Jump to content

ΔΙΚΑΤΣΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ


vlachos doc

Recommended Posts

Αχ δεν αντεχω....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ :lol::D !

Βρε Βλαχε....πως το μιλας ετσι το γαλλικο καλε......γιατι γαλλικο ειναι και οχι για το ζεν! :splats:

Jeune premier

Αντε καλη συνεχεια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Last Reply
Αχ δεν αντεχω....ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ :lol::D !

Βρε Βλαχε....πως το μιλας ετσι το γαλλικο καλε......γιατι γαλλικο ειναι και οχι για το ζεν! :splats:

Jeune premier

Αντε καλη συνεχεια!

ελα μωρακι μου τωρα..μην κολλάς στο τίποτα

εξάλλου σημασία εχει τι είσαι και όχι πως γραφεσαι B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

FotisMD, u asked for it. Κι εγω εχω 4 γνωστους που τελειωσαν το 1994 Αθηνα, Θεσσαλονικη, Πατρα, Ηρακλειο και το 2000 ολοκληρωσαν ειδι κοτητα Παθολογιας σε πανεπιστημιακες κλινικες και οι 4.Συνεπως, εχω δικιο, γιατι οι 4 μου εχουν μεγαλυτερη στατιστικη ισχυ απο τον 1 σου.

Οσο για τις αναμονες , ασφαλως και ξερω τι φταιει, αλλα η γνωση μου αυτη δε θα σου ειναι αρεστη. Εκεινο , ομ ως, που δε γνωριζω αν ξερεις,ειναι η μακροχρονη απολογητικη σου σταση , χωρις κανενας να σου το εχει ζητησει.Εφοσον δεν το αντιλαμβανεσαι, αυτο λεγεται ελλειψη εναισθησιας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

FotisMD, u asked for it. Κι εγω εχω 4 γνωστους που τελειωσαν το 1994 Αθηνα, Θεσσαλονικη, Πατρα, Ηρακλειο και το 2000 ολοκληρωσαν ειδι κοτητα Παθολογιας σε πανεπιστημιακες κλινικες και οι 4.Συνεπως, εχω δικιο, γιατι οι 4 μου εχουν μεγαλυτερη στατιστικη ισχυ απο τον 1 σου.

Οσο για τις αναμονες , ασφαλως και ξερω τι φταιει, αλλα η γνωση μου αυτη δε θα σου ειναι αρεστη. Εκεινο , ομ ως, που δε γνωριζω αν ξερεις,ειναι η μακροχρονη απολογητικη σου σταση , χωρις κανενας να σου το εχει ζητησει.Εφοσον δεν το αντιλαμβανεσαι, αυτο λεγεται ελλειψη εναισθησιας...

το να κατηγορείς όσα παιδία σπούδασαν στο εξωτερικό ότι φταίνε για τις αναμονές αυτοί και μόνο αυτοί ασφαλώς και δεν θα συμφωνήσω μαζί σου.

δεν απολογούμαι για κανένα περ σεμπρε απλά έχω άποψη έχω γνώμη και την εκφράζω απέναντι στον ξύλινο και ισοπεδωτικό λόγο που εκφράζετε εδω μέσα , ευτυχώς όχι όλοι αλλά λίγοι , σαν κι εσένα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά είναι απίστευτοι αυτοί αυτοί οι Δικατσάδες !

Ορισμένοι έχουν γίνει και προκλητικοί.

FotisD καλά θα κάνεις να προσέχεις όταν μίλας απαξιωτικά για τα “μικρά” έτη της Ιατρικής Αθηνών !

Τα άτομα αυτά που μπήκαν με Πανελλήνιες στην Ιατρική Αθηνών έχουν κοπιάσει περισσότερο απ’ ότι εσυ στην μέχρι τώρα ζωή σου μεγάλε ...

Δικαίωμά σου που πήγες και σπούδασες Ρουμανία αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα ...

Όλα έχουν κάποια όρια και μην νομίζετε ότι με το να γίνεστε προκλητικοί κάποιοι σ’ αυτό το φόρουμ είστε μάγκες ή δεν ξέρω και εγώ τι ...

