Jump to content
Sign in to follow this  
anastasiostheodoridis

[προκήρυξη αγροτικών] Μαρτιος 2008

Recommended Posts

Πρέπει επίσης να σας πω ότι και εμείς τελευταία στιγμή αποφασίσαμε για το που θα δηλώσουμε λόγω των πολλών επιλογών που είχαμε μπροστά μας(ομολογώ ότι ήθελε σκέψη το πράγμα μια που για μας δεν είναι μόνο για 6 μήνες). Είχα προσπαθήσει την Κυριακή να εγγραφώ στο forum αλλά είχα πρόβλημα με το email εγγραφής και το παράτησα εώς σήμερα που γράφτηκα χωρίς πρόβλημα. Είχα σκοπό να γράψω για τις πιθανές επιλογές αλλά δεν κάθησε και προς Θεού να μην πιστέψει κανείς ότι υπάρχει περίπτωση να χαίρομαι για την δυστυχία άλλων συναδέρφων, ΟΧΙ, το αντίθετο μάλιστα. Μήπως και εγώ δεν είμαι ομοιοπαθής σε πολλές περιπτώσεις?

Θα ήθελα επίσης να σας συστήσω ένα forum για όσους ενδιαφέρονται για την πρωτοβάθμια φροντίδα υγείας που αφορά την ειδικότητά μου αλλά και όσους θα ασχοληθούν με αυτήν έστω και για λίγο:http://www.pfy.gr/forum.

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους
Νομίζω ότι έχεις δίκιο και δεν είχα κακό σκοπό, δεν θα ήθελα όμως να δημιουργήσω προβλήματα. Υπόσχομαι πάντως ότι στο μέλλον θα παρέχω πληροφορίες που θα μπορούν να βοηθήσουν στην κατάλληλη χρονική στιγμή.

Να ρωτήσω κάτι αρχικά..τι γίνεται σε περίπτωση που 2 γενικοί ιατροί δηλώσουν το ίδιο αγροτικό? Γίνεται κλήρωση? Διότι όταν 2 υπόχρεοι θητείας -με ίδιο αριθμό μορίων-δηλώσουν το ίδιο αγροτικό γίνεται κλήρωση. Σε αυτή την προκήρυξη ίδιο αριθμό μορίων, ίδιες προτιμήσεις και κληρώσεις θα δούμε σίγουρα πολλές, σωστά? Δεν είδα όμως κανένα μας να "ανοίγει τα χαρτιά " του και να δηλώνει ανοιχτά πόσα μόρια έχει και που θα δηλώσει. Είναι λογικό να προσπαθεί ο καθένας να διαφυλάττει το συμφέρον του! Και πολύ καλά έκανε ο συνάδελφος και δεν είπε τίποτα ως τη λήξη της προθεσμίας! Όσο για τις πληροφορίες που έδωσε σήμερα, μπράβο του..έβγαλε από την αγωνία αρκετούς συναδέλφους και πλέον δε θα χρειαστεί να περιμένουν 10μέρες ή 6μήνες όπως όλοι οι υπόλοιπο.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

φιλε goagora εδω περα δε βγαζεις ακρη.και καλο να κανεις, παλι θα βρεθουν καποιοι που θα "δουν το ποτηρι μισοαδειο".αν τα ανακοινωνες νωριτερα, με μαθηματικη ακριβεια θα βρισκονταν καποιοι να σου καταλογιζαν δολο, προσπαθεια αποπροσανατολισμου και υστεροβουλια.

προσωπικα θεωρω διαφωτιστικοτατη την πρωτοβουλια σου να ανακοινωσεις τις επιλογες τοσο τις δικες σου οσο και των συναδελφων σου. τουλαχιστον για καποιους συναδελφους η αγωνια θα τερματιστει πολυ πιο γρηγορα και θα μπορεσουν να οργανωσουν τις επομενες κινησεις τους. σαφως θα στενοχωρηθουν, αλλα δεν ειναι προτιμοτερο να γνωριζει κανεις την αληθεια παρα να τρεφει φρουδες ελπιδες?

