Jump to content
Sign in to follow this  
Sylvia Plath

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Recommended Posts

Guest syntaxidiotis

Η γέννηση της Αφροδίτης.

Στο στάδιο του Τορίνο κατά την τελετή έναρξης των χειμερινών ολυμπιακών

αγώνων του 2006.

Μια όμορφη στιγμή.ΖΗΤΩ ΤΟ ΤΟΡΙΝΟ!

Τροποποιήθηκε από syntaxidiotis

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξύπνια είμαι και μόλις μπήκα στο τόπικ....για κοίτα αυτό....Εχεις πάει να δεις φλαμένκο σε συναυλία κλπ? Φοβερά δυνατή εμπειρία.....ξεχνάς ό,τι ήξερες πριν για το χορό και τα λοιπά.... emthumbup

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest ginashou

Ωραίο..πολύ ωραίο..

Όχι δυστυχώς δεν έχω πάει σε συναυλία φλαμένκο..θα το ήθελα όμως...

Παρακολουθώντας το βιντεάκι, δεν ξέρω ποιον χάζευα περισσότερο να χορεύει, τον άνδρα ή τη γυναίκα..και οι 2 τους υπέροχοι ;)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest ginashou

Myriam άντε άλλο ένα για καληνύχτα :)

Θυμάσαι που το είχε ανεβάσει ο Fertomasa πριν καιρό;;

Από τη στιγμή που το άκουσα, το λάτρεψα...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Ωραίο..πολύ ωραίο..

Παρακολουθώντας το βιντεάκι, δεν ξέρω ποιον χάζευα περισσότερο να χορεύει, τον άνδρα ή τη γυναίκα..και οι 2 τους υπέροχοι ;)

Ναι,ακριβώς! Απίστευτος συγχρονισμός και πειθαρχία και την ίδια στιγμή,απόλυτη αίσθηση ελευθερίας!

Οταν έγραψα "ξεχνάς ό,τι ήξερες για το χορό κλπ",αυτό εννοούσα....και μαζί,το πάθος σε κάθε κίνηση και νότα!

Στο τέλος,είχε απόσπασμα από ταινία με τη Jennifer Lopez και το Richard Gere να χορεύουν...

Εχω δει ζωντανά χορευτές φλαμένκο σε ζευγάρια σε συναυλία ένα καλοκαίρι στα Χανιά,τυχαία και θέλω να ξαναδώ με την πρώτη ευκαιρία.Θα 'θελα να είχα χρόνο να μάθαινα κιόλας τα βασικά!!!! emaits

Στο Μέγαρο,κατά καιρούς,δίνονται τέτοιες ευκαιρίες συναυλιών....παλιότερα τουλάχιστον.

Οχι,δεν το θυμόμουν το κομμάτι αυτό του "guest Fertomasa"( του μίλησα και του τα έψαλλα!Του είπα μάλιστα πως τώρα,μπορώ να τον βρίζω ΑΝΕΤΑ από το τόπικ όποτε θέλω,χωρίς να μπορεί να κάνει κάτι γι'αυτό!!! emconfused:lol: )

Τώρα που το έβαλες,το θυμήθηκα...ναι,είναι πολύ καλό!Αντε,Καλημέρα.....

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest ginashou

Ωραίο..πολύ ωραίο..

Ναι,ακριβώς! Απίστευτος συγχρονισμός και πειθαρχία και την ίδια στιγμή,απόλυτη αίσθηση ελευθερίας!

Οταν έγραψα "ξεχνάς "ό,τι ήξερες για το χορό κλπ",αυτό εννοούσα....και μαζί,το πάθος σε κάθε κίνηση και νότα!

Πάθος, ερωτισμός....ισπανικό....ταμπεραμέντο ;)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Και δικό μας......μεσογειακό ταμπεραμέντο! emrespectemrespect Ζωντανοί άνθρωποι,με λίγα λόγια.....

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest syntaxidiotis

Τι λέει ο Θ. Πελεγρίνης για την υποψηφιότητά του με τον ΣΥΡΙΖΑ.

Ο Θεοδόσης Πελεγρίνης ευχαριστεί την Αλέξη Τσίπρα για την τοποθέτησή του στο ψηφοδέλτιο Επικρατείας και αναφέρει ότι όσο ήταν πρύτανης ενήργησε χωρίς ιδιοτελή κίνητρα και με γνώμονα το τι εξυπηρετούσε το πανεπιστήμιο. Αναλυτικά η δήλωσή του:

«Ευχαριστώ τον Πρόεδρο του ΣΥ.ΡΙΖ.Α, κύριον Αλέξη Τσίπρα, για την απόφασή του να με συμπεριλάβει στο ψηφοδέλτιο Επικρατείας του κόμματός του τοποθετώντας με στην τελευταία, μη εκλόγιμη, θέση. Πρώτα από όλα γιατί μου περιποιεί τιμή που με σκέφθηκε μεταξύ των πολλών άλλων προσώπων στα οποία θα μπορούσε να απευθυνθεί. Έπειτα, γιατί δίνει την δυνατότητα στον καθένα πλέον να αντιληφθεί ότι οι ενέργειές μου, κατά την ταραχώδη εποχή της πρυτανείας μου, οι οποίες πολλές φορές με οδήγησαν σε σύγκρουση προς την κυβέρνηση, δεν υπαγορεύθηκαν από ιδιοτελή κίνητρα. Κάθε άλλο! Ενήργησα όπως ενήργησα όχι στοχεύοντας στο προσωπικό μου όφελος, που κάποιο κόμμα θα μου εξασφάλιζε ανταμείβοντάς με, αλλά με γνώμονα το δημόσιο συμφέρον. Η στάση μου ως πρύτανη υπαγορεύθηκε από εκείνο, και μόνον εκείνο, που εξυπηρετούσε το ελληνικό πανεπιστήμιο και, κατ’ επέκταση, την ελληνική κοινωνία, μια και το πανεπιστήμιο αποτελεί βασικό συντελεστή προόδου της κοινωνίας. Οδηγός μου στις αποφάσεις μου και στις πράξεις μου ήταν πάντοτε η συνείδησή μου και η αίσθηση του δικαίου. Έτσι έζησα ως τώρα, και έτσι προτίθεμαι να συνεχίσω να δρω.»

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest ginashou

http://www.newsbomb.gr/ekloges/ethnikes-ekloges/story/543793/ekloges-2015-kleidonoyn-tin-aytodynamia-toy-syriza-eyropaioi- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --amerikanoi

ΕΚΛΟΓΕΣ 2015: «ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΝ» ΤΗΝ ΑΥΤΟΔΥΝΑΜΙΑ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΕΥΡΩΠΑΙΟΙ ΚΑΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ

Ευρωπαίοι και Αμερικάνοι "κλειδώνουν" την αυτοδυναμία του ΣΥΡΙΖΑ θεωρώντας ότι στις εκλογές της 25ης Ιανουαρίου το κόμμα της Ριζοσπαστικής Αριστεράς θα έχει την κοινοβουλευτική πλειοψηφία! Ταυτόχρονα τελειώνουν την κινδυνολογία Σαμαρά για Grexit.

του Ανδρέα Πετρόπουλου

Σύμφωνα με πληροφορίες, η αυτοδυναμία του ΣΥΡΙΖΑ θεωρείται πλέον δεδομένη, καθώς επιβεβαιώνεται και από μια σειρά κυλιόμενες δημοσκοπήσεις που διενεργούνται τις τελευταίες ημέρες για λογαριασμό ξένων πρεσβειών στη χώρα μας.

Το κλίμα αυτό επιχειρούν να συγκρατήσουν τα εγχώρια ΜΜΕ, κυρίως τα τηλεοπτικά που φοβούνται ότι σε διαφορετική περίπτωση η διαφορά θα εκτοξευτεί την τελευταία εβδομάδα υπέρ του ΣΥΡΙΖΑ. Πάντως στα χθεσινά δελτία ειδήσεων, ειδικά στο MEGA, για πρώτη φορά "ανιχνεύτηκε" το σενάριο της αυτοδυναμίας, με το ποσοστό του ΣΥΡΙΖΑ να υπολογίζεται ότι βρίσκεται "ασυμπίεστο" στο 35%.

Η ήττα των εγχώριων τηλεοπτικών μέσων είναι ωστόσο συντριπτική σε ό,τι αφορά την κινδυνολογία του Grexit, το μοναδικό όπλο του Σαμαρά στην προεκλογική περίοδο.

Το τέλος του Grexit

Σύμφωνα με το Bloomberg (Mark Gilbert, μέλος της διεύθυνσης σύνταξης) το Grexit υποχωρεί ως φιλολογία, καταλήγοντας με την προοπτική ενός αμοιβαία επωφελούς συμβιβασμού ΣΥΡΙΖΑ και εταίρων, όχι μόνο προς όφελος της Ελλάδας αλλά όλης της Ευρώπης. «Η ΕΕ από την πλευρά της πρέπει να αναγνωρίσει ότι χρειάζονται παραπάνω προσπάθειες για να τονωθεί η ανάπτυξη και η απασχόληση –και όχι μόνο στην Ελλάδα. Παραδόξως, οι ελληνικές εκλογές μπορεί να κάνουν εντέλει «χάρη» στο ευρώ, ξεκουνώντας την Γερμανία από την δημοσιονομική αδιαλλαξία της κι έτσι προκαλώντας πιο φιλικές προς την ανάπτυξη στρατηγικές, ώστε να βοηθηθεί και η όλο πιο χαλαρή νομισματική στάση της ΕΚΤ».

Όπως επισημάναμε ο ξένος τύπος προεξοφλεί μεγάλη νίκη του ΣΥΡΙΖΑ, προειδοποιεί όμως για "σκληρές διαπραγματεύσεις" την επόμενη μέρα.

Είναι χαρακτηριστικός ο τίτλος της Washington Post: «Οι εκλογές θα λειτουργήσουν σαν δημοψήφισμα κατά των σκληρών μέτρων λιτότητας που επιβλήθηκαν από τους δανειστές. Τα συγκεκριμένα μέτρα οδήγησαν τη χώρα σε οικονομική ύφεση και διπλάσιους αριθμούς ανεργίας. Το χρέος της Ελλάδας είναι μη βιώσιμο και η μόνη λύση είναι το κούρεμα».

Επίσης στη Die Zeit τονίζεται: «Ένα γρήγορο κούρεμα συμφέρει όλους», «...και στη Γερμανία συζητείται ολοένα πιο ανοιχτά αυτό που ήταν μέχρι τώρα αδιανόητο: ένα νέο κούρεμα χρέους». «Ο Τσίπρας έχει διάσημους υποστηρικτές, μάλιστα και στη Γερμανία».

Ο Jens Bastian (πρώην μέλος της task force στη Süddeutsche Zeitung) σε άρθρο του με τίτλο "Η Ελλάδα προ των εκλογών, Η υστερία και η αλήθεια»,αναφέρει:

Η εκτίμηση του ΣΥΡΙΖΑ ότι η βιωσιμότητα του χρέους «δεν μπορεί να εξασφαλιστεί ούτε σήμερα ούτε μεσοπρόθεσμα», «σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ακραία» - εκτίμηση, με την οποία άλλωστε, όπως υπενθυμίζεται, συμφωνεί και το ΔΝΤ. Σχετικά με την εναντίωση του ΣΥΡΙΖΑ στα πρωτογενή πλεονάσματα και τη θέση του ότι με αυτόν τον τρόπο περιορίζεται δραματικά η δυνατότητα πραγματοποίησης δημόσιων επενδύσεων αναγκαίων για την υπέρβαση της κρίσης υπογραμμίζει ότι «το αίτημα αυτό υποστηρίζεται από αναρίθμητους οικονομολόγους διεθνούς φήμης τους οποίους κανείς δεν θα μπορούσε να κατηγορήσει για υπερασπιστές του ΣΥΡΙΖΑ».

Ο Γερούν Ντάισελμπλουμ, πρόεδρος του Eurogroup σημειώνει: «Όποια και αν είναι η νέα κυβέρνηση, θα συνεργασθούμε μαζί της. Αυτό δεν θα διαταράξει ούτε την πολιτική μας ούτε τη συνεργασία μας με την Ελλάδα. Όσον αφορά το Eurogroup, θα δουλέψουμε με οποιονδήποτε κερδίσει στις εκλογές στην Ελλάδα και θα διατηρήσουμε την Ευρωζώνη ακέραιη», σημείωσε και πρόσθεσε «οποιαδήποτε εικασία σχετικά με αυτό το θέμα είναι ακατάλληλη».

Όλες οι χώρες, σημείωσε, έχουν επενδύσει τόσο σε πολιτικό όσο και σε οικονομικό κεφάλαιο στην ανάκαμψη, διατηρώντας κατά τη διάρκεια αυτής της διαδικασίας ακέραιη την Ευρωζώνη και συμπλήρωσε ότι «αυτό θα κάνουμε και στο μέλλον».

