Jump to content

ΔΟΑΤΑΠ-ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΑ 1-0


Watson

Recommended Posts

Το χειροτερο σεναριο εγινε πραγματικοτητα. Οι δικατσαδες πηραν αυτό που ηθελαν και ετοιμαζονται ηδη για μpουζουκια και παρτυ. Εμεις καναμε το χρεος μας και ενημερωσαμε ολο τον κοσμο για το τι θα παιχτει ώστε η υπουργος να το σκεφτει καλυτερα και να λαβει υποψην της την γενικη κατακραυγη για αυτά τα αισχη και τους κινδυνους που απορρεουν από αυτά για την δημοσια υγεια.

Π@Π@Λ@!!!

Οι ''εκπροσωποι'' μας σχεδον ποτέ δεν ανεφεραν το μειζον αυτό θεμα στα καναλια, τις ατελειωτες ώρες που π@π@ρολογουσαν και γραφαν τον εαυτο τους στο βιντεο για να αυτοθαυμαζονται μετά τις εκπομπες. Δε σηκωθηκε η παραμικρη σκονη για τη μεγιστη αυτή υποβαθμιση των πανeλληνιων εξετασεων και των πτυχιων μας τελικα.

Καναμε καταληψεις σαν ηλιθιοι (εγω πρωτος) για το δοαταπ και κανεις πολιτης αυτης της χωρας δεν το εμαθε ποτέ από κανενα μεσο! Οι δικατσαδες λοιπον, με συμμαχο τους το σκοταδι που καλυπτε το ολο θεμα και τους αχρηστους ''εκπροσωπους'' μας πετυχαν και ετοιμαζονται για αγροτικα και λιστες σαν κυριοι. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Last Reply

το λεγαμε εξαρχης πως ειναι μαλακια οι καταληψεις! γιατι δε μας ακουγατε κ. συναδελφοι? οι εκ των υστερων συγγνωμες δεν γινονται δεκτες οσο ειλικρινεις κι αν ειναι!

για να επιβεβαιωσετε (οσοι ενδιαφερεστε) το επιπεδο των δικατσαδων μπορειτε να δειτε πως καθολου δεν επιχαιρουν!... διοτι δεν πηραν τις πολυποθητες απαντησεις! η δοθεισα τραπεζα για πολλους απο δαυτους ειναι αχρηστη χωρις τις απαντησεις των ερωτησεων :splats: τις οποιες και θα προσπαθησουν να παρουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φραγκλίνε μην τα ισοπεδώνεις όλα γράψαμε 30 άτομα ότι θελαν και τις απαντήσεις και αμέσως εσύ έκανες την εξίσωση 30=2000.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά εγώ σπούδασα στην Αθήνα, αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα με ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ, ούτε με κανέναν. Για μένα το μόνο σημαντικό είναι αν κάποιος βγαίνει ή όχι καλός γιατρός. Αλλά, μα το Θεό, εξετάσεις Ιατρικής με τράπεζα ερωτήσεων, πρώτη φορά ακούω στη ζωή μου. Εμείς δώσαμε ποτέ εξετάσεις στην Ιατρική με ερωτήσεις έτοιμες, ακόμα και στα προκλινικά μαθήματα; Τόμους διαβάζουμε. Γιατί δύο μέτρα και δύο σταθμά και μετά το πτυχίο όλοι στο ίδιο τσουβάλι; <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά εγώ σπούδασα στην Αθήνα, αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα με ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ, ούτε με κανέναν. Για μένα το μόνο σημαντικό είναι αν κάποιος βγαίνει ή όχι καλός γιατρός. Αλλά, μα το Θεό, εξετάσεις Ιατρικής με τράπεζα ερωτήσεων, πρώτη φορά ακούω στη ζωή μου. Εμείς δώσαμε ποτέ εξετάσεις στην Ιατρική με ερωτήσεις έτοιμες, ακόμα και στα προκλινικά μαθήματα; Τόμους διαβάζουμε. Γιατί δύο μέτρα και δύο σταθμά και μετά το πτυχίο όλοι στο ίδιο τσουβάλι; <_<

Μην είσαι ξεχασιάρα! Φυσικά και δώσαμε κι εμείς κάποιες εξετάσεις με έτοιμες ερωτήσεις!

