Jump to content

Η αδικία σε όλο της το μεγαλείο!!!!Αντίο αγροτικά!!!


fugi

Recommended Posts

Αγαπητή Ντόρα, σε πείραξε που είπα ότι έχεις χαμηλό IQ αλλά όχι το ότι το επιβεβαιώνεις παραπάνω με τον καλύτερο τρόπο, αφού δεν μπορείς ούτε τα ψέματά σου να καλύψεις?

Αγροτικό όλοι θα πάρουμε οπότε τι σε νοιάζει το πότε?

Αφού είμαστε αγενείς εδώ στην Αθήνα κι ευτυχώς σώθηκες και πήγες για σπουδές στη Θεσσαλονικη σνομπάροντάς μας όπως μας άξιζε, γιατί γκρινιάζεις και δεν πήγες εκεί να δηλώσεις ειδικότητα που είστε και καλύτεροι?Απ΄όσο ξέρω κανείς από αυτούς που ορκίστηκαν τον Αύγουστο δεν πήγαν να δηλώσουν στα νοσοκομεία της Θεσσαλονίκης!Οπότε δε σου αυξήσαμε την αναμονή.Μείνε εκεί.

Άντε γεια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Last Reply
vamos απολαυστικότατος και με το κερασάκι στην τούρτα!

emflowers

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΚΕΙ?ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟ,ΕΣΕΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΤΕ.ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΚΑΤΙ.ΕΧΕΤΕ Κ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ Σ- ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ.ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΚΕΙ?ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟ,ΕΣΕΙΣ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΤΕ.ΕΓΩ ΑΠΛΩΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΓΕΝΗΣ ΚΑΙ ΨΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΥΤΕ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΚΑΤΙ.ΕΧΕΤΕ Κ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ Σ- ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ.ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑ

Κοπέλα μου είσαι καλά?Πού γράφω εγώ ότι είσαι από Θεσσαλονίκη? :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συννενόηση φυστίκι. Η Δώρα απαντάει στο βάμο με quote από την ινβίτρο και η Νικούλα για άλλη μια φορά νομίζει ότι ο κόσμος περιστρέφεται γύρω της..... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

vamos απολαυστικότατος και με το κερασάκι στην τούρτα!

emflowers

ειχα καλη δασκαλα

ναι βρε , εσενα λεω , μην χαμηλωνεις το βλεμμα σου !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το συγκεκριμενο πανεπιστημιο ειναι γνωστο για τις συντεχνειακες πρακτικες οι οποιες ευνοουν ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥΣ αποφοιτους του εις βαρος των υπολοιπων....Βλεπετε η δυναμη των μπαμπαδων - Θεσ/νικιων - μεγαλοκαθηγηταδων της συμπρωτευουσας ειναι πολυ μεγαλη.....Ολα τα κανουν για τα τεκνα τους....μαζι μ΄αυτα βεβαια ευνονουνται και οι υπολοιποι......(ΔΕΝ ΤΟ ΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ...ΠΕΡΙΕΡΓΟ?ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΥΝΟΟΥΜΑΣΤΕ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ...ΤΟΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΧΩΡΙΖΑΝ ΟΙ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ?)Τι να κανουμε ? ετσι ειναι ....κανεις δεν μπορει τους ελεγξει......μετα τις παρανομες μεταγγραφες των τεκνων, τα παρανομως χαρισμενα διδακτορικα, τα περιεργως ευκολα μαθηματα της σχολης τους(???ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ...ΡΙ"Α"ΛΙ!!) , οπου βεβαια σε αλλες ιατρικες χρειαζεται κανεις εως και τον τετραπλασιο χρονο για να τα περασει, ειδαμε και την αλλαγη της ημερομηνιας πτυχιου......Ολα τα περιμενουμε απο αυτους....

δεν τοποθετουμαι επι του θεματος...ειμαι ακομη 4ο έτος οπότε περισσευω σ αυτη την κουβέντα...

απλά η απάντηση της λιλ@.........σχεδόν με ανακούφισε....

γιατί περιγράφει-περίπου,το τροποποίησα αν διαφωνεις παω πάσο αλλά επιμένω στις απόψεις μου..-ακέραια την πραγματικότητα

που βιώνω ως φοιτήτρια του απθ....

παιδιά υπάρχει τρομερή διαφθορά...

και το πιο απαίσιο απ όλα είναι οτι ούτε καν κρατάνε τα προσχήματα...τέτοια εξουσία νομίζουν πως έχουν...που δεν κρύβονται καν...

είναι αλήθεια πως πάνω απ όλα διαβάζουμε για τους μελλοντικούς ασθενείς μας,επειτα για μας(η αντιστροφα εξαρταται) και έπειτα για οτιδήποτε άλλο πχ θέσεις,αξιώματα κτλ...

αλλά τόση διαφθορα σε τρελαίνει....

είμαι βέβαια σίγουρη οτι κάτι αντιστοιχο θα συμβάινει και στις άλλες σχολές...

στο βημα πχ έγραφε πως στην ιατρική αθηνών πανω απο το 60% των μελών δεπ διαδέχθηκαν συγγενείς τους...

και σε μας τα ιδια και χειρότερα ντοντ γουορι...

τέσπα εύχομαι ο,τι καλύτερο για σας χωρίς να παραβλέπω οτι σε 2 χρόνια θα βρίσκομαι στη θέση σας...και θα αντιμετωπίζω τις ίδιες περίπου καταστάσεις..

η ιατρική θέλει γερα στεφανιαία αλλα κυρίως γερά νεύρα...

υγ=το χετε παρατηρήσει δεν είν έτσι πως είμαστε πολύ εγωιστές εμείς οι γιατροί...(δεν είναι πάντα κακός ο εγωισμός αρκεί να μην ξεπερνά κάποια ευπρεπή όρια..)

και αναρωτιέμαι εγώ σήμερα στην εφημερία τι κάθησα και τσατίστηκα μ αυτην την..αυτήν...

και με ποιό δικαίωμα αυτή φέρθηκε έτσι κ αλλίως κ αλλίωτικα...

είδα και τις συνομιλίες σας το έβγαλα το πόρισμα...

φοβερά εγωιστές πως είμαστε...και πως ποτέ βέβαια δε θ αλλάξουμε...

και βασικά θα προτιμούσα να παραμελήσετε τελείως την απάντησή μου από το να ανοίξουμε μιά ωραιότατη λογομαχία για τον αν είμαστε ή όχι εγωιστες,για τα ποσοστα εγωισμού στην ιατρική και για το ποιοί περιλαμβάνονται και ποίοι αποκλείονται από αυτόν τον αφορισμό...(ναι μωρε αφορισμός είναι...)

α και αν έκανα ή όχι ορθογραφικά λάθη...έλεος λίγη διακριτικότητα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.