Jump to content
Sign in to follow this  
Doctor_7

Ό,τι μου έμαθε η ζωή...

Recommended Posts

...ότι η μεγάλη εξεταστική είναι πάρα πολύ βαρετή και κουραστική. emeleos

Καλύτερα μικρότερη εξεταστική.....

Έτσι κι αλλιώς, και με μικρότερη εξεταστική το ίδιο διάβασμα θα έκανα και δε θα ήταν τόσο βαρετή.... embored

Τροποποιήθηκε από din@

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους
...ότι η μεγάλη εξεταστική είναι πάρα πολύ βαρετή και κουραστική. emeleos

Καλύτερα μικρότερη εξεταστική.....

Έτσι κι αλλιώς, και με μικρότερη εξεταστική το ίδιο διάβασμα θα έκανα και δε θα ήταν τόσο βαρετή.... embored

Aυτά λέω κι εγώ...Έλιωσα σ'αυτην την εξεταστική κυριολεκτικά,δεν την παλεύω πλέον! emhelpemdown

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
οτι το οτι εδωσα μονο 3 απο τα 6 μαθηματα σ αυτο το εξαμηνο δεν ειναι δα λογος να πεσω απο τον 7ο...

και οτι....δε θα το ξανακανω...ποτε.. :rolleyes:

(και οτι θα φροντιζω παντα να προγραμματιζω τη ζωη μου γιατι δεν υπαρχει κανενας απο πανω μου που να γελαει ....αφου κοιταξα....)

κι εγω προγραμματιζα με τον κολλητο μου τι θα ντυθουμε αποκριες και που θα παμε μονο που...πεθανε πριν λιγες μερες.......αυτη την παραμετρο δεν την υπολογισαμε ...

ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.............

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Μείνε απλά ο εαυτός σου.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

οτι πρεπει να κοιτας παντα τον εαυτουλη σου

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
οτι το οτι εδωσα μονο 3 απο τα 6 μαθηματα σ αυτο το εξαμηνο δεν ειναι δα λογος να πεσω απο τον 7ο...

και οτι....δε θα το ξανακανω...ποτε.. :rolleyes:

(και οτι θα φροντιζω παντα να προγραμματιζω τη ζωη μου γιατι δεν υπαρχει κανενας απο πανω μου που να γελαει ....αφου κοιταξα....)

κι εγω προγραμματιζα με τον κολλητο μου τι θα ντυθουμε αποκριες και που θα παμε μονο που...πεθανε πριν λιγες μερες.......αυτη την παραμετρο δεν την υπολογισαμε ...

ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.............

βρε hrw.... emno συλλυπητηρια....

νομιζω οτι με τετοια δεδομενα ... ο οποιος αντιλογος ειναι πολυ φτωχος....μα παρα πολυ φτωχος...

απλα για μενα δεν υπαρχουν οι αλλοι οι απο πανω...

τι να σου λεω τωρα και τι να μου πεις ε?

συλλυπητηρια παντως και το ελαχιστο που μπορω να πω ειναι οτι η ζωη κοιταει μπροστα εμεις γιατι να κοιταμε πισω,πλατη της γυρναμε?...καλη δυναμη..

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

traviata ευχαριστω πολυυυ!!!!!!!!!!!!!!

ΠΑΝΤΑ να λεμε "σε αγαπω" σε αυτους που θελουμε και να μην περιμενουμε το αυριοο..

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
ΠΑΝΤΑ να λεμε "σε αγαπω" σε αυτους που θελουμε και να μην περιμενουμε το αυριοο..

γιατί ίσως το αύριο είναι πολύ αργά....

hrw, συλλυπητήρια........δεν ξέρω τι να πω....Καλή δύναμη!!!!

Τροποποιήθηκε από din@

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Και πανω που ημουν ετοιμη να την πω στη Ντινα που ποσταρει σε ενα τετοιο τοπικ,καθοτι πολυ μικρη...........

........διαβασα τα παραπανω και εμεινα κοκκαλο!