Το θυμάμαι πολύ καλά! Ήταν στο πρώτο έτος, στο μάθημα... :huh: ΣΥΓΝΩΜΗ, ΛΑΘΟΣ!!! Αυτό δεν ήταν για τη σχολή, ήταν για το δίπλωμα οδήγησης... emoops

Με συγχωρείτε, τα μπέρδεψα... :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά εγώ σπούδασα στην Αθήνα, αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα με ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ, ούτε με κανέναν. Για μένα το μόνο σημαντικό είναι αν κάποιος βγαίνει ή όχι καλός γιατρός.

Και εγώ

Αλλά, μα το Θεό, εξετάσεις Ιατρικής με τράπεζα ερωτήσεων, πρώτη φορά ακούω στη ζωή μου. Εμείς δώσαμε ποτέ εξετάσεις στην Ιατρική με ερωτήσεις έτοιμες, ακόμα και στα προκλινικά μαθήματα;

Κρίμα όμως δεν πήραν τις απαντήσεις ... :P

Αντικειμενικά όμως και εμεις έχουμε δώσει εξετάσεις με ερωτήσεις έτοιμες.Είναι θέμα κλινικής

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα μπράβο στα παιδιά που κυνήγησαν και πέτυχαν αυτό που ήθελαν B)

Ένα μπράβο σε όσους κατάλαβαν ότι στην Ελλάδα σημασία έχει α αγώνας (με όποια μέσα) και ελάχιστα η λογική των αιτημάτων (αυτό ισχύει τόσο για το Δοαταπ όσο και για κάτι άλλα αιτήματα που κυκλοφορούν τελευταία ...)

Άντε με καλύτερα κονέ στον επόμενο γύρο ... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντα ηταν θεμα συντεχνιακο!

ωμα, στενα και στεγνα!

δυστυχως οι φοιτητες εξακολουθουν να πεφτουν θυμα των αριστερων φληναφηματων!

καλα να παθουν!

(ακουσατε τον Αλαβανο και τις αποψεις του ???? :splats::splats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πωλούνται οι απαντήσεις στις ερωτήσεις των βάσεων του ΔΟΑΤΑΠ.

Η τιμή είναι 1000 Ευρώ για κάθε μάθημα.

Σε περίπτωση αποτυχίας τα χρήματα επιστρέφονται.

(Χρυσές δουλειές θα κάνουν ορισμένοι... :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως εγώ έχω να προτείνω κάτι άλλο..

10.000 ερωτήσεις δεν είναι λίγες. Γιατί οι εξετάσεις που δίνανε μέχρι τώρα οι ΔΙΚΑΤΣΑδες ήταν καλύτερες;

Αντί να λέμε να αποσυρθεί κάτι τέτοιο θα μπορούσαμε να προτείνουμε να αλλάξει μόνο μια παράμετρος..

Να μην είναι υποχρεωτικό να είναι ίδια ακριβώς η εκφώνηση. Δηλαδή να μπορούν να βάλουν ένα "δεν" ή να σβήσουν ένα "δεν" αν θέλουν ανά περίπτωση..

Με αυτόν τον τρόπο θα αναγκαστούν να κάτσουν να καταλάβουν λίγο την απάντηση και όχι να τη μάθουν απέξω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν σας περάσω μερικές ερωτήσεις εδώ μπορείτε να μου βρείτε απαντήσεις μιας και με τις καταλήψεις έχετε χρόνο ελεύθερο?

