Jump to content

ΔΙΚΑΤΣΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ


vlachos doc

Recommended Posts

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!

Τελικα εισαι για τα πανηγυρια!Μεγαλο νουμερο! Αληθεια γιατι δεν μας λες την πολη που σπουδαζεις να πουμε στους συμφοιτητες σου τι κουμασι εισαι και τι γραφεις γι'αυτους;!Ενας αντρας σαν και εσενα θα επρεπε να ειχε το θαρρος της γνωμης του και οταν βριζει τους συμφοιτητες του και μελλοντικους συναδελφους του να το κανει επωνυμα και οχι να μας λεει "δεν το κανω γιατι εχουμε μεινει λιγοι".ΔΕΙΛΕ.

Και επειδη χρησιμοποιεις το Ρουμανοβουλγαρε σαν βρισια μαλλον βριζεις τον ευαυτο σου τι στιγμη που απ'οτι λες εισαι ακομα εκει! Αληθεια τελικα εφοσον εισαι ο καλυτερος , ο τρομεροτερος κοκ τοτε γιατι δεν εφυγες να πας στο Harvard που σε περιμεναν με ανοιχτες αγκαλες αλλα εμεινες με την πλεμπα;! Μηπως επειδη ησουν χειροτερος απο αυτους που βριζεις εδω μεσα ανωνυμα αλλα τους κανεις παρεα στο χωριο που σπουδαζεις.Μηπως επειδη ξερεις οτι δεν μπορουσες να σπουδασεις αλλου παρα μονο εκει;

Οσον αφορα το τσαμπα μαγκας οποτε θες να τα πουμε και απο κοντα υποκριτη , δειλε που θαβεις πισω απο την πλατη τους ολους αυτους που κανεις παρεα και ολους αυτους που κακως για μενα σου εδωσαν ενα πτυχιο που δεν θα επαιρνες ποτε και απο πουθενα αλλου. Τετοια ατομα μονο για ξυλο ειναι. Παλι δεν επεισες ανεγκεφαλε. Αντε πιες τωρα ενα ποτο με αυτους που βριζεις εδω μεσα...

Σχιδοειδεις προσωπικοτητες (μονο ετσι θα χαρακτηριζα καποιον που απο τη μια λεει οτι σπουδαζει στη Ρουμανια και απο την αλλη βριζει τη χωρα αυτη και το πανεπιστημιο και χρησιμοποιει το Ρουμανοβουλγαρε σαν βρισια!) που εχουν συνειδηση του προβληματικου χαρακτηρα και επιπεδου τους και γραφουν εδω για να προσπαθησουν να πεισουν καποιους ανωνυμους οτι ειναι καποιοι...Λες και εχει σημασια ο user με nickname μπομπος7 να πεισει τον user με nickname σουγιας13 οτι ειναι μαθηταρα και τουμπαλιν....Ε ρε τρελα...

Το ποιος ειναι κουμασι, νουμερο κτλ το κρινουν οσοι διαβαζουν τα ποστ σου.

Το δηστυχημα ειναι οτι εσυ αυτο-αποκαλεισαι "Ιατρος" και δυσφημεις τους οποιους σοβαρους σπουδαζουν σε Ανατ. χωρες ! Εισαι η κλασσικη περιπτωση του ντενεκε που κανοντας θορυβο νομιζεις οτι βριζοντας, απειλωντας κτλ εισαι ο μαγκας της παρεας αλλα σιγουρα εχεις καλα καταλαβει οτι εισαι για το χωριο που σπουδασες και μετα επιστροφη σπιτακι σου στην Ελλαδα να το παιζεις γιατρος σε αυτους που δεν ξερουν(αληθεια υπαρχουν τετοιοι ?)

Συμβουλη: Μην απειλεις νομιζοντας πως το Νετ σου δινει αυτην την δυνατοτητα χωρις συνεπειες. Μπορει να καταληξεις φυλακη νταη της πενταρας και να πανε στραφι τα DOLLARS που ξοδεψε ο μπαμπακας για να σε κανει ανθρωπο ...