Ηρω μου!Λυπαμαι ειλικρινα!Πιστευω οτι τους ανθρωπους που χανουμε "υλικα", τους κουβαλαμε "ψυχικα" παντα μεσα μας!Δε πιστευω οτι τους ελειπε το "σ'αγαπω" μας...πιστευω οτι και να μη το ειχαμε προφερει, εκεινοι το ειχαν εκλαβει με τις πραξεις μας!Μεινε ησυχη γι'αυτο!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

σας ευχαριστω πολυ παιδια απλα μακαρι να ειχα ειχαν ειπωθει καποια πραγματα μακαρι να μην ειχε γινει τιποτα μακαρι να ακουει οταν του μιλαω απο μακρια πια..........................

υπαρχει μια χωρα των ζωντανων και μια χωρα των νεκρων και η γεφυρα ειναι η αγαπη.η μονη επιβιωση και το μονο νοημα....Θορτον Γουαιλντερ

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

1-Οι "κολλητες" φιλες υπαρχουν κ γι'αυτο: για να σε κανουν να σκεφτεσαι ποσο μονη εισαι στις δυσκολες φασεις σου κ απο πανω, οι "κολλητες" σ'εκεινες τις φασεις σου σ'εχουν περισσοτερη αναγκη κ , ολως τυχαιως,

βρισκεσαι να επιλυνεις τα προβληματα τους κ να μονιμοποιεις τα δικα σου...Ομως το θαυμαστο ειναι πως, εκει που δεν το περιμενεις, βρισκεται ενα ασχετο ατομο, το οποιο, μεσα απο ασχετες ή σχετικες συζητησεις, να σε κανει να νιωσεις οτι, ω ναι, υπαρχει ενας χριστιανος-μωαμεθανος-ινδου'ι'στης-αθεος, που μπορει να σε ακουσει, που προσπαθει να σε ανεβασει ψυχολογικα(αν κ ειναι παροδικο το ανεβασμα, ετσι δε γινεται παντα? εχουμε καλες κ κακες στιγμες) κ μη σου πω οτι μπορει να συμπασχει κιολας! Σου μιλω απο προσωπικη εμπειρια, οχι γιατι οι "κολλητες"(οπως αλλωστε κ αλλα αγαπημενα προσωπα) δε με νοιαζονται, απλως γιατι δε με κα-τα-λα-βαι-νουν! :antegeia:

2-Η αχαριστια ειναι μερος του συστηματος! Οσο πιο γρηγορα το καταλαβεις, τοσο πιο γρηγορα θα σταματησεις να χολοσκας...Αν κ κατι που μπορει εσυ να θεωρεις αχαριστια, για τον "αχαριστο" να ειναι απλη αμελεια, οποτε παλι τσαμπα στεναχωριεσαι...μη ξεχνας οτι κανεις, μα κανεις, δε σκεφτεται ακριβως οπως εσυ, οποτε πρεπει να ξεκολλας απο καταστασεις που σε αναλωνουν, ενω ο αλλος να μην το εχει καν παρει χαμπαρι! Κ εδω μπαινει κ το 3-η μοναδικοτητα σου: εννοειται εισαι μοναδικη, οποτε εχεις μοναδικες, καταδικες σου αντιδρασεις, οποτε, αναποφευκτα, θα εισαι μονη-μοναδικη σε πολλες καταστασεις. Καιρος να το συνηθισεις!

4-Απο γκαντεμια αλλο τιποτα. Κ μονο το επαγγελμα που διαλεξες γκαντεμικο ειναι γμτ! Αλλιως δεν εξηγειται γιατι ολοι σου οι συναδελφοι(παντα υπαρχουν εξαιρεσεις, ας μην το συζητησουμε), ειναι ομοιοπαθεις...

Αυτα ειχα να σου πω, αυτα μου βγηκαν!