Και όπως είπε και εύστοχα και ο Sovereign , αν δεν κάνω λάθος , ορισμένοι παρότι προσπαθείτε με το απαξιωτικό “φοιτητάκοι ” να ξεχωρίσουν απ’ το αυτούς δεν είστε ικανοί ούτε τις ζάντες των αυτοκινήτων μας ν’ αλλάξετε ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνιστα ξυλινο και ισοπεδωτικο λογο το αντεπιχειρημα μου? 'Οποτε καταδεικνυεται η λαθος συλλογιστικη σου,τρεπεσαι σε ατακτη φυγη και προσπαθεις να βρεις καταφυγιο σε ανουσια,αφοριστικα στερεοτυπα.Για την ταμπακιερα τιποτα.

Με ολους τους λεγομενους δικατσαδες δεν εχω τιποτα. Σε αρκετους απ'αυτους , ομως, εχω να καταλογισω ουκ ολιγα, δυστυχως. Ελπιζω να καταλαβαινεις τη διαφορα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά είναι απίστευτοι αυτοί αυτοί οι Δικατσάδες !

Ορισμένοι έχουν γίνει και προκλητικοί.

FotisD καλά θα κάνεις να προσέχεις όταν μίλας απαξιωτικά για τα “μικρά” έτη της Ιατρικής Αθηνών !

Τα άτομα αυτά που μπήκαν με Πανελλήνιες στην Ιατρική Αθηνών έχουν κοπιάσει περισσότερο απ’ ότι εσυ στην μέχρι τώρα ζωή σου μεγάλε ...

Δικαίωμά σου που πήγες και σπούδασες Ρουμανία αλλά μην τα ισοπεδώνουμε και όλα ...

Όλα έχουν κάποια όρια και μην νομίζετε ότι με το να γίνεστε προκλητικοί κάποιοι σ’ αυτό το φόρουμ είστε μάγκες ή δεν ξέρω και εγώ τι ...

Και όπως είπε και εύστοχα και ο Sovereign , αν δεν κάνω λάθος , ορισμένοι παρότι προσπαθείτε με το απαξιωτικό “φοιτητάκοι ” να ξεχωρίσουν απ’ το αυτούς δεν είστε ικανοί ούτε τις ζάντες των αυτοκινήτων μας ν’ αλλάξετε ...

Δεν έχω μιλήσει για κανένα απαξιωτικά ,και σε πολλά ποστ μου έχω γράψει ότι αξίζουν συγχαρητήρια σε όσα παιδία κατάφεραν να περάσουν τις πανελλαδικές αλλά αυτό και μόνο αυτό δεν σε κρίνει ότι μόνο εσύ αξίζεις να γίνεις γιατρός και κάποιος που δεν τα κατάφερε όχι , ελπίζω σε αυτό να μην διαφωνείς.

Σ αυτό που είπα ότι εσείς ίσως αναγκαστείτε εκ των πραγμάτων να πάτε έξω για να κάνετε μια ειδικότητα που θέλετε δεν συμφωνείς?

Είναι κακό αυτό , σε μειώνει?

Δεν κατάλαβα γιατί λες ότι ``μιλώ`` απαξιωτικα.

Τώρα αυτά για το τι αξίζουμε εμείς και τι αξίζετε εσείς δεν θα τα σχολιάσω απαξιω ντοκ-τζιαρ.

Συνιστα ξυλινο και ισοπεδωτικο λογο το αντεπιχειρημα μου? 'Οποτε καταδεικνυεται η λαθος συλλογιστικη σου,τρεπεσαι σε ατακτη φυγη και προσπαθεις να βρεις καταφυγιο σε ανουσια,αφοριστικα στερεοτυπα.Για την ταμπακιερα τιποτα.

Με ολους τους λεγομενους δικατσαδες δεν εχω τιποτα. Σε αρκετους απ'αυτους , ομως, εχω να καταλογισω ουκ ολιγα, δυστυχως. Ελπιζω να καταλαβαινεις τη διαφορα.

Ε ναι αγαπητέ περ-σεμπρε είναι ξύλινος ο λόγος σου ,μου θυμίζει λόγους πολίτικων ανδρών που έχουν πατήσει το play και η κασέτα παίζει.

Για όλα τα χάλια τις υγείας στην Ελλάδα φταίνε 2,000 παιδία που πήγανε να σπουδάσουν σε αυτές τις 2 χώρες , και εσείς οι καλύτεροι γιατροί του κόσμου πονάτε τους έλληνες ασθενείς και θέλετε να τους προστατέψετε από εμάς τους κακούς ,δεν είναι λίγο σαν σενάριο επιστημονικής φαντασίας αυτό?

