε ωφελουσε ? θα ησουν τελικα αναγκασμενος να δηλωσεις στα τυφλα.

Αν τωρα σκεφτει καποιος οτι θα κοιταζε στη σελιδα της νομαρχιας να δει ποιοι δηλωσαν και να κανει τις αντικαταστασεις στους ηδη υπηρετουντες του νοσοκομειου που θελει,τοτε ζησε μαη μου να φας τριφυλλι.. Οσο εσυ θα το ψαχνεις οι αλλοι θα συνεχιζουν να δηλωνουν,οποτε τι σοι συμπερασματα να βγαλεις ?

Και αντε να δεχτω οτι προλαβαινεις να κανεις τον ελεγχο.. Πως θα εβγαζες συμπερασματα ?

θα εβλεπες ας πουμε οτι στη λιστα για το ειδικο κομματι προστεθηκαν δεκαπεντε ατομα. Χωρις να ξερεις το ποτε ο καθενας απο τους δεκαπεντε αυτους,θα κανει το γενικο μερος τι σοι υπολογισμους να κανεις ?Μπορει αυτος που ειναι πριν απο εσενα να ειναι ουσιαστικα πισω σου -αν αργει το γενικο του μερος- η' μπορει να ειναι οντως μπροστα σου.. Οποτε αντε να βγαλεις ακρη..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
εγω παντως ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι θεωρειται τοσο καλο το να επιτραπει η ταυτοχρονη δηλωση γενικου και ειδικου κοματιου σε σπαστες ειδικοτητες δυο τμηματων.

κατ'αρχην..

ας υποθεσουμε οτι αυτο περνουσε απο σημερα. με το που θα γινοταν ευρυτερα γνωστο θα πλακωναν στη νομαρχια οι ορδες των ατομων για να δηλωσουν,δεδομενου οτι ο περισσοτερος κοσμος ενδιαφερεται για σπαστες ειδικοτητες δυο τμηματων. Οταν λοιπον θα πηγαινες και θα εβρισκες πριν απο εσενα καμια 500αρια (και λιγα λεω) ατομα πως τελικα θα δηλωνες ? Πρωτα απ'ολα δεν θα γνωριζες ποιοι δηλωσαν ηδη εκει που ενδιαφερεσαι. μπορει με τωρινα δεδομενα το νοσοκομειο που θες να εχει 3 χρονια αναμονη για το ειδικο κομματι, αφου ομως θα το ειχαν δηλωσει καμια πενηνταρια ατομα πριν απο εσενα η αναμονη πλεον μπορει να ηταν 7 χρονια.. Οποτε,εκτος κι αν ειχες τον τροπο να το γνωριζες απο πριν οτι το μετρο αυτο θα ισχυε (για να πας πρωτος στη νομαρχια) ,πως τελικα και θα σε ωφελουσε ? θα ησουν τελικα αναγκασμενος να δηλωσεις στα τυφλα.

Αν τωρα σκεφτει καποιος οτι θα κοιταζε στη σελιδα της νομαρχιας να δει ποιοι δηλωσαν και να κανει τις αντικαταστασεις στους ηδη υπηρετουντες του νοσοκομειου που θελει,τοτε ζησε μαη μου να φας τριφυλλι.. Οσο εσυ θα το ψαχνεις οι αλλοι θα συνεχιζουν να δηλωνουν,οποτε τι σοι συμπερασματα να βγαλεις ?

Και αντε να δεχτω οτι προλαβαινεις να κανεις τον ελεγχο.. Πως θα εβγαζες συμπερασματα ?

θα εβλεπες ας πουμε οτι στη λιστα για το ειδικο κομματι προστεθηκαν δεκαπεντε ατομα. Χωρις να ξερεις το ποτε ο καθενας απο τους δεκαπεντε αυτους,θα κανει το γενικο μερος τι σοι υπολογισμους να κανεις ?Μπορει αυτος που ειναι πριν απο εσενα να ειναι ουσιαστικα πισω σου -αν αργει το γενικο του μερος- η' μπορει να ειναι οντως μπροστα σου.. Οποτε αντε να βγαλεις ακρη..

ti simbainei telika me th dilosi tou 2 komatiou kotitas? bgei i ipourgiki apofasi?3erei

εγω παντως ειλικρινα δεν καταλαβαινω γιατι θεωρειται τοσο καλο το να επιτραπει η ταυτοχρονη δηλωση γενικου και ειδικου κοματιου σε σπαστες ειδικοτητες δυο τμηματων.