Τίποτα δεν μας χαριστικέ έχουμε 10,000 ερωτήσεις και για όσους έρχονται από φέτος θα γίνουν έως και 15,000 σας φαίνεται λίγο?

Με το σύστημα αυτό και μέσα από πηγή ερωτήσεων όσο και αν σας φαίνεται τρελό εξετάζονται πολλές σχολές στο εξωτερικό και κάτι ακόμα το σύστημα αυτό το πρότειναν και το υλοποίησαν οι δικοί σας καθηγητές και το κρίνουν αξιοκρατικό .

Όποιος από εσάς που μπαίνει εδώ και τα κόβει χοντρά τον προκαλώ – προσκαλώ να πάρει τις 2,500 μιας και δεν έχετε και τίποτα να κάνετε με τις καταλήψεις σε ένα μάθημα ας πούμε παθολογία και σε ένα μηνά από τώρα να βρεθούμε όπου θέλει από κοντά να του δώσω 100 εγώ από τις 2,500 χιλιάδες να δούμε θα το περάσει το δίπλωμα η θα έρθει και του χρόνου?

Άντε για ηρεμίστε λίγο και κοιτάτε τα σοβαρά προβλήματα του κλάδου εμείς ποτέ δεν είμαστε το πρόβλημα ποτέ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please&#33; ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - mathhma xeirurgikis papadhmitriou-areteio 700 erwtisis dwsame me trapeza erwtisewn,to ksexasate mages;

ξεχασατε το Μαργαριτη και το Ζανο τους Δαπιτες που επιναν καφε με τους καθηγητες και φευγοντας επαιρναν και τα θεματα των εξετασεων .ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΓΙΑ-ΔΡΙΤΣΑΣ-κτλ.ξυπνατε,με τις βλακειες χανονται οι εξεταστικες.1000 ερωτησεις διπλωμα οδηγησης,700 ερωτησεις χειρουργικης,ετσι τα επαιρναν τα μαθηματα κατι λαμογια Δαπιτες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ερώτηση είναι αν σε κάτι κακό μπορούμε να συγκρίνουμε κάτι χειρότερο?

Και η τράπεζα με τις ερωτήσεις ειναι χάλια,και τα έργα ορισμένων χω(α)μένων..

Το ζητούμενο είναι τι είναι χειρότερο ή αν είναι και τα 2 χάλια? emno

Και όχι,δεν ξέρουμε με τι συμφέροντα κρίθηκε "αξιοκρατικό"..

Και όχι, δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα ούτε στο εξωτερικό

(γιατι με 10.000 ερωτήσεις,να αναγνωρίσω το υποτιμημένο πτυχίο μου

σε 2-3 χώρες να τις έχω πρόχειρες..) :P

Και ναι, μαθαίνονται(έχουμε και μεις διαβάσει άσχετα επιλογής και ας μην έπεφταν

-π.χ.Χειρ Ανδρουλάκης)

Επίσης ο κλάδος έχει προβλήματα,σίγουρα,αλλά μάλλον επιδεινώνονται με τέτοιες πρακτικές

παρά βελτιώνονται.. :angry:

Άσχημη περίοδος,όλα ανάποδα πάνε,μήπως 06/06/06... Ήρθε όντως?? :bloodomen::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φωτη σοβαρεψου αγορι μου.

2500 χιλιαδες ερωτησεις ανα μαθημα εχεις και παραθετεις και ενστασεις.

κανε τη δουλεια σου αλλα μη προκαλεις

που μπορουμε να βρουμε τις ερωτησεις,γνωριζει κανεις?