Ασε που εκμεταλλευεσαι την ασυδοσια αυτου του foroum. Αλλου θα ειχες αποβληθει αμεσα μετα τις πρωτες βρισιες και τους ψευτο-τσαμπουκαδες.

- Εγω δεν ειπα οτι σπουδαζω σε Ρουμανο-βουλγαριες. Δικο σου συμπερασμα. Και δεν θα ειμαι για παντα εδω που ειμαι τωρα. Και ναι , με περιμενουν πολυ σοβαροτερα Πανεπιστημια οταν τελειωσω απο αυτο που πηρες πτυχιο εσυ...

Κατι τετοια ατομα σαν εσενα με κανουν να ντρεπομαι να λεγομαι συναδελφος τους. :antegeia:

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!

Τελικα εισαι για τα πανηγυρια!Μεγαλο νουμερο! Αληθεια γιατι δεν μας λες την πολη που σπουδαζεις να πουμε στους συμφοιτητες σου τι κουμασι εισαι και τι γραφεις γι'αυτους;!Ενας αντρας σαν και εσενα θα επρεπε να ειχε το θαρρος της γνωμης του και οταν βριζει τους συμφοιτητες του και μελλοντικους συναδελφους του να το κανει επωνυμα και οχι να μας λεει "δεν το κανω γιατι εχουμε μεινει λιγοι".ΔΕΙΛΕ.

Και επειδη χρησιμοποιεις το Ρουμανοβουλγαρε σαν βρισια μαλλον βριζεις τον ευαυτο σου τι στιγμη που απ'οτι λες εισαι ακομα εκει! Αληθεια τελικα εφοσον εισαι ο καλυτερος , ο τρομεροτερος κοκ τοτε γιατι δεν εφυγες να πας στο Harvard που σε περιμεναν με ανοιχτες αγκαλες αλλα εμεινες με την πλεμπα;! Μηπως επειδη ησουν χειροτερος απο αυτους που βριζεις εδω μεσα ανωνυμα αλλα τους κανεις παρεα στο χωριο που σπουδαζεις.Μηπως επειδη ξερεις οτι δεν μπορουσες να σπουδασεις αλλου παρα μονο εκει;

Οσον αφορα το τσαμπα μαγκας οποτε θες να τα πουμε και απο κοντα υποκριτη , δειλε που θαβεις πισω απο την πλατη τους ολους αυτους που κανεις παρεα και ολους αυτους που κακως για μενα σου εδωσαν ενα πτυχιο που δεν θα επαιρνες ποτε και απο πουθενα αλλου. Τετοια ατομα μονο για ξυλο ειναι. Παλι δεν επεισες ανεγκεφαλε. Αντε πιες τωρα ενα ποτο με αυτους που βριζεις εδω μεσα...

Σχιδοειδεις προσωπικοτητες (μονο ετσι θα χαρακτηριζα καποιον που απο τη μια λεει οτι σπουδαζει στη Ρουμανια και απο την αλλη βριζει τη χωρα αυτη και το πανεπιστημιο και χρησιμοποιει το Ρουμανοβουλγαρε σαν βρισια!) που εχουν συνειδηση του προβληματικου χαρακτηρα και επιπεδου τους και γραφουν εδω για να προσπαθησουν να πεισουν καποιους ανωνυμους οτι ειναι καποιοι...Λες και εχει σημασια ο user με nickname μπομπος7 να πεισει τον user με nickname σουγιας13 οτι ειναι μαθηταρα και τουμπαλιν....Ε ρε τρελα...

Το ποιος ειναι κουμασι, νουμερο κτλ το κρινουν οσοι διαβαζουν τα ποστ σου.

Το δηστυχημα ειναι οτι εσυ αυτο-αποκαλεισαι "Ιατρος" και δυσφημεις τους οποιους σοβαρους σπουδαζουν σε Ανατ. χωρες ! Εισαι η κλασσικη περιπτωση του ντενεκε που κανοντας θορυβο νομιζεις οτι βριζοντας, απειλωντας κτλ εισαι ο μαγκας της παρεας αλλα σιγουρα εχεις καλα καταλαβει οτι εισαι για το χωριο που σπουδασες και μετα επιστροφη σπιτακι σου στην Ελλαδα να το παιζεις γιατρος σε αυτους που δεν ξερουν(αληθεια υπαρχουν τετοιοι ?)