Επισης σου προτεινω να μη σβησεις το μνμ μου για 2 λογους: πρωτον, γιατι μπορει να το διαβαζεις σε λιγο καιρο κ να γελας, οταν ολα θα μπουνε σε μια ταξη κ δευτερον ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ 50' ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ!! :P:Pemeleos

emkissemkiss:)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

emarup

Κι εγω χαιρομαι που σε γνωρισα, εστω κ υπο αντιξοες συνθηκες...

Ο,τι δε μας σκοτωνει, ομως, μας κανει πιο δυνατους...κ μας ενωνει, συμπληρωνω εγω

Μη χανεις ποτε το κουραγιο κ την αισιοδοξια σου, ειναι τα μονα σου οπλα εναντια σε οσους θελουν να τα παρατησεις...

emkissemkissemkiss

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

τελικα η ζωη μου μαθαινει καθε μερα, καθε στιγμη, κατι διαφορετικο...

κι εκει που απογοητευομαι απ'τους ανθρωπους...ερχεται 1 αλλος ανθρωπος και με διαψευδει...

ποτε να μη γυριζω την πλατη σε μια νεα γνωριμια και να μην απομονωνομαι απ'τους αλλους...αυτο μεχρι τωρα με διδασκει η ζωη!

emkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkissemkiss

...γμ μου!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

"I pretty much hate everything: Only the good die young"

λέει κ ένα τυπάκι στο νετ! δεν είμαι μόνηηηηηηηηη χα! μπφχ...γκρρρρ

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Οπως λέει και το τραγουδάκι "Love is the answer"

Ολοι οι δρόμοι οδηγούν εκεί όπως και να το κανουμε

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

λενε οτι η ζωη δεν σου φερνει τιποτα που να μην αντεχεις...γιατι ομως υπαρχουν ωρες που νοιωθεις οτι θελει να στα παρει ολα?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
λενε οτι η ζωη δεν σου φερνει τιποτα που να μην αντεχεις...γιατι ομως υπαρχουν ωρες που νοιωθεις οτι θελει να στα παρει ολα?

Φορμιτσα μου, υπαρχουν και ωρες που νιωθεις πως στα δινει ολα κι εσυ αναρωτιεσαι: μα τι καλο εχω κανει για να μου αξιζουν αυτες οι στιγμες ευτυχιας, ας μην τελειωσουν ποτε, παρακαλω...

Υπομονη...η ζωη ειναι φτιαγμενη απο στιγμες, καλες και κακες, αυτο μου εμαθε... :)

Η ζωη μας ειναι σαν την πορεια του ηλιου. Στην πιο σκοτεινη στιγμη υπαρχει παντα η ελπιδα για φως.

"The times" Λονδινο 24/12/1984

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

τι πιο ομορφο απο ανθρωπους με θετικη ενεργεια και καλη αυρα!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Να μην ποστάρω ξανά σε αυτό το τόπικ, καθώς α) μπορεί να τ' ακούσω και β)ίσως τελικά να μην μου έχει μάθει πράγματα η ζωή....

Και πανω που ημουν ετοιμη να την πω στη Ντινα που ποσταρει σε ενα τετοιο τοπικ,καθοτι πολυ μικρη...........

........διαβασα τα παραπανω και εμεινα κοκκαλο!

neurodiab emiloveyou

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
τι πιο ομορφο απο ανθρωπους με θετικη ενεργεια και καλη αυρα!

Ακριβως! Αυριο ξημερωνει μια νεα μερα, μια νεα εβδομαδα αρχιζει. Φορεσε το πιο ομορφο χαμογελο σου και κανε θετικες σκεψεις. Δεν εχεις να χασεις τιποτα, μονο να κερδισεις! Το ιδιο θα προσπαθησω να κανω κι εγω... :)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Η ζωη μας ειναι σαν την πορεια του ηλιου. Στην πιο σκοτεινη στιγμη υπαρχει παντα η ελπιδα για φως.

υπεροχο. σ ευχαριστουμε!! :)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Pearl: You only live once, and once is enough if you play your cards right.

Woody Allen--Interiors

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

υπεροχο. σ ευχαριστουμε!! :)

:)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση