Jump to content
Sign in to follow this  
ar_pe_tzes

Είστε μονογαμικοι ή πολυγαμικοι???

Μονογαμικοι ή πολυγαμικοι  

49 members have voted

1. 1. Ειστε υπερ του ενος ή των πολλων ταυτοχρονων ερωτικων συντροφων;

• μονογαμικοι
      36
    • πολυγαμικοι
      7
    • ο,τιγαμικοι
      6

Recommended Posts

Αυτοί που περιγράφεις Σλία είναι οι players.

Είναι αυτοί που πηδάνε πουτανάκια σαν εσένα.

σπερρ... να με λες πουτανακι αλλα και ααααααλλα πολλα και στο κρεβατι ρε αγαπη μου να φτιαχνομαι!!!!!

τι μου ανοιγεσαι εδω μπροστα σε τοσο κοσμο και στο κρεβατι μου σαι μουγγα στη στρουγγα??????!!!

εεεε ρε γελια πρωινιατικα

σοβ να σαι καλα αγορακι μου και κυριως να σαι σιγουρος οτι τωρα με προσβαλες με πληγωσες και λοιπα και λοιπα

α!και μετα ξυπνησες... χεχε

by the way γιατι ΟΛΟΙ! οι αντρες μα ολοι μηδενος εξαιρουμενου οταν θελετε να υποβιβασετε μια γυναικα τη λετε πουτανα τσουλα καριολα και

λοιπα??????

εχετε καταντησει τοσο προβλεψιμοι σε οτι αφορα το συγκεκριμενο πραμα που καταντατε φαιδρογραφικοι και γελοιοι

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους
Ακριβως γι αυτο ηθελε να βγει μαζι του .....( βιτσια ειναι αυτα ...)

τι άλλα βίτσια έχει η κοπέλα?κάνει και bungy από τον πύργο του Άιφελ?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
by the way γιατι ΟΛΟΙ! οι αντρες μα ολοι μηδενος εξαιρουμενου οταν θελετε να υποβιβασετε μια γυναικα τη λετε πουτανα τσουλα καριολα και

λοιπα??????

να σου πω εγω γιατι ....Γιατι καθε φορα που το λενε σε μια , ξεχνανε και μια ακομη συναντηση για σεξ κατα την οποια απετυχαν να εκπληρωσουν σωστα το ρολο τους ...

αλλωστε , πιο ευκολα ξεπερνας το χυλο , οταν βριζεις τον αλλο. :rolleyes:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
emarup emarup ειδες τελικα ?? Η Σηλια κατεφερε ακομα και μενα ...... B)

λιλιπακι εφοσον συμφωνεις μαζι μου

να εξηγησουμε στον κοσμο οτι

μ αυτες τις τρεις ξατηγοριες πανω θα καναμε ανετα ενα σεξ.σεξ απλα και μονο.

το να ερωτευτουμε και να δωθουμε σε εναν ανδρα ειναι αλλη ιστορια εντελως,τα λεω καλα??

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

οκ , σοβαρα λοιπον ....

....πιστευω οτι αν το λιγοτερο δεν τον θες τον αλλο τρελα , δεν αξιζει να του δωσεις ουτε το σωμα σου , ουτε την ψυχη σου , ουτε το χρονο σου .Ακομα και ηλιθιος ή αθλιος να αποδειχτει τελικα , τουλαχιστον θα πρεπει τη στιγμη που το κανεις να το πιστευεις με παθος .

Ανετα ενα σεξ δε κανουμε με κανενα που δε θεωρουμε οτι για εκεινη τουλαχιστον τη στιγμη , αξιζει να μας εχει .

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

οταν λεω σεξ και μονο δε σημαινει οτι το σεξ αυτο θα ηταν σκετο μαμησι και καλα κι οτι δε θα μπορουσε να περιεχει mind..τρυφεροτητα και συναισθημα.

