Jump to content
Sign in to follow this  
Sylvia Plath

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Recommended Posts

Παιδια ΣΟΣ!! Οιπτυχιακες φαρμακολογιας θα γινουν ΑΥΡΙΟ στις 15.00!!!!!!!!!!

http://grammateia.med.uoa.gr/new/viewtopic.php?t=1450&p=1451&utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook#p1451

Σωστή η κίνηση για αναπλήρωση της πτυχιακής που χάθηκε αλλά ο Φερτομάζα έχει δικιο.

Επρεπε κάποιος να έχει μεριμνήσει για την ώρα ώστε να γίνει αργότερα η εξέταση.

Δύσκολη η συνεννόηση με τη συγκεκριμένη έδρα βέβαια.....

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους
Guest fertomasa

Αν δεν ζητηθει επιπλεον εξεταση απο τα παιδια αυριο στη συνελευση για αναπληρωση θα παρω βεβαιωση απο την εργασία μου και θα παω να ζητησω απο το Διευθυντη να εξεταστω μόνος μου σε άλλη ημερομηνια.

Ειναι υποχρεωμενοι ως δασκαλοι μας να μας βοηθανε σε κατι που δεν ειναι ανηθικο. Δεν ειμαστε ολοι εισοδηματιες ρεμπελοι...

Αυτα και το σταματαω εδω χωρις διαθεση να το κανω show....

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

H συγκεκριμένη έδρα είναι αρκετά συνεννοήσιμη. Υπάρχουν πολύ χειρότερες έδρες. Το πρόβλημα είναι ότι γενικά το πανεπιστήμιο δεν ενδιαφέρεται για τους εργαζόμενους φοιτητές, διαφορετικά θα μεριμνούσε να υπάρχουν απογευματινές εξεταστικές. Τί λέω τώρα θα μου πείτε και θα έχετε δίκιο...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest fertomasa

Αν δεν μπορουν να καταλαβουν οτι το 8ωρο ξεκιναει στις 7.30 (ή 8 ) και τελειωνει 3.30 (ή 4), θα φροντισω να το θυμισω προσωπικα...

Το θεμα δεν ειναι συγκεκριμενα με τα Φαρμακα, οντως ειναι καλη εδρα.

Αν δεν ειναι αυτονοητη η λογικη και η ευαισθησία, θα επιβληθει εκ των πραγματων...

CN και Αφροδιτη, ενημερωστε με αν θα βγαλετε νεα ημερομηνια αυριο, αν οχι θα παω και θα ζητησω απο το Διευθυντη να εξεταστω προσκομιζοντας βεβαιωση απο την εργασια μου.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Αύριο στις 12 ομάδα επί πτυχίω συναδέλφων θα πάει στη γραμματεία της Φαρμακολογίας με σκοπό να ζητήσουν να υπάρχει και μια δεύτερη ημερομηνία εξέτασης γι αυτή την πτυχιακή εξεταστική στο μάθημα της Φαρμακολογίας ΙΙ, ύστερα από το μπέρδεμα που έγινε. Όσους σας ενδιαφέρει και μπορείτε, καλό είναι να πάτε. Εννοείται πως για τα αποτελέσματα της συνάντησης θα υπάρξει σχετική ενημέρωση και στη συνέλευση για τον ορισμό των αναπληρώσεων.

Ευχαριστώ !

Τροποποιήθηκε από Comfortably Numb

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest fertomasa

CN την εκτιμηση μου....

ξερεις πολυ καλα εσυ και προσωπικα οτι την εχεις...

απο κει και περα οποιος θελει πτυχιο ιδου η ροδος ιδου και το πηδημα να το παρει...

Τροποποιήθηκε από fertomasa

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest waterdoc

Καλη επιτυχια σε οσους "εισοδηματιες ρεμπελους" πανε 12 η ωρα στην εδρα της φαρμακολογιας να "καθαρισουν" για τους υπολοιπους.Γιατι απ ότι αντιλαμβάνεστε οποιος παει στις 12 μαλλον δεν εργαζεται...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

@ ginashou : Η συνελευση ειναι στις 18:00 στο ΝΑΒΟ. Αλλα οπως ηρθαν τα πραγματα το πρωτο μισαωρο θα το φαμε με θεματα της εμβολιμης εξεταστικης. Επομενως εσεις που ενδιαφερεστε μονο για το θεμα των διαγραφων ελατε γυρω στις 18:30.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest fertomasa

"Και την πρώτη ημέρα της εορτής των Αζύμων πλησίασαν οι μαθητές τον Ιησού, λέγοντας: «Πού θέλεις να σου ετοιμάσουμε να φας το Πάσχα;» Εκείνος είπε: «Πηγαίνετε στην πόλη προς τον δείνα και πείτε του: “Ο δάσκαλος λέει: Ο καιρός μου είναι κοντά. σ’ εσένα θα κάνω το Πάσχα μαζί με τους μαθητές μου”».Και έκαναν οι μαθητές όπως τους πρόσταξε ο Ιησούς και ετοίμασαν το Πάσχα.Και όταν βράδιασε, καθόταν, για να φάει μαζί με τους δώδεκα. Και ενώ αυτοί έτρωγαν, είπε: «Αλήθεια σας λέω ότι ένας από εσάς θα με προδώσει». Τότε λυπήθηκαν πάρα πολύ και άρχισαν να του λένε καθένας ξεχωριστά: «Μήπως εγώ είμαι, Κύριε;» Εκείνος αποκρίθηκε και είπε: «Αυτός που βούτηξε μαζί μου το χέρι στο βαθύ πιάτο, αυτός θα με προδώσει. Ο Υιός του ανθρώπου, βέβαια, πηγαίνει καθώς είναι γραμμένο γι’ αυτόν, αλίμονο όμως στον άνθρωπο εκείνο μέσω του οποίου ο Υιός του ανθρώπου προδίνεται. Θα ήταν καλό γι’ αυτόν αν ο εκείνος άνθρωπος δεν είχε γεννηθεί». Έλαβε τότε το λόγο ο Ιούδας, που τον πρόδωσε, και είπε: «Μήπως εγώ είμαι, ραβί;» Του λέει: «Εσύ το είπες». "...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest ginashou

http://el.m.wikipedia.org/wiki/Λαοκόων

«Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας»

Στην Αινειάδα, ο Βιργίλιος βάζει τον Λαοκόοντα να λέει: Equo ne credite, Teucri / Quidquid id est, timeo Danaos et dona ferentes, δηλαδή «Μην εμπιστεύεστε το άλογο, Τρώες. / Οτιδήποτε κι αν είναι, φοβάμαι τους Έλληνες ακόμα κι όταν φέρνουν δώρα». Από αυτούς τους στίχους έχει γίνει διάσημη και παροιμιώδης η φράση "timeo Danaos et dona ferentes", και στα ελληνικά: «Φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντας».

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest fertomasa

ρε αληθεια σου πηρα δωρο!

και μαλιστα εψαξα πολυ για να το βρω!

εχω και καρτα αλλαγης αν θελεις

9789607572141.jpg

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

myriam σου πηρα δωρο ενα βιβλίο σημερα....

αληθεια...

Αγαπητέ μου,σε ευχαριστώ πολύ. emrose

Αυτόν τον καιρό,στον ελάχιστο χρόνο που διαθέτω,μελετώ εκτός από τα μαθήματα μου και τα δοκίμια του Παπανούτσου περί έρωτος,φιλίας,ηθικής,πολιτικής,αθανασίας,ενδύματος κλπ.Τα ξαναφρεσκάρω κάπως γιατί τα είχα διαβάσει και παλιότερα..... empimp

Θα βρω κι εγώ κάτι να σου ανταποδώσω......βιβλίο πάλι......μήπως σε ενδιαφέρουν τα δοκίμια και η "Πρακτική Φιλοσοφία" του αείμνηστου Παπανούτσου??? empimp

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest fertomasa

αληθεια...

Αγαπητέ μου,σε ευχαριστώ πολύ.

Αυτόν τον καιρό,στον ελάχιστο χρόνο που διαθέτω,μελετώ εκτός από τα μαθήματα μου και τα δοκίμια του Παπανούτσου περί έρωτος,φιλίας,ηθικής,πολιτικής,αθανασίας,ενδύματος κλπ.Τα ξαναφρεσκάρω κάπως γιατί τα είχα διαβάσει και παλιότερα..... empimp

ματια δεν εδωσες...εισαι μειον να ξερεις....

οσο για το βιβλιο περιμενει...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

παπανουτσος...?!

μυριαμ, να σου χαρισω τα απαντα του λενιν? 55 τομοι!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest fertomasa

παπανουτσος...?!

XAXAAXAXAXXAXAXAAXAXAXXAXAXAXAXAXAXA

οχι!!!!!

θα χαθει καθε ελπιδα επαναφορας....

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

αληθεια...

Αγαπητέ μου,σε ευχαριστώ πολύ.

ματια δεν εδωσες...εισαι μειον να ξερεις....

οσο για το βιβλιο περιμενει...

Λύσσαξες....θα φύγω από δω εντός των ημερών.Αύριο,δίνει και ρεσιτάλ ο Χ''νάσιος εδώ σε ένα καφέ-μπαρ!! emshy

Τα "μάτια" τα έχω έτοιμα!

Αλήθεια,τι σε έκανε να με σκεφτείς και να μου διαλέξεις δώρο ένα τόσο διασκεδαστικό βιβλίο? Με ενδιαφέρει να γνωρίζω.....δέχομαι και πμ... :)

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

παπανουτσος...?!

emboxed:lol:

Καλύτερα να χαρίζεις τραγούδια σαν το χθεσινό.....προτιμώ... emkissing

emwin

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Μιας και μιλάμε για βιβλία, συστήνω το παρακάτω..

Το διάβασα πρόσφατα και το λάτρεψα...

attachicon.gifimage.jpg

Κοίταξε,αν πρόκειται για ερωτικό μυθιστόρημα και δακρύβρεχτη νουβέλα......προσωπικά,δε θα πάρω! Δώσε μας λίγο την ατμόσφαιρα.....

Εχω μείνει στο "Τα πουλιά πεθαίνουν τραγουδώντας" κι έχω "κλείσει" ως γυναίκα με τα ερωτικά μυθιστορήματα σε αυτό!! emshy

Δεν επιθυμώ κάτι περισσότερο!

Μόνο οι απαγορευμένοι έρωτες έχουν ένα αξιόλογο ενδιαφέρον..... empimp

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Δημιουργία νέας...