Jump to content

Κενές και Κενούμενες θέσεις Κέντρων Υγείας - Περιφερειακών Ιατρείων και Πλοίων 9/1/2013


anastasiostheodoridis

Recommended Posts

καλησπερα,

οποιος/α ενδιαφερεται για κεντρο υγειας δημητσανας η περιφερειακο ιατρειο που υπαγεται σε αυτο η στο Γ.Ν.Συρου,μπορει να επικοινωνησει μαζι μου για περισσοτερες πληροφοριες αν θελει

φιλικα

γιαννης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παρομοίως,

για όποιον ενδιαφέρεται για το ΚΥ Κισσάμου νομού Χανίων ή περιφερειακό ιατρείο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

καλησπερα,

οποιος/α ενδιαφερεται για κεντρο υγειας δημητσανας η περιφερειακο ιατρειο που υπαγεται σε αυτο η στο Γ.Ν.Συρου,μπορει να επικοινωνησει μαζι μου για περισσοτερες πληροφοριες αν θελει

φιλικα

γιαννης

επειδη ειμαι απο τη περιοχή (για το ΚΥ Δημητσανας στην Αρκαδια λεω) θα εκτιμουσα μερικες πληροφοριες για το πως ειναι εκει τα πραγματα και το κλιμα.

Και μια απορια: τι διαφορα εχει αν κανεις αίτηση/προσληφθεις για ΚΥ ή ΠΙ (που υπαγεται σε αυτό).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν κατάλαβα την απορία σου. Όταν προσληφθείς στο ΚΥ δουλεύεις στο ΚΥ, ενώ αν προσληφθείς στο ΠΙ δουλεύεις στο ΠΙ. Όσο για τη Δημητσάνα, όταν είχα κάνει αγροτικό στην Αρκαδία το 2007, τους ζηλεύαμε οι υπόλοιποι αγροτικοί και τους αγροτικούς της Δημητσάνας και της Μεγαλόπολης. Όποτε τους βλέπαμε δηλαδή. Και ο νοών νοήτω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Όταν προσληφθείς στο ΚΥ δουλεύεις στο ΚΥ, ενώ αν προσληφθείς στο ΠΙ δουλεύεις στο ΠΙ.

Στα χαρτιά....γιατί η πραγματικότητα απέχει κατά πολύ από αυτό που αναφέρεις.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

19/3/13 ειχα δει στο diavgeia.gr την αποφαση προσληψης των υποχρεων.

static.diavgeia.gov.gr/doc/ΒΕΔΧΘ-4ΛΟ

οι διορισμοι εχουν σταλει; τι γινεται με τους επι θητεια της προκηρυξης αυτης;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.