Jump to content

Η αδικία σε όλο της το μεγαλείο!!!!Αντίο αγροτικά!!!


fugi

Recommended Posts

Αχ άρχισα να κουράζομαι. Παιδιά διαβάζετε όλα τα ποστ λίγο δεν είναι κακό. Δεν μπορεί να απανταμε μια στο καρφί μια στο πέταλο.

'Οταν λέγετε το:

Δεν είναι λίγα τα 1500-2000/μήνα που βγάζουν για 15 μήνες. Στο περίπου σου βάζω 25000 σούμα. Για μένα δεν έιναι άσχημα. Και γι'αυτο έγινε η λαμογιά πάνω, μην προσπαθείς να το υποβαθμίσεις,

η απάντησή μου επί του οικονομικού σκέλους είναι μέσα στό θέμα όπως τέθηκε.

Δλδ δεν κατάλαβα, εγώ είμαι η παραδόπιστη και όλοι οι άλλοι είστε επιστήμονες; Αν δεν πλήρωναν στο αγροτίκο θα πήγαινε κανείς για ανθρωπιστικούς λόγους; Να κάνει προσφορά στο συνάνθρωπο; Ας είμαστε λίγο ειλικρηνείς.

Τα αγροτικά έχουν ημερομηνία λήξης , την μέρα που όλες οι θέσεις θα καταληφθούν από γενικούς γιατρούς, σωστά; Αρά λοιπόν μέχρι τότέ το Υπουργείο Υγείας κοιτάει τη δουλειά του, και καλά κάνει, να κάνει κοινωνική πολιτική στα νησιά και τα χωριά με ιατρούς σε αναμονή. Νομίζετε οτι είστε καλύτεροι γιατροί επειδή κάνατε αγροτικό, σε σχέση με κάποιον που θα πάρει πτυχίο το 2015 πχ και δεν θα υπάρει αυτό σαν έννοια; Και επιτέλους πιστέυω οτι η επαρχία δικαιούται έναν μόνομο γενικό να ξέρει τα προβλήματα του καθενός παρά παιδάκια που πάνε για μια αρπαχτή 25000 και καμιά τουριστριούλα. Και να τελειώσω λέγοντας οτι οι γενικόι δεν είναι υποχρεωμένοι να κάνουν αγροτικό για να διοριστούν, το θυμάστε αυτό;Τώρα άρχισε κανείς να καταλαβαίνει το σκεπτικό ή να το κάνω και μετάφραση στα γαλλικά;

ΥΓ. invitro χέρομαι να σε βλέπω εκνευρισμένη, σου βγαίνει μεγάλη κακία. Φιλάκια και και αν έχεις ακόμα απορία για τους μπράβους σε message personnel svp

Αχ άρχισα να κουράζομαι. Παιδιά διαβάζετε όλα τα ποστ λίγο δεν είναι κακό. Δεν μπορεί να απανταμε μια στο καρφί μια στο πέταλο.

'Οταν λέγετε το:

Δεν είναι λίγα τα 1500-2000/μήνα που βγάζουν για 15 μήνες. Στο περίπου σου βάζω 25000 σούμα. Για μένα δεν έιναι άσχημα. Και γι'αυτο έγινε η λαμογιά πάνω, μην προσπαθείς να το υποβαθμίσεις,

η απάντησή μου επί του οικονομικού σκέλους είναι μέσα στό θέμα όπως τέθηκε.

Δλδ δεν κατάλαβα, εγώ είμαι η παραδόπιστη και όλοι οι άλλοι είστε επιστήμονες; Αν δεν πλήρωναν στο αγροτίκο θα πήγαινε κανείς για ανθρωπιστικούς λόγους; Να κάνει προσφορά στο συνάνθρωπο; Ας είμαστε λίγο ειλικρηνείς.

Τα αγροτικά έχουν ημερομηνία λήξης , την μέρα που όλες οι θέσεις θα καταληφθούν από γενικούς γιατρούς, σωστά; Αρά λοιπόν μέχρι τότέ το Υπουργείο Υγείας κοιτάει τη δουλειά του, και καλά κάνει, να κάνει κοινωνική πολιτική στα νησιά και τα χωριά με ιατρούς σε αναμονή. Νομίζετε οτι είστε καλύτεροι γιατροί επειδή κάνατε αγροτικό, σε σχέση με κάποιον που θα πάρει πτυχίο το 2015 πχ και δεν θα υπάρει αυτό σαν έννοια; Και επιτέλους πιστέυω οτι η επαρχία δικαιούται έναν μόνομο γενικό να ξέρει τα προβλήματα του καθενός παρά παιδάκια που πάνε για μια αρπαχτή 25000 και καμιά τουριστριούλα. Και να τελειώσω λέγοντας οτι οι γενικόι δεν είναι υποχρεωμένοι να κάνουν αγροτικό για να διοριστούν, το θυμάστε αυτό;Τώρα άρχισε κανείς να καταλαβαίνει το σκεπτικό ή να το κάνω και μετάφραση στα γαλλικά;

ΥΓ. invitro χέρομαι να σε βλέπω εκνευρισμένη, σου βγαίνει μεγάλη κακία. Φιλάκια και και αν έχεις ακόμα απορία για τους μπράβους σε message personnel svp: σου αφιερώνω και τα ορθογραφικά λάθη μου , όπως κάτι ε αντι για αι , emiloveyou κάτι ι αντί για η κτλ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Last Reply

Καλά. Αφιέρωσέ μου το χέρομαι. Χαίρω πολύ. Γκάου Μπίου! Φσσσστ Μπόινγκ!

:antegeia:

ΥΓ: Ψυχίατρε, δεν μπορώ, αν θέλεις απάντα εσύ, εγώ δεν έχω άλλες αντοχές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοριτσια ,σορρυ που επεμβαινω...

αλλα παραπηγε αυτη η κουβεντα

η αισθηση που αφηνει ειναι χειροτερη και απο λασπομαχιες ημιγυμνων γυναικων...

δικαιωμα του καθενος να εργαζεται γιατι θελει και εξτρα χρηματα

δικαιωμα και του αλλου να το θεωρει πλεονεξια

κανεις ομως δεν εχει το δικαιωμα να κανει περαιτερω διαπιστωσεις...

με καλη διαθεση τα λεω,

ελπιζω να μην με ριξετε και μενα στον λακκο με την λασπη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με καλη διαθεση τα λεω,

ελπιζω να μην με ριξετε και μενα στον λακκο με την λασπη

ΠΕΣΕ ΜΕΣΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.

