Jump to content

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Recommended Posts

ο μυλοπουλος λεει οτι συμφωνησε μαζι τους να την δωσει - με οσα λεει χθες και σημερα δε φαινεται να εχει τετοια διαθεση!

Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πήρα κ εγώ στο Υπουργείο κ μου είπαν ό,τι και στα κορίτσια παραπάνω...

Η πλάκα είναι ότι τα ίδια μου έλεγαν κ στο παρελθόν.. Δεν έχει αλλάξει τπτ στις πληροφορίες που δίνουν...

Το περί 11 έτη σπουδών κ υπέρβασή τους ισχύει στις σχολές που είναι 4 έτη κ όχι 6 όπως η ιατρική

Τροποποιήθηκε από ginashou

η πσράταση λογικά θα πρεπει να δοθεί απο τον λοβέρδο.φαίνεται να έχει τέτοια διάθεση;

Όταν λέω σιωπηρή παράταση εννοώ να κάνει τα στραβά μάτια στην καθυστέρηση των πανεπιστημίων να εκδόσουν διαπιστωτικές πράξεις διαγραφής μέχρι την σύσταση Οργανισμών. Χωρίς νομοθετική ρύθμιση που δεν φαίνεται πρόθυμος να κάνει (αν και ο κ. Μυλόπουλος δηλώνει πως έχει συμφωνήσει ο υπουργός).

Ρε παιδιά μπείτε στη σελίδα του Λοβέρδου στο facebook και στείλτε του μήνυμα να διευκρινίσει το θέμα της εξεταστικής του Σεπτεμβρίου! Αν τον βομβαρδίσουμε με ερωτήσεις τι λέτε δεν θα απαντήσει; Τουλάχιστον να εξακριβώσουμε οριστικά τι μας περιμένει.

αυτες οι ερωτησεις επιβεβαιωσης ειναι το κατι αλλο....

παιρνουμε στη γραμματεια για να μας πουν τι?

αυτοι μολις ερθει χαρτι πρωτοι πρωτοι θα κανουν διαγραφες..

Στο δημόσιο τομέα πριν λιγο καιρο ειχε γινει ενα θεμα με τις υποχρεωτικες αξιολογησεις υπαλληλων με βαθμο κατω απο τη βαση.

Υπηρχε τοτε εντολη στις διευθυνσεις το 15% του προσωπικου να αξιολογηθει υποχρεωτικα κατω απο τη βαση...

πρακτικα αυτο σημαινε οτι αν δεν σε γουσταρει ο προϊσταμενος σου πουλο...

Ξερετε τι εγινε? ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ οι δημοσιοι υπαλληλοι, προϋσταμενοι και διευθυντες αρνηθηκαν να καταθεσουν φυλλα αξιολογησης και τα κατεθεσαν στους οικειους συλλογους εργαζομενων...

Αποτελεσμα? ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ το μετρο και τωρα αλλαζει....

Συνεπως η δυναμη ανηκει σε εμας και στα ιδρυματα....αν υπαρξει ανταρτικο απο μεσα δεν θα γινει κατι....πχ αρνηση εκδοσης διαπιστωτικων πραξεων...

το θεμα ειναι οτι εχουμε απλα να κανουμε με ΚΟΤΕΣ....

αυτες οι ερωτησεις επιβεβαιωσης ειναι το κατι αλλο....

παιρνουμε στη γραμματεια για να μας πουν τι?

αυτοι μολις ερθει χαρτι πρωτοι πρωτοι θα κανουν διαγραφες..

Στο δημόσιο τομέα πριν λιγο καιρο ειχε γινει ενα θεμα με τις υποχρεωτικες αξιολογησεις υπαλληλων με βαθμο κατω απο τη βαση.

Υπηρχε τοτε εντολη στις διευθυνσεις το 15% του προσωπικου να αξιολογηθει υποχρεωτικα κατω απο τη βαση...

πρακτικα αυτο σημαινε οτι αν δεν σε γουσταρει ο προϊσταμενος σου πουλο...

Ξερετε τι εγινε? ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟΙ οι δημοσιοι υπαλληλοι, προϋσταμενοι και διευθυντες αρνηθηκαν να καταθεσουν φυλλα αξιολογησης και τα κατεθεσαν στους οικειους συλλογους εργαζομενων...