Συμβουλη: Μην απειλεις νομιζοντας πως το Νετ σου δινει αυτην την δυνατοτητα χωρις συνεπειες. Μπορει να καταληξεις φυλακη νταη της πενταρας και να πανε στραφι τα DOLLARS που ξοδεψε ο μπαμπακας για να σε κανει ανθρωπο ...

Ασε που εκμεταλλευεσαι την ασυδοσια αυτου του foroum. Αλλου θα ειχες αποβληθει αμεσα μετα τις πρωτες βρισιες και τους ψευτο-τσαμπουκαδες.

- Εγω δεν ειπα οτι σπουδαζω σε Ρουμανο-βουλγαριες. Δικο σου συμπερασμα. Και δεν θα ειμαι για παντα εδω που ειμαι τωρα. Και ναι , με περιμενουν πολυ σοβαροτερα Πανεπιστημια οταν τελειωσω απο αυτο που πηρες πτυχιο εσυ...

Κατι τετοια ατομα σαν εσενα με κανουν να ντρεπομαι να λεγομαι συναδελφος τους. :antegeia:

ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ!

Τελικα εισαι για τα πανηγυρια!Μεγαλο νουμερο! Αληθεια γιατι δεν μας λες την πολη που σπουδαζεις να πουμε στους συμφοιτητες σου τι κουμασι εισαι και τι γραφεις γι'αυτους;!Ενας αντρας σαν και εσενα θα επρεπε να ειχε το θαρρος της γνωμης του και οταν βριζει τους συμφοιτητες του και μελλοντικους συναδελφους του να το κανει επωνυμα και οχι να μας λεει "δεν το κανω γιατι εχουμε μεινει λιγοι".ΔΕΙΛΕ.

Και επειδη χρησιμοποιεις το Ρουμανοβουλγαρε σαν βρισια μαλλον βριζεις τον ευαυτο σου τι στιγμη που απ'οτι λες εισαι ακομα εκει! Αληθεια τελικα εφοσον εισαι ο καλυτερος , ο τρομεροτερος κοκ τοτε γιατι δεν εφυγες να πας στο Harvard που σε περιμεναν με ανοιχτες αγκαλες αλλα εμεινες με την πλεμπα;! Μηπως επειδη ησουν χειροτερος απο αυτους που βριζεις εδω μεσα ανωνυμα αλλα τους κανεις παρεα στο χωριο που σπουδαζεις.Μηπως επειδη ξερεις οτι δεν μπορουσες να σπουδασεις αλλου παρα μονο εκει;

Οσον αφορα το τσαμπα μαγκας οποτε θες να τα πουμε και απο κοντα υποκριτη , δειλε που θαβεις πισω απο την πλατη τους ολους αυτους που κανεις παρεα και ολους αυτους που κακως για μενα σου εδωσαν ενα πτυχιο που δεν θα επαιρνες ποτε και απο πουθενα αλλου. Τετοια ατομα μονο για ξυλο ειναι. Παλι δεν επεισες ανεγκεφαλε. Αντε πιες τωρα ενα ποτο με αυτους που βριζεις εδω μεσα...

Σχιδοειδεις προσωπικοτητες (μονο ετσι θα χαρακτηριζα καποιον που απο τη μια λεει οτι σπουδαζει στη Ρουμανια και απο την αλλη βριζει τη χωρα αυτη και το πανεπιστημιο και χρησιμοποιει το Ρουμανοβουλγαρε σαν βρισια!) που εχουν συνειδηση του προβληματικου χαρακτηρα και επιπεδου τους και γραφουν εδω για να προσπαθησουν να πεισουν καποιους ανωνυμους οτι ειναι καποιοι...Λες και εχει σημασια ο user με nickname μπομπος7 να πεισει τον user με nickname σουγιας13 οτι ειναι μαθηταρα και τουμπαλιν....Ε ρε τρελα...

Το ποιος ειναι κουμασι, νουμερο κτλ το κρινουν οσοι διαβαζουν τα ποστ σου.

Το δηστυχημα ειναι οτι εσυ αυτο-αποκαλεισαι "Ιατρος" και δυσφημεις τους οποιους σοβαρους σπουδαζουν σε Ανατ. χωρες ! Εισαι η κλασσικη περιπτωση του ντενεκε που κανοντας θορυβο νομιζεις οτι βριζοντας, απειλωντας κτλ εισαι ο μαγκας της παρεας αλλα σιγουρα εχεις καλα καταλαβει οτι εισαι για το χωριο που σπουδασες και μετα επιστροφη σπιτακι σου στην Ελλαδα να το παιζεις γιατρος σε αυτους που δεν ξερουν(αληθεια υπαρχουν τετοιοι ?)

Συμβουλη: Μην απειλεις νομιζοντας πως το Νετ σου δινει αυτην την δυνατοτητα χωρις συνεπειες. Μπορει να καταληξεις φυλακη νταη της πενταρας και να πανε στραφι τα DOLLARS που ξοδεψε ο μπαμπακας για να σε κανει ανθρωπο ...

Ασε που εκμεταλλευεσαι την ασυδοσια αυτου του foroum. Αλλου θα ειχες αποβληθει αμεσα μετα τις πρωτες βρισιες και τους ψευτο-τσαμπουκαδες.

- Εγω δεν ειπα οτι σπουδαζω σε Ρουμανο-βουλγαριες. Δικο σου συμπερασμα. Και δεν θα ειμαι για παντα εδω που ειμαι τωρα. Και ναι , με περιμενουν πολυ σοβαροτερα Πανεπιστημια οταν τελειωσω απο αυτο που πηρες πτυχιο εσυ...

Κατι τετοια ατομα σαν εσενα με κανουν να ντρεπομαι να λεγομαι συναδελφος τους. :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 220
  • Created
  • Last Reply

Παρομοιως γελοιο υποκειμενο που δεν εχεις ιδεα απο ιατρικη και προσπαθεις να μας πεισεις οτι εχεις.Αχρηστε.Οσον αφορα τη φυλακη (θα μου κλ---εις) εσυ ειπες οτι ειμαι τσαμπα μαγκας και σου ειπα οποτε θες να σου αποδειξω το αντιθετο!Μαλλον να σου πηγε!Κοτα...

Οσον αφορα το αν ξερω ιατρικη και το αν ξοδεξα δολλαρια δεν ειμαι σαν και σενα παντως που αγορασες το πτυχιο σου.Οσοι με ξερουν και δεν ειναι λιγοι εχουν αλλη αποψη!

Αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου ανεγκεφαλε!Παντως κανεναν δεν επεισες με τα προβοκατορικα posts σου και νιωθω περηφανος που στα εχωσα και θα το εκανα ακομα και εβλεπα τη μπουφελοφατσα σου καραγκιοζη αχρηστε επικινδυνε! Αντε γεια!

ΥΣ1: Μαθε και ορθογραφια ρε που θες να το παιζεις και επιστημονας...(τραγικα ορθογραφικα λαθη)

Σ2: Εσυ ειπες οτι σπουδασες σε ανατολικη χωρα οχι εμεις γελοιε , μην αναιρεις αυτα που εγραψες λιγες ωρες πριν [2) Κανονικά θα έπρεπε να είμασταν σε αντίπαλα στρατόπεδα καθότι έγω σπουδάζω σε Ανατ.χώρα ]Και σου λεω ρε καραγκιοζη εφοσον δεν σου αρεσε εκει και εφοσον εισαι μαθηταρα γιατι δεν πηγες καπου καλυτερα;Αντε βλακα τρελε κομπλεξικε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρομοιως γελοιο υποκειμενο που δεν εχεις ιδεα απο ιατρικη και προσπαθεις να μας πεισεις οτι εχεις.Αχρηστε.Οσον αφορα τη φυλακη (θα μου κλ---εις) εσυ ειπες οτι ειμαι τσαμπα μαγκας και σου ειπα οποτε θες να σου αποδειξω το αντιθετο!Μαλλον να σου πηγε!Κοτα...

Οσον αφορα το αν ξερω ιατρικη και το αν ξοδεξα δολλαρια δεν ειμαι σαν και σενα παντως που αγορασες το πτυχιο σου.Οσοι με ξερουν και δεν ειναι λιγοι εχουν αλλη αποψη!

Αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου ανεγκεφαλε!Παντως κανεναν δεν επεισες με τα προβοκατορικα posts σου και νιωθω περηφανος που στα εχωσα και θα το εκανα ακομα και εβλεπα τη μπουφελοφατσα σου καραγκιοζη αχρηστε επικινδυνε! Αντε γεια!

ΥΣ1: Μαθε και ορθογραφια ρε που θες να το παιζεις και επιστημονας...(τραγικα ορθογραφικα λαθη)

Σ2: Εσυ ειπες οτι σπουδασες σε ανατολικη χωρα οχι εμεις γελοιε , μην αναιρεις αυτα που εγραψες λιγες ωρες πριν [2) Κανονικά θα έπρεπε να είμασταν σε αντίπαλα στρατόπεδα καθότι έγω σπουδάζω σε Ανατ.χώρα ]Και σου λεω ρε καραγκιοζη εφοσον δεν σου αρεσε εκει και εφοσον εισαι μαθηταρα γιατι δεν πηγες καπου καλυτερα;Αντε βλακα τρελε κομπλεξικε

Aυτο το ποστ εχει γραφτει απο "Ιατρο" αναγνωρισμενο απ' το Ελλ.κρατος.

Εχει χαρη που δεν ειμαι Ελλαδα. Θα πηγαινα με τα ποστ σου στον Εισαγγελεα και θα διαπιστωνες οτι το βρισιμο εχει συνεπειες...

Αυτο ονομασα τζαμπα μαγκια. Δεν σε απειλησα απλα ο αντρας οταν βριζει καποιον καλυτερα να το κανει μπροστα στο ατομο που βριζει.

Συνεχισε να βριζεις μεγαλε !

Υ.Γ : Οταν σε ρωτανε που τελειωσες εσυ τι απαντας ?

Ρωταω γιατι σας εχουν παρει πρεφα ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τελευταιο post γιατι πεσαμε στο νουμερο των Βαλκανιων!

Οταν με ρωτανε που σπουδασα λεω ΣΕΡΒΙΑ οπως μπορεις να δεις και σε παλιοτερα posts μου και δεν το κρυβω απο κανεναν ουτε ντρεπομαι για την επιλογη μου να σπουδασω εκει ΟΠΩΣ ΕΣΥ ουτε θαβω τους πρωην συμφοιτητες μου και νυν συναδελφους μου ΟΠΩΣ ΕΣΥ.

Οσον αφορα αυτα περι εισαγγελεα θα ηθελα να ηξερα ποσο γελιο θα εριχνε αν πηγαινες και του ελεγες οτι σε ενα forum οπου το 99,9% γραφει ανωνυμα ο user neoplantesis μιλησε ασχημα στον user nautilus επειδη αυτος εγραψε προκλητικες μπαρουφες και επειδη του την ειπε πρωτος!Και σου ειπα οτι και μπροστα σου τα ιδια θα ελεγα δειλε.Ε ρε νουμερα εδω μεσα....

Παρεπιπτοντως δεν απαντησες σε τιποτα επι της ουσιας!

ΔΕΝ ΕΠΕΙΣΕΣ!ΒΥΕ!

NEXT PLEASE!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο εισαγγελέας χρειάζεται.

Για να κλείσει μέσα όλους αυτούς που έπαιξαν με τις ζωές και τα όνειρα χιλιάδων νέων ανθρώπων και υποθηκεύουν εδώ και 15 χρόνια το υπέρτατο αγαθό της υγείας του ελληνικού λαού...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνω και επαυξανω! Πρωτος τα ειχα πει καιρο πριν...Τοτε ειχαμε και αποδειξεις αλλα κανεις δεν ηθελε να βαλει το μαχαιρι στο κοκκαλο.

Αλλα ως συνηθως τα συμφεροντα ειναι πιο ισχυρα απο τη λογικη...Οποτε ας λουστουμε ολοι την πραγματικοτητα και ας την αποδεχθουμε!

10 χρονια ειναι αυτα αλλωστε! :P Μπορει να μαθουμε σε αυτο το διαστημα(αναμονης για ειδικοτητα) κινεζικα,ιαπωνικη ποιηση,μαγειρικη ή να ασχοληθουμε με καποιο αθλημα... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οντως!

Βασιλη προσεχε! Θα παω το Post σου στον εισαγγελεα! :P

Ο καημενος ο Τσιπροπουλος δεν γελασε Αινσταιν απ΄την Σερβια !

Και για οσους δεν τον ξερουν το ατομο ειχε τον διδικτυακο τοπο www.blogme.gr και καποιος ειχε την φαεινη ιδεα να σατυρισει τον Λιακοπουλο(απ' οτι λενε) και βρεθηκε με τις χειροπεδες στην ΓΑΔΑ να περναει αυτοφωρο.

Γι' αυτο και απευθυνομαι στους administrators μπορει ο καθενας να βριζει αλλα δεν υπαρχει η ασυδοσια που νομιζουμε.

Ο καθε username αντιστοιχει σε καποιο ατομο ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδες

Βρηκα αυτο το forum ψαχνοντας για πληροφοριες για ειδικοτητα στις ΗΠΑ. Ειλικρινα δεν εχω την διαθεση να αντιδικησω με κανεναν ουτε να βγαλω κανενα προσωπικο μου συμπλεγμα.

Ζηταω συγγνωμη αν καποιον προσωπικα προσεβαλλα και επιστρεφω οσους χαρακτηρισμους μου αποδοθηκαν. Εχει δικαιωμα ο καθενας να πιστευει για τον αλλον οτι θελει αλλα χαρακτηρισμους, βρισιες κτλ. δεν ανεχομαι και τις θεωρω και τζαμπα μαγκια οτανν γινονται με "ασφαλεια" απο αποσταση.

Επιστρεφω στον ρολο του παρατηρητη του forum.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι αντιδικιες στο συγκεκριμενο ζητημα που ποτε δεν τελειωνουν σημαινει πως υπαρχει αλυτο θεμα, καποια κρυφη αληθεια

ποιος ο λογος να κανουμε οτι δεν το βλεπουμε?

κλειδωματα και ηρεμιες σημαινει "κατω απο το χαλι" και τετοιες πρακτικες βολευουν μονο τα παρασκηνια

οι μεγαλες αληθειες εχουν βγει παντα απο τετοιες διαμαχες

φαινεται καποιους τους συμφερει η σιωπη :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι αντιδικιες στο συγκεκριμενο ζητημα που ποτε δεν τελειωνουν σημαινει πως υπαρχει αλυτο θεμα, καποια κρυφη αληθεια

ποιος ο λογος να κανουμε οτι δεν το βλεπουμε?

κλειδωματα και ηρεμιες σημαινει "κατω απο το χαλι" και τετοιες πρακτικες βολευουν μονο τα παρασκηνια

οι μεγαλες αληθειες εχουν βγει παντα απο τετοιες διαμαχες

φαινεται καποιους τους συμφερει η σιωπη :splats:

Συμφωνώ απόλυτα! Κάποιοι ήθελαν να κρύψουν την αλήθεια και προσπάθησαν να φιμώσουν συναδέλφους τους! :P

Όπως είπα και σε άλλο ποστ, όταν υπάρχει μία παγκόσμια πρωτοτυπία καλό θα ήταν τουλάχιστον να μη μιλάμε γιατί γινόμαστε και προκλητικοί.

Σου είπα,

τουλάχιστον μη μιλάς και από πάνω, είναι προκλητικό emcensored

Ασε ρε συ σου είπα, τουλάχιστον σσσσσσσσ. Μη μιλάτε κιόλας είναι προκλητικό.

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι αντιδικιες στο συγκεκριμενο ζητημα που ποτε δεν τελειωνουν σημαινει πως υπαρχει αλυτο θεμα, καποια κρυφη αληθεια

ποιος ο λογος να κανουμε οτι δεν το βλεπουμε?

κλειδωματα και ηρεμιες σημαινει "κατω απο το χαλι" και τετοιες πρακτικες βολευουν μονο τα παρασκηνια

οι μεγαλες αληθειες εχουν βγει παντα απο τετοιες διαμαχες

φαινεται καποιους τους συμφερει η σιωπη :splats:

Blaupunkt :

Να σε ρωτησω κατι ?

Που βλεπεις να βγαινουν αληθειες μεσα απ' την ανταλλαγη υβρεων ?

Ειπα καποια πραγματα τα οποια εχω ζησει και καποιος user θεωρησε σκοπιμο να απαντησει με προσωπικη επιθεση και απο ενα σημειο και περα θεωρω σκοπιμο να σταματησω καθοτι εκτειθομαστε σαν ανθρωποι και επιστημονες (οσοι τελοσπαντων ειμαστε) οταν ανταλλασουμε υβρεις.

Το θεμα (ποιοτητα σπουδων στις τεως Ανατ.χωρες) υπαρχει και ειναι φλεγον αλλα απ' οτι καταλαβα εδω δεν ειναι ο χωρος ουτε τα ατομα που θα το συζητησουν νηφαλια.

Υ.Γ Usmeds : Που εισαι ? Θα μπορουσα να σε ρωτησω καποια πραγματα για Ειδικοτητα ΗΠΑ με pm ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να προσθέσω καποια πράγματα:

1) για την εισοδο μου στην ιατρική σχολή ανταποκρίθηκα σε κάποια κριτήρια που θεσπισε το ελληνικό κράτος.

δεν σκεφτηκα ποτέ να φυγω σε ανατολική χώρα για σπουδες.προτιμησα να δωσω και δευτερη φορά και να μπω όσο ψυχολογικό κόστος και αν ειχε αυτο.

2) ο πατέρας μου ξοδεψε τουλάχιστον 15 εκ δραχμες για να με σπουδάσει τα οποία και έμειναν εντος της χώρας.Εστω λοιπόν και αν οι πατεράδες των δικατσάδων πληρώνουν φορους στο κράτος μη ξεχνάμε οτι εριξαν απλετο συνάλλαγμα εκτός της πατρίδας!αρα εχω πληρώσει πολλά παραπάνω και για αυτό ηθικά τουλαχιστον δικαιούμαι μια προτεραιόττα στο μεταπτυχιακό που λέγεται ειδικότητα

Αλλα ακόμη και αν κάποιος που δε δέχεται αυτή τη λογική τα απορρίπτει αυτα, εγω δέχομαι να μπω στο Ίδιο τσουβαλι με όλους αυτούς και να δώσω εξετάσεις για ειδικότητα.Εχω την αυτοπεποίθηση,τις γνώσεις και τα παπάρια να το λεω ευθαρσως!

γιατί για να παει αυτή η χώρα μπροστά χρειαζεται αξιοκρατία.και οι καλυΤεροι απο μενα ας παρουν τις καλύτερες θέσεις αλλά και οι χειρότεροι να μη μου μπούν μπροστα

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ πΑΨΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ Ως ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΙ!Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΛΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ,ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΥΚΟΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΛΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ,ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΥΚΟΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

Σωστος.Εχω βαρεθει να βλεπω απαιδευτα ατομα, βαριεστημενα, ξερολες με τουπε.Μακαρι να υπηρχε αξιοκρατια, να βλεπαμε και να καμαρωναμε αξιους -ακομη κι αν ξεβολευομασταν κι εμεις.Μα ειναι λογια που δεν ακουει κανεις.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να προσθέσω καποια πράγματα:

1) για την εισοδο μου στην ιατρική σχολή ανταποκρίθηκα σε κάποια κριτήρια που θεσπισε το ελληνικό κράτος.

δεν σκεφτηκα ποτέ να φυγω σε ανατολική χώρα για σπουδες.προτιμησα να δωσω και δευτερη φορά και να μπω όσο ψυχολογικό κόστος και αν ειχε αυτο.

2) ο πατέρας μου ξοδεψε τουλάχιστον 15 εκ δραχμες για να με σπουδάσει τα οποία και έμειναν εντος της χώρας.Εστω λοιπόν και αν οι πατεράδες των δικατσάδων πληρώνουν φορους στο κράτος μη ξεχνάμε οτι εριξαν απλετο συνάλλαγμα εκτός της πατρίδας!αρα εχω πληρώσει πολλά παραπάνω και για αυτό ηθικά τουλαχιστον δικαιούμαι μια προτεραιόττα στο μεταπτυχιακό που λέγεται ειδικότητα

Αλλα ακόμη και αν κάποιος που δε δέχεται αυτή τη λογική τα απορρίπτει αυτα, εγω δέχομαι να μπω στο Ίδιο τσουβαλι με όλους αυτούς και να δώσω εξετάσεις για ειδικότητα.Εχω την αυτοπεποίθηση,τις γνώσεις και τα παπάρια να το λεω ευθαρσως!

γιατί για να παει αυτή η χώρα μπροστά χρειαζεται αξιοκρατία.και οι καλυΤεροι απο μενα ας παρουν τις καλύτερες θέσεις αλλά και οι χειρότεροι να μη μου μπούν μπροστα

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ πΑΨΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ Ως ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΙ!Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΛΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ,ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΥΚΟΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να προσθέσω καποια πράγματα:

1) για την εισοδο μου στην ιατρική σχολή ανταποκρίθηκα σε κάποια κριτήρια που θεσπισε το ελληνικό κράτος.

δεν σκεφτηκα ποτέ να φυγω σε ανατολική χώρα για σπουδες.προτιμησα να δωσω και δευτερη φορά και να μπω όσο ψυχολογικό κόστος και αν ειχε αυτο.

2) ο πατέρας μου ξοδεψε τουλάχιστον 15 εκ δραχμες για να με σπουδάσει τα οποία και έμειναν εντος της χώρας.Εστω λοιπόν και αν οι πατεράδες των δικατσάδων πληρώνουν φορους στο κράτος μη ξεχνάμε οτι εριξαν απλετο συνάλλαγμα εκτός της πατρίδας!αρα εχω πληρώσει πολλά παραπάνω και για αυτό ηθικά τουλαχιστον δικαιούμαι μια προτεραιόττα στο μεταπτυχιακό που λέγεται ειδικότητα

Αλλα ακόμη και αν κάποιος που δε δέχεται αυτή τη λογική τα απορρίπτει αυτα, εγω δέχομαι να μπω στο Ίδιο τσουβαλι με όλους αυτούς και να δώσω εξετάσεις για ειδικότητα.Εχω την αυτοπεποίθηση,τις γνώσεις και τα παπάρια να το λεω ευθαρσως!

γιατί για να παει αυτή η χώρα μπροστά χρειαζεται αξιοκρατία.και οι καλυΤεροι απο μενα ας παρουν τις καλύτερες θέσεις αλλά και οι χειρότεροι να μη μου μπούν μπροστα

ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΣ πΑΨΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ Ως ΚΑΡΕΚΛΟΚΕΝΤΑΥΡΟΙ!Η ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΛΕΙ ΓΝΩΣΕΙΣ,ΕΥΘΥΝΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΥΚΟΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα στο ξαναπώ για να το εμπεδώσεις.... Όταν εκμεταλλεύεσαι μία παγκόσμια πρωτοτυπία καλό θα ήταν να μην είσαι και προκλητικός..... Οπότε σσσσσ.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

νομιζω πως οι εκτοετεις ολως των ιατρικων σχολων πρεπει να απαιτησουν να δινουν τα αντιστοιχα μαθηματα με θεματα της τραπεζας του δοαταπ

ετσι θα διασφαλισθει ο αρτιος και αντικειμενικος ελεγχος της εκπαιδευσης τους

και θα γλυτωσουν και το διαβασμα :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.