Jump to content

Διακοπες


Recommended Posts

Λευκάδα λέει.

Ως φοιτητής στα Γιάννενα έφαγα τον Αη Νικήτα με το κουτάλι. Κι ας μην είναι η καλύτερη παραλία του νησιού.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μιας και η θάλασσα δεν μου λείπει λόγω μόνιμης κατοικίας, θα κάνω διακοπές φέτος σε βουνό. Μόλις σφίξουν οι ζέστες ανάβαση σε Καρπενήσι, Άγραφα, Λίμνη Πλαστήρα με κατάληξη Μέτσοβο ή ακόμα βορειότερα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ιούλιο Ρόδο, Αύγουστο Κάρπαθο ... οικογενειακά ... δεν προέκυψε κάτι εναλλακτικό για φέτος αλλά αν κρίνω από το πόσο καλά πέρασα πέρσι προβλέπονται καλές φάσεις και όμορφο βαθύ μαύρισμα. Αρκεί να μη μας χαλάσουν τον τουρισμό και το κέφι οι ... φίλοι και γείτονές μας φυσικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οπως βλέπουμε η λευκάδα έχει πολλούς θαυμαστές!Δεν είχα ποτέ καμία αμφιβολία,το μόνο που μας τα χαλάει είναι οι σεισμοί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αμα δεν το ξερατε, το καλοκαιρι πρωτα γεμιζει η Ζακυνθος και επειτα οσοι δεν τα καταφερουν να πανε Ζακυνθο αναγκαστικα πρεπει να διαλεξουν καποιο αλλο νησι!

Zante for ever B)

Γεια σου Dr Lecter !! Κι εγώ προτείνω ανεπιφύλακτα το φιόρο του Λεβάντε για καλοκαίρι... όχι ότι κατα το ήμισυ συνδεόμεθα με το νησί ... αλλά είναι ένα από τα ωραιότερα έλληνικά νησιά που το θυμάσαι με νοσταλγία και δεν υπάρχει περίπτωση να μην πας και δεύτερη φορά. Φιλιά στα ζακυθινόπουλα !!

Τα σέβη μου :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 years later...

Τα συγχαρητήρια μου για τη μαφία της Σταλίδας. Κρητική φιλοξενία και πίτσες μπλε. Ελπίζω να αποτελούν εξαίρεση για την Κρήτη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.