Αποτελεσμα? ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ το μετρο και τωρα αλλαζει....

Συνεπως η δυναμη ανηκει σε εμας και στα ιδρυματα....αν υπαρξει ανταρτικο απο μεσα δεν θα γινει κατι....πχ αρνηση εκδοσης διαπιστωτικων πραξεων...

το θεμα ειναι οτι εχουμε απλα να κανουμε με ΚΟΤΕΣ....

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ 100%!!

ΤΟ ΥΠΑΙΝΙΧΘΗΚΑ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΠΟΣΤ,ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ 441!!

ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΩΛΥΣΙΕΡΓΙΑΣ ΚΑΙ ΧΡΟΝΟΤΡΙΒΗΣ "ΑΠΟ ΜΕΣΑ",ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!!

ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕΤΡΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ "ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ"ΚΑΙ ΟΙ "ΛΕΟΝΤΑΡΙΣΜΟΙ" ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΛΕΟΝΤΑΡΙΣΜΟΙ.....ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ!!!

ΕΚΕΙ...ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΧΘΕΙ Η ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΚΑΙ Η ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΙΔΡΥΜΑΤΩΝ ΝΑ ΜΑΣ "ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ" ΑΛΛΑ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΠΡΟΣ ΕΜΑΣ!!!

ΚΑΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ Η ..."ΟΠΟΙΑ ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΗ" ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΜΕΧΡΙΣ ΕΣΧΑΤΩΝ!!!

Τροποποιήθηκε από Myriam

παιδια ακουσα τη συνεντευξη!!!

στο 3ο λεπτο το ειπε ο υπουργος!

διαγραφες την 35η αυγουστου!!!

σωθηκαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

παιδια ακουσα τη συνεντευξη!!!

στο 3ο λεπτο το ειπε ο υπουργος!

διαγραφες την 35η αυγουστου!!!

σωθηκαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

δηλ μεχρι 4/9 μπορείς να δώσεις κανονικά.. emkid

Για το ΕΚΠΑ ο κ. Φορτσάκης έχει δηλώσει πως είναι πιθανό να είναι έτοιμος Οκτώβριο - Νοέμβριο.

Καλημέρα,

από σήμερα ουσιαστικά βρίσκομαι σε άδεια και βρήκά λίγο χρόνο να διαβάσω κάποια πράγματα.

Οι admins του gm δεν "αβαντάρουν" κανένα σε αυτό το χώρο.

Κατανοώ πως το πρόβλημα που έχει ανακύψει είναι πολύ μεγάλο και θα ήθελα να παρακαλέσω όλα τα μέλη που εμπλέκονται άμεσα να προσπαθήσουν να διατηρούν την ψυχραιμία τους, ενώ τα μέλη που δεν εμπλέκονται στο συγκεκριμένο θέμα να πάψουν να ασχολούνται και να εκτροχιάζουν την συζήτηση.

Μπορούν να ανοίξουν άλλο θέμα και να εκθέσουν τις απόψεις τους.

Δεν θα επανέλθω, απλά μετά θα διαγράφω post χωρίς δεύτερη ειδοποίηση.

ΥΓ. από χρόνια έχουμε ζητήσει την βοήθεια άλλων μελών, ειδικά νέων, στην διαχείρηση αυτού του χώρου. Εάν κάποιος πιστεύει πως μπορεί να διαθέσει λίγο χρόνο και κάποια μορφή σοβαρότητας, ας επικοινωνήσει μαζί μας.

Για το ΕΚΠΑ ο κ. Φορτσάκης έχει δηλώσει πως είναι πιθανό να είναι έτοιμος Οκτώβριο - Νοέμβριο.

ο λοβερδος λεει οτι εχουν κατατεθει στο υπουργειο, θα αξιολογηθουν μεχρι 1 νοεμβριου και μετα θα ακολουθησει η εκδοση προεδρικων διαταγματων, δλδ η μεταφορα στα αει/τει αργει...