Ελα να κυλιστούμε όλες μαζί, πλάκα έχει, τι νομίζεις στα σοβαρά τα πέρνουμε;

Ζήτω η δημοκρατία! Πες βρε αδερφέ οτι είσαι στο καφενείο, από αλλού ξεκίνα ένα τοπικ και αλλόυ καταλήγει. Όλοι βρίζονται μεταξύ τους και μετά κατά την προσφυλή ελληνική συνήθεια πάμε συναδελφομένοι για ρετσίνες και βρίζουμε το σύστημα.

liberté égalité fraternité που λένε και οι φίλοι μας οι γάλλοι.

ΥΓ. invitro θες κανά λεξικό για μετάφραση ελληνογαλικό γαλλοελληνικό και σι ντι με ιατρική ορολογία; ΤΣΑΜΠΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ :lol:

Α και για τις αντοχές σου πάρε καμία βιταμίνη, πεσμένη σε βλέπω τελευταία. Αν δεν έχεις να σου στείλω εγώ πάλι δωρεάν.. χάρισμα ρε παιδί μου πώς το λένε. Και κάτι ίσως για να τα νευράκια σου; Πολύ ευχαρίστως.............................. :P

χέρομε να σε κάνω να χέρεσε :P Καλό μεσημέρι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελα να κυλιστούμε όλες μαζί, πλάκα έχει, τι νομίζεις στα σοβαρά τα πέρνουμε;

Ζήτω η δημοκρατία!

Όλοι βρίζονται μεταξύ τους και μετά κατά την προσφυλή ελληνική συνήθεια πάμε συναδελφομένοι για ρετσίνες και βρίζουμε το σύστημα.

περνα - περνα η μελισσα... ... ...

μαλλον η ρετσινα θα φταιει για το παραληρημα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι απλό. Η Μαριανινί έχει μεγαλώσει στη Γαλλία (όπως έχει ξαναγράψει) και διατηρεί για μας τους ντόπιους μια εικόνα φολκλόρ (ρετσίνα-ούζο-συρτάκι). Από κει και πέρα δεν βρίσκω κανένα νόημα στο να το συνεχίζω με έναν άνθρωπο που δεν πρόκειται να καταλάβει. Φιλάκια λοιπόν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι απλό. Η Μαριανινί έχει μεγαλώσει στη Γαλλία (όπως έχει ξαναγράψει) και διατηρεί για μας τους ντόπιους μια εικόνα φολκλόρ (ρετσίνα-ούζο-συρτάκι). Από κει και πέρα δεν βρίσκω κανένα νόημα στο να το συνεχίζω με έναν άνθρωπο που δεν πρόκειται να καταλάβει. Φιλάκια λοιπόν!

emfranceemfranceemfranceemgreeceemgreeceemgreeceemgreeceemhugemloveembeerembeerembeerembeerembeerembeeremband

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

περνα - περνα η μελισσα... ... ...

μαλλον η ρετσινα θα φταιει για το παραληρημα...

Personal Info

vamos

Αγροτικός (επίπεδο VI)

24 years old

Male

Ξεσσαλονικη

Born Feb-21-1982

vamos χερετίσματα στη ξεσσαλονίκη ρε.emblow emblow emblow

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Personal Info

vamos

Αγροτικός (επίπεδο VI)

24 years old

Male

Ξεσσαλονικη

Born Feb-21-1982

vamos χερετίσματα στη ξεσσαλονίκη ρε.emblow emblow emblow

1. καλημερα γλυκεια μου

2. ευχαριστω για την διαφημιση που μου κανεις

3. το "ξεσσαλονικη " δεν ηταν ορθογραφικο λαθος...

παραπεμπει στο "ξεσαλωμα"

ξερεις...

ξεσαλωμα + θεσσαλονικη = ξεσσαλονικη

οποιος εχει γλεντησει εδω , καταλαβαινει...

4.ανταποδιδω τα χερετισματα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που να ξέρει ρε Βάμος η Μαριανινί τη Ξεσσαλονίκη; Εχει ακούσει Σπαθιά ποτέ; Το πολύ πολύ να ξέρει τον Τερζή...

ΥΓ: μου αρέσει που ψάχνει τα παλιά μας ποστ και εκτίθεται περισσότερο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που να ξέρει ρε Βάμος η Μαριανινί τη Ξεσσαλονίκη; Εχει ακούσει Σπαθιά ποτέ; Το πολύ πολύ να ξέρει τον Τερζή...

Κούκλα ξέρεις εκεί τελείωσα, όταν εσύ ήσουν αποκλεισμένη στο νησί. χιχιχιχιχιχιχιχιχι. :splaaaats:emcolgate Και εγώ πολυ ευχαρίστως θα πήγαινα ξανά για άλλα τόοοοοσα χρόνια, ενώ εσύ δεν νομίζω οτι θα το άντεχες (μην βάλω αποσπάσματα από παλία ποστ αηδία ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ). emno

Α και όπως έρχεσαι δες αν στρίβω από η γωνία. Που θα μας πείς εσυ για σπαθιά και τσεκούρια. Ένα έχω να πω: ΜΥΛΟΣ- ΜΟΝΗ ΛΑΖΑΡΙΣΤΩΝ. Ξέρεις που πέφτουν;Η ξέριες μόνο τα Σφακιά. Φιλάκια. emkiss

ΥΓ. εχείς κάτι εναντίον του Τερζή;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, εκεί τέλειωσες αλλά ούτε που είχες ακούσει την Ξεσσαλονίκη, έστω σαν λέξη βρε παιδί μου. Εξι χρόνια στη Σαλονίκη άκουγες Τερζή, γι' αυτό είσαι έτσι τώρα....Φιλάκια!

ΥΓ: Κάτι εναντίον του Τερζή; Γαβ-γαβ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

AMANDA ευχαριστώ για την απάντηση. Διευκρίνισε μου κάτι αν μπορείς γιατί δεν κατάλαβα καλά. Θες να πεις ότι η αντίστοιχη Γραμματεία στη Θεσσαλονίκη έδωσε βεβαίωση αποπεράτωσης σπουδών με ημερομηνία 7/7? Με ποια λογική και με ποιο δικαίωμα? Αφού το τελευταίο μάθημα το έδωσαν Οκτώβρη και Νοέμβρη αντίστοιχα. Και υπάρχουν και αποδείξεις γι'αυτό. Θυμόμαστε όλοι που έδειχναν τα κανάλια για την αγωνία των συναδέλφων στη Θεσ/νίκη να ορκιστούν πριν την αναγνώριση των πτυχίων του ΔΟΑΤΑΠ. Εγώ το τελευταίο μάθημα το έδωσα και περάστηκε μετά τις 7/7....Όπως και οι απόφοιτοι όλων των άλλων σχολών που τελειώσανε το καλοκαίρι.

πρέπει να έχετε στοιχεια οτι συγκεκριμένα ατομα πέρασαν το μαθημα αργότερα και δόθηκε βεβαιωση περάτωσης σποθδών νωρίτερα. και πάλι μόνο με εξώδικο πυο θα κοινοποιηθεί στο υπουργελίο στο τμήμα των αγροτικών, θα παγώσουν τα αγροτικά μέχρι να διαλευκανθεί το θέμα και μετά από καποιους μήνες θα ξαναξεκινήσουν οι προκηρύξεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επαναλαμβάνεις πάλι κάτι και δεν καταλαβαίνω το γιατί.

Στην προκειμενη περίπτωση τι σχέση έχει το ότι το πανεπιστήμιο έδωσε βεβαίωση με ημερομηνία Ιουνίου αντί Νοεμβρίου, με το εξώδικο που λες ότι πρέπει να γίνει στο υπουργείο υγείας. Το εξώδικο λογικά θα πρέπει να γίνει στο πανεπιστήμιο και όχι στο υπουργείο υγείας .Και αυτό για το πάγωμα των αγροτικών χωρίς λόγο, καλό θα ήταν να μη το επαναλάβεις γιατί δεν υπάρχει κανένας λόγος να το κάνεις,αφού είναι άσχετο με το θέμα της ημερομηνίας.Εκτος κι αν ο σκοπός σου είναι άλλος.Εσύ μπορεί να έχεις περάσει απο το στάδιο του αγροτικου και να βολεύτηκες,εμείς όμως δε θέλουμε να φάμε στη μάπα ένα πάγωμα χωρίς να υφίσταται καν λόγος!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επαναλαμβάνεις πάλι κάτι και δεν καταλαβαίνω το γιατί.

Στην προκειμενη περίπτωση τι σχέση έχει το ότι το πανεπιστήμιο έδωσε βεβαίωση με ημερομηνία Ιουνίου αντί Νοεμβρίου, με το εξώδικο που λες ότι πρέπει να γίνει στο υπουργείο υγείας. Το εξώδικο λογικά θα πρέπει να γίνει στο πανεπιστήμιο και όχι στο υπουργείο υγείας .Και αυτό για το πάγωμα των αγροτικών χωρίς λόγο, καλό θα ήταν να μη το επαναλάβεις γιατί δεν υπάρχει κανένας λόγος να το κάνεις,αφού είναι άσχετο με το θέμα της ημερομηνίας.Εκτος κι αν ο σκοπός σου είναι άλλος.Εσύ μπορεί να έχεις περάσει απο το στάδιο του αγροτικου και να βολεύτηκες,εμείς όμως δε θέλουμε να φάμε στη μάπα ένα πάγωμα χωρίς να υφίσταται καν λόγος!!

Καλά πώς θα στείλεις εξώδικο σε κλειστή σχολή; Υπάρχει τεχνικό πρόβλημα λόγω καταλήψεων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά πώς θα στείλεις εξώδικο σε κλειστή σχολή; Υπάρχει τεχνικό πρόβλημα λόγω καταλήψεων.

Δε θα στείλω!

Λέω ότι αν είναι να σταλεί κάπου εξώδικό πρέπει να είναι στη σχολή και όχι στο υπουργείο αφού εκείνη είναι υπεύθυνη για τις ημερομηνίες!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι μας λές, ώστε το ΑΠΘ είναι γνωστό, δλδ η ιατρική της Αθήνας (και οι υπόλοιπες βεβαίως-βεβαίως) είναι μια αθώα συγκέντρωση πανεπιστημιακών δασκάλων που τιμούν το επάγγελμα. Δεν κάνουν τπτ, ούτε μεταγραφές, ούτε διδακτορικά, ούτε χαρισμένα μαθήματα, τπτ. Έτσι, το ΑΠΘ φταίει, συμφωνώ, προτείνω να το κλείσουμε, αχαχούχα...

Τέλος πάντων, γνώμη μου ότι αν τα παιδιά πέρασαν όλα τα μαθήματα πριν από την ημερομηνία του Ιουλίου καλώς ορκίζονται. Δεν έχω καταλάβει πολύ καλά την απάντηση της Αμάντα αλλά νομίζω ότι αυτό που λέει είναι ότι μετράει η ημερομηνία του τελευταίου μαθήματος. Συνεπώς δεν βλέπω μεγάλο πρόβλημα - εκτός αν χάνω κάτι :)

παρακολουθω το site τωρα τελευταια και προσ αποφυγην παραξηγησεων θελω να πω οτι υπαρχει παραπληροφορηση και με στενοχωρει αυτο.ορκιστηκα ΑΠΘ 7.7.2006 αλλα ολοι οι κολλητοι μου ορκιστηκαν στη δευτερη ορκωμοσια του νοεμβρη και να ειστε σιγουροι οτι εχουν πτυχιο 29.10.2006 που ηταν και η ημερομηνια του τελευταιου μαθηματος τουσ.αυτο θα το διαπιστωσετε και οταν θα βγουν τα αποτελεσματα.εχουν ενα μοριο λιγοτερο απο μας,και φυσικα αν τουσ εβαζαν ιδια ημερομηνια με εμας που τελιωσαμε καλοκαιρι θα αντιδρουσαμε εμεις οι ιδιοι να ειστε σιγουροι.απορω πωσ εχει κυκλοφορησει τετοια φημη και θλιβομαι ιδιαιτερα γιατι αν μιλησουμε για αδικια δεν υπαρχει μεγαλυτερη απο αυτη που εγινε εισ βαρος μασ,οταν μας ειχαν διαβεβαιωσει οτι θα ορκιστουμε πριν απο τουσ 1500 δικατσαδες ,ανοιξε ακουσον ακουσον!κρατικη υπηρεσια κυριακατικα για να τουσ δωσουν το χαρτι και βρεθηκα εγω και αλλοι να οδηγω σαν τρελη στην επαρχια μονο και μονο για να βρω στο υγειονομικο 14 δικατσα να εχουν στησει ουρα για να πρωτοκολλησουν για ειδικοτητα,για να μην αναφερω οτι ειχαμε παει ηδη ενα χρονο πισω οταν ορκιστηκαμε τελευταιοι η προτελευταιοι απο τισ ιατρικες σχολες και δηλωσαμε με αυτα κ με αυτα 9.10.2006 οταν αθηνα και πατρα ειχαν δηλωσει απο αυγουστο ειδικοτητα.και καλα κανανε!δε ξερετε ποσο μασ πικραναν οι δικοι μας πρυτανεις και καθηγητες που δε δεχονταν καλοκαιρι να γινουν αναπληρωσεις και εξετασεισ εστω στο πτυχιο για να ειμαστε επι ισοις οροις με τουσ συναδελφους απο τισ αλλεσ σχολες.και μετα μας γαμ...κανονικα και το κρατος με το δικατσα και βρεθηκαμε να κλαιμε στα σκαλια των υγειονομικων.αυτα προσ αποκατασταση της αληθειας παρακαλω!ξαναλεω η ημερομηνια πτυχιου των ορκισθεντων νοεμβριου ειναι 29.10.2006.αν λεω ψεματα να σκισω το πτυχιο μου!τωρα αν το θεμα ειναι το 7.7.2006 και το αγροτικο εγω σας το χαριζω και θα προτιμουσα να ημουν στη δικη σασ θεση και να ειχα δηλωσει ειδικοτητα!και βεβαια πολλοι με πτυχια 2.8.2006 και 4.8.2006 πηραν αγροτικο γιατι προλαβαν τη προκηρυξη αυγουστου ενω εγω ολοι οι συμφοιτητες που ορκιστηκαμε οκτωβρη δε πηραμε τιποτα γιατι δεν εμεινε τιποτα απο δικατσαδεσ παντρεμενουσ με παιδια-και αλλουσ βεβαια.λοιπον που εχουμε ευνοηθει και δεν το βλεπω εγω.................................lypamai...........

παρακολουθω το site τωρα τελευταια και προσ αποφυγην παραξηγησεων θελω να πω οτι υπαρχει παραπληροφορηση και με στενοχωρει αυτο.ορκιστηκα ΑΠΘ 7.7.2006 αλλα ολοι οι κολλητοι μου ορκιστηκαν στη δευτερη ορκωμοσια του νοεμβρη και να ειστε σιγουροι οτι εχουν πτυχιο 29.10.2006 που ηταν και η ημερομηνια του τελευταιου μαθηματος τουσ.αυτο θα το διαπιστωσετε και οταν θα βγουν τα αποτελεσματα.εχουν ενα μοριο λιγοτερο απο μας,και φυσικα αν τουσ εβαζαν ιδια ημερομηνια με εμας που τελιωσαμε καλοκαιρι θα αντιδρουσαμε εμεις οι ιδιοι να ειστε σιγουροι.απορω πωσ εχει κυκλοφορησει τετοια φημη και θλιβομαι ιδιαιτερα γιατι αν μιλησουμε για αδικια δεν υπαρχει μεγαλυτερη απο αυτη που εγινε εισ βαρος μασ,οταν μας ειχαν διαβεβαιωσει οτι θα ορκιστουμε πριν απο τουσ 1500 δικατσαδες ,ανοιξε ακουσον ακουσον!κρατικη υπηρεσια κυριακατικα για να τουσ δωσουν το χαρτι και βρεθηκα εγω και αλλοι να οδηγω σαν τρελη στην επαρχια μονο και μονο για να βρω στο υγειονομικο 14 δικατσα να εχουν στησει ουρα για να πρωτοκολλησουν για ειδικοτητα,για να μην αναφερω οτι ειχαμε παει ηδη ενα χρονο πισω οταν ορκιστηκαμε τελευταιοι η προτελευταιοι απο τισ ιατρικες σχολες και δηλωσαμε με αυτα κ με αυτα 9.10.2006 οταν αθηνα και πατρα ειχαν δηλωσει απο αυγουστο ειδικοτητα.και καλα κανανε!δε ξερετε ποσο μασ πικραναν οι δικοι μας πρυτανεις και καθηγητες που δε δεχονταν καλοκαιρι να γινουν αναπληρωσεις και εξετασεισ εστω στο πτυχιο για να ειμαστε επι ισοις οροις με τουσ συναδελφους απο τισ αλλεσ σχολες.και μετα μας γαμ...κανονικα και το κρατος με το δικατσα και βρεθηκαμε να κλαιμε στα σκαλια των υγειονομικων.αυτα προσ αποκατασταση της αληθειας παρακαλω!ξαναλεω η ημερομηνια πτυχιου των ορκισθεντων νοεμβριου ειναι 29.10.2006.αν λεω ψεματα να σκισω το πτυχιο μου!τωρα αν το θεμα ειναι το 7.7.2006 και το αγροτικο εγω σας το χαριζω και θα προτιμουσα να ημουν στη δικη σασ θεση και να ειχα δηλωσει ειδικοτητα!και βεβαια πολλοι με πτυχια 2.8.2006 και 4.8.2006 πηραν αγροτικο γιατι προλαβαν τη προκηρυξη αυγουστου ενω εγω ολοι οι συμφοιτητες που ορκιστηκαμε οκτωβρη δε πηραμε τιποτα γιατι δεν εμεινε τιποτα απο δικατσαδεσ παντρεμενουσ με παιδια-και αλλουσ βεβαια.λοιπον που εχουμε ευνοηθει και δεν το βλεπω εγω.................................lypamai...........

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - επειδη αναφερθηκε οτι οι πρυτανεις μασ προσεχουν στο ΑΠΘ.ΑΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΔΕ ΘΑ ΞΗΓΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ!ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΑΝ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΔΕΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΓΙΟΥΧΑΡΙΣΜΑ ΕΦΑΓΕ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΠΟΝΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ ΠΟΥ ΩΣ ΝΕΟΕΚΛΕΓΕΙΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΣΤΑΒΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΔΕ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ......ΜΟΝΟ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑΝ Κ ΞΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ.ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΤΟΥ ΠΡΟΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΑΠΘ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΤΛ . ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΟΣΟ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ.Κ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ .ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 29.9.2006

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παρακολουθω το site τωρα τελευταια και προσ αποφυγην παραξηγησεων θελω να πω οτι υπαρχει παραπληροφορηση και με στενοχωρει αυτο.ορκιστηκα ΑΠΘ 7.7.2006 αλλα ολοι οι κολλητοι μου ορκιστηκαν στη δευτερη ορκωμοσια του νοεμβρη και να ειστε σιγουροι οτι εχουν πτυχιο 29.10.2006 που ηταν και η ημερομηνια του τελευταιου μαθηματος τουσ.αυτο θα το διαπιστωσετε και οταν θα βγουν τα αποτελεσματα.εχουν ενα μοριο λιγοτερο απο μας,και φυσικα αν τουσ εβαζαν ιδια ημερομηνια με εμας που τελιωσαμε καλοκαιρι θα αντιδρουσαμε εμεις οι ιδιοι να ειστε σιγουροι.απορω πωσ εχει κυκλοφορησει τετοια φημη και θλιβομαι ιδιαιτερα γιατι αν μιλησουμε για αδικια δεν υπαρχει μεγαλυτερη απο αυτη που εγινε εισ βαρος μασ,οταν μας ειχαν διαβεβαιωσει οτι θα ορκιστουμε πριν απο τουσ 1500 δικατσαδες ,ανοιξε ακουσον ακουσον!κρατικη υπηρεσια κυριακατικα για να τουσ δωσουν το χαρτι και βρεθηκα εγω και αλλοι να οδηγω σαν τρελη στην επαρχια μονο και μονο για να βρω στο υγειονομικο 14 δικατσα να εχουν στησει ουρα για να πρωτοκολλησουν για ειδικοτητα,για να μην αναφερω οτι ειχαμε παει ηδη ενα χρονο πισω οταν ορκιστηκαμε τελευταιοι η προτελευταιοι απο τισ ιατρικες σχολες και δηλωσαμε με αυτα κ με αυτα 9.10.2006 οταν αθηνα και πατρα ειχαν δηλωσει απο αυγουστο ειδικοτητα.και καλα κανανε!δε ξερετε ποσο μασ πικραναν οι δικοι μας πρυτανεις και καθηγητες που δε δεχονταν καλοκαιρι να γινουν αναπληρωσεις και εξετασεισ εστω στο πτυχιο για να ειμαστε επι ισοις οροις με τουσ συναδελφους απο τισ αλλεσ σχολες.και μετα μας γαμ...κανονικα και το κρατος με το δικατσα και βρεθηκαμε να κλαιμε στα σκαλια των υγειονομικων.αυτα προσ αποκατασταση της αληθειας παρακαλω!ξαναλεω η ημερομηνια πτυχιου των ορκισθεντων νοεμβριου ειναι 29.10.2006.αν λεω ψεματα να σκισω το πτυχιο μου!τωρα αν το θεμα ειναι το 7.7.2006 και το αγροτικο εγω σας το χαριζω και θα προτιμουσα να ημουν στη δικη σασ θεση και να ειχα δηλωσει ειδικοτητα!και βεβαια πολλοι με πτυχια 2.8.2006 και 4.8.2006 πηραν αγροτικο γιατι προλαβαν τη προκηρυξη αυγουστου ενω εγω ολοι οι συμφοιτητες που ορκιστηκαμε οκτωβρη δε πηραμε τιποτα γιατι δεν εμεινε τιποτα απο δικατσαδεσ παντρεμενουσ με παιδια-και αλλουσ βεβαια.λοιπον που εχουμε ευνοηθει και δεν το βλεπω εγω.................................lypamai...........

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - agglika - επειδη αναφερθηκε οτι οι πρυτανεις μασ προσεχουν στο ΑΠΘ.ΑΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΔΕ ΘΑ ΞΗΓΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ!ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΑΝ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΔΕΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΓΙΟΥΧΑΡΙΣΜΑ ΕΦΑΓΕ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΠΟΝΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ ΠΟΥ ΩΣ ΝΕΟΕΚΛΕΓΕΙΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΣΤΑΒΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΔΕ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ......ΜΟΝΟ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑΝ Κ ΞΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ.ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΤΟΥ ΠΡΟΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΑΠΘ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΤΛ . ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΟΣΟ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ.Κ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ .ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ 29.9.2006

και την παροιμια ¨΄ΒΑΖΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΄΄ΤΗ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ?ΓΙΑΤΙ ΩΡΑΙΕΣ ΙΔΕΕΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΤΕ.ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΟΤΙ Η ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΤΟΥ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ,ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΧΑΜΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΑ 3 ΜΙΚΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΧ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΤΡΙΒΔΟΜΑΔΟ ΝΕΥΡΟΛΟΓΙΑ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΦΟΡΙΚΕΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ Κ ΕΓΙΝΑΝ ΝΩΡΙΣ,ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.ΑΡΑ ΟΧΙ 7-7-2006,ΑΛΛΑ 20-5-2006 ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ.........ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ Κ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΜΕ,-ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΟΥΜΕ-.ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΒΕΒΑΙΑ ΜΑΣ ΄΄ΕΚΤΙΜΟΥΝ ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΑΣ΄΄ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ Κ ΕΥΚΟΛΑ ΠΤΥΧΙΑ!ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΠΤΥΧΙΟΥ ΕΔΙΝΑ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΜΕ 6 ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΣΕ 6 ΠΑΘΟΛΟΓΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡ.ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗΣ,ΕΒΔΟΜΟ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΗΣ ΕΔΡΑΣ.ΟΓΔΟΟ ΠΡΟΦΟΡΙΚΑ ΤΟΥ ΘΑΛΑΜΟΥ.ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ Κ ΓΡΑΠΤΑ ΜΕ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ........ΕΣΑΣ ΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΤΥΧΙΟ ΕΥΚΟΛΟ???????ΣΑΣ ΕΔΕΡΝΑΝ ΚΙΟΛΑΣ?????????Κ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΤΥΛ ΜΟΥ Η ΕΙΡΩΝΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΄΄ΠΑΡΕΙ΄΄ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE Κ ΝΑ ΑΦΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΕΞΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ Κ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΡΕΖΙΛΙ!ΑΚΟΥ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΤΥΧΙΟΥ ΣΕ ΔΥΟ ΟΡΚΩΜΟΣΙΕΣ!!!!!!!!!!ΛΕΣ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ............

παρακολουθω το site τωρα τελευταια και προσ αποφυγην παραξηγησεων θελω να πω οτι υπαρχει παραπληροφορηση και με στενοχωρει αυτο.ορκιστηκα ΑΠΘ 7.7.2006 αλλα ολοι οι κολλητοι μου ορκιστηκαν στη δευτερη ορκωμοσια του νοεμβρη και να ειστε σιγουροι οτι εχουν πτυχιο 29.10.2006 που ηταν και η ημερομηνια του τελευταιου μαθηματος τουσ.αυτο θα το διαπιστωσετε και οταν θα βγουν τα αποτελεσματα.εχουν ενα μοριο λιγοτερο απο μας,και φυσικα αν τουσ εβαζαν ιδια ημερομηνια με εμας που τελιωσαμε καλοκαιρι θα αντιδρουσαμε εμεις οι ιδιοι να ειστε σιγουροι.απορω πωσ εχει κυκλοφορησει τετοια φημη και θλιβομαι ιδιαιτερα γιατι αν μιλησουμε για αδικια δεν υπαρχει μεγαλυτερη απο αυτη που εγινε εισ βαρος μασ,οταν μας ειχαν διαβεβαιωσει οτι θα ορκιστουμε πριν απο τουσ 1500 δικατσαδες ,ανοιξε ακουσον ακουσον!κρατικη υπηρεσια κυριακατικα για να τουσ δωσουν το χαρτι και βρεθηκα εγω και αλλοι να οδηγω σαν τρελη στην επαρχια μονο και μονο για να βρω στο υγειονομικο 14 δικατσα να εχουν στησει ουρα για να πρωτοκολλησουν για ειδικοτητα,για να μην αναφερω οτι ειχαμε παει ηδη ενα χρονο πισω οταν ορκιστηκαμε τελευταιοι η προτελευταιοι απο τισ ιατρικες σχολες και δηλωσαμε με αυτα κ με αυτα 9.10.2006 οταν αθηνα και πατρα ειχαν δηλωσει απο αυγουστο ειδικοτητα.και καλα κανανε!δε ξερετε ποσο μασ πικραναν οι δικοι μας πρυτανεις και καθηγητες που δε δεχονταν καλοκαιρι να γινουν αναπληρωσεις και εξετασεισ εστω στο πτυχιο για να ειμαστε επι ισοις οροις με τουσ συναδελφους απο τισ αλλεσ σχολες.και μετα μας γαμ...κανονικα και το κρατος με το δικατσα και βρεθηκαμε να κλαιμε στα σκαλια των υγειονομικων.αυτα προσ αποκατασταση της αληθειας παρακαλω!ξαναλεω η ημερομηνια πτυχιου των ορκισθεντων νοεμβριου ειναι 29.9.2006.αν λεω ψεματα να σκισω το πτυχιο μου!τωρα αν το θεμα ειναι το 7.7.2006 και το αγροτικο εγω σας το χαριζω και θα προτιμουσα να ημουν στη δικη σασ θεση και να ειχα δηλωσει ειδικοτητα!και βεβαια πολλοι με πτυχια 2.8.2006 και 4.8.2006 πηραν αγροτικο γιατι προλαβαν τη προκηρυξη αυγουστου ενω εγω ολοι οι συμφοιτητες που ορκιστηκαμε οκτωβρη δε πηραμε τιποτα γιατι δεν εμεινε τιποτα απο δικατσαδεσ παντρεμενουσ με παιδια-και αλλουσ βεβαια.λοιπον που εχουμε ευνοηθει και δεν το βλεπω εγω.................................ΛΥΠΑΜΑΙ.........

επειδη αναφερθηκε οτι οι πρυτανεις μασ προσεχουν στο ΑΠΘ.ΑΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΔΕ ΘΑ ΞΗΓΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ!ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΑΝ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΔΕΝ ΗΣΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΓΙΟΥΧΑΡΙΣΜΑ ΕΦΑΓΕ Ο ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΠΡΥΤΑΝΗΣ ΠΟΥ ΩΣ ΝΕΟΕΚΛΕΓΕΙΣ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΑΤΙΑ Κ ΔΕ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΑΕΙ ΚΟΝΤΡΑ ΣΤΑ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ......ΜΟΝΟ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΔΕΝ ΕΠΕΣΑΝ Κ ΞΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ.ΓΙΑΥΤΟ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΡΟΤΟΥ ΠΡΟΒΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΑΠΘ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΤΛ . ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΟΣΟ ΔΕ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ.Κ ΜΙΑ ΔΙΟΡΘΩΣΗ .ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΔΩ ΕΝΑΣ ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ [size=6]29.9.2006

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμείς στην Αθήνα είμαστε οι πιο ευνοημένοι απ' όλους και μου αρέσει που φωνάζουμε κιόλας...

Μαριανινί είσαι φανταστική!Κι εγώ σκέφτομαι να κάνω άλλη δουλειά κι όλοι με σνομπάρουν!αλλά σας πληροφορώ ότι ως γιατρό (για συγγραφή άρθρων στα αγγλικά γιατί αν με έπαιρναν σε κλινική άλλαζε το πράγμα αφού έτσι θα κέρδιζα και σε εμπειρία) με πλήρωναν 600 ευρώ γαι 10-11 ώρες, ενώ σαν πωλήτρια 600 ευρώ για 8 ώρες.τίθεται θέμα επιλογής?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αγαπητη μου Ντορα ,

καλως ηρθες καταρχας στο site αυτο

δυστυχως ομως ,

η' εσυ και οι παρεα σου ειστε αγαθιαρηδες ,

η' εμας εδω μεσα μας περνας για αγαθιαρηδες ...

παμε μαζι , να δουμε το γιατι ...

... ορκιστηκα ΑΠΘ 7.7.2006 ...

... εμας που τελιωσαμε καλοκαιρι ...

αγαπητη μου Ντορα , η θεσσαλονικη δεν εκανε ορκωμοσια καλοκαιρι

αλλα εκανε διπλη εξεταστικη τον σεπτεμβρη .

ορκιστηκες κυριακη 8 / 10 / 06

τοτε ορκιστηκες

αλλα το χαρτι σου λεει 7 / 7 / 06 ...

και δυστυχως για σενα , με επιβεβαιωνεις ...

μιας και λες , μετα παρακατω ...

emardownemardownemardownemardownemardownemardownemardownemardown

1.

