Jump to content

ΔΟΑΤΑΠ-ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ 1-0


Watson

Recommended Posts

Ότι έχεις άδικο,δεν μπορώ να το πω.

Αλλά νομίζω ότι είναι κουφό

κάποιου να του χαρίζουν γάιδαρο και αυτός να τον κοιτάει στα δόντια.

Τους δίνουν εξετάσεις-παραλία και θα απαιτήσουν δυσκολότερες??? :blink:

Απλά θα περάσουν όλοι,κακοί και κακοί(πρόσεξε: όχι καλοί και κακοί)..

ο καλός :P θα καλυφθεί από τη μάζα..

και όσον αφορά την αναγνώριση σου στο εξωτερικό..

μακάρι να μας την κάνουν σε όλους μας με τις ερωτήσεις της Ελλάδας.. :splats:

emcensored:o:bloodomen::anavwfwties::(:(:(

Η απάντηση είναι για τον Stepbystep!Το μεταφυσικό του maga δεν το είχα προλάβει.. :bloodomen:

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Last Reply

Το σύστημα εξετάσεις πολλαπλών επιλογών με την παρουσία τράπεζας από όπου αντλούνται τα θέματα εξετάσεις είναι αναγνωρισμένο διεθνώς και μάλιστα σε πολλές σχολές στην Ελλάδα έτσι εξετάζεστε μόλις προχθές συνάδελφος που τελείωσε στην Θεσσαλονίκη πρόπερσι μου εξηγούσε πως και εκεί στην παθολογία εξετάζονται σε θέματα πολλαπλών επιλογών όποτε φτάνει το μασούλημα τις γνώστης καραμέλας .

Τώρα όσο για την αξιοκρατία τι να σας πω , πάω όσο θέλετε στοίχημα πως ακόμα και τώρα ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΣΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΤΙΣ 100 ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ , ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΟΥΡΚΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΑΔΥΝΑΣΤΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΚΑΘΑΡΟΙ ΟΛΟΙ ΔΙΑΒΑΣΜΕΝΟΙ ΟΛΟΙ ΜΕ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΜΟΛΥΝΤΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙ ΘΑΥΜΑΤΟΣ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ. ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ.

ΚΑΝΤΕ ΜΙΑ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΛΑΘΟΣ ΘΕΜΑΤΑ ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΛΑΔΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ.

ΑΝ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΣΑΣ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΟΠΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΧΟΛΗ ΗΤΑΝ ΤΑ 1000 ΕΥΡΩ ΜΙΣΘΟΣ ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΑ 1200 ΤΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΕΙΣΑΣΤΕ .

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΣ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ 2,000 ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΤΙΣ ΑΛΛΟΔΑΠΗΣ ΕΙΝΑΙ ΦΩΣΤΗΡΕΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΙΣΧΥΡΙΣΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΖΕΤΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΟΤΙ ΟΣΟΙ ΒΓΗΚΑΤΕ ΑΠΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ .

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΣΤΟ DIKATSA.INFO ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΖΑΚΙ ΠΙΣΩ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΧΕ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΑΝ ΦΤΑΣΟΥΝ ΚΑΙ 24 ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΑΝΑΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΡΘΟΥΝ 30,000 ΓΙΑΤΡΟΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΙΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μόλις προχθές συνάδελφος που τελείωσε στην Θεσσαλονίκη πρόπερσι μου εξηγούσε πως και εκεί στην παθολογία εξετάζονται σε θέματα πολλαπλών επιλογών όποτε φτάνει το μασούλημα τις γνώστης καραμέλας .

Δε μας διευκρίνισες όμως συνάδελφε: τα πολλαπλής ήταν γνωστά από πριν ή άγνωστα?

Φυσικά δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει στη συμπρωτεύουσα γιατί σπουδάζω Αθήνα, αλλά κάτι μου λέει να βάλω τα λεφτά μου στη δεύτερη περίπτωση.

Για κοίταξέ το και πες μας...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΕΕΕ???ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ!!!

ΚΥΡΙΕ ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ ΠΟΥ ΥΠΟΣΧΟΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ! :angry::angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι ''εκπροσωποι'' μας σχεδον ποτέ δεν ανεφεραν το μειζον αυτό θεμα στα καναλια, τις ατελειωτες ώρες που π@π@ρολογουσαν και γραφαν τον εαυτο τους στο βιντεο για να αυτοθαυμαζονται μετά τις εκπομπες. Δε σηκωθηκε η παραμικρη σκονη για τη μεγιστη αυτή υποβαθμιση των πανeλληνιων εξετασεων και των πτυχιων μας τελικα.

Καναμε καταληψεις σαν ηλιθιοι (εγω πρωτος) για το δοαταπ και κανεις πολιτης αυτης της χωρας δεν το εμαθε ποτέ από κανενα μεσο! Οι δικατσαδες λοιπον, με συμμαχο τους το σκοταδι που καλυπτε το ολο θεμα και τους αχρηστους ''εκπροσωπους'' μας πετυχαν και ετοιμαζονται για αγροτικα και λιστες σαν κυριοι. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Συμφωνώ και επαυξάνω για τους αξιότιμους εκπροσώπους μας.Κάποιοι απο αυτού έχουν γινει οι χειρότεροι μαιντανοί των καναλιών και ΜΑΣ ΕΞΕΥΤΕΛΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΣΤΟΜΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ ΤΟΥΣ.Οσες φορές τους είδα μιλούσαν για ελάσσονα στην ουσία θέματα ενώ για το παλουκι που τρώμε απο ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ και αναμονες για ειδικότητα ούτε λόγος.

Αν δεν ξεβρωμίσει η σχολή και γρήγορα απο ΟΛΕΣ τις παρατάξεις ,προκόπή δε θα δούμε!

ΔΑΠ,ΕΕΑΚ ΚΑΙ ΝΑΤΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΔΙΚΑΤΟ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μας διευκρίνισες όμως συνάδελφε: τα πολλαπλής ήταν γνωστά από πριν ή άγνωστα?

Φυσικά δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει στη συμπρωτεύουσα γιατί σπουδάζω Αθήνα, αλλά κάτι μου λέει να βάλω τα λεφτά μου στη δεύτερη περίπτωση.

Για κοίταξέ το και πες μας...

Τα θέματα ήταν άγνωστα μου είπε αλλά όλα είχαν τις απαντήσεις μέσα από συγκεκριμένα συγγράμματα της σχολής δηλαδή μια βιβλιογραφία την οποία εμάς μας την αρνούνται τόσα χρόνια.

Επίσης μου είπε πως χρόνο με τον χρόνο μάζεψαν αρκετές ερωτήσεις και έχανε μια καλή τράπεζα για να διαβάζουν .

Δεν έχουν αρνητική βαθμολογία και οι ερωτήσεις δεν ήταν 100 αλλά γύρω στις 70-80 και ούτε ο χρόνος εξέτασης 120 λεπτά αλλά πολύ περισσότερος .

Εσείς στην Αθηνά δεν ξέρεται από τράπεζα ε?

Που οι μισοί καθηγητές σας έχουν βγάλει βιβλία με τέτοιες ερωτήσεις Κωστάκης χειρουργική ένας άλλος τσουγκας αν τον λέω σωστά και πολλούς άλλους που δεν θυμάμαι τώρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

διπλωμα οδηγησης δινεις μεγαλε.

τουλαχιστον μη προκαλεις.

αν παρεις θεματα παθοφυσιολογιας 3ου-4ου γιαννενα(γιατι η τραπεζα δεν εχει μεσα παθολογια αλλα παθοφ.)ειναι πολυ μεγαλυτερου βαθμου δυσκολιας απο τα δοαταπ.

το σωστο το ειπε ενας αλλος φιλος:"ΑΣ ΕΞΕΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα θέματα ήταν άγνωστα μου είπε αλλά όλα είχαν τις απαντήσεις μέσα από συγκεκριμένα συγγράμματα της σχολής δηλαδή μια βιβλιογραφία την οποία εμάς μας την αρνούνται τόσα χρόνια.

Επίσης μου είπε πως χρόνο με τον χρόνο μάζεψαν αρκετές ερωτήσεις και έχανε μια καλή τράπεζα για να διαβάζουν .

Δεν έχουν αρνητική βαθμολογία και οι ερωτήσεις δεν ήταν 100 αλλά γύρω στις 70-80 και ούτε ο χρόνος εξέτασης 120 λεπτά αλλά πολύ περισσότερος .

Εσείς στην Αθηνά δεν ξέρεται από τράπεζα ε?

Που οι μισοί καθηγητές σας έχουν βγάλει βιβλία με τέτοιες ερωτήσεις Κωστάκης χειρουργική ένας άλλος τσουγκας αν τον λέω σωστά και πολλούς άλλους που δεν θυμάμαι τώρα.

ρε μάγκα ακου να δεις..

για τη χειρουργική του μπαστούνη που θεωρείται απο τα πιο γελοια μαθήματα της σχολής εγω διαβάζω όλες τις ερωτήσεις του κωστάκη και δίνω και προφορικά απο πάνω.

οσο για τους μισούς καθηγητές που λες ξέχνα το .Εδω τα μαθηματα δεν περνιούνται όπως στη Ρουμανία και τη Βουλγαρία...

ας έδινες για να αναγνωρίσεις φυσιολογία,ΚΝΣφάρμακα,ακτινολογία,οφθαλμολογία,καρδιολογία,δερματολογία,νευρολογία,θεραπευτική και πλείστα όσα άλλα (για τα οποία ακόμη και να αναγνωρίσεις δε θα έχεις ιδέα ) τότε ας μιλούσες.