Ο Benoît Cœuré (εκτελεστικό μέλος της ΕΚΤ μιλώντας στην εφημερίδα Die Welt αναφέρει: "Η Ελλάδα χρειάζεται το ευρώ και το ευρώ χρειάζεται την Ελλάδα".

Τέλος στο ίδιο μήκος κύματος ο Christian Noyer, διοικητής της Κεντρικής Τράπεζας της Γαλλίας με συνέντευξή του στη γερμανική εφημερίδα Handelsblatt, δηλώνει "ανοιχτός σε νέα συμφωνία για το ελληνικό χρέος». Απηύθυνε έκκληση στην Ευρώπη να εξετάσει την ελάφρυνση του βάρους του ελληνικού χρέος και να δώσει στην Αθήνα περισσότερο χρόνο να αποπληρώσει τις οφειλές της.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Διεθνής πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τη θέση του Πρύτανη ΕΚΠΑ

Κατάθεση υποψηφιοτήτων μέχρι τη Δευτέρα 2 Φεβρουαρίου 2015

Κατ’ εφαρμογή του άρθρου 8 παρ 16(δ) του Ν.4076/2012 σύμφωνα με το οποίο, αν ο Πρύτανης παραιτηθεί, ο Πρόεδρος του Συµβουλίου, εκδίδει διεθνή πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος, εντός της αποκλειστικής προθεσµίας των επτά (7) ηµερών, το Συμβούλιο Ιδρύματος δια του Προέδρου του απηύθυνε σήμερα Παρασκευή 16 Ιανουαρίου 2015 ΔΙΕΘΝΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΥΠΟΒΟΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΠΡΥΤΑΝΗ ΤΟΥ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ .

Ως καταληκτική ημερομηνία κατάθεσης υποψηφιοτήτων έχει ορισθεί απο την Τριμελή Επιτροπή ανάδειξης Πρύτανη ΕΚΠΑ η Δευτέρα 2 Φεβρουαρίου 2015 και ώρα 14:00 Ελλάδος.

http://www.council.uoa.gr/prytanikes-ekloges-2015.html

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

μονο ο φορτσακης εγκαταλειπει - εμεις... εδω - μεχρι τελικης πτωσεως! :lol:

(ερχεται ο συριζα κι η γη τρεμει μιλαμε! ;) )

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest syntaxidiotis

Η ΚΥΡΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΛΗΡΕΙ.

ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΕΙΝΑ ΑΥΤΟ.ΤΕΛΕΙΑ.

1.ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΔΙΑΤΑΞΕΩΝ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΗΜΕΡΑ ΤΑ ΟΡΙΑ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΑΓΥΡΙΣΤΟ.

2.ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΕΟ ΝΟΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ.

Ο ΔΡΑΚΟΥΛΑΣ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ,Η ΠΙΟ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΣΤΡΟΦΗ.

ΜΗΝ ΜΠΛΕΚΕΙΣ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΣΤΡΟΦΗ.ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ

ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΗ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest syntaxidiotis

ΤΑΣΟΣ ΚΟΥΡΑΚΗΣ 14-1-2015

Η Ανώτατη και η Ανώτερη εκπαίδευση με έναν νέο μεταβατικό νόμο θα αποκτήσει νέο θεσμικό πλαίσιο που θα ενισχύει τον δωρεάν και δημόσιο χαρακτήρα της, θα αποκαταστήσει την αυτοτέλεια της και θα επαναφέρει την δημοκρατική λειτουργία της. Στόχος είναι η στήριξη του μορφωτικού και ερευνητικού ρόλου των πανεπιστημίων και των ΤΕΙ μέσω της αύξησης της χρηματοδότησης και της αντιμετώπισης όλων των ελλείψεων σε διδακτικό προσωπικό. Θα διαμορφώσουμε ένα δεσμευτικό σχέδιο σταδιακής αύξησης της τακτικής επιχορήγησης των ΑΕΙ, ώστε να αποκατασταθεί αρχικά η λειτουργική τους αξιοπρέπεια και αυτονομία.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest syntaxidiotis

Καλά που μας το έθεσες υπόψιν ΤΗΙΝΣΠΕΙΣ.Η κυρία Διαμαντοπούλου βρίσκεται σε διατεταγμένη υπηρεσία.

Να υπενθυμίσω απλά ότι ο Σύριζα μιλά για το ζήτημά μας πριν καν εμείς μιλήσουμε γι αυτό.Τις τροπολογίες

υπέρ μας τις υπέγραφαν και τις πρότειναν δεκάδες βουλευτές του.Δεν ξέρω τι άλλο να πω.