μακαρι, τωρα που τελειωσε η προθεσμια να ανοιξουμε επιτελους τα χαρτια μας και να αποκαλυψουμε τις επιλογες μας, μπας και βγαλουμε μονοι μας την ακρη.γιατι πολυ φοβαμαι οτι η τυχη των αποτελεσματων δε θα διαφερει απο αυτη των προηγουμενων φορων, κοινως, καλο πασχα για να μην πω καλο καλοκαιρι.ειδικα αν συμβει αυτο με τα ασφαλιστικα μετρα των παιδιων απο ιταλια, τοτε σιγουρα θα κωλυσιεργησει το θεμα, οποτε μας βλεπω να διαβαζουμε τα αποτελεσματα παρεα με τα μαγιο μας και τα αντιηλιακα.

λοιπον, ας κανω την αρχη.εγω δηλωσα γαυδο( νομο χανιων).θα εκτιμουσα παρα πολυ οποιος-οποιοι απο εσας δηλωσατε το ιδιο με εμενα να μου στειλετε εστω pm ωστε να αλληλοενημερωθουμε και να προλαβουμε και τους κακοβουλους που ισως να μας κατηγορησουν οτι τρομοκρατουμε ή θελουμε να στενοχωρησουμε κοσμο. νομιζω οτι πραγματικα ετσι μπορουμε να αλληλοβοηθηθουμε γιατι η αναρχια του υπουργειου ,που απο οτι φαινεται τελειωμο δεν εχει, κοντευει να αποτελειωσει τη διαθεση μου.

καλη μας επιτυχια και καλα μας αποτελεσματα.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
εγω δηλωσα γαυδο( νομο χανιων)

κι εγώ Γαύδο δήλωσα!!! πόσα μόρια έχεις;

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

τερας!

χα! παντως σιγουρα περισσοτερα απο σενα!

βρε...sleepwalker καταλαβαινω οτι πας να αποδειξεις το ανεδαφικο του πραγματος, αλλα και ομως ειλικρινα πιστευω οτι μπορουμε να βγαλουμε ακρη εδω περα. οποτε ασε εμας τους καημενουληδες να συνεννοηθουμε (αν και χλωμο το βλεπω) και μη μας μπερδευεις. αφου ξερω καλα οτι και οσον αφορα τα μορια μας ,εσυ θα κοιτας διαρκως την (τελεια, χαχαχαχα) πλατη μου αλλα και το κυριοτερο ξερω πολυ καλα πως δε δηλωσες.

φυσικα αυτο απευθυνεται οχι μονο στον sleepwalker αλλα και σε οσους σκεφτονται σαν και αυτον και θελουν να κανουν πλακιτσα γραφοντας αναληθη πραγματα.

φιλικα φυσικα.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

να τα!!!ένας από τους δυο λοιπόν θα μάθει από σήμερα!!!εγώ δεν έχω πει τι έχω δηλώσει διότι έτσι κι αλλιώς δεν έχω μόρια!!! embyebye

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
φιλε goagora εδω περα δε βγαζεις ακρη.και καλο να κανεις, παλι θα βρεθουν καποιοι που θα "δουν το ποτηρι μισοαδειο".αν τα ανακοινωνες νωριτερα, με μαθηματικη ακριβεια θα βρισκονταν καποιοι να σου καταλογιζαν δολο, προσπαθεια αποπροσανατολισμου και υστεροβουλια.

προσωπικα θεωρω διαφωτιστικοτατη την πρωτοβουλια σου να ανακοινωσεις τις επιλογες τοσο τις δικες σου οσο και των συναδελφων σου. τουλαχιστον για καποιους συναδελφους η αγωνια θα τερματιστει πολυ πιο γρηγορα και θα μπορεσουν να οργανωσουν τις επομενες κινησεις τους. σαφως θα στενοχωρηθουν, αλλα δεν ειναι προτιμοτερο να γνωριζει κανεις την αληθεια παρα να τρεφει φρουδες ελπιδες?

μακαρι, τωρα που τελειωσε η προθεσμια να ανοιξουμε επιτελους τα χαρτια μας και να αποκαλυψουμε τις επιλογες μας, μπας και βγαλουμε μονοι μας την ακρη.γιατι πολυ φοβαμαι οτι η τυχη των αποτελεσματων δε θα διαφερει απο αυτη των προηγουμενων φορων, κοινως, καλο πασχα για να μην πω καλο καλοκαιρι.ειδικα αν συμβει αυτο με τα ασφαλιστικα μετρα των παιδιων απο ιταλια, τοτε σιγουρα θα κωλυσιεργησει το θεμα, οποτε μας βλεπω να διαβαζουμε τα αποτελεσματα παρεα με τα μαγιο μας και τα αντιηλιακα.

λοιπον, ας κανω την αρχη.εγω δηλωσα γαυδο( νομο χανιων).θα εκτιμουσα παρα πολυ οποιος-οποιοι απο εσας δηλωσατε το ιδιο με εμενα να μου στειλετε εστω pm ωστε να αλληλοενημερωθουμε και να προλαβουμε και τους κακοβουλους που ισως να μας κατηγορησουν οτι τρομοκρατουμε ή θελουμε να στενοχωρησουμε κοσμο. νομιζω οτι πραγματικα ετσι μπορουμε να αλληλοβοηθηθουμε γιατι η αναρχια του υπουργειου ,που απο οτι φαινεται τελειωμο δεν εχει, κοντευει να αποτελειωσει τη διαθεση μου.

φιλε docef πριν 2 μερες εκανα την αρχη κ ειπα οτι δηλωσα κιλκισ κ πελλα εκτος μια κοπελα ποθ δηλωσε τρικαλα κανεις αλλος δεν απαντησε.μου ειπε ο τασος οτι θα εκληφθει σαν ιδιοτελεια αν κ ημουν ειλικρινης.τοση καχυποψια

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
εσυ θα κοιτας διαρκως την (τελεια, χαχαχαχα) πλατη μου

αυτό ερμηνευεται ποικιλοτρόπως...δεν ξέρω αν με πιάνεις :lol: :lol:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Νομίζω ότι έχεις δίκιο και δεν είχα κακό σκοπό, δεν θα ήθελα όμως να δημιουργήσω προβλήματα. Υπόσχομαι πάντως ότι στο μέλλον θα παρέχω πληροφορίες που θα μπορούν να βοηθήσουν στην κατάλληλη χρονική στιγμή.

Να ρωτήσω κάτι αρχικά..τι γίνεται σε περίπτωση που 2 γενικοί ιατροί δηλώσουν το ίδιο αγροτικό? Γίνεται κλήρωση? Διότι όταν 2 υπόχρεοι θητείας -με ίδιο αριθμό μορίων-δηλώσουν το ίδιο αγροτικό γίνεται κλήρωση. Σε αυτή την προκήρυξη ίδιο αριθμό μορίων, ίδιες προτιμήσεις και κληρώσεις θα δούμε σίγουρα πολλές, σωστά? Δεν είδα όμως κανένα μας να "ανοίγει τα χαρτιά " του και να δηλώνει ανοιχτά πόσα μόρια έχει και που θα δηλώσει. Είναι λογικό να προσπαθεί ο καθένας να διαφυλάττει το συμφέρον του! Και πολύ καλά έκανε ο συνάδελφος και δεν είπε τίποτα ως τη λήξη της προθεσμίας! Όσο για τις πληροφορίες που έδωσε σήμερα, μπράβο του..έβγαλε από την αγωνία αρκετούς συναδέλφους και πλέον δε θα χρειαστεί να περιμένουν 10μέρες ή 6μήνες όπως όλοι οι υπόλοιπο.

σε κληρωση πηγαινουν αν κ η κτηση πτυχιου ειναι ιδια,αλλιως το παιρνει οποιος ειναι προγενεστερος

φιλε docef πριν 2 μερες εκανα την αρχη κ ειπα οτι δηλωσα κιλκισ κ πελλα εκτος μια κοπελα ποθ δηλωσε τρικαλα κανεις αλλος δεν απαντησε.μου ειπε ο τασος οτι θα εκληφθει σαν ιδιοτελεια αν κ ημουν ειλικρινης.τοση καχυποψια

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

πειτε ρε παιδια που δηλωσατε.εγω εγραψε.μονο λογια κ προτασεις κανετε μερικοι

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Κοιτάξτε παιδιά, εδώ βλέπω πως ο καθένας προσπαθεί να κάνει ότι καλύτερο μπορεί για τον εαυτό του πράγμα το οποίο δεν είναι κακό, γιατί όμως να μην βοηθήσεις όταν αυτό είναι δυνατό? Εδώ τελειώσαμε την ειδικότητα 3 συνάδερφοι και με διαφορά 3 μηνών εγώ προηγούμε των άλλων 2 όπως και ένας άλλος ο οποίος τελείωσε εδώ και έναν χρόνο προηγείτε εμού, έτσι συνενοηθήκαμε μεταξύ μας και αποφύγαμε διενέξεις. Κάποιοι που μας γνώριζαν ζήτησαν πληροφορίες για τους δικούς τους και έτσι αποφύγαν μια σίγουρη αποτυχία ελπίζοντας για κάτι καλύτερο. Το ίδιο θα μπορούσε να γίνει και αλλού φυσικά, διορθώνοντας έτσι κάποιες αδικίες(να παίρνει κάποιος αγροτικό με λίγα μόρια και κάποιος άλλος με μεγαλύτερη αναμονή να είναι αναγκασμένος να περιμένει). Καταλήγοντας έχω να πω πως αν υπάρχει ειλικρίνεια τουλάχιστον ανάμεσα σε ανθρώπους που συμμετέχουν σε forum σαν αυτό θα είναι καλύτερα για όλους. Πιστέψτε με αν βοηθήσεις στο τέλος θα ανταμειφθείς!!!!!!

ΥΓ. Μαζί μου τελείωσαν και άλλοι γενικοί γιατροί οι οποίοι δεν πρόλαβαν αυτήν την προκύρηξη, υπόσχομαι πως την επόμενη φορά θα σας ενημερώσω εγκαίρως για τις επιλογές τους.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Το με 20-40 μόρια χάσανε 300 συνάδελφοι από Ρουμανία στην προηγούμενη προκήρυξη αγροτικό σου λέει τίποτα;

ευχαριστω που μου απαντησες στο ποστ. Περιμενω με αγωνια αν εχεις καποιες απαντησεις σε αυτα που σε ρωτησα γιατι στο υπουργειο δε βγαζω τηλεφωνο. Σε ανταλλαγμα προσφερω διακοπες σε μια ....κουκκιδα στο αιγαιο....

emiloveyou

Λυπάμαι, αλλά δεν κατάφερα να μάθω λόγω της στάσης εργασίας. Την Παρασκευή θα μάθω σίγουρα και θα σου πω, αν και δεν πολυκατάλαβα το post σου. Με επιφύλαξη λοιπόν από όσα κατάλαβα! Τροποποιήθηκε από tasostheodoridis

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Το με 20-40 μόρια χάσανε 300 συνάδελφοι από Ρουμανία στην προηγούμενη προκήρυξη αγροτικό σου λέει τίποτα;

ευχαριστω που μου απαντησες στο ποστ. Περιμενω με αγωνια αν εχεις καποιες απαντησεις σε αυτα που σε ρωτησα γιατι στο υπουργειο δε βγαζω τηλεφωνο. Σε ανταλλαγμα προσφερω διακοπες σε μια ....κουκκιδα στο αιγαιο....

emiloveyou

Λυπάμαι, αλλά δεν κατάφερα να μάθω λόγω της στάσης εργασίας. Την Παρασκευή θα μάθω σίγουρα και θα σου πω, αν και δεν πολυκατάλαβα το post σου. Με επιφύλαξη λοιπόν από όσα κατάλαβα!

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΑΜΗΝΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ Η ΕΝΝΙΑΜΗΝΟ ΜΙΑ Κ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΥΓΧΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 12ΜΗΝΙΤΕΣ ΣΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΑΓΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟ ΑΓΟΝΟ. ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΣΕ ΑΠΛΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΚΑΝΕ 7 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕ Η ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ , ΩΣΤΟΣΟ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑΝ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ Κ ΔΕ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΦΕΚ 134 Α' , ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 3+6.ΑΠΛΩΣ ΔΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΙ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΠΡΙΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΟ 12ΜΗΝΟ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ THANX ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΗ... emeleos

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Αν είναι δύο γενικοί με την ίδια επιλογή μετράει η ημερομηνία κτήσης πτυχίου. Ο παλαιότερος διορίζεται. Κλήρωση γίνεται μόνο αν έχουν την ίδια ημερομηνία κτήσης πτυχίου.

emiloveyou

Λυπάμαι, αλλά δεν κατάφερα να μάθω λόγω της στάσης εργασίας. Την Παρασκευή θα μάθω σίγουρα και θα σου πω, αν και δεν πολυκατάλαβα το post σου. Με επιφύλαξη λοιπόν από όσα κατάλαβα!

ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΡΩΤΗΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΞΑΜΗΝΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ Η ΕΝΝΙΑΜΗΝΟ ΜΙΑ Κ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΥΓΧΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ.ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ 12ΜΗΝΙΤΕΣ ΣΤΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ

ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ Κ ΠΙΟ ΠΟΛΥΠΛΟΚΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΟΝΤΑΣ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΑΓΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΑΣΩ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟ ΑΓΟΝΟ. ΜΙΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΣΕ ΑΠΛΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟ ΕΚΑΝΕ 7 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΑΝΟΙΞΕ Η ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ , ΩΣΤΟΣΟ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑΝ ΧΑΡΤΙ ΟΤΙ ΤΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕ Κ ΔΕ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΑΦΟΥ ΕΚΑΝΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΙΑΤΡΕΙΟ, ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΦΕΚ 134 Α' , ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΕΙ ΕΤΣΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 3+6.ΑΠΛΩΣ ΔΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΖΕΙ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΓΙΑ ΤΑ ΑΓΟΝΑ, ΓΙΑΤΙ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ, ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΘΕΣΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΠΡΙΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ ΤΟ 12ΜΗΝΟ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΧΙΛΙΑ THANX ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΑΚΡΗ... emeleos

ok, κατάλαβα!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Μήπως να αρχίσουμε να λέμε στο forum τι εχει δηλώσει ο καθένας; Πιστεύω θα βγάλουμε τα αποτελέσματα μεταξύ μας νωρίτερα!!!!!

Για να κάνω την αρχή, εγώ έχω δηλώσει Τρίκαλα με 11-4=7 μόρια (υποθέτω, με βάση το πώς μετράνε τα μόρια πλέον). Αν κάποιος ενδιαφέρεται για το συγκεκριμένο νομό...

Όσοι πιστοί, προσέλθετε.....

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Μήπως να αρχίσουμε να λέμε στο forum τι εχει δηλώσει ο καθένας; Πιστεύω θα βγάλουμε τα αποτελέσματα μεταξύ μας νωρίτερα!!!!!

Για να κάνω την αρχή, εγώ έχω δηλώσει Τρίκαλα με 11-4=7 μόρια (υποθέτω, με βάση το πώς μετράνε τα μόρια πλέον). Αν κάποιος ενδιαφέρεται για το συγκεκριμένο νομό...

Όσοι πιστοί, προσέλθετε.....

2 μόρια 1η προτιμηση Λευκάδα και 2η Λακωνία

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
9 μόρια και οι 2 επιλογές νομός κεφαλληνίας

Χμμμ...7μόρια, η μία επιλογή νομός Σερρών, η άλλη νομ.Κεφαλληνίας...τζιιιιιζ! Πάει η Κεφαλλονιά, να ήταν κι άλλη! Πάνο μπορείς να μου απαντήσεις σε pm αν δήλωσαμε το ίδιο μέρος?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

14 μόρια και οι 2 επιλογές Μύκονος :lol:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Αυτό κι αν ερμηνεύεται ποικιλοτρόπως!!!!! ;)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Φιλε greq33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Φιλε greg33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Φιλε greg33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Φιλε greq33 θα μπορουσες να μας βοηθησεις λιγο περισσοτερο αν μας ελεγες και τα μορια σου? Δηλωσαμε και πολλοι αλλοι τους ιδιους νομους και με την πληροφορια που μας εδωσες μας χαλασες τη διαθεση.. Εκανες την κινηση κανε την ολοκληρωμενη. Ευχαριστω εκ των προτερων.

το εγραψα,7μορια κιλκις κ πελλα

εσυ κ οι πολλοι αλλοι ποσα μορια εχετε κ που δηλωσατε

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ρε παραμυθα πιλαβιε το μεσημερι ειχες δηλωσει γαυδο,τωρα το κανες μυκονο.δεν μπορεις να σοβαρευτεις?εχει νεα παιδια που απογοητευονται

Σύνδεσμος στη δημοσίευση