εδιτ: δλδ μιλαμε για καναδυο εξαμηνα υστερηση μεταξυ διαγραφων 31/8 και εφαρμογης οργανισμων - ο χρονος παρατασης που ζητησαν οι ρπυτανεις (???)

Τροποποιήθηκε από sp_io

Αν δεις το πεπραγμένα των ελλήνων υπουργών σε άλλα θέματα π.χ. φορολογικές δηλώσεις, δηλώνουν μια μέρα πριν λήξει η προθεσμία ότι δεν θα δοθεί άλλη παράταση και τελικά την επομένη την δίνουν. Στην περίπτωσή μας επειδή υπάρχουν αρκετοί άνθρωποι που όντως έχουν εγκαταλείψει τις σπουδές στους και δεν παρουσιάζονται στις σχολές, υπάρχει μια μεγάλη δεξαμένη για να καθαρίσουν τα μητρώα και να επιδείξουν "εργο" όπως το εννοούν αυτοί, στο τέλος θα υπάρξει κάποια ρύθμιση για την περίπτωσή μας. Ας μην απογοητευόμαστε από τις δηλώσεις του Λοβέρδου και ας συνεχίσουμε την πίεση και την ενόχλησή του με όποιον τρόπο μπορούμε.

ο λοβερδος λεει οτι εχουν κατατεθει στο υπουργειο, θα αξιολογηθουν μεχρι 1 νοεμβριου και μετα θα ακολουθησει η εκδοση προεδρικων διαταγματων, δλδ η μεταφορα στα αει/τει αργει...

εδιτ: δλδ μιλαμε για καναδυο εξαμηνα υστερηση μεταξυ διαγραφων 31/8 και εφαρμογης οργανισμων - ο χρονος παρατασης που ζητησαν οι ρπυτανεις (???)

και η αντιπρύτανης του ΑΠΘ μίλησε για πρώτο 10ημερο του Σεπτεμβρη.

Όσο γρηγορότερα ολοκληρωθούν οι Οργανισμοί, τόσο το καλύτερο. Θα είναι και πιο εύκολο να "καθυστερήσει" η έκδοση διαπιστωτικών πράξεων διαγραφής από τον Κοσμήτορα για αυτό το χρονικό διάστημα, με προϋπόθεση την "ανοχή" του υπουργείου.

ενταξει το τερματισε ο λοβερδος ! στην ουσια τους οργανισμους τους εχει οπως λεει αλλα θα καθυστερησει το γραφειοκρατικο κομματι - και τον πιανει το νομικιστικο? 31/8 παπαλα ολοι ;  εδω μας το παιζει ευαισθητος:

Εμείς εφαρμόζουμε το νόμο. Δεν είναι αυτό εμμονή. Προχθές δώσαμε μια δυνατότητα να δώσουμε στα πειραματικά σχολεία 85 παιδάκια. Που αν υπήρχε λάθος, το λάθος το είχε η Οργάνωση της εκπαίδευσης ή οι γονείς τους. Δεν ξέρω. Ισχυρίζονται και οι μεν και οι δε ότι τα έχουν κάνει όλα καλά. Αυτό δε σημαίνει ότι όταν ορίζεται κάτι απαρέγκλιτα το τηρούμε. Ακόμα και αν είναι άδικο και αν είναι κακό για ορισμένους ανθρώπους και ορισμένες παιδικές ψυχές. Προς θεού.

υποκρισιες

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΛΙΜΝΑΖΩΝ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ.ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΚΟΜΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ E-MAIL ΣΤΟ minister@minedu.gov.gr ΟΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕ ΚΑΛΩΣ.ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΙΣΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΕΝΑΣ ΛΙΜΝΑΖΩΝ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΠΟΥ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ ΑΜΕΣΑ ΜΕ ΔΙΑΓΡΑΦΗ.ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΠΑΙΔΕΙΑΣ.ΑΝΕΦΕΡΑ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΛΙΓΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΑΚΟΜΑ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΕΝΑ E-MAIL ΣΤΟ minister@minedu.gov.gr ΟΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΕΧΕ ΚΑΛΩΣ.ΑΝ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΠΟΛΛΟΙ ΠΟΥ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΙΣΩΣ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ.

