Jump to content
Sign in to follow this  
Profiterol

Ιατρική: Είμαστε για να λέμε οτι είμαστε?

Recommended Posts

ρε!

ο κωτσος μας δουλευει ψιλο γαζι! :lol: :lol: :lol:

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους
παντως ειμαι βεβαιος οτι ειστε χαρισματικα ατομα και εχετε δυνατοτητες παραπανω απο οτι οι υπολοιποι...δεν ειναι ευκολο στον καθενα , μην πω στον κανενα , να κατσει τοσα χρονια στα θρανια,να μαθει τοσα πολλα,να διαβασει τομους βιβλιων,να εχει τοσες γνωσεις,να καθεται το πρωι στην δουλεια,το βραδυ στην εφημερια,το επομενο πρωι καπακι στην δουλεια και να παιρνει και τις σωστες αποφασεις κανοντας και απο μικροεπεμβασεις μεχρι μεγαλοεπεμβασεις..σωζοντας ζωες και προσφεροντας τοσα στον συνανθρωπο του και στο κοινωνικο συνολο...ειλικρινα ειστε αξιοι θαυμασμου....

ΜΗ ΧΕΣΩ, emnystaemeleos

ΠΟΛΥ ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ ΕΠΕΣΕ ΝΟΥΛΗ(ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΗ :D )ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ.. emconfused

Τροποποιήθηκε από shlia

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
ρε!

ο κωτσος μας δουλευει ψιλο γαζι! :lol: :lol: :lol:

Πέστα βρε dcool... !

Αλήθεια Κωνσταντίνε εσύ σε ποια Πολυτεχνική σχολή είσαι ; Από ό,τι ξέρω αρκετές από τις σχολές αυτές είναι βαρβάτες και θέλουν και αυτές αρκετό διάβασμα.Εσένα πολύ χαλαρό σε βλέπω ... ή κάνω λάθος;

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

δεν κοροιδεψα κανενα σας..ειλικρινα σας σεβομαι και σας θαυμαζω....θελει πολλα κοτσια για να κανετε οτι κανετε...διαβασμα,ξενυχτια,εφημεριες κτλ κτλ.λιγοι ανθρωποι εχουν αυτα τα κοτσια..για αυτο λεω οτι ειστε χαρισματικα ατομα...τωρα βεβαια μπορει να σας φαινονται κοροιδευτικα αυτα που λεω γιατι ισως ηταν ευκολο για καποιους απο εσας αλλα για μενα που το βλεπω απεξω ειλικρινα ειναι ακατορθωτο για τους πιο πολλους ανθρωπους...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Μην...Οχι...Μ@λ@κιες λες.Το οτι καποιος διαβαζε μια ζωη δεν ειναι αξιος σεβασμου.Απο τις πραξεις του θα βγαλεις συμπερασμα.Και μια πικρη αληθεια?Τα μεγαλυτερα λαμογια που εχω γνωρισει στην πτνα την κοινωνια μας ειναι γιατροι.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
για αυτο λεω οτι ειστε χαρισματικα ατομα...τωρα βεβαια μπορει να σας φαινονται κοροιδευτικα αυτα που λεω γιατι ισως ηταν ευκολο για καποιους απο εσας αλλα για μενα που το βλεπω απεξω ειλικρινα ειναι ακατορθωτο για τους πιο πολλους ανθρωπους...

...ετσι οπως τα λες ειναι!

η χαρισματικη κουκλα με τα (βαμμενα :lol::P ) ξανθα μαλλια!

emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao emlmfao

emrockon

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Είναι αλήθεια. Οι γυναίκες της ιατρικής, συγκεκριμένα, είμαστε τόσο χαρισματικές, που δεν πρόκειται να σου καθίσουμε όσο και να χτυπιέσαι. Επόμενος!