κατ'αρχην..

ας υποθεσουμε οτι αυτο περνουσε απο σημερα. με το που θα γινοταν ευρυτερα γνωστο θα πλακωναν στη νομαρχια οι ορδες των ατομων για να δηλωσουν,δεδομενου οτι ο περισσοτερος κοσμος ενδιαφερεται για σπαστες ειδικοτητες δυο τμηματων. Οταν λοιπον θα πηγαινες και θα εβρισκες πριν απο εσενα καμια 500αρια (και λιγα λεω) ατομα πως τελικα θα δηλωνες ? Πρωτα απ'ολα δεν θα γνωριζες ποιοι δηλωσαν ηδη εκει που ενδιαφερεσαι. μπορει με τωρινα δεδομενα το νοσοκομειο που θες να εχει 3 χρονια αναμονη για το ειδικο κομματι, αφου ομως θα το ειχαν δηλωσει καμια πενηνταρια ατομα πριν απο εσενα η αναμονη πλεον μπορει να ηταν 7 χρονια.. Οποτε,εκτος κι αν ειχες τον τροπο να το γνωριζες απο πριν οτι το μετρο αυτο θα ισχυε (για να πας πρωτος στη νομαρχια) ,πως τελικα και θα σε ωφελουσε ? θα ησουν τελικα αναγκασμενος να δηλωσεις στα τυφλα.

Αν τωρα σκεφτει καποιος οτι θα κοιταζε στη σελιδα της νομαρχιας να δει ποιοι δηλωσαν και να κανει τις αντικαταστασεις στους ηδη υπηρετουντες του νοσοκομειου που θελει,τοτε ζησε μαη μου να φας τριφυλλι.. Οσο εσυ θα το ψαχνεις οι αλλοι θα συνεχιζουν να δηλωνουν,οποτε τι σοι συμπερασματα να βγαλεις ?

Και αντε να δεχτω οτι προλαβαινεις να κανεις τον ελεγχο.. Πως θα εβγαζες συμπερασματα ?

θα εβλεπες ας πουμε οτι στη λιστα για το ειδικο κομματι προστεθηκαν δεκαπεντε ατομα. Χωρις να ξερεις το ποτε ο καθενας απο τους δεκαπεντε αυτους,θα κανει το γενικο μερος τι σοι υπολογισμους να κανεις ?Μπορει αυτος που ειναι πριν απο εσενα να ειναι ουσιαστικα πισω σου -αν αργει το γενικο του μερος- η' μπορει να ειναι οντως μπροστα σου.. Οποτε αντε να βγαλεις ακρη..

ti simbainei telika me th dilosi tou 2 komatiou bgei i ipourgiki apofasi?3erei

τελικα με τη ταυτοχρονη δηλωση του γενικου κ ειδικου κομματιου ειδικοτητας για τις σπαστες ειδικοτητες,τι γινεται?θα προχωρησει η υπουργικη αποφαση η ηταν κολπο?

edit: sorry - greeklish :) αν θέλετε ξαναγράψτε ελληνικά ή αγγλικά ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα πάντως απ'ότι έμαθα μαζεύτηκαν μια τριανταριά άτομα στη νομαρχία αθηνών και 5 στη Θεσσαλονίκη επειδή ακούστηκε ότι ξεκίνησαν οι ταυτόχρονες δηλώσεις. Φυσικά κάτι τέτοιο δεν ισχύει αλλά ήταν αρκετό για να μας σπάσει τα νεύρα.

Συνάδελφοι της Αθήνας, μπορείτε να επιβεβαιώσετε αν στην επικείμενη ορκομωσία σας συμμετέχει και ο γιος του μυστακοφόρου υφυπουργού μας? υπάρχει αυτή η φήμη, η οποία σίγουρα ανεβάζει τις πιθανότητες αιφνιδιαστικής εφαρμογής

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τονείδαμε, τον είδαμε, και ο μπαμπάς τόοοοσο καμάρι, σαν να φώτιζε το μουστακάκι του!!

Ρε ουστ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.