απλως το εθεσα ετσι επειδη ηθελα να δωσω εμφαση στο οτι ειναι αλλο να κανεις σεξ η ερωτα με τον ανδρα που εισαι ερωτευμενη και του χεις αφεθει ολοκληρωτικα κι αλλο με καποιον αλλο που δεν ειναι ο ανδρας αυτος...αλλα για τους λογους που ανεφερα πανω βλεπε 1,2,3 ισως θα ηθελες να βρεθεις σεξουαλικα μαζι του

λιλιπακι ειμαι σιγουρη οτι μετα απ αυτα μετανιωσες που ειπες πανω οτι σε επιεισα ακομη κι εσενα κι επανερζεσαι στις αρχικες σου θεσεις ε?χαχαχαχα

emrose

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

μωρο μου , ποτε μα ποτε δεν μετανιωνω για κατι που λεω ή κανω .Μονο για οσα δε λεω και δεν κανω . :)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

κι επήλθε συμφιλίωση!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
οκ , σοβαρα λοιπον ........πιστευω οτι αν το λιγοτερο δεν τον θες τον αλλο τρελα , δεν αξιζει να του δωσεις ουτε το σωμα σου , ουτε την ψυχη σου , ουτε το χρονο σου .Ακομα και ηλιθιος ή αθλιος να αποδειχτει τελικα , τουλαχιστον θα πρεπει τη στιγμη που το κανεις να το πιστευεις με παθος .Ανετα ενα σεξ δε κανουμε με κανενα που δε θεωρουμε οτι για εκεινη τουλαχιστον τη στιγμη , αξιζει να μας εχει .
ε οκ δε διαφωνουμε πουθενα τελικαεκπληκτικο δεν ειναι τελικα??......υγ δεν το ειχα δει αυτο το ποστ σου οταν εγραψα το αλλο μαλλον γραφαμε μαζι κι απλως με προλαβες πατησες add πριν απο μενα
οκ , σοβαρα λοιπον ........πιστευω οτι αν το λιγοτερο δεν τον θες τον αλλο τρελα , δεν αξιζει να του δωσεις ουτε το σωμα σου , ουτε την ψυχη σου , ουτε το χρονο σου .Ακομα και ηλιθιος ή αθλιος να αποδειχτει τελικα , τουλαχιστον θα πρεπει τη στιγμη που το κανεις να το πιστευεις με παθος .Ανετα ενα σεξ δε κανουμε με κανενα που δε θεωρουμε οτι για εκεινη τουλαχιστον τη στιγμη , αξιζει να μας εχει .
ε οκ δε διαφωνουμε πουθενα τελικαεκπληκτικο δεν ειναι τελικα??......υγ δεν το ειχα δει αυτο το ποστ σου οταν εγραψα το αλλο μαλλον γραφαμε μαζι κι απλως με προλαβες πατησες add πριν απο μενα
βασικα μ αυτο το "τουλαχιστον θα πρεπει τη στιγμη που το κανεις " ,ειναι που συμφωνω κυριωςαν και παλι αν το σκεφτεις ..αυτο το να το θελεις με παθος αν το δεις απο την πρακτικη πλευρα του πραγματος δεν μπορει να εφαρμοστει τοσο καλα οσο ομορφα λεγεται και ακουγεταισκεψου εσυ ολες τις φορες που εκανες σεξ με καποιον μεχρι σημεραολες μα ολες μηδεμιας εξαιρουμενης το πιστευες με ΠΑΘΟΣ οτι το ηθελες??δε μπορει.υπαρχουν φορες που κανεις σεξ ετσι απλως για να χαλαρωσεις η απλως για να παιξεις.οπως τα παιδακια εχουν τα πλειμομπιλ και τις μπαρμπι,ετσι εμεις οι μεγαλοι..μερικες φορες εχουμε το σεξ

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

σήλια.τι χαριτωμένα που τα λες!μακάρι να ήταν έτσι,αλλά δεν είναι κοπέλα μου.το σεξ έχει συνέπειες σε αντίθεση με τις κούκλες.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

και οι μπαρμπι εχουν συνεπειες!δημιουργουν λαθος προτυπα!!!!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

σωστό κι αυτό.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
σήλια.τι χαριτωμένα που τα λες!μακάρι να ήταν έτσι,αλλά δεν είναι κοπέλα μου.το σεξ έχει συνέπειες σε αντίθεση με τις κούκλες.

Έτσι δεν είναι όμως τα πράγματα στον κόσμο των ενηλίκων? Το παιχνίδι συνεχίζει να υπάρχει, απλά σταματάει να είναι αθώο. Ακόμα και με τις καλύτερες προθέσεις να ξεκινήσεις, δεν μπορείς να εγγυηθείς ότι δεν θα πληγώσεις κανέναν

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Έτσι δεν είναι όμως τα πράγματα στον κόσμο των ενηλίκων? Το παιχνίδι συνεχίζει να υπάρχει, απλά σταματάει να είναι αθώο. Ακόμα και με τις καλύτερες προθέσεις να ξεκινήσεις, δεν μπορείς να εγγυηθείς ότι δεν θα πληγώσεις κανέναν

καλά ναι,έτσι είναι ο κόσμος των ενηλίκων,αλλά με λυπεί να βλέπω τόσο νέες κοπέλες,22-25 χρονών να υποστηρίζουν ότι είναι παιχνίδι και ότι απλά τις χαλαρώνει και τίποτα παραπάνω.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
καλά ναι,έτσι είναι ο κόσμος των ενηλίκων,αλλά με λυπεί να βλέπω τόσο νέες κοπέλες,22-25 χρονών να υποστηρίζουν ότι είναι παιχνίδι και ότι απλά τις χαλαρώνει και τίποτα παραπάνω.

Προσπαθούν Νίκη μου να αποδείξουν ότι είναι "αντράκια" με το να μιμηθούν τους άντρες. Φεμινισμός με την κακή έννοια. Μην ανησυχείς, πριν φτάσουν στα 30 θα έχουν αναθεωρήσει.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Για ποιους λογους θα εχουν αναθεωρησει ομως?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
emarup Γιατι οι αντρες οσο μαλ...κι αν ειναι και οσο αθλια και αν φερονται , ευνοουνται απο τα κοινωνικα στερεοτυπα .Οι γυναικες οχι .

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

σύντομα θα καταλάβουν ότι αυτά που υποστηρίζουν δεν είναι αυτά που πραγματικά θέλουν.

έτσι θέλουν να λένε και να πιστεύουν επειδή κατά βάθος ξέρουν ότι είναι πιο αποδεκτές από τον άντρα,που τον συμφέρει να έχει μια γυναίκα αυτές τις απόψεις.

ότι η σήλια θα αναθεωρήσει είναι σίγουρο.το θέμα είναι να μην αναθεωρήσει βίαια και σκληρά.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ρε νικη νομιζα μ επιανες απορω γιατι εφαγες κολλημα τωρα

ΔΕΝ ειπα οτι ΠΑΝΤΑ ειναι παιχνιδι και οτι απλα με χαλαρωνει και τιποτα παραπανω

ειπα οτι ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ κανουμε σεξ για να χαλαρωσουμε η στα πλαισια του παιχνιδιου οπως τα παιδια εχουν τα παχνιδια τους και παιζουν ετσι εμεις οι μεγαλοι εχουμε το σεξ καμια φορα

και δε σημαινει ρε συ νικη οτι θα χαλαρωνεις και θα παιζεις καθε φορα με αλλον

με το γκομενο σου εσεις δεν κανετε ποτε σεξ ετσι για να χαλαρωσετε και να ξεφυγετε να ηρεμησετε λιγο?η με το γκομενο σου εκει που συζητατε βλεπετε κανετε κατι ακουτε μουσικη ποτε δεν αρχιζεστε να πειραζεστε και το παιχνιδι να καταληγει να ειναι σεξ?η το να κανετε σεξ σε δημοσιο χωρο αυτο δε θα μπορουσε να ειναι ενα ειδος παιχνιδιου?

καπως ετσι τα εννοουσα αυτα που ειπα

τελοσπαντων δεν εχει και πολλη σημασια

ο καθενας βλεπει τα πραγματα με τα δικα του ματακια

καποιος λογος θα υπαρχει που δε μας εκανε ολους ιδιους ο καλος θεουλης

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

το έχω πάθει κι εγώ να νομίζω ότι κάτι θέλω αλλά να μην το θέλω πραγματικά.απλά μην είσαι απολυτη,μπορεί να το σκεφτείς καλύτερα κάποια στιγμή όταν αλλάξουν οι καταστάσεις.

Τροποποιήθηκε από Νίκη

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Εγω παλι γιατι νομιζω οτι οι γυναικες που... παρταλιαζονται μεχρι λιγο πριν τα 30 αναθεωρουν επειδη φοβουνται μη μεινουν μονες τους? ετσι, ξαφνικα, τους ερχεται η φλασια και λενε "αντε μωρε, τοσο καιρο που εκανα τοσες και τοσες περιστασιακες σχεσεις δεν εκανα αυτο που πραγματικα ηθελα, αλλα τωρα επιτελους ηρθε η ωρα να το κανω"? δε θα το ελεγα. συνειδητες επιλογες κανουν (και οι αντρες που κανουν τον αντιστοιχο τροπο ζωης επισης συνειδητα κανουν ο,τι κανουν), αλλα η γυναικα εχει και το λεπτο θεμα της μητροτητας... Κατα τη γνωμη μου, οταν πλησιαζουν τα 30, οι μεχρι προτινος... γλεντζουδες δε γινεται να κανουν τοσο αποτομα μια στροφη 180 μοιρων στη σταση της ζωης που ειχαν ως τοτε. (Οπως και οι...γλεντζεδες κυριοι βεβαιως βεβαιως). αυτα που κανουμε και το πως τα κανουμε ειναι αυτο που ειμαστε. δε νομιζω να πει καποιος πχ οτι ειναι καλος ανθρωπος κατα βαθος, αλλα κλεβει και καμια τραπεζα που και που... Και οταν συνηθισεις σε εναν τροπο ζωης(αντρες και γυναικες - μην παρεξηγηθουμε), σε μια συμπεριφορα που σε κανει να κανεις την αυτογαργαρα σου του τυπου "εεεεεεελα μωρε, ενα πηδημα ειναι, σιγα τα πραγματα",ε, αυτο δειχνει τι πραγματικα θελεις. Ειμαστε αυτο που κανουμε.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Ειμαστε αυτο που κανουμε.

Σωστότατος...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
το έχω πάθει κι εγώ να νομίζω ότι κάτι θέλω αλλά να μην το θέλω πραγματικά.απλά μην είσαι απολυτη,μπορεί να το σκεφτείς καλύτερα κάποια στιγμή όταν αλλάξουν οι καταστάσεις.

εγω ξερω οτι δεν ειμαι απολυτη

εσυ ισως νομιζεις οτι ο,τι λεω το λεω σε φαση αυτο ειναι το σωστο

οτι κι αν εχω γραψει σ αυτα τα δυο τρια τοπικ που χουμε μπαχαλεψει και περναμε ενα σωρο ωρες γιατι να το κρυψομεν αλλωστε τοσες μερουλες

ο,τι κι αν εχω γραψει λοιπον ειναι αποψεις δικες μου τωρα αυτη τη στιγμη που τα λεμε

για μενα μιλαω

αν ο αλλος το βλεπει και το αισθανεται αλλιως ειναι ακρως λογικο κι επομενο ειμαστε δυο διαφορετικοι ανθρωποι με οτι αυτο συνεπαγεται

επισης αυτο για το οποιο γραφω δε σημαινει οτι ειναι ο κανονας στη ζωη μου κι οτι δε λειτουργω διαφορετικα

να πχ εκεινη η σχεση που περιεγραψα με τις φυσεις τις ελευθερες και δε συμμαζευεται,δεν την περιεγραψα επειδη εγω μονο τετοιου ειδους σχεσεις επιδιωκω και θελω.οχι.μαι χαρα μπορω να λειτουργησω και αλλιως υπο καταλληλες προυποθεσεις.την περιεγραψα γιατι το βρισκω υπεροχο οτανφτανουν 2 ανθρωποι σε τετοιου ειδους ΔΕΣΙΜΟ.εσεις κολλησατε ομως στη μια δυο τρεις φορες που ισως ενας απο τους δυο τους θα γαμιοταν με εναν αλλο τριτο.δε φταιω εγω.εγω ποτε δεν ειπα οτι θα ψαχνουν καθε μερα εναν τριτο να γαμηθουν να βγουν απο την ανια τους.εγω ειπα οτι αν κατσει δεν τρεχει και τιποτα.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Και πως ρε σηλια με ενα τετοιο γερο δεσιμο θα πανε να απαυτωθουν με εναν τριτο????????????? Μαλλον το δεσιμο ειναι για τα κλαματα

Τροποποιήθηκε από ar_pe_tzes

Σύνδεσμος στη δημοσίευση