Jump to content
Sign in to follow this  
invitro

Καιρός να πηγαίνουμε σιγά σιγά...

Recommended Posts

Είναι καιρός τώρα που το σκέφτομαι ότι πρέπει πια να αποχωρήσω από το φόρουμ. Έχω μεγαλώσει πολύ πια, σε σχέση με το μέσο όρο του φόρουμ, και το χάσμα γενεών (μη γελάτε βρε) έχει αρχίσει να γίνεται υπερ-αισθητό, τουλάχιστον σε μένα.

Το φόρουμ αυτό έχει κάνει τον κύκλο του για μένα. Δεν με χρειάζεται και μάλλον δεν το χρειάζομαι κι εγώ. Κάναμε την πλάκα μας, είπαμε και μερικές μ... για να περνάει η ώρα, είπαμε και σοβαρά πράγματα.

Δεν χρειάζεται να ανησυχείτε άλλο για το αν θα αποθαρρύνω τους νέους ή αν...θα σπείρω καινά δαιμόνια. Θα κρατήσω όμως ανοικτό το λογαρισμό, για να ανταλάσσω κανένα πμ με τα παιδιά που συμπαθώ (ω, ναι, υπάρχουν και τέτοια) και ίσως-ίσως για να ξαναγράψω σε κανένα θέμα αν με ενδιαφέρει πάρα πολύ.

Καλά να περνάτε όλοι. Καλά κάνατε και πήγατε ιατρική όσοι πήγατε, και όσοι θέλετε να πάτε να το τολμήσετε. Κυνηγήστε τα όνειρά σας. Και να μην είστε τόσο βέβαιοι ότι και η ίδια η invitro δεν τα έχει κυνηγήσει. Μπορεί μια νύχτα μεθυσμένη να πήρε ανάποδες, ποιός ξέρει;

Χαιρετώ.

;)

Τροποποιήθηκε από invitro

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ciao!

rose.jpg

embluesbrother

Τροποποιήθηκε από skydogsully

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Κάναμε την πλάκα μας, είπαμε και μερικές μ... για να περνάει η ώρα,είπαμε και σοβαρά πράγματα.

Δεν χρειάζεται να ανησυχείτε άλλο για το αν θα αποθαρρύνω τους νέους ή αν...θα σπείρω καινά δαιμόνια.

Καλά να περνάτε όλοι. Καλά κάνατε και πήγατε ιατρική όσοι πήγατε, και όσοι θέλετε να πάτε να το τολμήσετε. Κυνηγήστε τα όνειρά σας. Και να μην είστε τόσο βέβαιοι ότι και η ίδια η invitro δεν τα έχει κυνηγήσει. Μπορεί μια νύχτα μεθυσμένη να πήρε ανάποδες, ποιός ξέρει;

ελα ρε ινβιτρ κι εμεις την πλακα μας καναμε

τι σημαινει οτι επειδη πλακωνομαστε και διαφωνουμε σε θεωρουμε κινδυνο θανατο για την ελπιδα των νεων γεννιων; :huh::huh: :huh:

μερσι!πως θα γεμισουν οι σελιδες;;;;;;;;;;;;;;πως θα εκτονωθουμε;; :P πως θα αυξησουμε τα ποστ;;;; :D

υγ

αν φυγει η ινβιτρ φευγω και γω :anavwfwties:

σαν σηλια τουλαχιστον

αιντε να κρατησω κανα προφιλακι ετσι γγια κειμηλιο ια να κανω καμια ερωτησουλα πανεπιστημιακη....τυπου :anavwfwties::lol:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

οχι ρε κοριτσια που πατε ρε εμας που μας αφηνετε; δεν ξηγιεστε καλα!!!ιν βιτρο αν φυγεις θα σε καμω ιν βιβο!!!

σηλια θα σε κανω σουλα!! μην φευγετε ρε κουριτσια μου μην φευγετε θα την κανω κ εγω τοτες!!!και δεν ειναι σωστο!!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Invitro δε θα πας πουθενά.

Θα κάτσεις και αυτό είναι διαταγή!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

:rolleyes: Πού θα βρεις καλύτερα βρε;

Βασικά μου είναι δύσκολο να καταλάβω πώς κάποιος μπορεί να πει ότι δε θα ξαναμπει σε ένα forum του διαδικτύου...ok πολλοί από εμάς έχουμε κατά καιρούς ξενερώσει από αυτά που γράφονταν εδώ μέσα, αυτό δε σημαίνει ότι δε θα βρίσκουμε ποτέ πια κάτι ενδιαφέρον ώστε να το διαβάσουμε και ίσως να απαντήσουμε...

Τέσπα :(

Ινβιτρούλα μας... emrockon

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Invitro δε θα πας πουθενά.

Θα κάτσεις και αυτό είναι διαταγή!

γι αυτο μ αρσεις μωρο μου!επειδη εισαι αντρας σκληροτραχηλος και πολλα βαρυς!! :anavwfwties::lol:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Πολύ σωστή η απόφασή σου invitro μου. emrose

Εγώ τι να πω, εγώ ειδικά ό,τι και να πω είναι λίγο.

Εξάλλου δε θα μου λείψεις! Lol

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

In vitro!!!! χάσμα γεννεων και βλακείες........ποιος σου ειπε ότι εισαι κινδυνος θανατος για τα πιτσιρικια? κινδυνος είναι τα μυαλά που κουβαλάνε που περιμένουν να πάρουν lifechanging αποφάσεις με τη βοηθεια ενος φορουμ που ο καθενας γράφει το μακρύ του και το κοντό του :splaaaats:

να μείνεις!

. -

δεν το διαπραγματεύομαι!

emkiss

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

invitro μάλλον πήρες την καλύτερη απόφαση, μερικές φορές λες "δεν αξίζει"

10 μήνες στο forum συνεννοηθήκαμε άψογα και σε ευχαριστώ γι αυτό

κάθε φορά που φεύγει ένα μέλος από ένα forum και μάλιστα ενεργό όπως εσύ, ο μόνος που χάνει είναι το forum

κάποιο μέλος είπε πριν καιρό "το forum είναι τα μέλη του" και είχε απόλυτο δίκαιο

σου εύχομαι ότι καλύτερο γιατί πραγματικά το αξίζεις

την αγάπη μου emiloveyou τα φιλιά μου emkissing και φυσικά το λουλουδικό μου emrose

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

τι εγινε ρε παιδια? μας την πεσανε?

γμτ! τα καλυτερα χανω παντα!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ειμαι μελος σε πολλα φορουμ(σε 2 ομως ενεργο μελος..δλδ γραφω) και καθε φορα που βλεπω τετοιου ειδους thread με πιανει αναγουλα....

την invitro δν την συμπαθω, οχι οτι εχουμε τσακωθει ποτε ,εξαλλου ελαχιστα γραφω εδω, αλλα δν μου αρεσε το στυλ της(οσο μπορει να το καταλαβει κανεις μεσα απο ενα pc )....

αλλα και να τη συμπαθουσα παλι τα ιδια θα λεγα: αφηστε τα δακρυβρεχτα τοπικ του στυλ "μανα φευγω, θα παω στα καραβια".... αν θελει καποιος να φυγει δικαιωμα του και μαγκια του(ειδικα μετα απο τοσα ποστ).

ΑΣ ΦΥΓΕΙ ΟΜΩΣ ΧΩΡΙΣ ΤΥΜΠΑΝΟΚΡΟΥΣΙΕΣ....με αξιοπρεπεια...

με αλλα λογια σε οσους λειψει θα στειλουν ενα π.μ.,θα προσπαθησουν να επικοινωνησουν.... τους υπολοιπους τι τους ενημερωνει για την αποχωρηση....???ετσι και αλλιως δν τους ενδιαφερει.....

αυτα, αντε γεια !!!!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

invitro αν φύγεις θα αποκαλύψω σε όλους ποια είσαι.

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο ;)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
ειμαι μελος σε πολλα φορουμ(σε 2 ομως ενεργο μελος..δλδ γραφω) και καθε φορα που βλεπω τετοιου ειδους thread με πιανει αναγουλα....

την invitro δν την συμπαθω, οχι οτι εχουμε τσακωθει ποτε ,εξαλλου ελαχιστα γραφω εδω, αλλα δν μου αρεσε το στυλ της(οσο μπορει να το καταλαβει κανεις μεσα απο ενα pc )....

αλλα και να τη συμπαθουσα παλι τα ιδια θα λεγα: αφηστε τα δακρυβρεχτα τοπικ του στυλ "μανα φευγω, θα παω στα καραβια".... αν θελει καποιος να φυγει δικαιωμα του και μαγκια του(ειδικα μετα απο τοσα ποστ).

με αλλα λογια σε οσους λειψει θα στειλουν ενα π.μ.,θα προσπαθησουν να επικοινωνησουν.... τους υπολοιπους τι τους ενημερωνει για την αποχωρηση....???ετσι και αλλιως δν τους ενδιαφερει.....

αυτα, αντε γεια !!!!

χεσε μας ρε ινντι να πουμε

απο που ξεφυτρωσες εσυ δε μας ειπες;;;

δυο χρονια μελος,τωρα?!!! θυμηθηκες να ποσταρεις και μαλιστα για να κανεις κριτικη και να δωσεις και μαθηματα αξιοπρεπειας;;;;;;;;; :splats: :splats: :splats:

αι κανε δουλεια σου δε σε ρωτησε κανενας

invitro αν φύγεις θα αποκαλύψω σε όλους ποια είσαι.

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο ;)

σιγα μην ξερεις!

αλλα αν υπαρχει μια τοση δα ελαχιστη πιθανοτητα να ξερεις,τοτε να φυγει για να αποκαλυψεις οσα λες :rolleyes: και να μαθω κι εγω επιτελους ποια ειναι!

invitro μάλλον πήρες την καλύτερη απόφαση, μερικές φορές λες "δεν αξίζει"

10 μήνες στο forum συνεννοηθήκαμε άψογα και σε ευχαριστώ γι αυτό

κάθε φορά που φεύγει ένα μέλος από ένα forum και μάλιστα ενεργό όπως εσύ, ο μόνος που χάνει είναι το forum

κάποιο μέλος είπε πριν καιρό "το forum είναι τα μέλη του" και είχε απόλυτο δίκαιο

σου εύχομαι ότι καλύτερο γιατί πραγματικά το αξίζεις

την αγάπη μου emiloveyou τα φιλιά μου emkissing και φυσικά το λουλουδικό μου emrose

θοδωριδη μην προσπαθεις τοσο να την πεισεις να μη φυγει ρε θα παθεις τιποτα!!!! :lol: :lol: :lol:

πω πω πω πω ποοοοσο ωραια και ποιητικα :splats: τα λες ρε συ θοδωρ να πουμε!με συγκλοννννιζει αυτη η μεγαλοψυχια σου αυτο το τακτ σου κτλ κτλ ωραια σου emcolgate:splats: :splats:

αφου πηρε την καλυτερη αποφαση και μερικες φορες λες οτι δεν αξιζει(κι εδω ενα δακρυ κυλησε και κατι μυξες επισης, by the way για το αν θα γραφει η οχι σε ενα φορουμ τα λες αυτα τωρα η για καμια αποφαση ζωης μεεεεεεεεεεεεεεεεερσι)

που λες αφου ειναι ετσι για δεν παιρνεις κι εσυ την ιδια αποφαση;;;;;; :rolleyes:emcolgateemsexwars

κινδυνος είναι τα μυαλά που κουβαλάνε που περιμένουν να πάρουν lifechanging αποφάσεις με τη βοηθεια ενος φορουμ που ο καθενας γράφει το μακρύ του και το κοντό του :splaaaats:

μη το υποτιμας ετσι το φορουμ στελλιτσα

φορουμ ανεξαρτητο της ιατρικης αθηνων σαλονικας κρητης κλπ ειναι δεν ειναι φορουμ ανθοκομιας

ολα επηρεαζουν υποσυνειδητα τις αποφασεις μας!ποσο μαλλον οταν δεν εχουμε καποιον δικο μας σχετικο με το χωρο να μας καθοδηγησει!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Σηλιααααααααα emdots τι να πω τωρα?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Σηλιααααααααα emdots τι να πω τωρα?

ξερω γω...οτι δεν ειμαι πια το προτυπο σου μηπως;;;; :rolleyes::D:P:P

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Καλά ο καθένας ανάλογα με τον χαρακτήρα του μπορεί να επηρεαστεί ή όχι............εγώ πάντως δεν θα ρωτούσα ένα φορουμ να μου πει τι θα κανω......................

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ρε κουριτσια που πατε ορε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μην παρατατε την μαχη για την λευτεριααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας θεεεεεεεεεεεεεελλλλλλλλλλωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σσσσσσσσσσστττττττττττττττττττττττττεεεεεεεεεεεεεεεεεειιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ππππππππππππλλλλλλλλλλλλλλλλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιζζζζζζζζζζζζζζζζ!!!

κισακια!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Καλά ο καθένας ανάλογα με τον χαρακτήρα του μπορεί να επηρεαστεί ή όχι............εγώ πάντως δεν θα ρωτούσα ένα φορουμ να μου πει τι θα κανω......................

δε θα ρωτησεις στο φορουμ για να σου πει καποιος που δεν ξερεις τι θα κανεις η τι δε θα κανεις

θα ρωτησεις κατι στο φορουμ για να ακουσεις πεντε αποψεις πεντε τυπων ασχετων μεταξυ τους διαφορετικης καστας και νοοτροπιας ο καθενας σχετικων ομως με το θεμα ιατρικη.αλλοι λιγοτερο σχετικοι αλλοι περισσοτεροι δεν πειραζει.

οπως θα ρωτησεις τους φιλους σου και τους γνωστους σου ετσι θα ρωτησεις κι εδω.

μεχρι εκει.

αυτο που λεω παντως δεν ειναι οτι εχω γω ενα διλημμα μπαινω ρωταω τι να κανω και περιμενω απαντηση για να καταληξω.

αυτο που λεω ειναι οτι διαβαζοντας το φορουμ για καιρο θες δε θες επηρεαζεσαι υποσυνειδητα απο τα οσα λεγονται μη σου πω και συνειδητα.νταξει στανταρ το ποσο θα επηρεαστεις εχει να κανει με την καστα σου και με τις additional εκτος φορουμ πληροφοριες που δεχεσαι αλλα θες δε θες οταν εισαι ενεργο μελος σε ενα φορουμ οπως θα τσιμπησεις μερικες πληροφοριες αποδεδειγμενα χρησιμες αλλο τοσο θα επηρεαστεις απο τα διαφορα που διαβαζεις και ξαναδιαβαζεις.

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

όπως το λες αστερι μου ενεργό μέλος............

ο πιτσιρικας που για παρτυ του γραφουμε μερονυχτα ολοκληρα, μπηκε 2 φορες και δεν ξαναφανηκε στο φορουμ..............

γι αυτο λεω..............

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
δε θα ρωτησεις στο φορουμ για να σου πει καποιος που δεν ξερεις τι θα κανεις η τι δε θα κανεις

θα ρωτησεις κατι στο φορουμ για να ακουσεις πεντε αποψεις πεντε τυπων ασχετων μεταξυ τους διαφορετικης καστας και νοοτροπιας ο καθενας σχετικων ομως με το θεμα ιατρικη.αλλοι λιγοτερο σχετικοι αλλοι περισσοτεροι δεν πειραζει.

οπως θα ρωτησεις τους φιλους σου και τους γνωστους σου ετσι θα ρωτησεις κι εδω.

μεχρι εκει.

αυτο που λεω παντως δεν ειναι οτι εχω γω ενα διλημμα μπαινω ρωταω τι να κανω και περιμενω απαντηση για να καταληξω.

αυτο που λεω ειναι οτι διαβαζοντας το φορουμ για καιρο θες δε θες επηρεαζεσαι υποσυνειδητα απο τα οσα λεγονται μη σου πω και συνειδητα.νταξει στανταρ το ποσο θα επηρεαστεις εχει να κανει με την καστα σου και με τις additional εκτος φορουμ πληροφοριες που δεχεσαι αλλα θες δε θες οταν εισαι ενεργο μελος σε ενα φορουμ οπως θα τσιμπησεις μερικες πληροφοριες αποδεδειγμενα χρησιμες αλλο τοσο θα επηρεαστεις απο τα διαφορα που διαβαζεις και ξαναδιαβαζεις.

Ακριβώς έτσι!

ο πιτσιρικας που για παρτυ του γραφουμε μερονυχτα ολοκληρα, μπηκε 2 φορες και δεν ξαναφανηκε στο φορουμ..............

Μα αυτό ακριβώς έπρεπε να κάνει, να γράψει όσο χρειαζόταν για να σας τσιγκλήσει και να του απαντάτε μερόνυχτα ολόκληρα και να αποκομίσει όσο το δυνατόν περισσότερες

πληροφορίες. Να μπει να γράψει τι στην τελική; Αν ήξερε δε θα ρώταγε.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

αυτα, αντε γεια !!!!

δυο χρονια μελος,τωρα?!!! θυμηθηκες να ποσταρεις και μαλιστα για να κανεις κριτικη και να δωσεις και μαθηματα αξιοπρεπειας;;;;;;;;; :splats: :splats: :splats:

ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ....

ΔΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ

Τροποποιήθηκε από indie

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

αυτα, αντε γεια !!!!

ΔΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΩ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ

όπα ρε μάγκα![ΠΡΟΣΕΧΕ ΠΩΣ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ :splats: :splats: :splats: ]

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
όπως το λες αστερι μου ενεργό μέλος............

γι αυτο λεω..............

για ποιον πιτσιρικα λες;;;;;;;;;;;;;;;;

και τιιι;;;;;;;;;;; πουυυ;;;γραφουμε μερονυχτα ολοκληρα;;;;;;;;;;;;;;

μου χει διαφυγει κατι;;;;;;;;;;;:huh:

εγω τις γνωστες συνηθεις συζητησεις μου με ινβιτρ σουαβ κοτ κλπ εκανα

δεν ξερω για τι πραμα μιλας.σοβαρα τωρα.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

emno Η invitro, όσο κι αν διαφωνούσε με κάποιον (και ξέρω ότι έχει διαφωνήσει σχεδόν με όλους κατά καιρούς :P ), δε θα μιλούσε ποτέ με αυτό το ύφος...

Ήδη μου λείπει emiloveyou:rolleyes:

Υ.Γ. 1 Και γιατί δεν θεωρείς αξιοπρεπές αυτό που κάνει δεν το κατάλαβα...αλλά μάλλον δεν είσαι του ...επιπέδου να απαντήσεις κανονικά :splats:

Υ.Γ. 2 Τάσο, ότι το forum είναι τα μέλη του το έγραψα εγώ, στα πλαίσια μιας διαφωνίας με τον admin trivialx...και το αντέγραψα από έναν άνθρωπο που "διαχειρίζεται" ένα άλλο forum και είχα την τύχη κάποτε να τον γνωρίσω προσωπικά...

Τροποποιήθηκε από Evanescent_doctor

Σύνδεσμος στη δημοσίευση