υ.γ μαγκα απο κατω εχεις πολυ δικιο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ποσο πορομενοι ειστε με τους δικατσαδες!τα προβληματα ιατρικης αθηνας,δεν λυνονται ποτε παρτε το χαμπαρι,αυτα τα πολιτικομουτρα δηθεν ενδιαφερονται για τους συμφοιτητες τους σκοπιμα ειναι σας ξεσηκωνουν γαι να περασουν δικες τους πολιτικες πανεπιστημιακες σκοπιμοτητες και καθηγητικες. τι νομιζετε για ολο τον κλαδο ενδιαφερονται;κοιμοσαστε.σας παρασυρανε σε καταληψεις,σε πορειες για να προβληθουν αυτοι,δε θελω να πιστευω οτι ειστε αρνια στη σφαγη,οχι,αλλα σκεπτομενοι.αυτοι αργοτερα θα κανουν διατριβες,το εργο επαναλαμβανεται,αυτοι θα μπουν σε θεσεις και εσεις κανετε εχθρους τους δικατσαδες,οπου αυριο μεθαυριο θα ειστε στην ιδια κλινικη.ο ΔΡΙΤΣΑΣ ΚΑΙ Η ΚΑΓΙΑ ΠΑΙΖΟΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΕΡΔΟΦΟΡΟ ΓΙ Α ΑΥΤΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ,ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΧΘΡΟΥΣ.

ποσο πορομενοι ειστε με τους δικατσαδες!τα προβληματα ιατρικης αθηνας,δεν λυνονται ποτε παρτε το χαμπαρι,αυτα τα πολιτικομουτρα δηθεν ενδιαφερονται για τους συμφοιτητες τους σκοπιμα ειναι σας ξεσηκωνουν γαι να περασουν δικες τους πολιτικες πανεπιστημιακες σκοπιμοτητες και καθηγητικες. τι νομιζετε για ολο τον κλαδο ενδιαφερονται;κοιμοσαστε.σας παρασυρανε σε καταληψεις,σε πορειες για να προβληθουν αυτοι,δε θελω να πιστευω οτι ειστε αρνια στη σφαγη,οχι,αλλα σκεπτομενοι.αυτοι αργοτερα θα κανουν διατριβες,το εργο επαναλαμβανεται,αυτοι θα μπουν σε θεσεις και εσεις κανετε εχθρους τους δικατσαδες,οπου αυριο μεθαυριο θα ειστε στην ιδια κλινικη.ο ΔΡΙΤΣΑΣ ΚΑΙ Η ΚΑΓΙΑ ΠΑΙΖΟΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΕΡΔΟΦΟΡΟ ΓΙ Α ΑΥΤΟΥΣ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ,ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΧΘΡΟΥΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ξεχασατε το Μαργαριτη και το Ζανο τους Δαπιτες που επιναν καφε με τους καθηγητες και φευγοντας επαιρναν και τα θεματα των εξετασεων .ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΓΙΑ-ΔΡΙΤΣΑΣ-κτλ.ξυπνατε,με τις βλακειες χανονται οι εξεταστικες.1000 ερωτησεις διπλωμα οδηγησης,700 ερωτησεις χειρουργικης,ετσι τα επαιρναν τα μαθηματα κατι λαμογια Δαπιτες.

magas αυτό για την Καγιά είναι αναληθές 100% και στο υπογράφω. Με την Αργυρώ είμαστε στις ίδιες κλινικές 5ο και 6ο έτος και δεν έχει παρακαλέσει κανέναν καθηγητή. Ξέρει ιατρική που θα ζήλευαν πολύ και στα προφορικά είναι πραγματικα αστέρι. Ψάχνω να βρώ κ εγώ έναν λόγο για να ασχολείται με την πολιτική τη στιγμή που της έχει μείνει μόνο ένα μάθημα για να πα΄ρει πτυχίο. Φαίνεται πως η ιδεολογία της είναι πάραπάνω απο το πτυχίο. Αλλά ότι τη βοηθάνε οι καθηγητές, αυτό ξέχνα το. Θέλω να αποκαταστήσω το όνομα της συμφοιτητριάς μου γιατί μερικές επιθέσεις είναι άδικες. Κ να φανταστείς ότι δεν ανήκω ιδεολογικά στον ίδιο χώρο ούτε ασχολούμαι με συνδικαλιστικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μετα απο 5χρονια αυτοι θα ειναιι με τα διδακτορικα τους-μεταπτυχιακα και οι υπολοιποι με σχετα πτυχια να τρεχουν,εκτος αν επωφελισαι και εσυ οποτε καληνυχτα,τους φοιτητπατερες δεν τους παω ειναι για τη μαζα για τα ζωα Η ΚΑΓΙΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΔΙΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ;:::: ,εμπρος ολοι τη δευτερα να ανοιξει η σχοληηη, ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σταμάτα να συκοφαντείς την Καγιά. Η κοπέλα δεν έχει ολοκληρώσει την κλινική της, οπότε αν δεν ανοίξει σχολή δεν παίρνει το χαρτί. Όσο για τα διδακτορικά με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο. Δεν έχω ωφεληθεί ποτέ σε αυτή τη σχολή κ ούτε πρόκειται. Είμαι αρκετά υπερήφανος. Όσο για τη Δευτέρα, δεν βλέπω να ανοίγει η σχολή. Για πέμπτη ορίστηκε νέα Γενική συνέλευση. Αν κάνω λάθος διόρθωσέ με. Εδω μέσα το διάβασα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Franklin το σκέφτηκα!!! 1ον καίγεται να ανοίξει η σχολή και δεν γνωρίζει πώς η συνέλευση είναι τη πέμπτη. Επίσης ο τρόπος που τα γράφει παραπέμπτει σε δικατσά!

Μόνο και μόνο για τους δικατσάδες που φοβούνται ότι η κατάληψη θα τους χαλάσει τα σχέδια, αξίζει να κατέβω και να ψηφίσω υπερ τη συνέχισης της. Άλλωστε ότι ήταν να χάσουμε το χάσαμε. Τουλάχιστον να μην είμαστε κ κερατάδες κ δαρμένοι στο θέμα του δικατσά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Franklin το σκέφτηκα!!! 1ον καίγεται να ανοίξει η σχολή και δεν γνωρίζει πώς η συνέλευση είναι τη πέμπτη. Επίσης ο τρόπος που τα γράφει παραπέμπτει σε δικατσά!

Μόνο και μόνο για τους δικατσάδες που φοβούνται ότι η κατάληψη θα τους χαλάσει τα σχέδια, αξίζει να κατέβω και να ψηφίσω υπερ τη συνέχισης της. Άλλωστε ότι ήταν να χάσουμε το χάσαμε. Τουλάχιστον να μην είμαστε κ κερατάδες κ δαρμένοι στο θέμα του δικατσά.

Η καγια δε νομίζω να χρειάζεται φερεφωνα. Ή κάνω λαθος? Δεν καταλαβαινεις γιατι ασχολειται με την πολιτικη και μαλλον τελευταιος καταλαβες ότι ο magas είναι δικατσας. Σε τετοιους σαν και σενα βασιζεται η καγια και μας @@ει.

Βαλτε το καλα στο μυαλο σας: ο δηθεν λογος για την καταληψη ηταν το δικατσα για το οποιο η καγια δεν ειπε κουβεντα στα καναλια παρα κοιτιοταν συνεχως στην οθονη να δει αν της καθησε καλα το χτενισμα. Και δεν ηξερε και 2 κουβεντες να πει για την εγκεφαλικη αιμοραγια! Αποελεσμα: οι δικατσαδες περασαν το δικο τους στα μουλωχτα, εξω από τα φωτα της δημοσιοτητας! Συνεχισε εσυ την καταληψη τωρα να μας προλαβουν και στις λιστες κατά εκατονταδες!

