Jump to content

[προκήρυξη αγροτικών] Ιούνιος 2010


narkotti13

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Θα ήθελα να μάθω αν κάποιος ενδιαφέρεται να δηλώσει αγροτικό στο νομό Λάρισας και για ποια συγκεκριμένα. Οποιος θέλει, ας στείλει pm.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Επειδη καιρο εχει καποιος να διατυπωσει αυτη την ερωτηση και να τα ακουσει απο τους αλλους επειδη σπαει νευρα....ειπα να κανω την αρχη:

Ξερει κανεις ποτε θα βγουν περιπου?

(Τασο, δειξε επιεικια.... :lol::D:P:wub:emeleosemblush:splats: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πήρα τηλέφωνο για να ευχαριστήσω για τη βεβαίωση εκπλήρωσης υπηρεσίας υπαίθρου που μου έστειλαν.....και όλως τυχαίως ρώτησα :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως για την παρασκευη μου φαινεται σαν ψεμα.τοσο γρηγορα?τελικα μηπως η κηδεμονια αλλαξει και το δημοσιο?ακου να δεις...

παντως απο τη στιγμη της προκυρηξης μεχρι την ημερα που πιανεις και επισημα δουλεια περναει κανα τριμηνο.απο προηγουμενες προκυρηξεις αυτο καταλαβα ή μηπως πεφτω εξω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πριν ένα έτος τα αποτελέσματα βγήκαν σε 3 ημέρες.

Είχα δηλώσει εγώ. Τυχαίο....δε νομίζω.

penguin :P

υ.γ. 3 εβδομάδες μετά την καταληκτική ημερομηνία είναι λίγο διάστημα να βγουν τα αποτελέσματα;

Αν τους άφηναν να τα δημοσιεύσουν να είστε σίγουροι πως σε 3 ημέρες θα το είχαν κάνει. Αλλά ο Μήτσος και η Μαριλίζα....αποφασίζουν :anavwfwties:

Αυτή τη γαμ...τη λέξη "ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ" πότε επιτέλους θα την γράψετε σωστά; Οέο!!!!! :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οπως και να το γραψετε, τα αποτελεσματα θα βγουν τη μεθεπομενη εβδομαδα (προβλημα στο μηχανογραφικο συστημα)

Τσαμπα η χαρα... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μόλις τηλεφώνησα στο υυκα. Μετά τις 12 θα αναρτηθούν στο διαδίκτυο τα προσωρινά αποτελέσματα.

Καλό κουράγιο για 2 ώρες και ... καλά κρασιά για 3 μήνες μέχρι την επόμενη προκήρυξη! :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια να ρωτησω κτ:

εχω κανει αιτηση για αγροτικο στην τελευταια προκηρυξη που λετε οτι θα βγουν τα αποτελεσματα της αμεσα

μόλις βγουν τα αποτελεσματα τι ακριβως πρεπει να κανω και μετα απο ποσο χρονο ξεκιναω?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια να ρωτησω κτ:

εχω κανει αιτηση για αγροτικο στην τελευταια προκηρυξη που λετε οτι θα βγουν τα αποτελεσματα της αμεσα

μόλις βγουν τα αποτελεσματα τι ακριβως πρεπει να κανω και μετα απο ποσο χρονο ξεκιναω?????

Να αποφασίσεις άμεσα αν θα πας ή όχι για να πας να καταθέσεις υπευθ.δήλωση μη αποδοχής διορισμού να δεν πας, για να μη χάσεις τα μόριά σου. Να ετοιμάσεις τα χαρτιά σου. Μη ρωτήσεις ξανά ποια είναι, υπάρχουν σε διακόσια σημεία εδώ μέσα και στο site του Υπουργείου. Φρόντισε το πιστοποιητικό υγείας το οποίο αργεί περισσότερο. Πας στην περιοχή που θα κάνεις το τρίμηνο να βρεις σπίτι να μείνεις και περιμένεις το διορισμό που θα έρθει σπίτι σου με συστημένο ταχυδρομείο, συνήθως σε κανά 40ήμερο αφού εκδοθούν και τα οριστικά αποτελέσματα. Αν το παραλάβεις, πρέπει εντός 10 ημερών (ημερολογιακών) να παρουσιαστείς στο νοσοκομείο με τα χαρτιά σου να αναλάβεις. Αν θες να καθυστερήσεις κι άλλο δεν παραλαμβάνεις το συστημένο από τον ταχυδρόμο και το παραλαμβάνεις μόνος σου από το ταχυδρομείο αργότερα (νομίζω 15 ημέρες μένει στο ταχυδρομείο πριν επιστραφεί). Πρόσεξε μην το παραλάβει καμιά γειτόνισσα όλο χαρά και στο φέρει και την πατήσεις όπως άλλοι! Ρίξε και κανένα τηλέφωνο στο γραφείο προσωπικού να δώσεις το παρόν να σου πουν και τι επιπλέον χαρτιά μπορεί να θέλουν αν έχεις προϋπηρεσία κλπ (από εφορία συνήθως) και επίσης καλό είναι να επικοινωνήσεις με το γιατρό που είναι τώρα στο ιατρείο που θα πας ή στο κέντρο υγείας με τους συναδέλφους να σε κατατοπίσουν για τα χωριά που θα έχεις, τις εφημερίες που θα κάνεις κλπ

Αυτά και καλή αρχή.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ανακοίνωση πίνακα προσωρινών αποτελεσμάτων που προέκυψε από την προκήρυξη της 10‐6‐10

Αποτελέσματα 13.7.2010.pdf

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγχαρητηρια στους επιτυγχοντες των σημερινων αποτελεσματων

και συγχαρητηρια και στον Τασο που επεσε μεσα στο χρονο που θα εβγαιναν...(οκ, το χαλασμενο συστημα τον εβγαλε 2 μερες εκτος προγραμματος αλλα και παλι μια χαρα μεσα επεσε.... σε σχεση με αυτο που ειπαν σ εμενα οταν τηλεφωνησα....)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το σύστημα δεν είχε χαλάσει ποτέ.

Αλλά ο λόγος καθυστέρησης ήταν πολύ πιο σοβαρός οπότε δικαιολογημένα καθυστέρησαν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλημερουδια σε ολους επιτυχοντες και μη!!βλεπω οτι η ερωτηση που ακολουθει τα αποτελεσματα αργει να τεθει γιαυτο το λογω τη θετω εγω,με το φοβο να με μαλωσει ο τασος!΅΅ξερουμε ποτε θα βγει επομενη προκηρυξη?΅¨

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καποιος που εχει κανει τμημα ειδικοτητας πρωτα(πχ παιδιατρικη) κ μετα πετυχαινει αγροτικο,δεν ειναι απλα υποχρεωμενος να κανει τριμηνο η δε μπορει να κανει θελει δε θελει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μοιράζομαι με το φόρουμ μία πληροφορία που φαντάζομαι ενδιαφέρει:

Τηλεφώνησα στο υπουργείο και με ενημέρωσαν ότι μπορώ να περιμένω το διορισμό τέλη Αυγούστου - αρχές Σεπτέμβρη (όπως άλλωστε λένε ότι γίνεται συνήθως, καμιά σαρανταριά μέρες μετά τα οριστικά).

Με το καλό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι τέλη Αυγούστου θα σταλούν οι διορισμοί (εκτός των γενικών ιατρών) και μέχρι τότε θα δημοσιευθεί η επόμενη προκήρυξη.

@ mcgyver δεν κάνει τρίμηνη εκπαίδευση στο νοσοκομείο και διορίζεται κατευθείαν στο Κ.Υ. ή Π.Ι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.