αν μιλησουμε για αδικια δεν υπαρχει μεγαλυτερη απο αυτη που εγινε εισ βαρος μασ,οταν μας ειχαν διαβεβαιωσει οτι θα ορκιστουμε πριν απο τουσ 1500 δικατσαδες

μα αν ειχες ορκιστει 7 / 7 που λες δεν θα σε απασχολουσαν οι δικατσαδες

που πηραν αναγνωριση 8 / 10 ...

2.

βρεθηκα εγω και αλλοι να οδηγω σαν τρελη στην επαρχια

μονο και μονο για να βρω στο υγειονομικο 14 δικατσα να εχουν στησει ουρα για να πρωτοκολλησουν για ειδικοτητα

μα να ειχες ορκιστει 7 / 7 θα δηλωνες τοτε !!!

και οχι την δευτερα 9 / 10 μαζι με τους δικατσαδες !!!

εκτος και αν οδηγουσες σαν τρελη απο τον Ιουλιο , για να φτασεις Οκτωβρη , και παλι τελευταια ...

3.

και δηλωσαμε με αυτα κ με αυτα 9.10.2006 οταν αθηνα και πατρα ειχαν δηλωσει απο αυγουστο ειδικοτητα.

αυτοι δηλωσαν αυγουστο , γιατι τοτε ορκιστηκαν

με ξαναεπιβεβαιωνεις για το οτι ορκιστηκες οκτωβρη , μιας και δηλωσες στις 9 / 10 ...

γιατι να δηλωνες τοτε , αν ειχες ορκιστει 7 / 7 ?

4.

δε ξερετε ποσο μασ πικραναν οι δικοι μας πρυτανεις και καθηγητες που δε δεχονταν καλοκαιρι να γινουν αναπληρωσεις και εξετασεισ εστω στο πτυχιο για να ειμαστε επι ισοις οροις με τουσ συναδελφους απο τισ αλλεσ σχολες.

αν δε κανανε , εσυ πως λες οτι ορκιστηκες καλοκαιρι ?

αφου δεν κανατε εξετασεις , το παραδεχεσαι...

παλι στα λογια μου ερχεσαι ...

5.

... ενω εγω ολοι οι συμφοιτητες που ορκιστηκαμε οκτωβρη ...

μου θυμησες μια ελληνικη παροιμια

θελει η π...τανα να κρυφτει , και η χαρα δεν την αφηνει ...

μα δεν θα μπορουσες να με επιβεβαιωσεις καλυτερα !!!

6.

ΑΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ ΔΕ ΘΑ ΞΗΓΙΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΤΣΙ!ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΖΑΝ ΝΑ ΟΡΚΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ

ε βρε Ντορα μου , τι αλλο ηθελες ,

πηρες πτυχιο οκτωβρη , και στα χαρτια το πηρες Ιουλη !

7.

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΑ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE Κ ΝΑ ΑΦΗΝΑ ΣΤΗΝ ΑΓΝΟΙΑ ΤΟΥΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΝΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΕΞΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ Κ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΡΕΖΙΛΙ!

αγνοια ?

η' μηπως σε τρομαξε η δημοσιοποιηση του θεματος ?

το λεω μια φορα , οποιος το πιασει , το πιασε .

οι αγαπητοι συναδελφοι απο θεσσαλονικη , την πατησαν με την ειδικοτητα

ορκιστηκαν οκτωβρη και νοεμβρη , και χασανε καιρο σε σχεση με αλλες ιατρικες

και για να ρεφαρουν , ειπαν να παρουν στα αγροτικα προτεραιοτητα

πως ?

μα με το να βαλουν ημερομηνια κτησης πτυχιου , 7 / 7 , νωριτερα απο καθε αλλη ιατρικη !!!

ετσι σ αυτη την προκηρυξη , εχουν προβαδισμα ,

εναντι

ολων των ιατρικων σχολων που ορκιστηκαν μετα τις 7 / 7 !

οταν πατε ολοι για αγροτικα ,

ζητηστε να μετρησει η ημερομηνια του τελευταιου μαθηματος

οπως και ειναι το σωστο

και τοτε θα δειτε κατι ... Ντορες να εχουν πτυχιο στα χαρτια 7 / 7 ,

αλλα τελευταιο μαθημα περασμενο Σεπτεμβρη και βαλε !!!

ΑΚΟΥ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΤΥΧΙΟΥ ΣΕ ΔΥΟ ΟΡΚΩΜΟΣΙΕΣ!!!!!!!!!!

ΛΕΣ Κ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΛΙΘΙΟΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ............

ειστε ομως τοσο ηλιθιοι που νομιζετε πως μπορειτε με τα χαζοκολπα σας να κοροιδεψετε ολες τις αλλες ιατρικες σχολες !

τελειωνοντας , ολη αυτη η κουβεντα εγινε γιατι

emardownemardownemardownemardownemardownemardownemardown

προσ αποφυγην παραξηγησεων θελω να πω οτι υπαρχει παραπληροφορηση και με στενοχωρει αυτο.

απορω πωσ εχει κυκλοφορησει τετοια φημη και θλιβομαι ιδιαιτερα

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΑΠΘ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΚΤΛ .

δεν αντεχω καποιοι να μας δουλευουν τοσο εξοφθαλμα

Ντορα , κακη αρχη εκανες ...

μαλωμενη με την αληθεια εισαι ...

:antegeia::antegeia::antegeia::antegeia::antegeia::antegeia::antegeia:

υγ. προσεξε λιγο τα ορθογραφικα σου λαθη ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδιά εγώ αθήνα ορκίστηκα αλλά η ημερομηνία κτήσης πτυχίου δεν αντιστοιχούσε στο τελευταίο μάθημα αλλά μια βδομάδα αργότερα.και μια βδομάδα μετα την ημερομηνία που φαίνεται στο πτυχίο ορκίστηκα.τι είναι αυτά?

ντόρα μας κοροϊδεύεις? καλά, στην ιατρική σπουδάζουν και άλλα χαμηλού IQ άτομα σαν εσένα?

Αθηναίοι φοιτητές είμαστε ευνοημένοι σχεδόν πάντα.Μην γκρινιάζετε!

ΥΓ.το μάθημα που λέω ήταν προφορικό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε παιδιά εγώ αθήνα ορκίστηκα αλλά η ημερομηνία κτήσης πτυχίου δεν αντιστοιχούσε στο τελευταίο μάθημα αλλά μια βδομάδα αργότερα.και μια βδομάδα μετα την ημερομηνία που φαίνεται στο πτυχίο ορκίστηκα.τι είναι αυτά?