Κυρία διαμαντοπούλου πήγαινε πιες καμιά μπίρα.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

καλησπέρα !! ποιος ξέρει το ποτάμι τι θέση έχει στο θέμα μας ?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

:lol: Hallo???

Τη χειρότερη..... empuke το protagon το θυμάσαι??? Ε,την ίδια!! Μην τολμήσεις να κάνεις σκέψεις να ψηφίσεις το Ποτάμι!!!

ΑΥΤΟΑΚΥΡΩΝΕΣΑΙ,καλέ μου Hansolo!!! Σαν emrip έξω από μας.......

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

:lol: Hallo???

Τη χειρότερη..... empuke το protagon το θυμάσαι??? Ε,την ίδια!! Μην τολμήσεις να κάνεις σκέψεις να ψηφίσεις το Ποτάμι!!!

ΑΥΤΟΑΚΥΡΩΝΕΣΑΙ,καλέ μου Hansolo!!! Σαν emrip έξω από μας.......

ρώτησα για να ξέρω , όχι να ψηφήσω!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Να ευχηθούμε από καρδιάς ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για τη γιορτή τους σήμερα σε Αντώνηδες κι Αντωνίες!!!!
emroseemroseempresentemwish
Ιδιαίτερα,στους αγαπητούς συναδέλφους μας που σήμερα γιορτάζουν να έχουν υγεία,ευτυχία,Καλό Πτυχίο,κέφι κι έρωτα στη ζωή τους μια και...το πτυχίο είναι μόνο μία πτυχή αυτής της ζωής!!!! emconfused:)
Στον "Α-καταλληλότερο",θα στείλουμε αύριο κάποια στιγμή ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.... λογικά,του ταιριάζει κάτι από...Βίσση και Καρβέλα!!! :P:P
Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Επιτρέψτε μου να ευχηθώ ιδιαίτερα σε ένα πολύ-πολύ αγαπημένο μου πρόσωπο...φίλο, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!! emrose emroseemrose emrose emrose emrose emflowers
Κι επειδή μπαίνει κάπου-κάπου στο τόπικ,ενημερώνεται και διασκεδάζει,θα του αφιερώσω κάτι που νομίζω πως θα του αρέσει empresent empresentempresent μαζί με τις ευχές μου αναλυτικά emloveletter που θα τις εκφράσω προσωπικά,αργότερα ή κι αύριο, όλη μέρα....!!!! γιατί όχι??? emkissing
eminloveemquestionemrose
emking ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ emharp
Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Αλλες δύο μουσικές επιλογές με tango ....αφιερωμένες γενικά και ειδικά!!! emshyemblushemconfused Η πρώτη.....

To συγκεκριμένο κομμάτι αποτελούσε την μουσική υπόκρουση στο βίντεο με το tango που έχουμε ανεβάσει επανειλημμένα κι εγώ και η Isolde στο τόπικ με τον Κίβο και τη συμπρωταγωνίστρια του,τη Beren Saat στο σήριαλ "Πειρασμός"!!!

Αλλη μια φορά,δε βλάπτει νομίζω.....

emwinemwin

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Και η δεύτερη... emrose

Και μία τρίτη,χωρίς tango... emrose

https://www.youtube.com/watch?v=Rq9KKEq5cog

BUENOS DI'AS.....

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest fay_

@hansolo

ΠΟΤΑΜΙ

1.'Να αναθεωρήσουμε το άρθρο 16 έτσι ώστε πανεπιστημιακή εκπαίδευση να παρέχεται και από Μη Κρατικά, Μη Κερδοσκοπικά Ιδρύματα'

2.'Δεν θα βγούμε από την κρίση αν δεν ανοίξουμε ξανά τη συζήτηση για μια άλλη Παιδεία'

3.'Καλούμε τους Έλληνες που έχουν χρήματα έξω, να τα επαναπατρίσουν. Τα χρήματα αυτά θα πάνε στην Παιδεία'.

4.'Ανώτατη παιδεία και έρευνα ως εθνικές προτεραιότητας για την κοινωνική και οικονομική ανασυγκρότηση'

do the math now...

υγ.για εμένα το τάνγκο είναι από τους πιο τυχοδιωκτικούς χορούς(άσχετο,ξέρω)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Δημιουργία νέας...