Jump to content
Sign in to follow this  
Profiterol

Κοπέλες της Ιατρικής: Όμορφες ή Άσχημες?

Recommended Posts

Η λέξη "καλη οικογένεια" χωράει μεγάλη συζήτηση. Πάντως τα καλύτερα παιδιά είναι από χειρότερες οικογένειες. Όταν εννοώ χειροτερες, θέλω να πώ ότι οι γονείς είναι αγράμματοι, δεν υπάρχει οικονομική άνεση... Στην ουσία καθόλου κακές οικογένειες δεν είναι. Μη παρεξηγηθούμε.

Τροποποιήθηκε από angelospower

Μοιράσου αυτή τη δημοσίευση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είτε είναι Θεές, είτε σαύρες είναι ένα και το αυτό.Οι γιατρίνες δεν κάνουν.

Και ο λόγος...?...Ψωνάρες....!

ΥΓ.:Μην αρχίσετε να λέτε πως δεν είναι όλες και πως έχω άδικο.Εννοείται πως δεν είναι όλες.Υπάρχουν και οι εξαιρέσεις

που επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

οχι φιλε μου, ΟΛΕΣ ψωναρες ειμαστε!

κι εγω πανω-πανω στη λιστα! B)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Οταν γινονται τετοια μπαχαλεματα δεν επαναφερω την ταξη!!!!

Εγω παντως μεχρι τωρα.....απο γιατρο τζιφο,κτηνιατρο τα ιδια,φαρμακοπειο μαματα....πολυτεχνειο μερια συνηθως!Και με Ελληνα δυσκολα μπλεκω πια.....τι δυσκολα που δε θυμαμαι πως ειναι ο Ελληνας αντρας.

Οσο μεγαλωνουμε γινομαστε πιο δυσκολοι κ εχουμε πολλες απαιτησεις.Καλο θα ειναι να κανουμε θυσιες και συμβιβασμους ....δεν υπαρχει το τελειο.Μιλαω γενικα...δεν πεταω σποντες για το παραδειγμα της Ολι γιατι πιστευω οτι μονο το ζευγαρι το ιδιο ξερει γιατι χαλασε ή γιατι δε λειτουργησε.

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Γουίν σε επαναφέρω στο θέμα μας, απέδειξέ μου οτι οι γιατρέσσες δεν είναι άσχημες :bloodomen:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Και πως να στο αποδειξει βρε Μανικ,με εξισωση :D ?

Παντως μια-δυο απο τις ωραιοτερες κοπελες που χω δει απο κοντα ποτε μου γιατρινες ειναι :P !

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Εσυ θα μου αποδειξεις οτι οι γιατροι δεν ειναι ασχημαντρες;

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Εσυ θα μου αποδειξεις οτι οι γιατροι δεν ειναι ασχημαντρες;

Εγω παντως ειμαι κουκλι ψευτικο: emot123qz0.gif

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

και προφανώς και gay... :P

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Ε,νταξει,ειπαμε,να μαθουμε να κανουμε και μασαζ αν χρειαστει,οχι ομως και να τη "στιβουμε" την πετσετα 34lr9.gif!!

Τροποποιήθηκε από Αρειανός

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

πω πω...αυτό δεν το είχα ξανακούσει...

εμπλουτίζω τις γνώσεις μου μαζί σου... :P

Τροποποιήθηκε από olizyz

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Οσο ζει κανεις διπλα σε εξεχουσες προσωπικοτητες,μαθαινει :P ...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Πάντως να τονίσω ότι μια από τις ωραιότερες κοπέλες που έχω δει -ever- είναι στη σχολή... άλλη ομάδα βέβαια...οπότε δεν ξέρω λεπτομέρεις...κλαψ...

Αλάνθαστη.-

Anywayz... Με τόση ζέστη, πάω για κανα παγωτό, γιατί παίζει και διάβα... ;)

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Στιβουμε πετσετα;;;ΑχΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ!!!!Ε αυτο δε το'χω ξαναακουσει!Ρε γμτ στα ιταλικα δεν υπαρχουν τετοιες θεικες ατακες για τους gay....βεβαια εχω να πω οτι ειναι οι πρωτοι που τη λενε για τους αλλους gay!Εχω πολλους φιλους και γνωστους....Οταν θα σου ξανακανουν αλκοοτεστ στη πλατεια της Κηφισιας παρε τλφ να κατεβω ....ααααα κανουν και σ'αλλα μερη εκει γυρω ;) Ωραιο το καινουριο αβαταρ

Παγωτακι Δοκ-7;Δωδωνη,δωδωνη;;;;;

Εγω που ειμαι notbad οπως θα'λεγε και μια κοπελια που γνωριζω :D ειμαι πιασμενη...οχι απο γιατρο :P

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Λοιπον εχει επιτυχια το νεο αβαταρ...Γιατι,το προηγουμενο τι ειχε emcolgate ?

Επι του θεματος,ειπαμε,ωραιες οι γιατρινες ειδικα οι νεες φουρνιες :P ,αλλα ειναι και ενιοτε παραπλανητικη η εικονα που λαμβανουμε απο τη σχολη!!Στο αναγνωστηριο μια φορα που περασα,τα 3/4 των κοριτσιων διαβαζανε ασχετα μαθηματα,κατι νομικα και φιλολογικα :wacko: .

Μηπως λοιπον οφειλεται στο οτι οι γιατροι ειμαστε πολυ ωραιοι και να αλλαξουμε τον τιτλο του τοπικ :D ?

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

να τον αλλαξουμε...ο,τι θελετε

Για οσες παντως θελουν να ακολουθησουν καποιο στερεοτυπο εχουμε ενα ενδιαφερον τοπικ της Ολια

10 παράμετροι καθοριστικές για μια σχέση

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Λοιπον...παλαιοτερα ο αγαπητος pappous ειχε κανει ενα εξαιρετικο ποστ περι γιατρινων...η αληθεια ειναι οντως αυτη...στην απαιτητικη σχολη της Ιατρικης που χρειαζεται ωωωρες διαβασμα μπαινουν τα κατ'εξοχην μπαζα με ολη την σημασια της λεξεως...αυτο ειναι λογικο και δικαιολογειται πληρως...που να βρουν χρονο για περιποιηση του εαυτου τους οταν το μονο αξεσουαρ που εχουν ειναι 2 στυλο(σε περιπτωση που κολλησει το ενα!!!)..ειναι ταγμενες για αυτο και μονο με αποτελεσμα να παραμελουν την εξωτερικη τους εμφανιση..βεβαια στο ευρυτερο αυτο συνολο υπαρχουν και οι περιπτωσεις --ανιατες τις ονομαζω--οπου και με Xtreme Make over δεν γινεται τπτ..αλλα στην προηγουμενη κατηγορια τα πραγματα θα μπορουσαν να διορθωθουν αρκει να το προσπαθησουν οι ιδιες..απο την στιγμη που υπαρχει η πρωτη υλη...ε αξιοποιηστε λιγακι βρε!!!Βεβαια υπαρχουν οπως παντα αλλωστε και οι εξαιρεσεις...υπαρχουν και γιατρινες οι οποιες ειναι ΘΕΕΣ...Αλλα μειοψηφια...Το θεμα παιρνει μορφη διλημματος για μενα και ειναι:Προτιματε στη σχολη να βλεπετε γυναικες και να ειναι μπαζα,η απολυτη ερημια και ξερα'ι'λα???

Αdios... :P

E και μην αρχισετε και παρεξηγιεστε!!!!ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ!!!!!

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Λοιπον...παλαιοτερα ο αγαπητος pappous ειχε κανει ενα εξαιρετικο ποστ περι γιατρινων...η αληθεια ειναι οντως αυτη...στην απαιτητικη σχολη της Ιατρικης που χρειαζεται ωωωρες διαβασμα μπαινουν τα κατ'εξοχην μπαζα με ολη την σημασια της λεξεως...αυτο ειναι λογικο και δικαιολογειται πληρως...που να βρουν χρονο για περιποιηση του εαυτου τους οταν το μονο αξεσουαρ που εχουν ειναι 2 στυλο(σε περιπτωση που κολλησει το ενα!!!)..ειναι ταγμενες για αυτο και μονο με αποτελεσμα να παραμελουν την εξωτερικη τους εμφανιση..βεβαια στο ευρυτερο αυτο συνολο υπαρχουν και οι περιπτωσεις --ανιατες τις ονομαζω--οπου και με Xtreme Make over δεν γινεται τπτ..αλλα στην προηγουμενη κατηγορια τα πραγματα θα μπορουσαν να διορθωθουν αρκει να το προσπαθησουν οι ιδιες..απο την στιγμη που υπαρχει η πρωτη υλη...ε αξιοποιηστε λιγακι βρε!!!Βεβαια υπαρχουν οπως παντα αλλωστε και οι εξαιρεσεις...υπαρχουν και γιατρινες οι οποιες ειναι ΘΕΕΣ...Αλλα μειοψηφια...Το θεμα παιρνει μορφη διλημματος για μενα και ειναι:Προτιματε στη σχολη να βλεπετε γυναικες και να ειναι μπαζα,η απολυτη ερημια και ξερα'ι'λα???

Αdios... :P

E και μην αρχισετε και παρεξηγιεστε!!!!ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ!!!!!

αλλος ενας κλασσικος Ελληναρας.... ο Ντοστογιεφσκι ειχε γραψει αρχες του αιωνα πως τις γυναικες τις εχει καταστρεψει η ελλειψη πρωτοτυπιας... ε, λοιπον στον 21ο αιωνα αυτο πλεον ισχυει για τους αντρες... Αιντε κοιταχτειτε λιγακι στον καθρεφτη και μην παραπονιεστε μετα οτι ολες οι γυναικες ειναι επιφανειακες και χαζογκομενες... αφου αυτες γουσταρετε αυτες θα βλεπετε συνεχεια μπροστα σας....

E και μην αρχισετε και παρεξηγιεστε!!!!ΕΝΤΕΛΩΣ ΦΙΛΙΚΟΤΑΤΑ!!!!! :P

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Α,κι ελεγα...δεν θα απαντουσε η γνωστη τρελη του φορουμ...εμ..για διευψεσε με και ποσταρε την φατσα σου να την δουμε να γελασει ο καθε πικραμενος εδω μεσα...

@tsatsos βλεπω απεκτησες και fan ε?? :withstupid:

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

αν θελεις να με δεις αποκοντα μωρο μου ευχαριστως....... να δουμε κ τη δικη σου θεικη φατσα... μουαχαχαχαχαχαχαχα

Ζωγραφου ειμαι... κ σε περιμενω.... emkiss

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Βρε μικροβιο της αλλαντιασης μιλας και ακουω κλανιες...τι προσπαθεις παλι να πετυχεις??Πως εχεις διαβασει Ντοστογιεφσκι κλπ?Λενε τετοια τα Marie Claire και οι υπολοιπες αηδιες που διαβαζεις?Η απο κανα σαιτ το ξετρυπωσες??

Παντως επιβεβαιωνομαι για την αρχικη εικονα που ειχα σχηματισει για σενα...μια γελοια υποψια πορδης εισαι και τιποτα παραπανω... emgoal

Σύνδεσμος στη δημοσίευση

Δεν ξέρω γιατί τέτοια επιθετικότητα απ' την Nerdanel ?

Είπε κάτι ο Rainman 14 που δεν γνωρίζουμε όλοι ?

Ότι οι γιατρίνες είναι (ως επί το πλείστον) μπαζώματα είναι κάτι που το ξέρουμε όλοι.

Μπορεί να φταίει το σύστημα εισαγωγής, δεν ξέρω.

Η αλήθεια είναι ότι ενώ δεν αξίζουν εμφανισιακά και είναι και ψωνάρες. Η αποθέωση της κακογουστιάς δηλαδή.

Ευτυχώς υπάρχουν και άλλες Σχολές που βελτιώνουν την αναλογία.

Πάντως αν προσέξετε αυτές ψάχνουν αν βρούν μόνο γιατρούς (οι δύστηχες) ενώ εμείς "παίζουμε" και αλλού ...

Σύνδεσμος στη δημοσίευση
Βρε μικροβιο της αλλαντιασης μιλας και ακουω κλανιες...τι προσπαθεις παλι να πετυχεις??Πως εχεις διαβασει Ντοστογιεφσκι κλπ?Λενε τετοια τα Marie Claire και οι υπολοιπες αηδιες που διαβαζεις?Η απο κανα σαιτ το ξετρυπωσες??

Παντως επιβεβαιωνομαι για την αρχικη εικονα που ειχα σχηματισει για σενα...μια γελοια υποψια πορδης εισαι και τιποτα παραπανω... emgoal

για πες μας δυο πραγματα για το κλωστηριδιο της αλλαντιασης......εσυ ο σπουδαγμενος..... :rolleyes:

βασικα αν ακους πορδες οποτε διαβαζεις αυτα που γραφω στο φορουμ.... μαλλον αρχιζεις να τρελενεσαι κ ακους φωνουλες γλυκε μου.... :P

ποτε σχηματισες την αρχικη εντυπωση για μενα καρδια μου?? αποφευγεις να με συναντησεις ε???? ποιος ξερει τι καραμπαζουκλα θα εισαι...μουαχαχαχαχα emkiss

ΥΓ--κοπριτη dear δεν ξερω για τα αλλα πανμια, αλλα στο ΑΠΘ οι κοπελες ειναι κουκλες, ενω απο αντρες.... παλι καλα ειναι κοντα το πολυτεχνειο..... :rolleyes:

(αχ εμεις οι δυστηχες,.....)

Τροποποιήθηκε από nerdanel

Σύνδεσμος στη δημοσίευση