Σε ορισμένους όπως λες να καταλογίσεις ότι θες αφού έχεις τα στοιχειά εγώ αυτό που λέω είναι μην τα ισοπεδώνεις όλα και μην τα εξισώνεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειναι απιστευτο πως παντα εδω μεσα ειναι ή ολα μαυρα ή ολα ασπρα!!!

Ολοι οι αποφοιτοι ανατολικων χωρων ειναι λεφταδες και πηραν το χαρτι με τα μαγικα χαρτακια!Ολοι οσοι εδωσαν πανελληνιες και περασαν στα ελληνικα πανεπιστημια ειναι ΤΟΠ......η αφροκρεμα!

Τι να μπω τωρα στη διαδικασια να εξηγησω οτι υπαρχουν παιδια που διαβαζουν,στρωνουν τον πισινο τους στο οποιοδηποτε πανεπιστημιο της οποιαδηποτε χωρας και τα καταφερνουνε.

Τι να πω εγω για χιλιοστη φορα οτι πληρωνουν στις ανατολικες χωρες αλλα κ στην Ελλαδα να'ναι καλα οι "σωστες" γνωριμιες!

Απο 01/01/07 Βουλγαρια και Ρουμανια ΕΕ.

Παντως εχω να πω με μεγαλη μου εκπληξη.....ΜΠΡΑΒΟ βρε παιδια....ενα τοπικ που δεν εχουμε κλεισει.Αντε...επιτελους!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αν και ειμαστε emofftopic ......εγραψα γενικα!

Παντως εχω να πω με μεγαλη μου εκπληξη.....ΜΠΡΑΒΟ βρε παιδια....ενα τοπικ που δεν εχουμε κλεισει.Αντε...επιτελους!!!!

Τωρα ποσα εχω κλεισει εγω ή καποιος αλλος ....ε αυτο και αν ειναι ασχετο με το τοπικ μας :)

Παντως σ`αυτη την ενοτητα....ΔΥΣΤΥΧΩΣ εχουν κλεισει τοπικ,εχουν παει στα ΧΥΤΑ ποστ και εχουν γινει απειρα ποστ εντιτ.....

Τεσπα το θεμα μας ειναι το Δικατσα κ εχω πει απειρες φορες οτι σαπια βρισκεις παντου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σχετικά με το κλείσιμο των τόπικ είμαι υπέρ της άποψης να μένει πού και πού ένα ανοιχτό για να εκτονώνεται αυτή η διαμάχη, παρά να κλείνουμε ό,τι ανοίγει σχετικό. Στην τελική, βαριόμαστε κιόλας όλη την ώρα την ίδια ιστορία!

Οπότε "ΔΙΚΑΤΣΑ Δεκεμβρίου" και ξερό ψωμί!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άστα να πάνε, πρώτα περνάς από κάποια βασανιστήρια.

Για παράδειγμα, πρέπει να κάτσεις να ακούς το Σαράντο να αναλύει την ιατρική νομοθεσία για 2 συνεχόμενα 24ωρα.

Στη συνέχεια, πρέπει να μάθεις όλους τους στίχους των τραγουδιών που έχουν δημοσιευτεί στο Let's sing. Μετά μαθαίνεις να τα παίζεις και στην μπαλαλάικα.

Τέλος, βρίσκεις ένα καλό βύσμα για να περάσεις πιο εύκολα τις εξετάσεις για έναρξη ειδίκευσης στην Μοντερεϊτολογία, που δίνονται 1 φορά κάθε 27 χρόνια, 35 μέρες και 9 ώρες. Οι εξετάσεις δίνονται όταν ο Ερμής είναι ανάδρομος και ο Άρης καβάλα στην Αφροδίτη.

SOS υπάρχουν στον Κοβάνη και φροντιστήρια γίνονται στου Φουντά.

ΥΓ: Μπορείς επίσης απλά να επικοινωνήσεις με τους administrators, ζητώντας τους να γίνεις moderator.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαθαίνεις να τα παίζεις και στην μπαλαλάικα.

ειδίκευσης στην Μοντερεϊτολογία, που δίνονται 1 φορά κάθε 27 χρόνια, 35 μέρες και 9 ώρες.

ο Άρης καβάλα στην Αφροδίτη.

SOS υπάρχουν στον Κοβάνη και φροντιστήρια γίνονται στου Φουντά.

