Jump to content
Sign in to follow this  
Sylvia Plath

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Recommended Posts

Guerilla,πολύ καλή δουλειά!!! Εύγε!!! emthumbsup Λίγο ακόμη και θα την έπαιρνε μαζί του στο αεροπλάνο με το ζόρι να γυρίσει στην πατρίδα ο "μοιραίος" γόης!!! :lol:

Ο Πρόεδρος της Γαλλικής Δημοκρατίας με τη χαμηλότερη δημοτικότητα των τελευταίων δεκαετιών μας επιδεικνύει τα ιδιαίτερα επικοινωνιακά του προσόντα !!! . Pas mal.......

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Πρόεδρος της Γαλλικής Δημοκρατίας με τη χαμηλότερη δημοτικότητα των τελευταίων δεκαετιών

Θα με κάνεις να διαφωνήσω,

εγώ βλέπω ότι διασκεδάζουν μαζί του...

http://www.youtube.com/watch?v=OuNQO9v-H4E

Ας πρόσεχαν.

Τον ήξεραν κι από πριν.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ιδου πως γινεται για να μην το κουραζουμε:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

:lol: Πασίγνωστο το βιντεάκι με το Λιάπη και δείχνει σαφώς την υπεροχή των Ελλήνων στο συγκεκριμένο σπορ!!!

Ρίγη πατριωτισμού με διαπερνούν όποτε το βλέπω...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ναι, αλλα ειναι και γαλλοτραφης ο μισελ! να τα λεμε κι αυτα!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest ginashou

Για ευνόητους λόγους προτιμώ τον Ronaldo από τους άλλους δύο...

Επιβάλλεται όμως να κόψει το "κολατσιό"..

Είναι γρουσουζιά...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ναι, αλλα ειναι και γαλλοτραφης ο μισελ! να τα λεμε κι αυτα!

Πόσα ξέρεις πια.......πόσα ξέρεις!!!

Τίποτα δε σου ξεφεύγει.... emypoklinomai

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Και για να ολοκληρώσουμε το φόρο τιμής στους φίλους μας τους Γάλλους με το θερμό ταμπεραμέντο,ας βάλουμε κι ένα χαριτωμένο τραγουδάκι για μία Lolita...... :)H Alizée....

και J'en ai marre.......

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest dxtnk2000

Αυτά είναι ερασιτεχνισμοί.

Ξεχνάτε τον αρχιτέκτονα του μαζικού φλερτ.Τον Σίλβιο.Τί να φτουρίσουν τα γαλόπουλα μπροστά του.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Αυτά είναι ερασιτεχνισμοί.

Ξεχνάτε τον αρχιτέκτονα του μαζικού φλερτ.Τον Σίλβιο.Τί να φτουρίσουν τα γαλόπουλα μπροστά του.

Μπα ο Σίβιο είναι μπουνταλάς, πάει και κάνει και μετά του έρχονται διατροφές.

Ενώ ο Ολάντ

Hollande+bisous2.jpg

ναι αυτός,

δεν ξέρω πώς τα έχει καταφέρει, αλλά τη Σεγκολέν ανύπαντρη την χώρισε και με τα παιδιά δικά της.Fran%C3%A7ois-Hollande-drague-%C3%A0-Tul

Θα έβαζα κι ένα βίντεο με Σιράκ bonus αλλά αρκετά μάθαμε σήμερα.

Μετά θα πάθετε υπερκόπωση από την πολλή ύλη και δε θα αποστηθίζετε.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Guerilla , emrespect Παρέλειψες κάτι σημαντικό: Η Ségolène με τη Valérie έγιναν και φίλες αφότου η πρώτη χώρισε κι άφησε το πεδίο ελεύθερο!!! Επίσης,η Ségolène συμπαραστάθηκε στη Valérie όταν η δεύτερη υπέστη το νευρικό κλονισμό λόγω των "γνωστών" γεγονότων!!!

Προχωρημένες καταστάσεις που δείχνουν το μεγαλείο,τη γενναιοψυχία και τη διπλωματία του ανδρός....

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest dxtnk2000

Πάντως παιδιά αν κάποια από εδώ μέσα θέλει να γίνει σταρ στην Ιταλία θα πρέπει να εγκαταλείψει τις αναστολές περί ηλικίας.Σε όλα τα ιταλικά περιοδικά δίπλα από κάθε όνομα που αναφέρεται αναγράφεται και η ηλικία.πχ ας θεωρήσουμε ένα φανταστικό σενάριο.Η Μύριαμ,στάρλετ που κάνει εμφανίσεις ως γλάστρα σε τηλεπαιχνίδια της RAI επιδίδεται σε γυμνισμό σε παραλία στο Κάπρι.Τα περιοδικά θα γράψουν:Νέα προκλητική εμφάνιση της Μύριαμ(20).Βλέπε φωτό.Η εκρηκτική συμπαρουσιάστρια του Κάρλο Κόντι(53) δήλωσε στο περιοδικό μας ότι όντας γυμνή αισθάνεται πιο κοντά στη φύση.Η Σοφία Λόρεν (80)κατηγόρησε την Μύριαμ (20) ότι είναι σούργελο.Η Μύριαμ(20)της ανταπάντησε ότι είναι καρακάξα.

Η Αλεσσάντρα Μουσολίνι(52)παρενέβη στη διαμάχη δηλώνοντας:"Δυο γάιδαροι-ο γάιδαρος Μπόμπο(10)και η γαιδούρα Ντιντί(15)-μαλώνανε σε ξένο αχυρώνα."

Τροποποιήθηκε από dxtnk2000

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest dxtnk2000

150 χρόνια από τη γέννηση του Τουλούζ Λωτρέκ.Η κοινωνία τον απομόνωσε λόγω της δυσμορφίας του στα καταγώγεια της Μονμάρτης,όπου και τον ανάκαλυψε η τέχνη.Λίγα χρόνια ζωής γεμάτα αλκοόλ,αφίσες,σύφιλη,έρωτα,χρώματα κι όμως ήταν αρκετά για να τον κατατάξουν στους κορυφαίους του είδους του.Και η αιτία ήταν πολύ απλή.Προσέφερε στην τέχνη κάτι διαφορετικό.Και μοιραία το ξεχωριστό κάποια στιγμή θα εκτιμηθεί και από τους κριτικούς και από τον κόσμο.Δεν μπορώ να ξέρω αν τέχνη σημαίνει να

χορεύεις με την παρακμή.Η μεγάλη τέχνη πάντως,έχω την αμυδρή υποψία,ότι ΔΕΝ φλερτάρει με το συμβατικό και το βαρετό.

ΥΓ ΟΚ.Τώρα που είπα και την αμπελοσοφία μου ,διαγράφτε την,και κρατήστε μόνο ότι σήμερα έχει τα γενέθλιά του ένας νεκρός καλλιτέχνης.Ο Τουλούζ Λωτρέκ.

Τροποποιήθηκε από dxtnk2000

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

http://www.protothema.gr/politics/article/429106/melas- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --psifiso- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --aditheta-apo-tin-kommatiki-grammi/

Προεδρική εκλογή

Μελάς: Θα ψηφίσω και αντίθετα από την κομματική γραμμή «Αν είναι να ψηφίσω κάτι καλό για το λαό, θα ψηφίσω και αντίθετα από την κομματική γραμμή και δεν έχω πρόβλημα να φύγω, όπως έφυγα από τη Ν.Δ», ξεκαθάρισε ο βουλευτής των Ανεξάρτητων Ελλήνων Για τις αντιδράσεις που έχουν προκληθεί μετά την απόφασή του την Κυριακή, κατά το συνέριο των Ανεξάρτητων Ελλήνων, να μην σηκώσει το χέρι του και να συμφωνήσει με την θέση του κόμματος να μην ψηφίσουν Πρόεδρο Δημοκρατίας, μίλησε ο βουλευτής Παναγιώτης Μελάς.

Ο κ. Μελάς ξεκαθάρισε μιλώντας στο Βήμα FM ότι η απόφασή του θα εξαρτηθεί από τη μελέτη που θα κάνει μέχρι τότε για το τι θα είναι για το καλό του λαού και ξεκαθάρισε ότι δεν δεσμεύεται από κομματικές γραμμές.

«Γιουχαρίσματα δεν υπήρξαν. Κάποιοι φώναξαν, αλλά κατέβηκα κάτω και συνομίλησα με κόσμο. Ένας-δυο μου είπαν γιατί δεν θα ψηφίσω Πρόεδρο και ήταν καμιά δεκαριά γύρω και τους ρώτησα τι θέλουν, αν θέλουν να ψηφίσω ή να μην ψηφίσω ή να ψηφίσω πρόχειρα», σημείωσε.

Μιλώντας για το ενδεχόμενο κυβερνητικής συνεργασίας με τον ΣΥΡΙΖΑ, σχολίασε «Όταν λένε για ιδεολογική ταυτότητα, δεν έχουμε την ίδια με τους συναδέλφους του ΣΥΡΙΖΑ και είναι γεγονός ότι θα υπήρχαν αντιρρήσεις και διαφορετικές απόψεις σε πολλά θέματα. Γι’ αυτό σας λέω, γι’ αυτές τις κόκκινες γραμμές που λέει ο Πάνος Καμμένος, να τις κάνουμε πράξη. Να τις υπογράψουμε.

Αυτές τις στιγμές, δεν θα έπρεπε όλα τα κόμματα να καθίσουν μαζί και να βοηθήσουν τον ελληνικό λαό; Είναι 6.300.000 στα όρια της φτώχειας, δεν πρέπει να κοιτάξουμε το λαό πρώτα και να τον βάλουμε πάνω από όλα τα κόμματα; Μαζί να βρούμε τις καλύτερες λύσεις, όχι πάνω απ’ όλα τα κόμματα και ο καθένας να κοιτάει τη δική του θέση και καρέκλα. Να δούμε τις καλύτερες λύσεις».

Τέλος αναφερόμενος για το αν τα λεγόμενα Καμμένου περί «αποκεφαλισμών», τον αφορούν προσωπικά, τόνισε ότι «Τον είχα ρωτήσει και μου είχε πει ότι δεν αφορά τίποτε εμένα, ούτε οι αποκεφαλισμοί ή τα μαξιλάρια. Εγώ λοιπόν το λέω ξεκάθαρα: λειτουργώ κατά συνείδηση και για το καλό του λαού θα κάνω ό,τι θα κάνω. Άμα είναι για το καλό του, θα ψηφίσω (Πρόεδρο). Αν δεν είναι, δεν θα ψηφίσω.

Ο βουλευτής λέει "Αν είναι να ψηφίσω κάτι καλό για το λαό, θα ψηφίσω"

και "η απόφασή του θα εξαρτηθεί από τη μελέτη που θα κάνει μέχρι τότε για το τι θα είναι για το καλό του λαού"

δε λέει "Αν αποφασίσουν οι ψηφοφόροι, θα ψηφίσω".

Εγώ δεν είχα καταλάβει καλά τη δημοκρατία:

νόμιζα ότι οι αντιπρόσωποι του λαού υπηρετούν το λαό και μεταφέρουν τις απόψεις των ψηφοφόρων στο κοινοβούλιο.

Τελικά οι βουλευτές δεν είναι υπηρέτες αλλά ηγέτες και καθοδηγητές του λαού.

Ο λαός στην υπηρεσία και υπό την ποδηγεσία των βουλευτών και όχι οι βουλευτές στην υπηρεσία του λαού.

Διότι οι βουλευτές ξέρουν το καλό του λαού και αποφασίζουν,

ενώ ο λαός δεν ξέρει το σωστό και επομένως ωφέλιμο για εκείνον είναι να αποφασίζουν άλλοι.

Αυτό τότε δε θα λεγόταν όμως ...ολιγαρχία ή έστω αριστοκρατία;

Λάθος μου, λάθος τα είχα καταλάβει.

Ζήτω οι μεσάζοντες της λαϊκής βούλησης, ισόβιοι πολιτευτές!

Τροποποιήθηκε από guerilla

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Η επομενη συνελευση των επι πτυχιω για το θεμα των διαγραφων θα λαβει χωρα αυτη την παρασκευη 28 Νοεμβριου στο ΝΑΒΟ στις 1800.

Για τους φιλους απο άλλες σχολες, η ιατρικη σχολη βρισκεται στο Γουδι, Μικρας Ασιας 75. Για το ΝΑΒΟ, αμεσως μετα τον Ιπποκρατη στριβετε δεξια, περπατατε 50μ και εισερχεστε στην πορτα που βρισκετε μετωπο. Μετρατε 3 οροφους οταν ανεβαινετε για να βρειτε τον Β οροφο (ο πρωτος θεωρειται ημιοροφος).

Στην συνελευση αυτη οπως ανεφερε και η tsouhtra θα παρουσιασουμε το "plan B" οπως το συνθεσαμε απο κοινου, το οποιο περιλαμβανει ως επιλογη την χορηγηση αναλογικα παρατασης στον καθενα συμφωνα με τις αναγκες του προκειμενου να δωθει σε ολους μια ρεαλιστικη ευκαιρια να ολοκληρωσουν. Στις συνελευσεις ερχονται περιπου 30 ατομα, οποτε οσοι συμφωνειτε ή διαφωνειτε με το ανωτερω ειναι κρισιμο να ερθετε για να το ψηφισετε ή οχι.

ΥΓ περαιτερω νεα για την συνελευση αυτη μπορειτε να συζητατε/διαβαζετε στο εξης topic:

http://www.greekmeds.gr/forum/topic/38578-ooiaaeaaooaaeo-aadhe-dhooeu-aaeaeeeaao-aea- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --eaaia-oui-aeeaanaoeui/page-3

Τροποποιήθηκε από Base the Bass

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

"plan B" οπως το συνθεσαμε απο κοινου, το οποιο περιλαμβανει ως επιλογη την χορηγηση αναλογικα παρατασης στον καθενα συμφωνα με τις αναγκες του

"plan B" = αυτός που χρωστάει τα κέρατά του να δικαιούται περισσότερο χρόνο και ευκαιρίες,

ενώ αυτός που χρωστάει ελάχιστα μαθήματα να έχει βραχύτερο χρονικό περιθώριο μέχρι να διαγραφεί

Και σε τί διαφέρει αυτό που βολεύει ορισμένους (διότι προφανώς έτσι συμβαίνει),

από το φιλοτομαρισμό του καλοκαιριού που τον κατέκριναν

όταν ορισμένοι άλλοι καλύπτονταν από την αρχική μορφή της Τροπολογίας Λοβέρδου

(με την οποία να θυμίσω διασώζονταν μόνον όσοι είχαν μπει σε έστω μια εξέταση της τελευταίας διετίας);

Υπάρχει και άλλος φιλοτομαρισμός στον οποίο δεν προσχωρήσαμε,

να επιβραβευθούν εκείνοι που κατέβαλαν προσπάθειες και χρωστάνε λίγα μαθήματα.

Αλλά αυτό δεν αποτέλεσε την ηθική μας βάση.

Λοιπόν πού πήγε αυτό που κάποιοι μάς κούναγαν το δάκτυλο ότι προχωράμε όλοι μαζί

και μόνος του κανένας;

Ωραία πράγματα μόνο που δεν τα έλεγα εγώ,

εδώ αντιδρούσαμε στην ιδέα χωριστών επιτροπών των επί πτυχίω.

Θέλαμε άραγε μία επιτροπή που θα καπελώσει άπαντες τους επί πτυχίω

και στο τέλος θα εξυπηρετήσει-υποστηρίξει αυτό το αίσχος του βολέματος της πάρτης ορισμένων;

Κάποιοι προκειμένου να εξασφαλίσουν για πάρτη τους μεγαλύτερη παράταση,

μπήκαν στον πειρασμό να θυσιάσουν τους υπόλοιπους.

Και αυτό να παρουσιαστεί ως πλαίσιο κοινής αποδοχής.

Plan B.

Λυπάμαι, αλλά έτσι είναι.

ΥΓ: Αποδέχεται κανείς ένα διαφορετικό σχέδιο-πρόταση ;

"plan B" το οποιο περιλαμβανει ως επιλογη την χορηγηση αναλογικα παρατασης στον καθενα συμφωνα με τις προσπάθειες που έχει καταβάλει

Τροποποιήθηκε από guerilla

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Guerilla,ήταν πραγματικά ένα λάθος του συναδέλφου ο τρόπος έκφρασης για το plan B. Εχεις δίκιο!!!! Δεν ήταν εσκεμμένο αλλά δημιουργεί μία σύγχυση.

Στη συζήτηση για το plan B περιλαμβάνονται διάφορες προτάσεις μεταξύ των οποίων κι εκείνη που περιγράφηκε από το συνάδελφο ο οποίος την υποστηρίζει μαζί με άλλους.

Υπάρχει,όμως,κι άλλη γνωστή,από παλιά,πρόταση που αντιμετωπίζει με τον ίδιο τρόπο,όλους!!! Αυτή υποστηρίζεται από τη συνάδελφο Μ.Τ. κι από εμένα,αν θέλεις να πω την άποψη μου.

Μην προτρέχεις!!! Αν ενδιαφέρεσαι,έλα στη συνέλευση και πάρε θέση!!! Και σταμάτα να αγχώνεσαι......ήρεμα.....

Επίσης,ΔΕΝ ξέρουμε καν αν το plan B,το οποιοδήποτε plan B,βρει υποστηρικτές!!!! Ολα ανοικτά.........

Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΕΝ ΚΑΠΕΛΛΩΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ......ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ,ΑΚΟΥΕΙ ΝΕΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΚΑΙ........Η ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ!!!!!

Εξήγησα πως ο συνάδελφος ΔΕΝ εκφράστηκε με σαφήνεια και πληρότητα κι ΑΘΕΛΑ ΤΟΥ,δημιούργησε τη σύγχυση στην οποία βρίσκεσαι!!!

Δε δικαιολογείσαι,όμως,να κατηγορείς άπαντες και επιτροπή για δρομολόγηση συγκεκριμένου πλάνου,χειραγώγηση,εκμετάλλευση κλπ της συνέλευσης και των υπολοίπων ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ να ακούσεις τις υπάρχουσες προτάσεις.....

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΣΚΕΥΑΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΤΟ ΖΗΤΩ,ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ.....όπως το έκανα εγώ σε σένα,όταν σε αδίκησα,ιδιωτικά σε πμ.

Εσύ,πρέπει να το κάνεις δημόσια γιατί ενέπλεξες ολόκληρη την επιτροπή με το ποστ σου.....

Αν θέλεις,βέβαια........δε σε υποχρεώνω....

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Εγώ απλά θα πω ότι κάποια πράγματα είναι θέματα ηθικής τάξης και δεν υπάγονται στη διαδικασία καμίας ψηφοφορίας.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Εγώ απλά θα πω ότι κάποια πράγματα είναι θέματα ηθικής τάξης και δεν υπάγονται στη διαδικασία καμίας ψηφοφορίας.

Θαυμάσια.......κανείς δε διαφωνεί!!! emwin

Ομως,θα γίνει ψηφοφορία γιατί κάποιοι θα προτείνουν κάτι......οπότε οι υπόλοιποι είναι αναγκασμένοι να "ελέγξουν" και ΗΘΙΚΑ αυτές τις προτάσεις με το δικό τους ηθικό κώδικα αρχών.........

Η περισσότερο συγγενής με την ηθική τάξη του καθενός πρόταση θα κερδίσει την ψήφο του......Δεν μπορούμε να το αποφύγουμε αυτό....

Δεν υπάρχει τρόπος.......

Οι συνελεύσεις που ο κος Φορτσάκης θέλει να καταργήσει,αυτό το καλό έχουν......ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ.......ΖΩΝΤΑΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ......ΖΥΜΩΜΑ ΑΝΤΙΘΕΣΕΩΝ.......ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΡΟΤΑΣΕΩΝ......ΠΛΑΙΣΙΑ.......ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ.......

Ελα να διαμορφώσεις το δικό σου πλαίσιο,αν και υποψιάζομαι,πως ήδη υπάρχει αυτό που "ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΙ" τη δική σου ηθική τάξη...... :)

Τροποποιήθηκε από Myriam

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

φιλε guerilla, οπως εγραψα "ως επιλογη", αρα: προς ψηφιση. ελα λοιπον να ψηφισεις οχι σε αυτη την προταση εαν δεν σου φαινεται δικαια.

νομιζω ομως οτι το εχεις παρει λιγο αναποδα. η προταση περιλαμβανει επαρκη χρονο που θα ειναι μια χαρα για ολους, και θετει ως ελαχιστο για ολους αυτο που ηδη δινει ο Φορτσακης, δεν το μειωνει, οποτε δεν ζημιωνεται κανενας. σου δινει εσενα οσο χρονο χρειαζεσαι και ειναι υπερ-επαρκης, και στον διπλανο σου παραπανω χρονο αν αυτο χρειαζεται. δεν μου φαινεται λογικο να εχουμε εκδικητικες τασεις προς αυτους που ειχαν αναστολη και δεν προσπαθουσαν. κανεις δεν εχει να κερδισει κατι απο αυτο.καλο ομως ειναι να ερθεις στην συνελευση για να συζητησουμε σαν ανθρωποι. εδω περα, ιδιως σε αυτο το topic που δεν εχει mod, θα αρχισει κλασσικα ο καθενας να μου βριζει την μανα ή να εξεταζει ποσο σεξ εχω κανει στην ζωη μου και σε ποια σταση, οποτε συζητηση δεν θα μπορεσει να γινει.

επισης, δεν μου ειναι καθολου ξεκαθαρο το τι θεωρεις ανηθικο.

δηλαδη αν καταλαβα σωστα εσυ λες να ζητησουμε για ολους την ιδια παραταση και αν καποιος δεν προλαβαινει σε αυτο το πλαισιο, ας προσεχε; και αυτο δεν σου φαινεται ανηθικο; αυτη η προταση εχει το μειονεκτημα οτι στον Φορτσακη ή θα φανει πολυ και δεν θα το δεχθει, ή αν ζητησουμε μικρη παραταση καποιοι δεν θα προλαβουν. λυση λοιπον σε αυτο το διλημμα ειναι να ζητησουμε παραταση αναλογικη στον καθενα οση χρειαζεται. και υποψιν, οτι συμφωνα με τα λεγομενα του Φορτσακη εχουν ολοι ηδη 3 εξεταστικες παραταση, αυτο το θεωρουμε το ελαχιστο επαναλαμβανω.

τωρα, αν θες να ερθεις να ψηφισεις να τιμωρηθουν οι συναδελφοι που δεν προσπαθουσαν, χωρις να εχεις να κερδισεις και τιποτα απο αυτο... ελα. ειναι δικαιωμα σου κ θα σε βοηθησουμε να το υποστηριξεις. δεν θα το ψηφισω βεβαιως, αλλά δικαιωμα σου ειναι.

Και σε τί διαφέρει αυτό που βολεύει ορισμένους (διότι προφανώς έτσι συμβαίνει),

από το φιλοτομαρισμό του καλοκαιριού που τον κατέκριναν

όταν ορισμένοι άλλοι καλύπτονταν από την αρχική μορφή της Τροπολογίας Λοβέρδου

(με την οποία να θυμίσω διασώζονταν μόνον όσοι είχαν μπει σε έστω μια εξέταση της τελευταίας διετίας);

εμ... διαφερει στο οτι η τωρινη προταση μεριμνει για ολους κ τους δινει αυτο που χρειαζονται, ενω το καλοκαιρι αρχικα καλυπτονταν μονο οσοι ετυχε. δεν σου φαινεται σημαντικη διαφορα;

Τροποποιήθηκε από Base the Bass

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest ginashou

Tragic!!!

Φοιτητές πέταξαν σκουπίδια στο γραφείο της Πρυτανείας του ΕΚΠΑ

Πρώτη καταχώρηση: Δευτέρα, 24 Νοεμβρίου 2014, 15:31

http://www.zougla.gr/greece/article/fitites-petaksan-skoupidia- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --grafio-tis-pritanias-tou-ekpa

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Guest fay_

Tragic!!!

Φοιτητές πέταξαν σκουπίδια στο γραφείο της Πρυτανείας του ΕΚΠΑ

Πρώτη καταχώρηση: Δευτέρα, 24 Νοεμβρίου 2014, 15:31

http://www.zougla.gr/greece/article/fitites-petaksan-skoupidia- ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika --grafio-tis-pritanias-tou-ekpa

Α!όπως στο Μπέρκλεϋ!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Δημιουργία νέας...