Jump to content

Schwarzenegger Vs Stallone


doctordevil

Schwarzenegger Vs Stallone  

21 members have voted

  1. 1. Schwarzenegger Vs Stallone

    • Schwarzenegger
      10
    • Stallone
      8
    • Schwarzenegger & Stallone
      3


Recommended Posts

O Χριστός και η Παναγία.... emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Arnie και ξερο ψωμί!!!!

Ο Governator ζει και βασιλεύει και τους γκέυ εξολοθρεύει. :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επιτέλους ένα σοβαρό θέμα!!!!!!!!

Σταλόνε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δύσκολη απάντηση, πραγματικά!

Εγώ λέω και τους δύο!

μήπως να το βάλω και πολ???? γιατί όχι? πάω!!!! :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

both....

άντε να σοβαρέψει και λίγο η συζήτηση, όλο για βλακείες τύπου ειδικότητας λέμε...

:cool11::cool11::cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο σταλονε ειναι πολυ τραγικος ηθοποιος (ο αρνι αντεχεται) και σε μεγεθος ειναι μισος απο τον αρνι, οποτε... ΑΡΝΙ δαγκωτο...

Ειναι και κυβερνητης :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο σταλονε ειναι πολυ τραγικος ηθοποιος (ο αρνι αντεχεται) και σε μεγεθος ειναι μισος απο τον αρνι, οποτε... ΑΡΝΙ δαγκωτο...

Ειναι και κυβερνητης :P

Ναι και ρεπουμπλικάνος με iq ραδικιού.... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαίρομαι που άνοιξα ένα τόσο καυτό θέμα συζήτησης και βρίσκει ανταπόκριση.Ευχαριστώ και τον Administrator που έβαλε και vote!

Παιδιά ο Arni δεν συγκρίνεται με τον Stallone,υπερέχει σε όλα, από τη σκηνική του παρουσία έως και την απίστευτη και ασύγκριτη "ατακολογία" του.Συνδυάζει απίστευτα την περιπέτεια και την κωμωδία με μοναδικό τρόπο έτσι ώστε να μην κουράζει τον θεατή.Πολλές φορές αυτοπαρωδεί τον εαυτό του και αποδεικνύει συνεχώς ότι μπορεί να σταθεί αντάξιος και να επιβιώσει τόσο στην περιπέτεια όσο και στην κωμωδία,σε αντίθεση με τον Stallone ο οποίος είναι μονολιθικός. Οι θεικές του ατάκες έχουν μείνει στην ιστορία,είναι μορφή ο τύπος.

Προτείνω ανάλογα με τα αποτελέσματα να πούμε στη κινηματογραφική ομάδα να κάνει ένα αφιέρωμα.Μια τριλογία Rambo ή Terminator,Conan, ένα Rocky ρε παιδί μου.......Μήπως έχω ξεφύγει; embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άρνολντ ρε παιδί μου. -_- Δύναμη.

:) Εξολοθρευτής 1, 2, 3 και 113!

Και ο Σταλόνε όμως έχει παίξει σε επικές ταινίες... Ο Ράμπο δημιούργησε ολόκληρη σχολή σουπερηρωοπολεμοταινιών! Χώρια τις γκόμενες που είχε/παντρεύτηκε... ενώ ο Σβαρτζενέγκερ καλός ρεπουμπλικανός οικογενειάρχης...

Τέσπα, τον ρίχνω στον Τερμινέιτορ γιατί σημάδεψε ολόκληρη την παιδική μας ηλικία αυτό το "Hasta la vista, baby"...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γιατί σημάδεψε ολόκληρη την παιδική μας ηλικία αυτό το "Hasta la vista, baby"...

Μπράβο κι έψαχνα λόγο γιατί ήθελα να τον ψηφίσω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προτείνω ανάλογα με τα αποτελέσματα να πούμε στη κινηματογραφική ομάδα να κάνει ένα αφιέρωμα.Μια τριλογία Rambo ή Terminator,Conan, ένα Rocky ρε παιδί μου.......Μήπως έχω ξεφύγει; embaaa

Ναι, ναι, ναι...και μετά να πούμε στον Κινηματογραφικό Τομέα του ΠΟΦΠΑ να κάνει αφιέρωμα στον Στήβεν Σιγκάλ, μετά τις νύχτες Στάθη Ψάλτη εννοείται. Τι Γκοντάρ και μαλακίες...

Εν πάσει περιπτώσει, αν έπρεπε να διαλέξω ανάμεσα στους δυο, διαλέγω το Σταλόνε. Τουλάχιστον σε δυο ταινίες, έχει αποδείξει ότι έχει υποκριτικό ταλέντο (Copland, Rocky). Για το Σβαρτζενέγκερ δεν ξέρω, κατά την ταπεινή μου γνώμη έχει την ίδια φάτσα ότι κι αν κάνει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τί έχει ο Σιγκάλ ρε συ , ξέρει και μπίπ τα Αϊκίντο

Α εν τω μεταξύ, αλλάζω την ψήφο μου και την ρίχνω στον...............

ΗΗΗ

και ταλεντάρα στην υποκριτική είναι (βλέπε ρέστλινγκ και Blade) και τα μούσκουλα διαθέτει. Οι άλλοι είναι είτε δυσλεκτικοί, είτε μετανάστες είτε με στραβό σιαγόνι

The Game ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...παρένθεσις...εδώ το είδα, εδώ απαντώ... B)

MAN says : "Άν άκουγες σε μπουζούκι μια άθλια εκτέλεση των Παιδιών του Πειραιά, κάθε μέρα, κατα τις 3πμ, τί θα λεγες;"

εννοείς 3 το χάραμα;;;

Α-ΛΗ-ΤΕΙ-ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!! emgoalemgoalemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

HHH για να φύγει το κατεστημένο του Χόλιγουντ

1.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.