Χαχα! Λατρεύω Sov!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τέλος, βρίσκεις ένα καλό βύσμα για να περάσεις πιο εύκολα τις εξετάσεις για έναρξη ειδίκευσης στην Μοντερεϊτολογία, που δίνονται 1 φορά κάθε 27 χρόνια, 35 μέρες και 9 ώρες. Οι εξετάσεις δίνονται όταν ο Ερμής είναι ανάδρομος και ο Άρης καβάλα στην Αφροδίτη.

SOS υπάρχουν στον Κοβάνη και φροντιστήρια γίνονται στου Φουντά.

ΥΓ: Μπορείς επίσης απλά να επικοινωνήσεις με τους administrators, ζητώντας τους να γίνεις moderator.

Θα κοπει Sovereign καθοτι δικατσας -οπως και εγω- αν δεν λαδωσει στις εξετασεις! Ξερουμε ομως καλα απο λαδωματα εμεις οι δικατσαδες οποτε δεν ανησυχουμε! :splats:

Να επικοινωνησω και εγω με τους administrators;! Eιδικα ο ενας απο τους δυο με λατρευει! Ενα χρονο τωρα ολο του τη λεω! Αν με κανει moderator θα του τη λεω και απο "ψηλα" ! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον.

Η προκύρηξη θα αναρτηθεί σε δημόσια θέα σε μια κολώνα της ΔΕΗ στην Πανόρμου, καθώς και σε διάφορα άλλα δημοφιλή σημεία του ιστορικού κέντρου, όπως σκουπιδοτενεκέδες, παρατημένα αυτοκίνητα και παρατημένα πρεζόνια.

Κάθε διαγωνιζόμενος θα αναλάβει ένα πρεζόνι. Όποιος καταφέρει να μαζέψει τα περισσότερα χρήματα, θα έχει απόλυτη προτεραιότητα για έναρξη moderating. Αν πιαστεί κάποιος διπλοεγγεγραμμένος (δύο πρεζόνια) ή να προσπαθεί να μπει υπεράριθμος για λόγους υγείας (να κάνει ο ίδιος το πρεζόνι), θα υποστεί φοβερές κυρώσεις που βάσει του καταστατικού του ΣΑΙΕΠ αφορούν δημόσιο διαμελισμό τεχνικής Braveheart, κάψιμο και αποστολή των μελών του σε διάφορες χώρες που κάνουν Έλληνες ειδικότητα, προς παραδειγματισμόν.

ΕΔΩ ΔΕΝ ΑΣΤΕΙΕΥΕΤΑΙ ΚΑΝΕΙΣ.

ΓΚΕΓΚΕ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φώτη, πέρα από πλάκα, αν θες να γίνεις mod σε κάποιο θέμα (αλήθεια, σε ποιο;), επικοινώνησε με Κώστα ή Σαράντο.

Επίσης, δηλώνω δημόσια ότι αναλαμβάνω βύσμα οποιουδήποτε θέλει να γίνει mod (πάντα ήθελα να γίνω βύσμα).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φώτη, πέρα από πλάκα, αν θες να γίνεις mod σε κάποιο θέμα (αλήθεια, σε ποιο;), επικοινώνησε με Κώστα ή Σαράντο.

Επίσης, δηλώνω δημόσια ότι αναλαμβάνω βύσμα οποιουδήποτε θέλει να γίνει mod (πάντα ήθελα να γίνω βύσμα).

Χα... Μικρέ Σοβ...

Εγώ είμαι ήδη βύσμα με χαρκτίρισε άλλωστε ο Μιχμάυρος....

Είμαι το κονέ είτε θές να πάς για μπάλα είτε θές να πάς για καφέ είτε γουστάρεις να κοιτάς τα μπούτια της Παπαρίζου όταν αυτή τραγουδά.. Τα κάνω όλα και συμφέρω...

:P

Λοιπόν δυστυχώς άκυρη η προπόνηση, καθώς και ομάδα αντίπαλη δε βρήκα εύκαιρη και δεν μπορούσαν όλοι από μας.

Οπότε ραντεβού αύριο στο Βαζέχα, αλλά να να πάμε καμιά ώρα νωρίτερα να γνωριστούμε...

Ώρα κλπ θα πω από 'δω.

Επίσης αν κάποιος δεν ξέρει πώς θα πάει να ρωτήσει εδώ.

ΥΓ: Όλα αυτά αν δεχθούν τη λίγο καθυστερημένη αίτησή μας (αν και έχουμε βύσμα τον Alban :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.