Jump to content

οι "γιατροι" ξαναρχονται


vamos

Recommended Posts

Κατηγορία: Ιατρική Καταχωρήθηκε: 6-11-2006

Πηγή: Πληροφορίες

--------------------------------------------------------------------------------

Πρόγραμμα εξετάσεων Ιατρικής 2ης Εξεταστικής Περιόδου 2006

--------------------------------------------------------------------------------

Οι εξετάσεις του ΔΟΑΤΑΠ πτυχιούχων Ιατρικών Σχολών προερχομένων από χώρες εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης, 2ης περιόδου 2006, θα διεξαχθούν σύμφωνα με το πρόγραμμα μαθημάτων που αναφέρεται παρακάτω:

- Σάββατο 9 Δεκεμβρίου 2006: ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ

- Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2006: ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ

- Σάββατο 16 Δεκεμβρίου 2006: ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ

- Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 2006: ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ

- Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2006: ΑΝΑΤΟΜΙΑ

Ώρα προσέλευσης: 16:00

Ώρα έναρξης: 17:00

Οι εξετάσεις του ΔΟΑΤΑΠ πτυχιούχων Ιατρικών Σχολών προερχομένων από χώρες εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης, 2ης περιόδου 2006, θα διεξαχθούν στην Αθήνα, στα Αρσάκεια Σχολεία Παλαιού Ψυχικού

κουραγιο αδελφια,

οι "γιατροι" ξαναρχονται emoops

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 135
  • Created
  • Last Reply
Vamos, σε κανα άλλο Forum θα το ανοίξεις το θέμα? Για να ξέρουμε δηλαδή....

Μας τα έκανες τσουρέκια...

προφανως για σενα ειναι κατι ασημαντο.

αποψη σου

δεν θα το εκανα,αν για καποιον λογο,το ιδιο τοπικ δεν ειχε ...αφαιρεθει απο τα γιαννενα.

υγ. χριστουγεννα ερχονται,τα τσουρεκια ειναι επικαιρα.καλη ορεξη,και καλες γιορτες αδελφε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θεμα αφορα τις εξετασεις του Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π. - ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. ;;; emranting Ναι ή οχι!; :angry:

Τι σχεση εχει στην Ιατρικη Πατρας,Λαρισας,Γιαννενα και στους τελειωμενους;Εχουμε ή δεν εχουμε ολοκληρη ενοτητα με το Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π. - ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. ;;;;Ή σου ειναι τοσο δυσκολο να καταλαβεις οτι το καθε θεμα παει στην αντιστοιχη ενοτητα;;;;

Το τοπικ ΔΕΝ αφαιρεθηκε αλλα ενωθηκε με εκεινο στους τελειωμενους.Σιγα μην εχουμε το ιδιο θεμα 3-4 φορες;;;;Παμε καλα;;;

Τα χθεσινα τοπικ ΦΥΣΙΚΑ και σβηστηκαν......ΕΝΑ φτανει!Εχουμε ματια και βλεπουμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε Φωτη....αφου θες να γινεις τοσο πολυ μοδερατορας (μουχαχαχα καημενε μου δεν ξερεις τι εχεις να τραβηξεις.....πμ με παραπονα,ποστ που σε κατηγορουνε οτι δε κανεις τη δουλεια σου,που δεν εισαι online 24 ωρες...κτλ κτλ) γιατι δε στελνεις ενα πμ στους αντμινιστραδες να πεις τον πονο σου;

Παντως....σκεψου πριν στειλεις......δεν ξερεις τι τραβαμε οι ερμοι

Φιλικα

Win

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βρε εγω εστειλα αλλα απαντηση δεν ελαβα ακομα.

δεν με πειραζει καλο ειναι μεχρι το αγροτικο θα γεμιζω τα βραδια μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν με πειραζει καλο ειναι μεχρι το αγροτικο θα γεμιζω τα βραδια μου.

Δηλαδή δεν έχεις καλύτερα πράγματα να κάνεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή δεν έχεις καλύτερα πράγματα να κάνεις;

έχω αλλά δεν με πειράζει ν ασχολούμαι και μια ώρα με την ιστοσελίδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις φτάσεις τα 2500 posts

Όσες και οι ερωτήσεις σας :P

Είσαι σίγουρη ότι είναι 2500 οι ερωτήσεις μας;

Για ξαναψάξου λίγο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είσαι σίγουρη ότι είναι 2500 οι ερωτήσεις μας;

Για ξαναψάξου λίγο

ναι sven

ειναι 2500 επι 4,οσα τα μαθηματα αναγνωρισης

2500 για καθε μαθημα

δυσκολαααααααααααααααααα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δεν τα ξέρετε καλά! Για άλλη μια φορά κάποιoi λένε ανακρίβειες με μοναδικό σκοπό να υποτιμήσουν συναδέλφους τους... :P Τα μαθήματα πλέον είναι 5! Οι ερωτήσεις είναι 3000 για το καθένα απο τα 4, εκτός απο την ανατομία, για την οποία δε δόθηκε τράπεζα ερωτήσεων...

http://www.doatap.gr/_html/news_extended.php?post_id=158

Υ.Γ. Στη χειρουργική οι τελευταίες ερωτήσεις δόθηκαν μόλις 5 μέρες πριν απο τις εξετάσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΑΚΙ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ! ΟΤΑΝ ΘΑ ΖΗΤΑΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ, ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ, ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ, ΝΑ ΣΟΥ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ, ΝΑ ΡΑΒΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΠΑ, ΚΤΛ ΚΤΛ, ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΤΟΣΟ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΙΞΗΣ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΟΥ "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ" ΙΑΤΡΟΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ, ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΛΙΓΑΚΙ, ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ! ΟΤΑΝ ΘΑ ΖΗΤΑΣ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ, ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ, ΒΑΖΕΙΣ ΣΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ, ΝΑ ΣΟΥ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΜΟΛΗΨΙΕΣ, ΝΑ ΡΑΒΕΙΣ, ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΡΠΑ, ΚΤΛ ΚΤΛ, ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΑ ΤΟΣΟ ΑΠΑΞΙΩΤΙΚΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΙΞΗΣ. ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΟΥ "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ" ΙΑΤΡΟΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΑ, ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΟ!!

κατουρα και λιγο αδελφε... emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΦΟΒΕΡΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑ!! emno

γιατι ρε αδελφε,

εσυ τι επιχειρηματα εχεις?

κατι θεωρητικες χαζομαρες-ευχολογηματα για τις γνωσεις των παιδιων απο ΔΙΚΑΤΣΑ-ΔΟΑΤΑΠ ?

ακου κατι

ενα μικρο ποσοστο αυτων,το παραδεχομαι

ειναι παιδια που οντως ατυχησαν στις πανελληνιες,και οντως αξιζουν

αλλα απο κει και περα,μην μου λες πως παιδια

που ουτε καν εδωσαν πανελληνιες,

που εμεναν σε ταξεις του λυκειου

που εβγαζαν κανα 13-14

μην μου λες πως κατι τετοιους θα τους παραδεχτω κιολας απο πανω

ενταξει,υπερασπισου τους ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ ,αλλα σε κατι θειες,που δεν ξερουν την τυφλα τους

δικαιωμα σου,οπως και δικο μου να λεω την γνωμη μου...

φιλακια αδελφε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παντως ξερω οτι εδω στην Αθηνα εμαθα ΚΑΡΠΑ απο το πρωτο ετος και αιμοληψια στο δευτερο. Αλλα εχε υποψιν σου οτι πολλοι αποφοιτοι Ελληνικων Ιατρικων Σχολων μετα απο την αποτυχια των πανελλαδικων πηγαν δυο-τρια χρονια για τουρισμο και επειτα επεστρεψαν πισω με μετεγγραφη εκ του εξωτερικου (και δυστυχως οπως και στο ποδοσφαιρο λιγοι ηταν επιπεδου Ριβαλντο).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παλι εχω να πω οτι οταν γραφετε με κεφαλαια

1ον Μας βγαινει το ματι

2ον Στο ιντερνετ σημαινει οτι φωναζεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγω παντως ξερω οτι εδω στην Αθηνα εμαθα ΚΑΡΠΑ απο το πρωτο ετος και αιμοληψια στο δευτερο. Αλλα εχε υποψιν σου οτι πολλοι αποφοιτοι Ελληνικων Ιατρικων Σχολων μετα απο την αποτυχια των πανελλαδικων πηγαν δυο-τρια χρονια για τουρισμο και επειτα επεστρεψαν πισω με μετεγγραφη εκ του εξωτερικου (και δυστυχως οπως και στο ποδοσφαιρο λιγοι ηταν επιπεδου Ριβαλντο).

σκεψου τωρα,

που θα πλακωσουν ολοι οι

bermudes...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ vamos

Κομπλεξάκια, τελείωσα με τις εξετάσεις, σε λίγους μήνες ξεκινάω, και στην τελική είτε με θεωρείς γιατρό, είτε με θεωρείς "γιατρό" κουνιούνται οι καμπάνες μου.

Υ.Γ. Πάντως, αν τελικά σε πετύχω κάπου στην Σουηδία, θα σε βοηθήσω για άλλη μια φορά αν και "γιατρός".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω μια απορία, όσοι έχετε βρει θέση στο εξωτερικό για ειδίκευση και δεν ζείτε πια εδώ, γιατί ασχολείστε με το τι θα πει κάποιος ανώνυμος σε ένα φόρουμ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ vamos

Κομπλεξάκια, τελείωσα με τις εξετάσεις, σε λίγους μήνες ξεκινάω, και στην τελική είτε με θεωρείς γιατρό, είτε με θεωρείς "γιατρό" κουνιούνται οι καμπάνες μου.

Υ.Γ. Πάντως, αν τελικά σε πετύχω κάπου στην Σουηδία, θα σε βοηθήσω για άλλη μια φορά αν και "γιατρός".

συγχαρητηρια sven

καλη σταδιοδρομια,σου ευχομαι τα καλυτερα

οσο για το υ.γ σου,παρακαμπτω -και- αυτην την ειρωνεια...

ειναι αστειο να προσφερεις -και καλα- βοηθεια,σε καποιον

που σε pm του εχεις γραψει

ευχομαι να μην σε συναντησω ουτε εδω,ουτε πανω

και του εχεις αρνηθει καθε βοηθεια...

το "για αλλη μια φορα", τελειως αστοχο...

υ.γ χριστουγεννα ερχονται,οι καμπανες ειναι επικαιρες καλες γιορτες σου ευχομαι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για αλλη μια φορα....

Μη βλεπετε φαντασματα. Αν ειστε στο 1% που αξιζει δεν ειναι αναγκαιο να συμπεριφερεστε ως κομπλεξικοι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.