ΣΥΓΝΩΜΗ,ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΔΗΛΑΔΗ?

ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥ ΜΕΛΟ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ....ΛΥΠΗΘΟΥΝ???

ΤΟΝ ΟΙΚΤΟ ΤΟΥΣ ΖΗΤΑΜΕ???

ΤΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΞΕΥΤΕΛΙΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ???

ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΤΡΟΛ ΠΟΥ ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΓΡΑΦΕ ΠΩΣ ΘΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΦΙΛΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΕΣ ΠΟΔΙΕΣ???

ΨΑΧΝΟΥΝ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΟΥΣ ΨΗΦΟΦΟΡΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΥΣΦΕΤΑΚΙ???

ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΚΘΕΤΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΔΡΑΜΑ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΜΕΙΛ???

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ,ΔΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ............!!!

ΑΝΑΦΟΡΑ ΘΑ ΔΩΣΩ ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΟΡΓΑΝΑ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΥ ΑΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΘΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΔΗΛ. ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ Ή ΕΣΤΩ,ΝΑ ΤΗΝ ΕΞΗΓΗΣΩ!!! ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ!!!

ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΜΟΥ!!!

ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΞΕΠΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΚΟΜΗ ΘΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΚΙ ΕΜΑΣ ΣΤΟΝ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΑΣΥΡΜΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΗΜΝΙΣΗ ΤΗΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ ΜΑΣ....?!!!

Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΑΡΑΚΜΗ!!!

Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΥΤΟΕΝΟΧΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΛΗΡΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΚΙ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΣΤΕΦΕΤΑΙ ΑΠΟ.....ΑΠΡΟΣΜΕΝΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!

Τροποποιήθηκε από Myriam

Myriam δεν χρειάζεστε να παραθέτουμε την "θλιβερή μας ιστορία",το να βομβαρδισουμε το mail του με αιτήματα για άμεση ρύθμιση του ζητήματος όσων προσπαθούν να πάρουν το πτυχίο τους δεν είναι κακή ιδέα.

Myriam δεν χρειάζεστε να παραθέτουμε την "θλιβερή μας ιστορία",το να βομβαρδισουμε το mail του με αιτήματα για άμεση ρύθμιση του ζητήματος όσων προσπαθούν να πάρουν το πτυχίο τους δεν είναι κακή ιδέα.

Δεν το έχουμε κάνει επαρκώς??

Δεν έχουμε τόσες φορές καλέσει και ρωτήσει και...και.....και....???

Μας γράφουν κι εμάς και τα μέιλ μας και τα πρωτόκολλα μας και τα τηλέφωνα μας εκεί που δεν πιάνει μελάνη!!!

Πέταξαν τώρα κι αυτήν την κοτσάνα στο συνάδελφο για να τον ξεφορτωθούν με ούριο άνεμο!!!

Κανείς δε διαφωνεί με τα απανωτά μέιλ αγανάκτησης και διεκδίκησης ΑΛΛΑ από το ποστ,προσωπικά,αντιλήφθηκα την ανάγκη παράθεσης του ιδιωτικού δράματος για....εξιλέωση,μετάνοια και.....συγχώρεση!!!

Από την τραγωδία που ζούμε καθημερινά......στη σουρεάλ κωμωδία της Ελλάδας του '14!!!

Ο Υπουργός διαβάζει και Φέισμπουκ όπως δήλωσε το πρωί.Αρα γνωρίζει τα πάντα!

Μήπως στις εφημερίδες δεν καλούμε για συμπαράσταση κι ανάγκη κάλυψης του θέματος?

Οπου μπορούμε,καλούμε και θα συνεχίσουμε να το κάνουμε!ΟΛΟΙ ΜΑΣ,ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!

Αλλά η υποκρισία του Υπουργείου κι όσων απαντούν,είναι πλέον καταγεγραμμένη κι ασυναγώνιστη!!!

Από τη μία,"απευθυνθείτε στις σχολές σας"κι από την άλλη,"καλέστε μας και κλάψτε μήπως και γίνει κάτι".....!

Είναι ΚΩΜΩΔΙΑ!!!

Τροποποιήθηκε από Myriam

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.