:bloodomen:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Εγώ είμαι ιατρική διότι μπορεί να είμαι κοντή,χοντρή και άσχημη,αλλά για κάποιο περίεργο λόγο μου κάθονται ωραίοι γκόμενοι.Ίσως για να λένε πως τα έχουν με γιατρίνα??τι να πω-βίτσια.Θα προτιμούσα ωραίο γκόμενο που απλά του αρέσουν οι χοντρές κοντές καραφλές

Τροποποιήθηκε από a_panayiotou

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Τελικά δεν μας απάντησες , ποια είναι η σχολή σου ; Θέλουμε να μάθουμε για να συγκρίνουμε τη σχολή και τον κόσμο της με την Ιατρική.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Oπως και να χει δεν είναι μόνο οι γιατροί που μπορεί να τη δουν κάπως. Αυτό τα επαγγέλματα όπως οι πιλότοι οι οι πυροσβέστες και τόσα αλλα που δεν μου έρχονται αυτή τη στιγμή είναι επαγγέλματα που δεν επιτρέπουν λάθη. Αναμενόμενο λοιπόν ειναι να δουμε κάποιους ικανούς γιατρούς που εχουν μια αρκετά καλη φήμη να ειναι ψωνισμένοι. Αλλα να βλέπεις τώρα φοιτητές να έχουν πάρει εναν αέρα "πάω για καφε και απο πάνω μου θα εχω το βελάκι που λει γιατρός" ε αυτο μαλον θα φερει κράξιμο παρά θαυμασμό.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

δυστυχώς πολλοι νέοι γιατροί την εχουν δει !! ειναι πολύ εκνευριστικό αυτο. δουλευω στη ΜΕΘ της Λαρισας 5 χρονια και ελαχιστοι ειδικευομενοι ειναι προσγειωμενοι! δοξα το θεό υπάρχουν και καλά παιδιά.

Καλός γιατρός δεν ειναι μόνο αυτός που γνωρίζει καλά τη δουλειά του αλλά και αυτός που μπορεί να επικοινωνεί με τους γυρω του και να μην πετάει στα συννεφα επειδή σπουδασε Ιατρική. (και αυτοί ειναι που τελικά μαθαινουν τα λιγότερα)

Υπαρχουν και αλλες επιστημες και επιστημονες κανεις δεν κανει ετσι.

Και μακάρι να θυμοντουσαν ολοι αυτοι οι ειδικευομενοι απο πού έμαθαν πολλά πραγματα. (πώς να παιρνουν αέρια αιματος, πώς να κανουν αναρροφησεις στους ασθενεις, πώς να παιρνουν καλλιέργειες, πώς να βάζουν τριαυλους κτλ). Ας ειναι καλά οι 20ετίας νοσηλεύτριες.....

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

emarup

η ιατρικη απλα ενισχυει τον προβληματικο χαρακτηρα μερικων μερικων..

καποια στιγμη τρωνε τα χαστουκια και προσγειωνονται (θελω να πιστευω) embaaa

παντως το καλαμι ειναι αξεσουαρ που δεν σπανιζει στο χωρο μας..καποιοι οντως πιστευουν πως ειναι θεοι..

βρε thinky για ποιο νοσοκομειο μιλας;; ΠΠΓΝΛ μηπως :P

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ΓΝΛ... emcolgate είσαι κάπου γυρω?? :wub:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

ημουν εκει γυρω 6-7 χρονια.... :)

τωρα για καφεδακι ανεβαινω larissa city

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
ημουν εκει γυρω 6-7 χρονια.... :)

τωρα για καφεδακι ανεβαινω larissa city

ομορφα!!! εγώ διοριστηκα και ηρθα αλλά την αγαπησα πολύ αυτήν την πόλη!! :wub:

καφεδάκι στο σοκολά που κάνει και υπέροχες σοκολάτες το χειμώνα /γρανίτες το καλοκαιρι!!! :P

Τροποποιήθηκε από thinky

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

σορρυ, αλλα το φρεντο του σοφα δε το αλλαζω με τιποτα :)emkafes

emofftopic ειμαστε μαλλον :)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Ξερετε τι θα γινει με το 1900 ?

IMO sofa is da best για φρεντο. Μα τι βαζει μεσα!!!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση