Jump to content

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ


ΑΕΛ1964

Recommended Posts

Θα το καταλάβετε μόνοι σας... :blink:

Δε θα είναι κύμα, θα είναι τρικυμία... emhelp

χι χι χι Πλακίτσα... Μην ανησυχείτε, δεν είμαστε πολλοί... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοίτα έτσι όπως τα λες 800+250=1000 πτυχιούχοι μέσα σε λίγους μήνες δεν μπορώ να φανταστώ πως μπορούν να βελτιωθούν τα πράγματα. Anyway συγχαρητήρια και στους χίλιους, καλή αναμονή σε όσους θα περιμένουν, καλή ξενιτιά σε όσους θα φύγουν, και καλό πτυχίο σε όσους το παλεύουν ακόμη!!

Εγώ όπως έχω ξαναγράψει έχοντας δει τα ευτράπελα που συμβαίνουν μπροστά στα μάτια μας στο ελληνικό πανεπιστήμιο δεν σκοπεύω να κρίνω την αξία κανενός, απλώς εύχομαι όσοι είναι άσχετοι με το αντικείμενο να διαλέξουν τουλάχιστον κάποια ειδικότητα με την οποία δεν θα πάρουν στο λαιμό τους ανθρώπινες ζωές! Αυτά! Καλή σταδιοδρομία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Απο τα πιο ειλικρινή και καλοπροαίρετα posts που έχουν γραφεί εδω μέσα... Συγχαρητήρια και σε εσένα και καλή τύχη, ό,τι και αν κάνεις απο εδώ και πέρα! :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απλώς εύχομαι όσοι είναι άσχετοι με το αντικείμενο να διαλέξουν τουλάχιστον κάποια ειδικότητα με την οποία δεν θα πάρουν στο λαιμό τους ανθρώπινες ζωές!

αυτο ξαναπέστο!

να αφήσουν τα δύσκολα για εμας τους 250... :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

τελικά οι βάση ερωτήσεων έκανε καλό στην sql του gm. Σταματήσε η post-ρύπανση από τους πικραμένους δοαταπίτες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι εποχες κι εκεινες ε αγγελε?

αξεχαστες

Κι όμως ο άγγελος έχει δίκιο. Από κει που δεν περνούσα κι έβριζα το σύστημα, τώρα πέρασα και με βρίζουν οι ημεδαποί. :D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sven, άσχετο αλλά είχα την απορία. Σουηδία έχεις ξεκινήσει ειδικότητα;

Όχι ακόμη Sovereign. Προς το παρόν βρίσκομαι άμισθος σε νοσοκομείο και παράλληλα συνεχίζω τα μαθήματα γλώσσας. Αν θέλει ο Θεός, πιστεύω μέχρι τέλη Φλεβάρη να έχω ξεκινήσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω, δεν πίστευα ποτέ σε θελήματα θεών και δαιμόνων. Ελπίζω πάντως να το θέλεις ΕΣΥ πολύ και αν είναι έτσι, θα γίνει. Καλή επιτυχία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επέστρεψε το φόρουμ στους φυσιολογικούς ρυθμούς. Άντε καλή επιτυχία Sven . Στείλε καμιά φώτο ;-) ξέρεις εσύ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sovereign, angelos να είστε καλά ρε μάγκες. Καλή συνέχεια και σε σας, και γρήγορη έξοδο από το τούνελ.

'Αγγελε, αν εγκατασταθώ στον νότο (στο λεγόμενο σκανδιναβικό τριεθνές - Σουηδία, Δανία, Νορβηγία) τότε κάνε χώρο στον σκληρό και ετοιμάσου για πολλές φώτο. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.