ντόρα μας κοροϊδεύεις? καλά, στην ιατρική σπουδάζουν και άλλα χαμηλού IQ άτομα σαν εσένα?

Αθηναίοι φοιτητές είμαστε ευνοημένοι σχεδόν πάντα.Μην γκρινιάζετε!

ΥΓ.το μάθημα που λέω ήταν προφορικό.

1.ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΧ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΜΗΛΟ IQ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ.ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΑΓΕΝΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΑΘΗΝΑ-ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΠΤΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΤΛ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΔΕ ΔΟΘΗΚΑΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ Κ ΔΟΘΗΚΕ ΠΤΥΧΙΟ ΙΟΥΛΙΟ,ΩΣΤΟΣΟ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΤΩΣΕΙ ΑΠΟ ΜΑΙΟ

3.ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΠΙΣΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΗΡΑΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ,ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΤΡΙΑ...ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ 2-3 ΑΤΟΜΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 200

4.ΚΥΡΙΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΟΤΙ Κ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΟΡΚΙΣΤΗΚΑΝ ΝΟΕΜΒΡΗ ΕΧΟΥΝ ΠΤΥΧΙΟ 7.7.2006 ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΥΤΟ ΤΟΝΙΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΕΛΑΒΕ ΥΠΟΨΗ Η ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ Σ¨ΑΥΤΟ

5.ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ.ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΔΙΚΗΘΕΙ,ΑΣ ΜΗ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ

ρε παιδιά εγώ αθήνα ορκίστηκα αλλά η ημερομηνία κτήσης πτυχίου δεν αντιστοιχούσε στο τελευταίο μάθημα αλλά μια βδομάδα αργότερα.και μια βδομάδα μετα την ημερομηνία που φαίνεται στο πτυχίο ορκίστηκα.τι είναι αυτά?

ντόρα μας κοροϊδεύεις? καλά, στην ιατρική σπουδάζουν και άλλα χαμηλού IQ άτομα σαν εσένα?

Αθηναίοι φοιτητές είμαστε ευνοημένοι σχεδόν πάντα.Μην γκρινιάζετε!

ΥΓ.το μάθημα που λέω ήταν προφορικό.

1.ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΕΝΗΣ.ΑΣΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΤΟ IQ ΜΟΥ.

ΤΟ ΟΤΙ ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΑΠΘ ΔΕ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΜΙΑ Κ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ,ΑΠΛΩΣ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ

2.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ,ΩΣΤΟΣΟ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΤΩΣΕΙ ΑΠΟ ΜΑΙΟ

3.ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΣΟ Η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ..ΠΙΣΩ

4.ΕΓΡΑΨΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΤΥΧΙΟ 7.7.2006 ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΥΠΟΨΗ ΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ

5.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΗΡΑΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ 2-3 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΑ 200

6.ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ.ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΔΙΚΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ,ΑΣ ΜΗ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

1.ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΧ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΜΗΛΟ IQ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ.ΑΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΑΓΕΝΕΙΣ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΑΘΗΝΑ-ΠΟΥ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΧΩΡΙΣ ΥΠΟΠΤΕΣ ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΚΤΛ ΕΠΕΙΔΗ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ ΑΥΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΠΡΟΤΙΜΗΣΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΔΕ ΔΟΘΗΚΑΝ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ Κ ΔΟΘΗΚΕ ΠΤΥΧΙΟ ΙΟΥΛΙΟ,ΩΣΤΟΣΟ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΤΩΣΕΙ ΑΠΟ ΜΑΙΟ

3.ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΠΙΣΩ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΗΡΑΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ,ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΟΛΟΙ ΤΑ ΤΡΙΑ...ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ 2-3 ΑΤΟΜΑ ΜΟΝΟ ΑΠΟ 200

4.ΚΥΡΙΩΣ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΟΤΙ Κ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΟΡΚΙΣΤΗΚΑΝ ΝΟΕΜΒΡΗ ΕΧΟΥΝ ΠΤΥΧΙΟ 7.7.2006 ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΑΥΤΟ ΤΟΝΙΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΕΛΑΒΕ ΥΠΟΨΗ Η ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ Σ¨ΑΥΤΟ

5.ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ.ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΔΙΚΗΘΕΙ,ΑΣ ΜΗ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ

1.ΔΕΝ ΕΒΡΙΣΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΓΕΝΗΣ.ΑΣΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΤΟ IQ ΜΟΥ.

ΤΟ ΟΤΙ ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΑΠΘ ΔΕ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΩΤΕΡΗ ΜΙΑ Κ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΜΕ ΤΗ ΠΡΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ,ΑΠΛΩΣ ΗΤΑΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ

2.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΑΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ,ΩΣΤΟΣΟ ΠΟΛΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΑΤΩΣΕΙ ΑΠΟ ΜΑΙΟ

3.ΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΟΣΟ Η ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ..ΠΙΣΩ

4.ΕΓΡΑΨΑ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΤΥΧΙΟ 7.7.2006 ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΟΜΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΛΑΜΒΑΝΕΙ ΥΠΟΨΗ ΑΥΤΟ ΟΥΤΕ ΑΝΑΦΕΡΘΗΚΕ

5.ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΗΡΑΝ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΝ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΤΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΜΕ ΕΞΑΙΡΕΣΗ 2-3 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΑ 200

6.ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΟΥΝ ΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΑΛΛΟΥΣ.ΟΛΟΙ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΔΙΚΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΑΝΑΛΥΣΗ,ΑΣ ΜΗ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μαριανινί είσαι φανταστική!Κι εγώ σκέφτομαι να κάνω άλλη δουλειά κι όλοι με σνομπάρουν!αλλά σας πληροφορώ ότι ως γιατρό (για συγγραφή άρθρων στα αγγλικά γιατί αν με έπαιρναν σε κλινική άλλαζε το πράγμα αφού έτσι θα κέρδιζα και σε εμπειρία) με πλήρωναν 600 ευρώ γαι 10-11 ώρες, ενώ σαν πωλήτρια 600 ευρώ για 8 ώρες.τίθεται θέμα επιλογής?

Τώρα μάλιστα. Βρήκε ο γύφτος τη γενιά του...

Να σου βαφτίσει αυτή τον Χουάν/Κάρμεν, μια χαρά θα περνάτε οι δυο σας.

ΥΓ: Πρόσεξε μόνο μην στα βαφτίσει Χουανίνι και Καρμενίνι :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.