Ρε δικατσαδες, πηρατε αυτό που θελατε, καντε την παπια τωρα και μην μας σπατε τα νευρα λεγοντας ότι παλι είναι δυσκολες οι εξετάσεις σας (αν και για καποιους από σας ακομα και αυτή η γελοιοτητα μπορει να αποτελει προβλημα!!), ελεος πια! emeleosemeleosemeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν έλεγε η Καγιά για το Δικατσά θα είχε ευαισθητοποιηθεί η ηγεσία του υπουργείου Υγεία!? Πλάκα κάνεις! Δε συμμετέχω στη κατάληψη, αλλά ο λόγος είναι σοβαρός.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους Δικατσάδες, επειδή απλά και μόνο έρχονται απέξω (και έχω περάσει με Πανελλαδικές).

Έχω πρόβλημα με την ασχετοσύνη και την ανέλιξη ανθρώπων που δεν αξίζουν. Είτε αυτοί είναι Δικατσάδες, είτε μεταγραφείς είτε κανονικοί Πανελλαδικοί φοιτητές.

Πιστεύω ότι για την τράπεζα θεμάτων θα έπρεπε να αντιδράσουν οι ίδιοι οι Δικατσάδες. Γιατί με αυτόν τον τρόπο εξομοιώνονται οι καλοί με τους άχρηστους ανάμεσα τους.

Αν οι ίδιοι ήθελαν να γίνουν πραγματικά αποδεκτοί τόσο στους εδώ φοιτητές όσο και στην κοινωνία γενικότερα (γιατί είναι κουβέντα που κυκλοφορεί και εκτός ιατρικού κλάδου "Α , αυτός από Ρουμανία είναι") θα έπρεπε να ζητήσουν αξιοκρατικές και δύσκολες εξετάσεις ώστε να αποδείξουν ότι όντως κάτι κάνανε τόσα χρόνια εκεί που ήταν και για να ξεχωρίσουν και ανάμεσα από αυτούς οι καλοί από τους άχρηστους. Γιατί δηλαδή και όλοι οι Δικατσάδες να μπαίνουν στο ίδιο τσουβάλι;

Κύριοι Δικατσάδες , συνεχώς λέτε πως τα Πανεπιστήμια σας είναι το ίδιο καλά ίσως και καλύτερα. Ότι τη στιγμή που εμείς κάναμε καταλήψεις εσείς κάνατε εργαστήριο.. Εδώ λοιπόν είμαστε..Ζητήστε δύσκολες και αξιοκρατικές εξετάσεις να το αποδείξετε.

Κατά τα άλλα σε ποια χώρα τελείωσε κάποιος προσωπικά δε με απασχολεί καθόλου. Αποδέχομαι όλες τις χώρες και ιατρικές σχολές όπως επιθυμώ να αποδεχτούν και τη δικιά μου ιατρική σχολή όταν πάω αύριο για ειδικότητα σε κάποια ξένη χώρα.

Ξέρω πολλούς συμφοιτητές (Πανελλαδικούς) που είναι αδιάφοροι και επικίνδυνοι. Και για αυτούς θα έπρεπε να είναι πιο αυστηρά τα πράγματα , γι'αυτό άλλωστε πολλοί από εμας ζητάμε εξετάσεις για την ειδικότητα.

Προς το παρόν καλό κουράγιο στο παπαγάλισμα έτοιμων ερωταπαντήσεων σε γνωστές ερωτήσεις πολλαπλής.. Ειλικρινά πιστεύω πως το έργο σας είναι δύσκολο.. Γιατί πολλοί από εσάς απλά θα παπαγαλίζετε την απάντηση χωρίς να την καταλαβαίνετε ή χωρίς να προσπαθείτε να μάθετε κάτι έστω και μέσα από αυτήν τη διαδικασία..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

franklin κοιτα λεγε οτι θες,εγω ειμαι απο τους βολεμενους,και αν θες ελα συναντηθουμε να με δεις για να καταλαβεις,να δεις και το πασο. και αν θες βοηθεια στη σχολη εγω,δεν ξερεις με ποιον μιλας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.