Jump to content

Η φιλοσοφία της τράπεζας ερωτήσεων


Recommended Posts

Πάντως αν είναι να μας δώσουν κι εμάς τράπεζα ερωτήσεων ακόμα και με 20000 ερωτήσεις και χωρίς απάντηση για τη λήψη ειδικότητας τότε είμαι μέσα!!!!

Αν πιστεύουν ότι με αυτόν τον τρόπο θα φανούν οι γνώσεις μας....

Αλήθεια μόνο εγώ είμαι αυτός που πιστεύει ότι θα έπρεπε να υπάρχει και εξέταση για την κλινική εξέταση του ασθενή!

Α, ρε Σφηκάκης που χρειάζεται....

ΥΓ: πάντως μην είστε άδικοι με τα ορθογραφικά λάθη! Μπορεί πράγματι να έγιναν εκ παραδρομής ή κεκτημένης ταχύτητας! Μερικές φορές έχω φρίξει και ο ίδιος με δικές μου ανορθογραφίες......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Last Reply

Πάντως εγώ δε μπορώ να καταλάβω γιατί συμβαίνει αυτό που συμβαίνει με τις ερωτήσεις για (λήψη) ειδικότητας. Δεν είναι λογικό τουλάχιστο οι προηγούμενες να κυκλοφορούν? Τι, μυστικές τις κρατάνε? Και αν ναι, για ποιό λόγο? Νομίζω θα έπρεπε να δίνονται, όχι υπό τύπον τράπεζας αλλά ενδεικτικά για να μπορεί κανείς να προσανατολίζεται! Μεγάλη ξεφτίλα η κατάσταση ως έχει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 years later...
Για τις χειρουργικής που μελέτησα δεν έχω να κάνω σχόλια...βατές και απαντιώνται άνετα!
Ε, άμα απαντιώνται εύκολα, πάω πάσο! :lol:

Sorry, βρέθηκα λόγω google στο συγκεκριμένο θέμα......και είπα να σχολιάσω το φιλαράκι μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Αναστάσιος Θεοδωρίδης

Αν θεωρείς "φιλαράκι" σου τον palaiologo, πως θα έβλεπες τον spergebiet ... :P

Επειδή δε λέτε τίποτα επί της ουσίας αλλά μας έχετε πρήξει με ζητήματα συμπεριφοράς θα συνεχίσουμε να θίγουμε την ουσία αδιαφορώντας για ζητήματα συμπεριφοράς.

Ας εμφανστεί ένας να αμφισβητήσει οτι ο μέσος όρος όσων περνούν εξετάσεις έχει υψηλότερο IQ.

Ας εμφανιστεί ένας να αμφισβητήσει οτι η μνημονική ικανότητα περιλαμβάνεται στην εκτίμηση του δείκτη νοημοσύνης.

Αφού δε βλέπω κανέναν να το αμφισβητεί,θα συνεχίζω να το υποστηρίζω.

Δε σου αρέσει?Δικό σου πρόβλημα.Δεν είναι αυτός σωστός τρόπος χρήσης της επιστήμης?δείξε μου το σωστό.

Τι να κάνουμε?αυτό είναι το IQ,έτσι υπολογίζεται,σας αρέσει ή δε σας αρέσει.Αν τώρα μερικοί πιστεύουν οτι IQ σημαίνει να μπορείς να λαδώσεις ή να πάρεις έτοιμα τα θέματα των εξετάσεων,μάλλον βρίσκονται εκτός επιστήμης και λογικής.

Που χάθηκε αυτό το παιδί ... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοπριτάκο, έχω διαβάσει πάρα πολλά παρόμοια post που έχουν γραφτεί επί του συγκεκριμένου θέματος.

Χαίρομαι που γνώρισα τον αγγελικό πλασμένο χώρο των forum (greekmeds και e-doatap) όταν πλέον οι χυδαίοι διαξιφισμοί και από τις δύο πλευρές είχαν σταματήσει.

Τη γνώμη μου την είπα αρκετές φορές.

Αυτοί που λάδωσαν εκεί στις παραδουνάβιες χώρες φαίνονται ακόμα και τώρα. Αυτοί που θεωρούν πως έπιασαν τον παπά απ' τα @@ επειδή τελείωσαν σε ελληνική ιατρική σχολή επίσης φαίνονται.

Χαίρομαι που σε προσωπικό επίπεδο δεν συναναστρέφομαι με κανέναν από τις παραπάνω κατηγορίες.

Ο palaiologos θέλετε δε θέλετε είναι φίλος. Απλά ζηλεύει τους δικατσάδες και κυρίως αυτούς που σπούδασαν Κωνστάντζα. Αυτός ξέρει. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 8 years later...

Γειά  σας  θα  ήθελα  να  σας  ρωτήσω  δεν  υπάρχει  κάποιο   site  η group   στο  Facebook  που  να  λέει  τα πάντα  για  το Δ.ο.α.τ.α.π  (ιατρική)τη διαδικασία   και   να λύνουν   τις απαντησεις γιατί  ολλα  αυτά  που  έχω βρει  είναι  παλιά  πριν 2013 , οπιος  ξέρει  κάτι  ας  με βοηθήσει  και  ευχαριστώ  :):):)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.