και κατι άλλο:άλλο να σου δώσουν έτοιμα πολλάπλής επιλογής και να τα μάθεις και άλλο να παίρνεις για κάθε μάθημα μέσο όρο 600 σελιδες και να προσπαθεις να βγάλεις άκρη.θέλει και μυαλό η υπόθεση...

αααα..μπορείς να μου απαριθμήσεις και τους πολλούς αλλους με βιβλία πολλαπλών επιλογών αφου μου πεις πρώτα για τον τσουγκα που πρωτη φορά ακούω το όνομα του??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσείς στην Αθηνά δεν ξέρεται από τράπεζα ε?

ΟΧΙ. Και αυτά που λες είναι λάθος. Ή σου τα μετέφεραν λάθος, ή κάτι παρεξήγησες.

6 χρόνια εξεταστικές στην Αθήνα ΠΟΤΕ δεν έχουν μπει θέματα από γνωστή τράπεζα.

Στο έκτο έτος μάλιστα που είμαι τώρα, τα 5 από τα 6 μαθήματα τα έδωσα προφορικά.

(Ο Κωστάκης παρεμπιπτόντως βάζει θέματα ανάπτυξης emoops )

Κοίτα συνάδελφε να γίνεις όσο καλύτερος γιατρός μπορείς, αυτό έχει πραγματική αξία και όχι ο ανταγωνισμός για το ποιος δίνει δυσκολότερες εξετάσεις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φυσικά και δεν υπάρχουν στημένες ερωτήσεις(τράπεζα είναι πιστωτικό ίδρυμα) σε Σχολές ελληνικών πανεπιστημίων.Δεν υπάρχουν ούτε στα ΤΕΙ.

Δεν υπάρχουν στον ΑΣΕΠ.

Επίσης αν σου διέφυγε δεν υπάρχουν στις πανελλήνιες,ούτε καν στις σχολικές εξετάσεις.

Η γελοιότητα οτι οι επιστήμονες οφείλουν να εξετάζονται με στημένες ερωτήσεις τοποθετεί τους επιστήμονες στο νοητικό επίπεδο αποφοίτου δημοτικού.

Τι θα πουν όμως οι απόφοιτοι Ανατολικής Ευρώπης?

Είναι απλό.Στο σχολείο τελείωναν όλοι την τάξη?Ασφαλώς.Γιατί?

Γιατί και οι χειρότεροι πίεζαν για να περάσουν,και η βάση διαμορφωνόταν με βάση την επίδοση των χειρότερων.

Στο πανεπιστήμιο τελειώνουν όλοι?Ασφαλώς.Γιατί?

Γιατί η βάση διαμορφώνεται με βάση το επίπεδο των χειρότερων.

Συνεπώς ο λόγος που δεν υπάρχουν στημένες ερωτήσεις στο ελληνικό πανεπιστήμιο είναι η σχετικά υψηλή ποιότητα των φοιτητών του(που έχουν επιλεγεί με αδιάβλητο διαγωνισμό,τις πανελλήνιες).

Εάν η ποιότητα των τελευταίων ήταν χαμηλή,ασφαλώς και οι ερωτήσεις θα δίνονταν εκ των προτέρων,διότι απλούστατα όσοι φοιτούν πρέπει να τελείώσουν.Αν αυτό δε συνέβαινε οι φοιτητές θα πίεζαν για να συμβεί όπως πίεσαν για το ΔΟΑΤΑΠ οι απόφοιτοι Ανατολικής Ευρώπης.

Ετσι δικαιολογούν τη μεγαλύτερη δυσκολία των εξετάσεων του ελληνικού πανεπιστημίου και οι διαννοούμενοι και πολιτικάντηδες θα θεωρήσουν οτι αυτά ορθώς συμβαίνουν και ορθώς οι εξετάσεις προσαρμόζονται στο επίπεδο των υποψηφίων αντί να συμβαίνει το αντίστροφο.

Και οι πρώτοι που θα πουν αυτές τις παπαριές είναι όσοι φέρουν περί πολλού το επιστημονικό τους έργο και παραδίδουν μαθήματα ήθους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φυσικά και δεν υπάρχουν στημένες ερωτήσεις(τράπεζα είναι πιστωτικό ίδρυμα) σε Σχολές ελληνικών πανεπιστημίων.Δεν υπάρχουν ούτε στα ΤΕΙ.

Δεν υπάρχουν στον ΑΣΕΠ.

Επίσης αν σου διέφυγε δεν υπάρχουν στις πανελλήνιες,ούτε καν στις σχολικές εξετάσεις.

Η γελοιότητα οτι οι επιστήμονες οφείλουν να εξετάζονται με στημένες ερωτήσεις τοποθετεί τους επιστήμονες στο νοητικό επίπεδο αποφοίτου δημοτικού.

Τι θα πουν όμως οι απόφοιτοι Ανατολικής Ευρώπης?

Είναι απλό.Στο σχολείο τελείωναν όλοι την τάξη?Ασφαλώς.Γιατί?

Γιατί και οι χειρότεροι πίεζαν για να περάσουν,και η βάση διαμορφωνόταν με βάση την επίδοση των χειρότερων.

Στο πανεπιστήμιο τελειώνουν όλοι?Ασφαλώς.Γιατί?

Γιατί η βάση διαμορφώνεται με βάση το επίπεδο των χειρότερων.

Συνεπώς ο λόγος που δεν υπάρχουν στημένες ερωτήσεις στο ελληνικό πανεπιστήμιο είναι η σχετικά υψηλή ποιότητα των φοιτητών του(που έχουν επιλεγεί με αδιάβλητο διαγωνισμό,τις πανελλήνιες).

Εάν η ποιότητα των τελευταίων ήταν χαμηλή,ασφαλώς και οι ερωτήσεις θα δίνονταν εκ των προτέρων,διότι απλούστατα όσοι φοιτούν πρέπει να τελείώσουν.Αν αυτό δε συνέβαινε οι φοιτητές θα πίεζαν για να συμβεί όπως πίεσαν για το ΔΟΑΤΑΠ οι απόφοιτοι Ανατολικής Ευρώπης.

Ετσι δικαιολογούν τη μεγαλύτερη δυσκολία των εξετάσεων του ελληνικού πανεπιστημίου και οι διαννοούμενοι και πολιτικάντηδες θα θεωρήσουν οτι αυτά ορθώς συμβαίνουν και ορθώς οι εξετάσεις προσαρμόζονται στο επίπεδο των υποψηφίων αντί να συμβαίνει το αντίστροφο.

Και οι πρώτοι που θα πουν αυτές τις παπαριές είναι όσοι φέρουν περί πολλού το επιστημονικό τους έργο και παραδίδουν μαθήματα ήθους.

emarup Μακράν το καλύτερο ποστ που έχω διαβάσει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το σύστημα εξετάσεις πολλαπλών επιλογών με την παρουσία τράπεζας από όπου αντλούνται τα θέματα εξετάσεις είναι αναγνωρισμένο διεθνώς και μάλιστα σε πολλές σχολές στην Ελλάδα έτσι εξετάζεστε μόλις προχθές συνάδελφος που τελείωσε στην Θεσσαλονίκη πρόπερσι μου εξηγούσε πως και εκεί στην παθολογία εξετάζονται σε θέματα πολλαπλών επιλογών όποτε φτάνει το μασούλημα τις γνώστης καραμέλας .

Εγω παντως που τελειωσα θεσσαλονικη διαβαζα 1 χρονο φουλ παθολογια για να εξεταστω σε 25 ερωτησεις αναπτυξης με κλινικα περιστατικα μεσα κ διαφορικες διαγνωσεις σε δυο ωρες. Ο χρονος δεν επαρκουσε με τιποτα κ ο καθηγητης ο ιδιος να εγραφε δεν θα ξεπερνουσε το 7-8 στο 2ωρο. Επιπλεον εξεταστηκα και προφορικα εφ'ολης της υλης.

Καποιες κλινικες μπορει να εχουν βαλει πολλαπλης αλλα οποσδηποτε δεν ειναι απο τραπεζα και εχουν κ προφορικη εξεταση.

Αυτα για καποιους που εντεχνα και συστηματικα προσπαθουν να υποβαθμισουν τα πτυχια κ τις γνωσεις μας ενω οι ιδιοι θεωρουν οτι τα σηματα ειναι δυσκολα...

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΟΝΕ. ΝΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΠΤΥΧΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΩΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ. Η ΑΛΗΤΕΙΑ ΕΧΕΙ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΟΡΙΟ ΠΛΕΟΝ. ΤΑ ΣΚΑΤΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΠΝΙΞΕΙ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΨΗΦΟΥΣ Κ. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΠΟΥ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΩΣ ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΑΤΕ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ Κ ΠΑΤΑΞΗ ΤΗΣ ΔΙΑΦΘΟΡΑΣ... ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΑ Π@@ΡΙΑ ΜΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΟΝΕ.

Σωστά αυτά που λες σε γενικές γραμμές,αλλα φαντάζεσαι ποια θα ήταν η κατάντια της Ελλάδας και της ιατρικής της ,χωρίς την E.E???

Μήπως θα είχαμε σαν σημείο αναφοράς και σύγκρισης τους Βουλγαρους και τους Ρουμάνους???

Γιατί καλά είναι όταν οι Ευρωπαίοι από το '81 ,μας δίνουν τα "πακέτα" Ντελόρ,Σαντέρ και Πρόντι κ.τ.λ???

και εμείς τι κάναμε και τι κάνουμε ???

Τα επενδύσαμε στην παιδεία??

Μήπως τα επενδύσαμε στα πανεπιστήμια της χώρας μας??

Μήπως στην ερευνα???

Μήπως στην ανάπτυξη της χώρας μας??

Όχι βεβαια...

καθόμασταν και χλευάζαμε,τρώγαμε τα χρήματα που μας στέλναν και λέγαμε...

"κοίτα τους μαλακες τους Ευρωπαίους που μας εμπιστεύονται!!!Που επενδύουν χρήματα στην χωρα μας ώστε να πάψει να είναι Β' διαλογής!!"

Και μέσα σε αυτά τα 25 χρονια που είμαστε στην E.E τι έγινε???

Στην χωρα μας απολυτος τίποτα!!

Ενώ Πορτογαλία(οι βοσκοί)και Ισπανία που έγιναν μέλη 5 χρονια αργότερα,μας έχουν φτάσει και προσπεράσει εδώ και τουλάχιστον 10 χρονια!!

Αλλα είναι χαρακτηριστικό του σύγχρονου Έλληνα!!!

Να αρέσκεται σε μια κατάσταση στάσιμη,δεν θέλει αλλαγές και το μονο που έχει μάθει από τα 25 χρονια στην E.E είναι να κατηγορεί τους Ευρωπαίους για το μαύρο χαλι στο οποιο βρίσκεται ο ίδιος!!

Ακόμη και στο θέμα των καταλήψεων...Αρέσκονται κάποιοι να κάνουν αντιστοιχίες με τον Μάη του '68 στην Γαλλία!...

Στην Γαλλία όμως,οι νέοι ξεσηκώθηκαν για να αλλάξουν μια κατάσταση στάσιμη,νωθρή,παρακμάζουσα, που επικρατούσε δεκαετίες!!

Στην Ελλάδα αντιθέτως,ξεσηκώθηκαν οι νέοι για να διατηρήσουν μια φαύλη και παρακμάζουσα κατάσταση!!Είναι μοναδικό φαινόμενο στα παγκόσμια χρονικά!!

Καλο και σοφό είναι λοιπόν,ν'αφήσουμε τις κινδυνολογίες κατά μέρος και να κοιτάξουμε πως θα βρούμε λύση σε αυτό το πρόβλημα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως θα έλεγε και ο Αργυρόπουλος το χάλι που όσο πάει αυξάνεται φαίνεται και στους λεξάριθμους:

ΓΙΑΤΡΟΙ=ΤΡΑΠΕΖΑ=494 (αλήθεια είναι)

Δυστυχώς έτσι είναι. Μια τράπεζα ερωτήσεων (και μία χρημάτων για να αγοράσεις στους "καθηγητές" αυτά που πρέπει για να περάσεις τα μαθήματα) στις χώρες του ανατολικού μπλοκ πλέον φτάνει και περισσεύει για να νομίζει κάποιος και όσοι δε τον ξέρουν ότι είναι ιατρός.

Συλλυπητήρια στους ασθενείς που θα πέσουνε στα χέρια τους και συγχαρητήρια στους Έλληνες απόφοιτους: το παράσημο της ανοιχτής παλάμης είναι και πάλι δικό μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κριμα που θα βγειτε ιατροι ετσι που μιλατε και βριζετε ,οχι μονο για τους δικατσαδες αλλα και για τους πολιτικους,και τον πρωθυπουργο μας,η παιδεια σας δεν εχει ορια.ειστε απλα κατι παρασυρομενοι νεοι ,που σας πορασυρουν κατι μαγκες και μαγκισες,κοπαδι στη σφαγη. απορω πως χαλαω χρονο μαζι σας,αλλα τα ζηταει ο ο ργανισμουλι σας,καντε μερικες γαργαρες με αλατονερο τωρα,δηλαδη καντε το γαργαρα.

ΟΠΕΡ ΕΔΕΙ ΔΕΙΞΑΙ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕ Σ ΑΡΕΣΕΙ ΒΗΞΕ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ--ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΙΝΙΚΟ ΚΥΡΟ=5-0

συμφωνα με σημερινα δημοσιευματα του τυπου η ιατρικη σχολη αθηνων βρισκεται στη ΘΕΣΗ 400 ΣΤΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ,σε συνολο 500,,,οταν παιρνω φορα φορα κατηφορα......................

(special αφιερωμενο στην ιατρικη αθηνας,ολοι στην πιστα)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ--ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΙΝΙΚΟ ΚΥΡΟ=5-0

συμφωνα με σημερινα δημοσιευματα του τυπου η ιατρικη σχολη αθηνων βρισκεται στη ΘΕΣΗ 400 ΣΤΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ,σε συνολο 500,,,οταν παιρνω φορα φορα κατηφορα......................

(special αφιερωμενο στην ιατρικη αθηνας,ολοι στην πιστα)

Συγγνώμη αλλα επειδή με ενδιαφέρει αυτή η κατάταξη, μπορείς να μου πεις σε ποια εφημερίδα(και ποιας ημέρας) δημοσιεύτηκε ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αμ τη περιμενεις απο κατι αριστερομουτρα που τη μιση μερα την αραζουν στου μπαμπη το καφενειο παιζοντας πρεφα και ταβλι και την αλλη μιση περιφερονται απο την εισοδο του αναγνωστηριου ασκοπως μεχρι το αγαλμα του ιπποκρατη μοιραζοντας μανιφεστα για δηθεν επαναστασεις ............περασμενα μεγαλεια και διηγωντας τα να κλαις(το ανωτατο σοβιετ συνεδριαζει),χα χα χα χα........

οι δε δαπιτες με τις μπλουζες κολεγιου περιφερονται απο καρμα εις μυθο με τακτα διαλλειματα για επισκεψεις σε γραφεια καθηγητων 'η και αναπληρωτων μερικες φορες- προς γλειψιμο και αλλες παρομοιες αξιοκρατικες ενεργειες -

προς το τελος της ημερας κατευθεινονται προς το βολκανο 'η τη κοβανη για την αποκτηση των καταξιωμενων συγγραματων(τα σος και αλλα) για να διαγωνιστουν στην ερχομενη εξεταστικη.

αλλη μια κουραστικη μερα τελειωσε......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ--ΔΙΕΘΝΕΣ ΕΠΙΣΤΗΜΙΝΙΚΟ ΚΥΡΟ=5-0

συμφωνα με σημερινα δημοσιευματα του τυπου η ιατρικη σχολη αθηνων βρισκεται στη ΘΕΣΗ 400 ΣΤΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ,σε συνολο 500,,,οταν παιρνω φορα φορα κατηφορα......................

(special αφιερωμενο στην ιατρικη αθηνας,ολοι στην πιστα)

Άσε μας ρε μάγκα που μελετάς και παγκόσμιες κατατάξεις Πανεπιστημίων χωρίς να δίνεις ένα link για να τις βρούμε κι εμείς. Εγώ ξέρω ότι το ΜΙΝΙ σέρνει καράβι και ότι το μυαλό κάποιων έχει πάρει τόσο αέρα που έχει καταντήσει (α)ΚΥΡΟ.

Και για homework κλίνε μου το ουσιαστικό κύρο. :P:P:splats::splats::splats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσε μας ρε μάγκα που μελετάς και παγκόσμιες κατατάξεις Πανεπιστημίων χωρίς να δίνεις ένα link για να τις βρούμε κι εμείς. Εγώ ξέρω ότι το ΜΙΝΙ σέρνει καράβι και ότι το μυαλό κάποιων έχει πάρει τόσο αέρα που έχει καταντήσει (α)ΚΥΡΟ.

Και για homework κλίνε μου το ουσιαστικό κύρο. :P:P:splats::splats::splats::splats:

Οι αξιολογησεις που γίνονται ανα τον κοσμο δεν είναι εγκυημενα και αντικειμενικες. Τα κριτηρια τους είναι υπό αμφισβητηση και είναι γνωστο ότι από αυτές ευνοουνται χωρες οικονομικα ανωτερες. Η ιατρικη αθηνων εχει τεραστιο κυρος και οι αποφοιτοι της είναι ευπροσδεκτοι με ευκολια σε ολες αυτές τις δηθεν εpιστhμονικα προηγμενες χωρες. Με λιγα λογια ανετα μπορουμε να πατησουμε σε οποιονδηποτε διαγωνισμο τους αμερικανους, δυτικοευρωπαιους, ενώ τους υπολοιπους και με κλειστα ματια..

Δικατσαδες, τι προσπαθειτε να αποδειξετε εδώ? Εξηγηστε μας με απλα λογια. Αν εισασταν καλοι αυτά που λεγονται για σας θα τα γραφατε στα @@ σας. Αλλα η μυγα μυγιαζει. Συνεχειστε να δικαιολογειτε τα αδικαιολογητα να δουμε που το πατε τελικα.

ΥΓ.παρακαλω τους συναδελφους να σταματησουν να ασχολουνται με τα ορθογραφικα τερατα των δικατσαδων. Είναι σα να λεμε ότι δεν εχουμε επιχειρηματα εναντιον τους και τους χτυπαμε σε ανουσια, μη πω ανοητα θεματα. Ολοι ξερουμε ότι είναι σχεδον αγραμματοι, παμε παρακατω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι εμαθα παλι σημερα οτι οι ωρες διδασκαλιας στην ιατρικη αθηνων ειναι μολις 3500 ωρες ενω η οδηγια της Ε.Ε για ελευθερη μετακινηση σε χωρες μελη απαιτει 5500ωρες διδασκαλιας .

θα το βρειτε μες στο ιντερνετ .

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους Δικατσάδες, επειδή απλά και μόνο έρχονται απέξω (και έχω περάσει με Πανελλαδικές).

Έχω πρόβλημα με την ασχετοσύνη και την ανέλιξη ανθρώπων που δεν αξίζουν. Είτε αυτοί είναι Δικατσάδες, είτε μεταγραφείς είτε κανονικοί Πανελλαδικοί φοιτητές.

Πιστεύω ότι για την τράπεζα θεμάτων θα έπρεπε να αντιδράσουν οι ίδιοι οι Δικατσάδες. Γιατί με αυτόν τον τρόπο εξομοιώνονται οι καλοί με τους άχρηστους ανάμεσα τους.

Αν οι ίδιοι ήθελαν να γίνουν πραγματικά αποδεκτοί τόσο στους εδώ φοιτητές όσο και στην κοινωνία γενικότερα (γιατί είναι κουβέντα που κυκλοφορεί και εκτός ιατρικού κλάδου "Α , αυτός από Ρουμανία είναι") θα έπρεπε να ζητήσουν αξιοκρατικές και δύσκολες εξετάσεις ώστε να αποδείξουν ότι όντως κάτι κάνανε τόσα χρόνια εκεί που ήταν και για να ξεχωρίσουν και ανάμεσα από αυτούς οι καλοί από τους άχρηστους. Γιατί δηλαδή και όλοι οι Δικατσάδες να μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι;

Κύριοι Δικατσάδες , συνεχώς λέτε πως τα Πανεπιστήμια σας είναι το ίδιο καλά ίσως και καλύτερα. Ότι τη στιγμή που εμείς κάναμε καταλήψεις εσείς κάνατε εργαστήριο.. Εδώ λοιπόν είμαστε..Ζητήστε δύσκολες και αξιοκρατικές εξετάσεις να το αποδείξετε.

Κατά τα άλλα σε ποια χώρα τελείωσε κάποιος προσωπικά δε με απασχολεί καθόλου. Αποδέχομαι όλες τις χώρες και ιατρικές σχολές όπως επιθυμώ να αποδεχτούν και τη δικιά μου ιατρική σχολή όταν πάω αύριο για ειδικότητα σε κάποια ξένη χώρα.

Ξέρω πολλούς συμφοιτητές (Πανελλαδικούς) που είναι αδιάφοροι και επικίνδυνοι. Και για αυτούς θα έπρεπε να είναι πιο αυστηρά τα πράγματα , γι'αυτό άλλωστε πολλοί από εμας ζητάμε εξετάσεις για την ειδικότητα.

Προς το παρόν καλό κουράγιο στο παπαγάλισμα έτοιμων ερωταπαντήσεων σε γνωστές ερωτήσεις πολλαπλής.. Ειλικρινά πιστεύω πως το έργο σας είναι δύσκολο.. Γιατί πολλοί από εσάς απλά θα παπαγαλίζετε την απάντηση χωρίς να την καταλαβαίνετε ή χωρίς να προσπαθείτε να μάθετε κάτι έστω και μέσα από αυτήν τη διαδικασία..

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους Δικατσάδες, επειδή απλά και μόνο έρχονται απέξω (και έχω περάσει με Πανελλαδικές).

Έχω πρόβλημα με την ασχετοσύνη και την ανέλιξη ανθρώπων που δεν αξίζουν. Είτε αυτοί είναι Δικατσάδες, είτε μεταγραφείς είτε κανονικοί Πανελλαδικοί φοιτητές.

Πιστεύω ότι για την τράπεζα θεμάτων θα έπρεπε να αντιδράσουν οι ίδιοι οι Δικατσάδες. Γιατί με αυτόν τον τρόπο εξομοιώνονται οι καλοί με τους άχρηστους ανάμεσα τους.

Αν οι ίδιοι ήθελαν να γίνουν πραγματικά αποδεκτοί τόσο στους εδώ φοιτητές όσο και στην κοινωνία γενικότερα (γιατί είναι κουβέντα που κυκλοφορεί και εκτός ιατρικού κλάδου "Α , αυτός από Ρουμανία είναι") θα έπρεπε να ζητήσουν αξιοκρατικές και δύσκολες εξετάσεις ώστε να αποδείξουν ότι όντως κάτι κάνανε τόσα χρόνια εκεί που ήταν και για να ξεχωρίσουν και ανάμεσα από αυτούς οι καλοί από τους άχρηστους. Γιατί δηλαδή και όλοι οι Δικατσάδες να μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι;

Κύριοι Δικατσάδες , συνεχώς λέτε πως τα Πανεπιστήμια σας είναι το ίδιο καλά ίσως και καλύτερα. Ότι τη στιγμή που εμείς κάναμε καταλήψεις εσείς κάνατε εργαστήριο.. Εδώ λοιπόν είμαστε..Ζητήστε δύσκολες και αξιοκρατικές εξετάσεις να το αποδείξετε.

Κατά τα άλλα σε ποια χώρα τελείωσε κάποιος προσωπικά δε με απασχολεί καθόλου. Αποδέχομαι όλες τις χώρες και ιατρικές σχολές όπως επιθυμώ να αποδεχτούν και τη δικιά μου ιατρική σχολή όταν πάω αύριο για ειδικότητα σε κάποια ξένη χώρα.

Ξέρω πολλούς συμφοιτητές (Πανελλαδικούς) που είναι αδιάφοροι και επικίνδυνοι. Και για αυτούς θα έπρεπε να είναι πιο αυστηρά τα πράγματα , γι'αυτό άλλωστε πολλοί από εμας ζητάμε εξετάσεις για την ειδικότητα.

Προς το παρόν καλό κουράγιο στο παπαγάλισμα έτοιμων ερωταπαντήσεων σε γνωστές ερωτήσεις πολλαπλής.. Ειλικρινά πιστεύω πως το έργο σας είναι δύσκολο.. Γιατί πολλοί από εσάς απλά θα παπαγαλίζετε την απάντηση χωρίς να την καταλαβαίνετε ή χωρίς να προσπαθείτε να μάθετε κάτι έστω και μέσα από αυτήν τη διαδικασία..

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ithela ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - sa po kati.xero oti kapii apo esas ehun kapio provlima mazi mas.kapii ali omoa ohi(malon ine i aristuhi ton sholon sas).ta perisotera pedia pu spudazun ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - thelun exetasis idikotitas opos ishii ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - oli tin eyropi.mono i ellada ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ehi ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - to sistima.akoma ke i kipros ehi(mia hora pu o plithismos tis ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - xeperna ton pirea).me aytes tis exetasis lipon ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - katargithi to provlima ton anamonon ke ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - xekina me amesos tin idikotita.opios ine kalos ke ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika -i ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - perasi.eki ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - krithume oli mas.to oti vgike i trapeza ton erotiseon simeni exetasis idikotitas.min vlepete to dentro ke hanete to dasos.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θελω να σας πω κατι.ξερω οτι ορισμενοι εχετε προβλημα μαζι μας.μερικοι οχι(μαλλον ειναι οι αριστουχοι σας).βλεπετε το δεντρο και χανετε το δασος.Το οτι εχουμε τη τραπεζα σημαινει εξετασεις ειδικοτιτας.Μονο η Ελλαδα δεν εχει σε ολη την ευρωπη.Ακομα και η Κυπρος εχει.Εκει θα κριθουμε ολοι μας ,ετσι για να δουμε ποσα πιδια βαζει ο σακος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι εξετάσεις ειδικότητας θέλετε άθλιε?Εδώ δεν μπορείτε να περάσετε τη βάση με άγνωστες ερωτήσεις και ζητάτε να ανταγωνιστείτε τους άριστους που σας απέκλεισαν από το πανεπιστήμιο?

Εχεις ιδέα ανοήτε που θα πάει η βάση σε διαγωνισμό εισαγωγής για θέσεις ειδικότητας?(όχι βέβαια με την παιδική χαρά της τράπεζας)?ξέρεις τι επιδόσεις σημειώνουν οι φοιτητές των ελληνικών πανεπιστημίων σε θέματα παθολογίας ανάλογα με αυτά των τελευταίων αμερόληπτων εξεταστικών ΔΟΑτΑΠ όπου πατώσατε πανηγυρικά φανερώνοντας τη γύμνια σας?

Μην ανησυχείς όμως.Οι σοφοί καθηγητές γνωρίζουν άριστα τις δυνατότητες των ατόμων που πέρασαν με πανελλήνιες χάρη στα γραπτά που διορθώνουν καθημερινά.Οταν βλέπουν το βιβλίο να έχει απομνημονευθεί και γραφεί κατά λέξη μην ανησυχείς,δεν υπάρχει περίπτωση να θέσουν αντικειμενικές εξετάσεις μεταξύ αυτών των ατόμων και των υπολειμματικών γόνων και προστατευόμενών τους.Δεν έχουν καμιά όρεξη να δουν τους δικούς τους που με τόσο κόπο έφεραν με μεταγραφή να ξεφτιλίζονται ξανά.

Τα ξέρεις όμως αυτά και πετάς το κούφιο σύνθημα για εξετάσεις για ειδικότητα γιατί ακριβώς έχεις διαπιστώσει πόσο μπορείς να επηρρεάσεις την οποιαδήποτε διαδικασία επιλογής προς την κατεύθυνση της στρέβλωσης και πιστεύεις οτι υπάρχουν και άλλοι με κοινά συμφέροντα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.